Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Opinie o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Kenzo

Jeżeli chcesz sie przyjąć do działu takiego jak extruzja to nie polecam ! Zmianowy kiczowaty, wogole sobie nie radzi z ta funkcja! Napewno dobrze sobie radzi z donoszeniem i lizaniem d..y kierownikowi .

Hary

Ogólnie (usunięte przez administratora) pieniądze, jak chcesz niczego się nie dorobić to zapraszam.Na przezimowanie jeszcze tak ale na dłużej nie! Bardzo słabe zarobki!! Duże obiecanki !

Lidia

@Srokita, czy w swojej wypowiedzi, masz na myśli pracę na magazynie? Jeżeli tak, to podziel się z użytkownikami konkretniejszymi informacjami na jej temat. Jakie są warunki zatrudnienia? Na czym polega praca? Pomoże to osobom zainteresowanym pracą w Cofresco Poland.

Srokita
@Lidia

Jak ktoś chce pracować to nie ma problemu ale żeby rodzinę utrzymać to już gorzej.jak większość zakładów zarobki to słabiutko

Kargul

Pozdrawiam serdecznie Menagera produkcji P.(usunięte przez administratora)bardzo rzetelny i uczciwy człowiek.

Yyygula
@Kargul

Chyba interes masz dobry z tego że tak chwalisz Pana naszego (usunięte przez administratora)

Xyz
@Yyygula

Dlaczego wy się do wszystkiego czepiacie? Jeśli Wy jesteście w porządku wobec ludzi, to ludzie są w porządku wobec was. Tyczy się to ludzi zarówno z produkcji jak i z administracji. Zrozumcie w końcu, że taka zawiścia jaka jest w was świata nie zawojujecie, a wręcz przeciwnie tylko narobicie sobie wrogów! Również pozdrawiam kierownika, równy gość, rozumie drugiego człowieka i nie robi pod górkę.

Kargul
@Yyygula

To była ironia

Yyygula
@Kargul

A ,nie zczailem. teraz rozumie

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
Xxxxx

Niema jak parówa...

Adminator
@Xxxxx

To żeś się rozpisal. .... ,Parówa że ciepło ?

Xyz
@Xxxxx

Jak przychodzisz na podwójnym gazie to już wgl parno...

Bolojang
@Xxxxx

Jak w cofrrsco robisz to musisz być parową

Chip
@Bolojang

Dokładnie !

Lidia

Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. wraz z rozwojem działu technicznego poszukuje osoby na stanowisko Mechanika. Dla zainteresowanych ofertą pracy dodaję link do ogłoszenia: https://www.gowork.pl/oferta/mechanik,0TmxaGkRaSWrrYBAEGWQVg,brodnica Czy ktoś z Was pracuje na nim i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem?

Pracapracagownokasy

Niedlugo wejdzie w życie nowy kodeks pracy ,za nadgodziny nie będzie płacić pracodawca tylko kasa będzie szła na specjalne konto ,można będzie pracować a kasy ani widu ,ciekawe jak to będzie w cofresco czy będą płacić czy na tę konta specjalne .czyli rząd zachęca do pracy do bólu i życia za najniższą krajową ,Paranoja to najdelikatniejsze określenie takiej ustawy znowu wyjazdy za granicę się zwiększa a mieli zachęcać do powrotów ,zachęcają jedynie do rozmnażania sie 500 plusem ,brak słów nie ma co tu w tym kraju planować przyszłości.prawda ?

Hary

Firma sie rozwija, ma tania sile robocza przecież a pracownik się zwija .

KaśKa

Ja pracowałam na 4 bryg a teraz na 3 zmianach. Kwestia przyzwyczajenia płaca lepsza na 4 bryg . Najbardziej nie polecam hali 15 BM. Na temat liderów można różnie sądzić (usunięte przez administratora)hłopczyk z pierwszej łapanki ale każdy dostał szansę(usunięte przez administratora)hyba jest nowy z ziperow. (usunięte przez administratora) plecy robią swoje nawet gdy sie nie ma pojęcia chyba że się biega za kimś. (usunięte przez administratora) Lider wyrozumiały pracowity spokojny pamiętam go z innych maszyn. Ale prawda jest taka że jak ktoś nie chce pracować to nie będzie . Ja chciałam i chce dalej bo oszukać się nie da w innych zakładach jest trudniej place te same ale trudniej . Zmianowy extruzji piszecie że nie interesuje się a jak dawniej zmianowi w (usunięte przez administratora) mieli was że traktowali was gorzej to cisza .

Morelka

Popieram to co napisałaś ! (usunięte przez administratora) najgorsze

@KaśKa

(usunięte przez administratora)ajlepsza? Nie masz pojęcia o czym piszesz raczej ..

Pawlo
@Anonim

O tym że lider operatorowi pomoże a nie stoi bezczynnie albo woła innego operatora to chyba coś nie gra ?

@Pawlo

Tu chyba jak komu czapka stoi :) raz pomoze a raz nie

Majster
@Pawlo

a ja mysle ze lider jest od zarządzania ludzmi a operator za operowanie maszyną chyba ze tragicznie idzie wtedy wola lidera o pomoc

Sciany_maja_uszy
@KaśKa

Heh, nie wiedziałem że zmieniłeś płeć, ale w porządku, jedyne co w Twojej wypowiedzi jest prawdziwe to wzmianka o liderze ze zmiany B, reszta to subiektywna baśń człowieka który potrzebuje maści na ból czterech liter i faworyzowanie kolegi który wcale nie jest taki pozytywny ale to już pozostawiam tym którzy pracują na nieszczęsnej zmianie D.

@Morelka

Czy najgorsze te zmiany raczej nie po prostu liderzy z przypadku. Akurat ci dwaj się niczym nie różnią.

Admin

Większość wpisów nie ma nic wspólnego z opinią na temat pracodawcy opisują natomiast wewnętrzne spory, polecalabym porozmawiać z tymi do których macie problem a nie udawać anonimowego bohatera w internecie. Pzdr

Adminator
@Admin

No właśnie niech ktoś napisze o zarządzaniu ta firma czy rozwija się czy zwija jakie perspektywy czy warto tam iść pracować więcej rzeczowości

CofrescoArbeiter

Czy to ważne kto co myśli? Ważne ,że robi swoją robotę.

Nickita Brodnica uldanieloowa

Ja myślę że to dobry operator jako człowiek też w porządku jest a jak masz coś do niego to idź powiedzieć to w cztery oczy,myślę że po imieniu i nazwisku to raczej słabo teraz anonimowo ty prosić o opinie zrozumiałe by to było jakbys podał swoje dane np.ja Jan Kowalski zamieszkały pod mostem na ul mostowej w Brodnicy zapytuje się was co myślicie o tym gosciu

Marbo

Witam. Pracuję juz w tym zakładzie trochę czasu i miałem z kolegą (usunięte przez administratora) do czynienia. Nie rozumie po co założyłeś ten wątek ??? Jak masz z nim jakiś problem to gadaj w oczy a nie siej burdy. Ogólnie jako operator na BM świetny, pracuje na tych maszynach niedługo a niejeden doświadczony operator powinien brać z niego przykład. Dba o jakość wykonywanego produktu, zawsze służy dobrą radą i pomocą.

Karamba

Po co narzekać i się męczyć lepiej prace zmienić , a zawsze się znajdzie człowiek np.zmianowy extruzja który się nie nadaje na stanowisko, trochę wyższe niż robotnik zaraz myśli ze jest niewiadomo kim i moze gardzić ludźmi jak mu się podoba. Wylansował się dupowlastwem i trzymaniem palca prosto w (usunięte przez administratora) , nie umiejący złapać języka z ludźmi . Ja tam wolałem prace zmienić niż narzekać i pracować w takiej ciężkiej atmosferze, pracy dużo jest w cbr najwyżej jak ktoś lubi się męczyć . Co jakiś czas tu wchodzę bo są ciekawe wypowiedzi i opinie o niektórych ludziach i firmie.

Kukiz 15
@Karamba

Masz rację ,czasy takie że praca szuka człowieka a możesz zdradzić gdzie teraz pracujesz i jak to ma z tym co w cofresco Przeżyłeś?

Extruzja

Czas najwyższy skończyć pracę zmianowego extruzji. Dyrektor z jednym już zrobił porządek..Czas na drugiego. Ludzi ma za szmaty,zero szacunku. Myśli że jest panem i władcą a wszyscy dookoła śmieją się wyłącznie z niego. Kłamstwo to jego najlepsza strona.

H15
@Extruzja

Popieram. 100 % racja. Bardziej go interesuje (usunięte przez administratora) gdzie i co zrobił niż jego maszyny. O ludziach nie wspomnę. Wszystkich ma za (usunięte przez administratora) łącznie z przelozonymi. Kto z nim nie pracuje to ma beke kto musi pracować na extruderach pomocy niech nie oczekuje.

Były Exyruzja
@Extruzja

Stek bzdur na temat zmianowego Extruzji pracowałem na tym dziale dość długo i tak wyrozumiałego kierującego w życiu nie spotkałem, był bardzo pomocny pracował i pomagał w każdej kwesti ludziom na maszynach. Wiadomo jak ktoś olewał prace to z takimi ludźmi nawet nie rozmawiał zrezygnowałem bo wyjechałem za granice. Na tym dziale są maszyny których każdy może się nauczyć o ile chce i pisanie że on interesuje się życiem innych to nie prawda gościu ma banie zrytą na punkcie tych maszyn potrafi tak wytłumaczyć ze idiota by zrozumiał pozdrawiam zmianowego i nie przejmuj się takimi bzdurami co ludzie piszą bo to piszą tylko ci co mają w..bane na pracę.

Agent
@Były Exyruzja

Bzdury jak identyfikujesz się jako były pracownik to może piszesz o tym zmianowym który tam był wcześniej to się zgodzę a nie o aktualnym

Jdg
@Agent

Daj spokoj przecież on sam o sobie pisze. Jaja jak cholera.

Komp
@Były Exyruzja

Banie zrytą chyba siedzeniem na stolowce albo przed drzwiami kierownika.

Noka
@Komp

Siedzi na stołowce po 5 razy w ciagu dnia i stale wpieprza a do ludzi sie czepia ze ktos poszedł na kawe drugi raz w ciagu zmiany. Kierownikowi w (usunięte przez administratora) wchodzi a za chwilę na niego gada i się smieje. Potrafi nim tak manipulować że kierownik patrzy w niego jak w obrazek haha. Jest przewodniczacym rady i musli ze mu wszystko wolno.

Rak
@Noka

Płaczki i nieroby niech się wezmą za pracę a nie stary pracownik musi za was zapierd..lać. Jak wam nie pasuje to do Sitsa zapraszają i Vorwerku

Jasiek
@Były Exyruzja

On potrafi wytłumaczyć prace maszyn? przecież on zna je tylko z nazwy a bladego pojęcia nie ma jak je uruchomić i doprowadzić do właściwych parametrów. A pracowników którzy tam pracują olewa i widzi tylko swoich siostrzeńców którzy są tak samo tępi jak on. A extrudery nie są wcale takie proste. To nie tylko balon ale i całe złożenie rękawa. A faktycznie banie to on ma zryta i to mocno. Pozdro ????

Stary
@Jasiek

Jasiek skoro uważasz że Extrudery nie są takie proste najwidoczniej masz problem z nauką może warto by przedstawić się i sprawdzić wiedzę czy siostrzeńcy tego złego zmianowego potrafią więcej po co piszesz najwidoczniej jesteś taką ciotą i słabym pracownikiem że sikasz po kątach i piszesz na gowork bo boisz się przyznać jak tępy jesteś a czy często zmianowy extruzji zabiera premie ?

Jasiek
@Stary

Hahah tej premii jest tyle ze faktycznie jest się czym przejmować nawet jak zabierze. Chyba każdy ma prawo wyrazić swoją opinie a niestety zmianowy od dawna leży nam na sercu i mamy go dosyć. Tak pisze po katach bo nikt nie chce się narazić jemu bo trzeba pracować. A Ty co jesteś jego takim sprzymierzeńcem. A jego siostrzeńców jak i jego mam gdzieś bo tylko 8 godzin muszę ich znosić.

ff
@Były Exyruzja

Ale ty (usunięte przez administratora) palec trzymasz, śmierdzi aż tu

Fan

Ten zmianowy extruzji to tak naprawdę jest ściemniacz i największy dupowlaz w histori firmy! Umie grać role przed kierownikiem a za plecami śmiać się z niego, dziwie się ze tolerują takie zachowania i niechca mieć na tym stanowisku bardziej kogoś kompetentnego i ogarniętego bo ten to pustak udający inteligenta. Zreszta śmieszne to wszystko jest, ludzie jemu świecą oczami bo musza a go nienawidzą a Ci co nie maja nic wspólnego się śmieją z klauna. Pozdrawiam normalnych ludzi .

Doświadczony
@Fan

Pustaki to są ci ludzie którzy nie potrafią nic na maszynach albo myślą ze potrafią przez takich my starzy operatorzy robimy wszystko ale przyjdzie czas i zwieryfikuje nierobów do zwolnienia niech każdy robi to co do niego należy i wszyscy będą zadowoleni anie szukanie winy w zmianowym są liderzy czemu nikt nie pisze jak pomagają bo albo nie mają jaj albo są kobietami :-)

Pracujący nadal
@Fan

Dziwie się że kierownictwo dopuściło się tego ze kobiety pracują na Extruzji kiedyś tego nie było pisania o zmianowym może warto wszystkie kobiety wysłać ba produkcje niech posmakują pakowania a nie wylosują bzdury zmianowy może warto zrobić porządek !!!!

Fazi

Pytałem was (usunięte przez administratora)w piszecie o operatorach,liderach i innych (usunięte przez administratora)...jak nie dajecie rady to się zwolnij cię i do Vorwerku (usunięte przez administratora)

Hela
@Fazi

Naucz się najpierw poprawnie składać zdania a dopiero później wyzywaj ludzi od szmaciarzy.

Kukiz 15
@Fazi

Naucz się pisać kretynie tęsknisz za semeniukiem ?,i kultury troszkę więcej na forum ,szmaciarz to chyba słaba zachętą do uzyskania odp

Pan

Zarabiając 4 tys a za plecami mając całe poparcie kierownictwa nie jeden byłby pewny siebie cwaniakiem! Dopiero życie musi człowieka z poniewierać żeby nabrał pokory. Poczucie władzy i siły niestety demoralizuje, zaczyna się się gardzić słabszym, biedniejszym człowiekiem. Pozdrawiam piszących (extruzja).

Borys
@Pan

4 tys za co za te łażenie i (usunięte przez administratora)sie

Lidia

Wasze wpisy dotyczą wynagrodzenia w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing. Jednak wydaje mi się, że kwestia pozapłacowych dodatków również zainteresuje użytkowników forum. W jakiej postaci są przyznawane? Czy są to różnego rodzaju dofinansowania? A może firma udziela Wam świątecznych premii?

Ja to ja *16

Głupie gadanie... Jak ktoś chce pracować to będzie... Wiadomo praca z ludzmi i każdy jest inny, ale jeśli chodzi o pracę w Cofresco to trzeba szanować... Się nie podoba to do ****erku... Nikt na siłę nie trzyma. Zarobki są jakie są nie będę stawkami wymieniał a narzekanie... Zapraszam do przywaciarza co w (usunięte przez administratora) wali, jest robota to płacone nie ma to nie. Przeżyjesz czy nie w (usunięte przez administratora) to ma. W tym zakładzie jest wszystko co trzeba... Social itp... Kończąc po kawie z ekspresu

Tifi
@Ja to ja *16

Który wiecznie nie działa A jak już działa to kawa zimna leci..

Udany
@Ja to ja *16

Ty za kawę i miskę ryżu to se sam rób, zaległes się tam to rób każdy tutaj może wyrazić swoje opinie . A to z tym prywaciarzem to nie zen kitow ze wszyscy są tacy te czasy to minęły ze niema ! Były piętnaście lat temu teraz pracy dużo za te pieniądze co Cofresco płaci to wszędzie zarobisz te czasy się trochę zmieniły, nie będą mieli wcale ludzi to się oczy otworzą mi się udało z tamtąd uciec ! Zarobki bardzo marne! Życzę powodzenia i awansu, he...

Ted
@Udany

Zarobki takie same jak w innych zakładach . Ty będziesz robił za samą miskę .

Yhy

Pewnie on sam siebie opisuje jaki jest wspanialomyslny, a i tak wszyscy swoje wiedza którzy mieli z nim doczynienia ! Ja niechce go znać takich ludzi się omija jak zmianowy extruzji!

Misiek

Pracuje się chodzi regularnie A co do czego jak umowa się kończy wzywają do kierownictwa i oznajmiaja że umowa jest nie przedłużona gdyż było się na zastępstwie i osoby wracają z chorobowego. Tylko jak było się przyjmowany to nie było nic mowy że tak będzie gdzie tu sprawiedliwość

Zostaw merytoryczną opinię o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. - Brodnica

• Jak się pracuje w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.