Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Opinie o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Zeus

Gorszej firmy nie widziałem zarobki to grosze w innych zakładach mają większe (usunięte przez administratora)

...
@Zeus

haha ciekawe w jakich? sam chyba w to nie wierzysz. zarobki są ok, jak sie obijasz i chorujesz to tracisz dodatki, nic dziwnego.

Tola
@...

Bez jaj tych dodatków wcale nie jest dużo

Masa

Również nie polecam tej firmy

Z nim to w ogole nie gadac

stary pracownik
@anonymous

to jest falszywy gosc (usunięte przez administratora) ludzi do kierownika nie szanuje nikogo

BK

Co myślicie o ekipie elektryków i mechaników?niedługo mam rozmowe i zastanawiam sie czy isc jak to wszystko czytam.

Papay
@BK

Dziwie sie , ze ten jeden stary elektryk ma jeszcze wszystkie zęby za te odzywki :) wiec na niego uważaj .

Blr
@Papay

liwicki

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
zainteresowany

czesc, szukaja jeszcze do pracy w Cofresco? zlozylem cv i czekam na odzew.

Mi pracuje sie super w zakładzie.Nejlepiej dogaduje sie z Krajnikiem-mechanikiem .super spoko gość

ciekawski

Na jaką stawkę mogę liczyć netto na godzinę jako doświadczony pracownik produkcji - 3 lata przy pakowaniu towarów lekkich?

Dawnypraciwnik

Ja osobiście pracując tam przez dlugi okres i to na zmianie (usunięte przez administratora) Nie mogę narzekać. Praca bardzo mi się podobała.Nie za ciężka - spokojnie można dojść do wprawy O ile się chce i trafi się na dobrego "nauczyciela"(bo właśnie w tym rzecz)Jeden pomoże, wytłumaczy i bez problemów można ogarnąć każde stanowisko. (Głównie chodzi o pakowanie 1 czy też 2) Każdy uczy się w innym tempie. Jeden zalapie po jednym dniu A drugi i przez 2 tygodnie nie ogarnie, ale to tylko kwestia czasu i zyczliwosci drugiego czkowieka. Jak Stary pomoże (na spokojnie bez żadnej presji i wyzwisk -co niestety się zdarza ????)to młody ogarnie. To nie jest jakaś filozofia pakowa ć woreczki na 2 czy Alu na 1 . Sama miałam okazję uczyć nowych. Zdarzało się ze ktoś robił dużo wolniej i sobie nie radził ,ale z pomocą i cierpliwością doszedł do wprawy i pracował jak Stary. Sa też tacy, co poprostu nie chaca pracować i mają to w nosie czy się nauczą czy nie. Jeśli nowy nie trafi dobrze tzn. na kogoś życzliwego chętnego do pomocy to jest pozamiatane (jeszcze biorąc pod uwagę wysmiewanie i obgadywanie to już nie ma szans????A tak się niesty zdarzało to taki już traci wiarę i chęci do pracy ). A co do zmianowego I opisywaniej Pani ja nie mogę powiedzieć złego słowa. Dla mnie życzliwi. Ale to chyba kwesta szczęścia ????Bo inni nie mieli łatwo...

Nnio

Pracowałem na zmianie (usunięte przez administratora) Kilka miesięcy. Gdybym teraz tam trafił, chyba bym nie wytrzymał. W domu była bieda. Trzeba było zacisnąć zęby i pracować. Zgadzam się ze pracownicy byli źle traktowani przez tego Pana. Ale nim ktoś napisze o jego podbojach Sercowych to powinien mieć konkretny dowód. On tak jak my ma rodzinę, dzieci. Masz jaja napisać że romansuje. Miej jaja pokazać dowody jego Żonie.

