Fast Sp. z o.o.

Nazwa działu: Handlowy

CV czytane 1,5 min i odrzucone. barwo HR barwo

Don
 Opinia

Za starych prezesow to byla firma, ale to se ne vrati.

michał
@Don 31.08.2017 22:01

tomek racja- ale to nie ten fast. :-)! pomyliłes pracodawców napisz to na fast polan a nie tu :-)

dostawca/kierowca
@michał 15.03.2019 23:23

czy to tomek n. z dawnego serwisu.???????????? :-) :-)

doradca
 Opinia

Praca handlowca to nie leżenie tylko walka o każdego klienta. Jeśli ktoś nie ma predyspozycji niech zmieni prace i nie będzie narzekał.

Opinia

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Fast Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

donus
@Administrator 29.04.2018 11:20

nie polecam tej firmy. progi nie do zrobienia ,same obietnice. i w handlu i na magazynie . odradzam stanowczo. chcesz pracy w miłej atmosferze? - szukaj gdzie indziej. serio

Iwona
 Opinia

@Don a teraz co się zmieniło w firmie Fast Sp. z o.o.? Właśnie poszukują pracownika na stanowisko Przedstawiciel handlowy. Z ich oferty pracy wynika, że zapewniają pracę ze wspaniałymi ludźmi o wieloletnim doświadczeniu, elastyczne godziny pracy. Ktoś zainteresowany takim stanowiskiem?

Ktoś
@Iwona 01.09.2017 11:40

@Iwona zmieniło się wszystko... a ze wspaniałych ludzi zostali tylko nowi ludzie....

Iwona
 Opinia

@Była Pracownica rozumiem, że dobrze wspominasz pracę w firmie. A co więcej możesz powiedzieć na temat benefitów, które oferował Fast?

Była Pracownica
 Opinia

Pracowałam Kiedyś w Tej firmie. Fajny zespół, ludzie z którymi można konie kraść. Zarobki na średnim poziomie. Jedyny minus to dojazd, bez własnego auta to ciężka sprawa. Co do wypowiedzi "nieobecnego i kilimgo" (widzę ,że jesteś tą samą osobą, świadczy o tym data, godzina oraz styl Twojej wypowiedzi.) Są trzy możliwości albo kłamiesz,lub nigdy tam nie pracowałeś, względnie zmienili kierownika serwisu...

agawa
 Opinia

po ale szkoleniu szkoleniu w zależności od firmy nierówne jest, ciekawe więc jakie konkretnie tutaj szkolenia masz na myśli i czy one realnie coś dają w ogóle

Bluemen
 Opinia

Fast Poland to nie agencja . Normalny magazyn. Zarobki normalne ok 3000 brutto. Ale kierowniczek magazynu to człowiek który nic nie wie o zarządzaniu magazynem . nie można przy nim nic mówić bo od razu leci do prezesa.

nieobecny ...
@Bluemen 18.08.2016 12:28

troche przemieniłes fakty, pracowałem tam niedawno, kierowniczek z serwisu nie znający się na pracy ciągle węszył i donosił na górze :-(

kilimgo
@Bluemen 18.08.2016 12:28

:-) serwisancie....:-) weź się do pracy :-) bo ten serwis upadnie :-)

lollipop
 Opinia

podobno firma przenosi sie poza Warszawe.. wiec dojazd dla wielu nowo-zatrudnionych moze rodzić komplikacje......jak duze ???..

szuka pracy
 Opinia

firma nie budzaca dobrych skojarzeń.rekrutacja trwa i trwa.. podejrzany jest człowiek prowadzacy rozmowe... z oczu nie najlepiej mu patrzy...

tus
 Opinia

byłem tan na rozmowie o prace...podobno to czeska firma...magazyn troche obskorny, jakie tam zarobki?

ktosss
 Opinia

wera-skąd mozesz wiedzieć... pracujesz w oddziale na ul.przedpole.? dobrze płaca :-)

Zostaw opinię o Fast Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fast Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.