Opinie o MOSIR w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MOSIR, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MOSIR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOSIR w Gdańsk

ja Nowy wpis

Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej. Pytania, atmosfera i forma rozmowy pozostawia wiele do życzenia. Nawet jeśli się zakwalifikuję do drugiego etapu to jestem pewna, że kandydat wybrany był już dużo wcześniej a cały ten kaberet to skrupulatne wypełnianie dokumentów tak, żeby nikt się nie przyczepił, że zatrudnili swojego lub że nikogo nie zatrudnili i sobie dołożyli obowiązków i kasy do swoich etatów. Nie polecam takich doświadczeń osobom szukającym pracodawcy. Szkoda czasu, a i poczucie niesmaku nie jest potrzebne, bo samo szukanie pracy już jest dużym stresem.

olek

cóż...najbardziej irytujące jest to, że nabory są fikcyjne i nie trzeba być nawet bardzo bystrym, aby się zorientować o co chodzi....myślę, że warto byłoby zachować przynajmniej pozory, bo to jest żenujące. A Pani kardowa...śmiech, nie potrafi nawet poprawnie pisma napisać. Zastanówcie się Państwo jak to wygląda w oczach potencjalnych zainteresowanych

Zostaw merytoryczną opinię o MOSIR - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.