Szacunek nalezy sie kazdemu
@Nnio

Przecież tu nie chodzi o to z kim on co robi. Chodzi o to że ma pupilkę która robi jego pracę poniekąd i zamiast widząc że ktoś jest gorszy lub wolniejszy to mu pomóc podszkolic jako "starsza"koleżanka ona leci z newsem a (usunięte przez administratora) . Stosuje jakies dziwne praktyki zwiększania wydajności. Po drugie jeśli ma żonę i dzieci to niech na nich pracuje uczciwie a nie takim traktowaniem ludzi.W każdym zakladzie kazdy pracuje dla pieniędzy na życie bo na tym stoi ten świat i jeśli ktoś nie wykonuje swojej pracy dobrze to nie jest wina zakladu czy ludzi tylko jego samego. Jakim prawem ktoś w ten sposób trakuje innych? Może spać spokojnie wiedząc że niszczy komuś psychikę? Może ten ktoś też ma rodzinę,dzieci moze ma chorych rodziców a w pracy jest gnębiony przez kogoś takiego jak on? Moze ktoś nie spi po nocach bo czuwa nad kims umierającym z rodziny i dlatego w pracy pracuje troche wolniej. To jest powód żeby go zwolnili? Jesli chcesz być przełożonym pamietaj ze są różni ludzie i mają różne problemy. I im sie pomaga bo karma wraca !!!Nie Twoja jest rolą kogoś oceniać nie Ty mu płacisz. Co ten Pan zrobił aby pomóc aby przeszkolić swoj personel aby był najlepszym zabrał krzesło tak jak ktoś tu wspominał? To nie jest odpowiednią osobą na to stanowisko i tyle w temacie !

szukający pracy

Szukając pracy wszedłem na tą stronę i jestem zszokowany. Ludzie dam wam dobrą radę ,zwróćcie się bezpośrednio do dyrekcji jeśli ten Pan stosuje mobbing na pewno dyrekcja zadziała błyskawicznie, ponieważ zgłaszając tą sprawę do Inspekcji Pracy i mając dowody chociażby nagranie że ta osoba jest chociażby wulgarna - przeklina w obecności podwładnego lub na podwładnego, zakład ,dyrekcja , kierownictwo poniesie z tego tytułu sankcje.Nie nakręcajcie się na forum bo to niczemu nie służy, tylko bierzcie się za konkretne działanie,są od tego specjalne, prawne instytucje.

Były
@szukający pracy

Włosy się jeżą na głowie jak się tego czyta, ale faktycznie tak może być . Jakiś czas nie pracuję już w tej firmie , ten problem też kiedyś istniał. Dziwi mnie to że nikt z tym nie zrobił jeszcze porządku, przecież inspekcja pracy dysponuje prawnikiem , który może pokierować tą sprawę na odpowiedni tor. Dyrekcja i kierownik ponieśli totalną klęskę , doprowadzając do takiej sytuacji! WSTYD

X

TO PO CO PODPISAŁAŚ JA WAS LUDZIE NIE ROZUMIEM

123nick

A ja polecam Cofresco chociaż ze pracuje dopiero miesiąc . Jest ciężko jak w każdej innej pracy są ludzie z którymi można się dogadać a z którymi nie ale to jak w każdej firmie

Mila
@123nick

Myślę że ten menager produkcji jest spoko,nie walczcie o nowego bo nie wiecie kto przyjdzie może być jeszcze gorzej.Teraz nie jest źle, atmosfera spoko mi pracuje się dobrze,mimo że pracuje od niedawna.Troche słabo że przez agencję pracy ale sama na to się zgodziłam jak wielu innych,więc pracujecie i nie narzekajcie ????

obserwator

Dużo by mówić o tym zakładzie ... Najbardziej intrygujące jest to że kadra zmianowych to jakieś nie porozumienie i nawet nie chodzi tu o brak kompetencji ,ale ci ludzie co niektórzy nie potrafią się nawet wysłowić w swoim ojczystym języku.Niesprawiedliwe są dodatki za niepalenie ,nikt tego nie sprawdza ,a fajnie jest (usunięte przez administratora)i raz kilka lat brać forsę !. Ci co są uczciwi zamiast być doceniani w wyjątkowy sposób, są niestety wykorzystywani bo znają się na swojej robocie i g...o z tego mają. Przepraszam za próbę wulgaryzmu, lecz niestety inne słowo jakoś dosadnie ,ciężko wkomponować.

Anonimous

Czyli będzie znowu to samo..

