Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

XADER

Atmosfery to tu juz nie będzie, za dużo osób już odeszło. Przypomnijcie sobie ile fajnych osób było jak sie zatrudnialiscie i jak niewielu zostało niestety podkręcenie norm i coraz większa ilość pracy plus konfidenci co wszystko do kierowników przekazujom. Teraz wszyscy goniom progi wydajnosciowe a na przerwach każdy obgaduje każdego i sie nasmiewa. Niestety ludzi fajnych już zbyt wielu niema większosc to pikerzy z powołania dla których jedynem tematem jest norma, jakie zlecenia gdzie idom,itp. atmosfery nie bedzie.

chceBycZmianowym

Atmosfera wśród pracowników nie jest najlepsza. Nic w tym dziwnego - przez nawał pracy, każdy odczuwa zmęczenie. Teraz dopiero `kierownictwo` bierze się za jakąś `pracę`, czyli pozbycia się uszkodzonego towaru na magazynie. Towar się niszczy przez to, że w zleceniach towar jest sztukowany, a nie idzie w całych kartonach. Przez to wiele produktów się niszczy i magazyn na tym traci. Zamiast siedzieć w biurze, kierownicy powinni chodzić np. co godzinę lub dwie po magazynie i kontrolować porządki. Przecież nie tylko kierownicy powinni wymagać od pracowników, ale tez kierownicy muszą dołożyć coś od siebie. Wkońcu nie są wybrani z przypadku, więc powinni umieć zarządzać pracownikami i pracą na magazynie. A wiekszość z nich olewa swoje obowiązki lidera czy sekcyjnego.

chceBycZmianowym

MISIA

STANOWCZO ODRADZAM!!!!

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy SPAWACZ TIG -za granicą od zaraz
ATN Service ApS
Wladimir

Ukraina przejmuje władze na magazynie.

Muzykantka

Open FM zdecydowanie najlepsze radio na magazynie! Piosenki NIGDY sie nie powtarzają. To radio daje mi sił do pracy! Dziekuje kierownictwu ze troszczą sie o to abym mogla sie relaksowac przy tak wspanialej muzyce.

specjalista

Powinni skrócić przerwy bo 25 min to zdecydowanie za dużo. Jak tak można tracić tyle czasu na bezsensowne jedzenie posiłku? przecież można pracować bez jedzenia i bez odpoczynku. Poza tym czas jałowy będzie za długi i co wtedy? Magazyn straci swoją wysoką przepustowość. Tak nie może być! Trzeba ratować stokrotkę za cenę swoje zdrowia!

NAUCZ SIĘ CZYTAĆ.!

TO JEST FORUM CENTRUM DYSTRYBUCJI W TERESINIE !

iron

Fajny grafik na sierpień, podoba mi się, mogłoby tylko być trochę mniej wolnego bo 7 dni wolnych w miesiącu przy tak lekkiej i przyjemniej pracy to zdecydowanie za dużo!

STOKROTNE dziękuję!
@iron

Ja tam nie narzekam. Teraz piękny weekend się szykuje. W poniedziałek też powinniśmy robić wszystkimi zmianami, szkoda że się akurat trafił 15 Sierpnia :-/

Firma schodzi na psy. Jak to jest że przyjmują wózkowego po pół rocznym zwolnieniu od psychiatry? Do tego wozi tylko doki? Co sie tu dzieje? Kto tu rządzi? Druga sprawa z grafikiem. Jeśli chcesz mieć wolny weekend to sie nie możesz doprosić, bo dużo roboty bo to , bo tamto zzawsze jakiś problem. A taki po tygodniu pracy ma wolne 4 dni? Żygać się chce po prostu pieprrzone kolesiostwo. Czy ktoś nad tym wogole panuje Panie Łukaszu?

szary ludek
@pracownik

Widocznie to że ma najlepszy grafik na zmianie, wszystkie wekendy wolne, i wozi doki nikogo nie obchodzi.Czy ktoś sie wreszcie za to weźmie? kim on jest w tej firmie/? i dlaczego pozwolili wariatowi jeździc wóżkiem?zwykły pracownik sie nie liczy tylko układy i układziki Kaczorek wszystko załatwi. Zaraz sie p osracie jak pojdziemy do piotra i pawła adijos

Mcm

Słyszałem ze w Teresinie zwolniło się 50 osób i dlatego są takie opoźnienia w dostawach na magazyny regionalne prawda to?

Gosc

Biedny kierownik przyjęć

Gość 2
@Gosc

Nie mogę powstrzymać łez

inna

Patrycjusz I LOVE YOU

Pikier

Jest nowy kierownik i nic z nim (PN) nie zrobi. Nie zna go, nie wie że to leń śmierdzący. Zanim się pozna to rok minie, tylko czy my tu jeszcze będziemy. Dzięki "Nowa" dziś też wysłałem CV do Navo.

Nowa

Tu rozmawiamy o Centrum Dystrybucji. Dali podwyżki. Policzcie sobie,to jest około 20 zł miesięcznie. Co my zrobimy z taką gotówką? Dla takich pieniędzy na pewno każdy będzie tracił zdrowie. To w Navo Orbis teraz jest mnóstwo przyjęć i dają 2400zl podstawy a tu już 3 lata i zamiast dawać podwyżki to zabierają. Pora złożyć Cv do Navo bo widzę że pasuje tu Wam obecna sytuacja, nie walczymy o to co nam się należy. Jeszcze trochę i Pan ŁP z kierownikami będzie składać towar.

Nowa

Hej, dziś kierownicy bawili się w Lublinie na imprezie integracyjnej. No nie tylko kierownicy bo i niektórzy pracownicy no i oczywiście ulubienica kierownika Pn czyli SD z alkoholi. Pewnie uzgadniają nasze podwyżki... Hi hi... Czy ktoś się w końcu określi co robimy dalej? Organizujemy strajk lub coś takiego? Czy nadal pracujemy jak nam zagrają?

nowa

witam mam pytanie jak tam jest rozpoczęcie pracy na zmianach

jan

a mnie wkurza ten pajac z ukrainy co odprawia modły na dywaniku na parkingu. co sie dzieje w tej firmie to dno. niedługo te muslimskie małpy wejdą nam na głowe

rocky

newsa mam za rok na trasie teresin błonie powstanie magazyn develey - zatrudnienie znajdzie 100 osób

Nehmed

Chyba Ci się forum pomyliło ☺☺to forum stokrotki Cd Teresin. ..Jak dla Was temat podwyżek ??

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka