Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

pytanko

teraz sami zwalniaja osoby :) robia selekcje?

Tupacz

Interesujące jak bardzo ta firma zeszła na psy... zero szacunku do pracownika. Liderzy uważają się za bozyszcza mimo, że sila ich od pluga odciagneli. FAKT załoga kryształowa nie jest, ale sami ich tego uczucie... kombinowanie jak ujęciach robiła na akordzie itp... Głupie picie czy kibel to już problem. Chore normy i idiotyczne pomysły to domena kilku upierdliwych kierasow...

JB James BOND

Ożyła dyskusja zagrożonych brakiem zysku złodziei. Możesz mnie dopaść ale ukradnij coś w szatni to ja dopadnę ciebie i nawet nie będziesz o tym wiedział, za co wylecisz na zbity pysk.

aaa

dawno Dymka nie widzialem? co sie z nim dzieje?

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG -za granicą od zaraz
ATN Service ApS
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Ta pani Basia o której piszesz z zazdrością pracuje w Stokrotce 2 lata, i co miesiąc wyrabiala normę na 4 próg. Jeżeli uważasz że jesteś lepszy( lepsza) i ci się coś należy proponowalabym iść z tym do kierownika. A jeżeli tego nie zrobisz to nie pisz głupot, bo jedyna która może coś powiedzieć to p. M.

były

niezłe jaja wręcz strusie są w tej firmie nie wiadomo jak to określić ? ponizej zera jak w tej piosence. współczuje

DYREKTOR

KTO JEST TERAZ KIEROWNIKIEM CENTRUM STOKROTKI CZY KTÓRYŚ Z KIEROWNIKÓW ZMIAN CZY OSOBA Z POZA KRĘGU KIEROWNIKÓW ?

ponad prawem

Słuchaj kamera albo jesteś niedorozwnięta albo nie znasz przepisów prawa.Najpierw zadzwonimy na policję ponieważ to co mówisz jest łamaniem prawa.Może jestes młoda nie wykształcona dziewczyna która ambicje stawia ponad prawem.Druga sprawa mozesz zostać pociagnieta do odpowiedzialnisci karnej za fałszowanie prawdy.

xxx
@ponad prawem

Ty kamera dopadniemy cie waszą cała niepełnosprawną ochrone szczególnie że ten skrzat za okularami odżył za bardzo a w Paprotni mieszka i nie tylko on. Powiem opinie ogółu jesteście tak ciency ze aż żałośni teraz nie ma już kierownika R co mu usługiwaliście a fakt tamci ochroniarze jak agent tomek i spółka to były faktycznie dobre psy a niczego was nie nauczyli albo tępi jesteście ze nie umiecie . Po tamtych można było się wszystkiego spodziewać co k...wa złe a po was miernoty niczego tamci profesjonaliści a wy tępe osły bezmózgowcy i ma być dobrze na magazynie okradają nas w szatni a wy tylko robicie pseudo kontrole szczeniaki . Gdzie jest kierownictwo z lublina ze was jeszcze trzymają zwykłych (usunięte przez administratora)

ochrona
@xxx

Ochrona to banda ,mała banda emerytów i ciemnot w wieku produkcyjnym który nie znają się kompletnie na robocie. Teraz ta nowa ich szefowa se słuchawką w uchu wygląda jak agent 007 na emeryturze. Co to w ogóle jest?

Liderek jest zajęty wpatrywaniem się w swoją pupilkę. a pupilka pracuje tylko w chipsach. raz na jakiś czas ją widać w napojach i piwach. wszyscy to widzą i liderek myśli że ktoś głupi i ślepy jest.

Anka
@Kasia

Chodzi o wybieranie zleceń? U nas na zmianie też jest z tym problem, było to zgłaszane wiele razy, ale nic z tym nie zrobiono ,widocznie jest na to przyzwolenie. U nas to już na legalu jeden drugiego uczy jak to się robi.

pracownik najstarszy

Człowiek siedzi tu tyle czasu ,sam nie wie dlaczego, hmm chyba dla kasy. Ale ta praca to dno- najgorsza jaką kiedykolwiek miałem. Grafiki są tragiczne,że padamy na pysk po tych maratonach.Wydajność nam spada, a tym samym pensję. Nikt nam nic nie mówi same tajemnice (ile pracy, kiedy talony itp.) To jeszcze napadają na przerwie w szatni i kradną. A kierownictwo nic z tym nie robi

kamera
@pracownik najstarszy

w szatni zainstalowane są ukryte kamery, niedługo pierwsze zwolnienia za kradzieże

szczery

grafik na grudzień to ostre przegięcie 10 dni pracującacyh pod rząd do tego nocki i jeszcze chyba ze 2 razy na 10 h?!?! Czy to jakieś żarty? już jakis czas był spokój ale znwowu chce sie żygać

nowy

jaka jest pani kierownik suchego? slyszalem ze jest troche wredna,ale ma fajny tylek i zeby troche jak kon

www
@nowy

Do bbbb możesz napisać czy ciężka praca jest w kontroli jakości na magazynie?