Malik Montana

Praca to jakiś żart, trzeba ostro za... za najniższą krajową. Jak już ogarniesz jedną maszynę to dają cię na kolejną, a jak nie wyrobisz normy... Najgorzej i tak jest na pakowaniu wykonujesz jedną czynność ciągle przez 8 godzin bez przerwy. Przedwszistkim odradzam kobietom.

Pracownica
@Malik Montana

Serio? Bez przesady. Praca wcale nie jest taka ciężka, no chyba że komuś robić się nie chce to nic nie będzie pasować. Maszyny wiadomo na jednych łatwiej na innych ciężej ale wszystko do ogarnięcia. I pierwsze słyszę że coś grozi za nie wyrobienie normy

Yyyyy
@Malik Montana

Jakbyś chciał wiedzieć to kobiety co godzinę na parkowaniu zmieniają się miejscami. weź się za robotę potem zacznij się wypowiadać ;)

Stefa

po zebraniu z dyrektorem zakładu powinno być głosowanie za zmiana kierownika a nie zmianowych. Bo to on zamęt sieje wśród pracowników. I bredni słucha ludzi którzy potrafią mu oczyza mydlić i mówić to co chce słyszeć. A nawet jeśli coś nie jest prawda to i tak dla niego jest zdanie najważniejsze jego pacholkow. Ma swoich lizusow co mu w tyłek wchodzą. A jak już ktoś ma swoje zdanie to już mu to nie pasuje. Ma swoją wizje. I rozpierdziela tym zakład do reszty. Może i wiedzę ma i szkole. Ale zero pojęcia o kierowaniu ludźmi i podejścia do pracownika. Nie liczy się ze zdaniem prostych ludzi z produkcji którzy nie raz mają rację ale wiadomo, jak pracownik może mniec rację i to go gubi. Jego wizja. Najlepiej później pracowników oczerniac . Głupot na opowiadać do tego jest zdolny. Nikt całe życie nie jest kierownikiem

Yyyyy
@Stefa

To idź mu to powiedz xd ew (usunięte przez administratora) ma gabinet na samym końcu.

brodniczanin6
@Stefa

dla niektórych dzień bez wazeliny jest dniem straconym

Co sądzicie o zmianowym(usunięte przez administratora)bo podobno trafię pod jego skrzydła.

Cofresco
@Nowy

Lepiej trafić nie mozna ! Super gość :)

gal

Witam. kierownik próbuje uskuteczniac swoją politykę ' zajmuje się pierdolami' nie szanuje reszty starych pracownikow która mu pozostała' grozi zwolnieniem jeśli nie przejdziesz na 4 bryg. Wieży w pana(usunięte przez administratora)który siedzi w biurze nawet na hale nie wyjdzie ' a jak już musi to tylko zamęt sieje. Zero organizacji. Zero szacunku do pracownika Burak i tyle. Oby przyszedł czas żeby i im się ktoś za tyłki wziął.

Regina
@gal

Dobre

Rasmussen

W kwestii Nasze Dwójki prawie nic się nie zmieniło. Co 45minut wspólny papierosek. Koleżanka patrzy zabójczy wzrokiem i myśli, że jest groźna a jej kolega chodzi dumny jak paw tyle, że szacunek w oczach ludzi straci o czym pewnie nie wie. Respekt do Niego też brak. Miałby HONOR, to skończył by karierę.

Hajaja

Nie polecam tego zakładu, atmosfera masakra, trzeba uważać na każdego, bo tylko ploty robią i nic więcej, dużo donosicieli, nowych pracowników traktują jak niewolników. Niech sobie kierownik nawet na kamerach zobaczy jak się pracuje na nockach, połowa co chwile na kawe, bo przecież na nocce nikt nie przyjdzie i nie sprawdzi. Liderzy i zmianowi potrafią donosić na wszystkich ale najpierw trzeba spojrzeć na siebie i zająć się swoja robota. Bardzo dużo ludzi się zwalnia jak zobaczą jakie są zarobki. Wypłaty co miesiąc się nie zgadzają bo zawsze czegoś nie doliczą.

Zostaw merytoryczną opinię o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. - Brodnica

• Jak się pracuje w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.