Euro Bet, Usługi spawalnicze Artur Kaszub Kupczyk

Opinie o Euro Bet, Usługi spawalnicze Artur Kaszub Kupczyk

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Euro Bet, Usługi spawalnicze Artur Kaszub Kupczyk o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

gfcc

hej hej no tez tak uwazam z tym wyangrodzeniem ewentulanie mozna na rpzyklad podniesc wysokosc pensji albo dolozyc jakie premie do tego co sie zarabia :)

macek

Co do tej firmy krzak to brak slow...szef prawdziwa swinia.przyjmuje Cie na dogadanej stawce a w trakcie pracy mowi.ze mozesz tyle tylko dostac... Swinia jakiej malo...na dzialalnosci wystawia sam sobie za Ciwbie rachunki i nic nie mowi a jego baba klamie jak znut. Firma porażka. Ale kiedy ten szefunciu natnie sie na kogos co mu cos wiencej zrobi. Napewno wyprostuje tego garba co nosi i ta swinska morde wyprostuje.

macek

denega

Praca w Belgii przez tą firmę beznadzieja,szef ok , ale reszta chamstwo ,zazdrość i zawiść majster czub, jak i ludzie tam pracujący,Belgom dać tylko bat i by im pasowało,majster bez pojęcie,spawacze amatorka ale mówią o sobie najlepszy,zero ciepłej wody,na kwaterę jedziesz brudny,a bądź swoim samochodem to go nie poznasz po sześciu tygodniach,trzeba ludzi wozić,szatni nie ma,rozliczają z każdej minuty

Zostaw opinię o Euro Bet, Usługi spawalnicze Artur Kaszub Kupczyk - Świnoujście

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Bet, Usługi spawalnicze Artur Kaszub Kupczyk