Neutralny

Jeżeli jest tak źle to dlaczego nie zadowoleni się nie zwolnią??? Brakuje jaj ???? Bo nie kumam tu czegoś, nie pasuje mi praca,ludzie lub wynagrodzenie to odchodzę...

saigon

HAHA NIE DZIWNE ZE CIĄGLE SĄ OGŁOSZENIA ZE SZUKAJĄ PRACOWNIKÓW NIEZŁY PRZEMIAŁ TU JEST JAK W OBOZIE DOSŁOWNIE PRACY. SETKI JAK NIE WIĘCEJ LUDZI JUŻ Z OKOLIC I DALEJ TU PRACOWAŁO.AŻ WSTYD DLA FIRMY ZARZĄDU ZE TAKĄ MARKĘ SOBIE WYROBIŁO NA RYNKU PRACY HMM.

miazga

Stokrotka to taki wielki gniot wysoko prężny nadal działa jak długo. ŁADNIE jest na początku a z czasem wielkie zaskoczenie pozory mylą ze na początku jest oki. Ja odradzam tam pracować bo niestety szkoda nerwów i zdrówka ta firma ma nie ciekawom renome i tak samo traktuje pracowników dość podle, a o przełożonych już nie w wspomne bo brak doświadczenia dialogu z ludzmi wykorzystywanie straszenie zwolnieniem.

Neutralny

Co racja to racja, widzę że nie którzy nie są przystosowani do życia...

piker
@Neutralny

Przypominam ,że 2 styczeń to sobota!!!! Od kiedy po nockach w sobotę idzie się na rano??? To nie jest normalny grafik. 4 nocki plus Sylwester, a potem wstawanie o 3, niektórzy o 2 w nocy i na 9 godzin do pracy - horror!!!

fran
@Neutralny

a ty jesteś jak ten koń z klapkami na oczy przystosowany do pługa ?durniu nie widzisz jak to wygląda. LUBISZ TAK ?

xxx

Grafik na grudzień cudowny!!! 2 stycznia na 5 rano!!!! Powodzenia! Ciekawe ile osób przyjdzie....???

gfa
@xxx

Coś mi się zdaję że wezmę wtedy "opiekę"

polo
@gfa

Opieka to nie urlop na telefon kolego, mnie już tak załatwili...

abc

Co sądzicie o naszym nowy LIDERZE na chłodni ??? a dokładnie o P.Basi ?? :) Która idzie po trupach do celu , jak szybko zapomniała jak się mało nie zabiła o palety innych i jak skakała po regałach , a teraz nic na magazynie syf kiła i mogiła ... zero organizacji , tylko raczki do tyłu i łazi jak święta krowa :D Dziewczyno ogarnij się!

ppppppppp

Grafik na grudzień żałosny!!! 2 stycznia na 5 rano -ciekawe kto przyjdzie??( uważacie ,że my na Sylwestra nie chodzimy???!!!) Od kiedy to po nockach w sobotę jest na rano

xxxx

Grafik zmiany drugiej na grudzień mistrzostwo!!! 2 styczeń na 5 rano!!!! Brawo!!! Ciekawe kto przyjdzie? A swoja drogą to od kiedy po nockach przychodzi się w sobotę na rano

fakin
@xxxx

Na 5:00 rano przychodzi się drugiego jak pierwszego wypada święto. Marudzisz, że musisz wstać, że sylwester, że sobota. Człowieku masz wolnego Sylwestra oraz pierwszego Nowy Rok, drugi styczeń to dzień pracujący i się z tym pogódź. W innych firmach nie ma wolnej wigilii, sylwestra a dodatkowo w drugi dzień świąt przychodzi się na nockę bądź druga zmianę. Więc nie marudź, nie jest źle, w innych firmach mają gorzej. Tak tak ludzie mają sylwestra i chodzą się bawić ale normalni ludzie drugiego dnia po sylwestrze są już trzeźwi i gotowi do życia

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka