Opinie o F.H.U.P. "Skow-Bud1989" - Jerzy Skowroński w Kraków

Usługi Remontowo-Wykończeniowe i Gastronomiczne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U.P. "Skow-Bud1989" - Jerzy Skowroński w Kraków

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w F.H.U.P. "Skow-Bud1989" - Jerzy Skowroński?

As

My juz podalismy Skowronskiego do sadu i wygralismy, ale to z pozwu cywilnego o zwrot pobranych p[ieniedzy i niewykonanej pracy. Druga sprawe o celowe (usunięte przez administratora) prokurator oddalil, bo..JEDNA OSOBA OSZUKANA TO NIE CELOWE (usunięte przez administratora) Kpina !!!...policja powiedziala nam, ze jakby byl zlozony pozdew zbiorowy, to wtedy co innego. Jakby ktos chcial sie przylaczyc to prosze pisac dianah@op.pl...uwazam , ze gnój powinien pojsc siedziec za to co robi, do pracy w wiezieniu i splacanie tego co ludziom kradnie do tej pory.

AS Nowy wpis
@As

Niestety mnie też naciągnął na dużą zaliczkę, później pozorował pracę i wyciągał kolejne pieniądze, a gdy zalał instalację elektryczną i postraszyłem go inspektorem budowlanym, to zabrał narzędzia i uciekł. Na pisemne wezwania nie odpowiada, telefonów nie odbiera. Szukam kontaktu z osobami pokrzywdzonymi przez Jerzego Skowrońskiego, aby podjąć odpowiednie kroki prawne.

Karol

Jak duża rotacja pracowników jest w tej firmie ?

@Karol

niestety bardzo duza, u mnie codziennie byli inni pracownicy bo za kazdym razem tlumaczył ze przyszli pijani a on nie toleruje pijaczkow! to jest jeden WIELKI (usunięte przez administratora) wszystko wam wmówi by wyciągnąc pieniądze a pozniej nie odbierac telefonow

@Michał

Gdzie i kiedy, ponieważ ja sobie tego nie przypominam...

Lidac Nowy wpis
@1

Pan Jerzy jest solidnym i bardzo dokładnym fachowcem. Robił osobiście u mnie łazienkę i zrobił ja perfekcyjnie w bardzo dobrej cenie .

NIE POLECAM!, (usunięte przez administratora) powie wam wszystko byle tylko wyciągnąć od was zaliczkę. nakupuje jakiegoś badziewnego materiału a jak mu się zwróci uwagę to powie że naprawi ale potrzebuje znów zaliczki na kolejne materiały po czym znika i nie odbiera telefonów. (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie F.H.U.P. "Skow-Bud1989" - Jerzy Skowroński? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Łucja

Jaka jest obecna sytuacja Skow-Bud1989? Chętnie przeczytam każdą informację. Zatrudniają nowych pracowników?

Jacek
@Łucja

chyba zmienił branże bo na FB chwali się już inną robotą - poszedł w medycynę leczniczą :D nawet na stronie PKT znikło jego ogłoszenie gdzie sobie sam wpisywał pozytywne komentarze

gosc1111

nic nie obowiazauje. to jest jeden wielki oszukaniec

koelga

ten cały Pan Jerzy to jest jeden wielki (usunięte przez administratora)... radze uciekac od takiego wykonawcy z daleka. nie odbiera telefonu... blokuje ludzi. umawia się na coś i finalnie nie dotrzymuje słowa

Gutek

Firma mając już ustabilizowaną opinię na rynku pracuje aby ją utrzymać, do tego to dobry pracodawca !

mibial

Jestem też (usunięte przez administratora) zleciłem remont , pobrał zaliczkę na materiały po tygodniu pobrał następną rate i od tego momentu nie odbiera nawet telefonu : mieszkanie cale wygląda jak po bomie we wszystkich pomieszczeniach coś jakby zaczęte , meble nie zabezpieczone wyrozbijane częściowo - totalna demolka Remont miał być wykonany w 1- miesiąc a nadal nic i nikogo nie ma wraz z 10-cioma tysiącami złotych. Mój mail;(usunięte przez administratora) Ile taki gość może (usunięte przez administratora) bo tak to należy nazwać

pjurek
@mibial

Proszę o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego. Jak większość piszących zostałem oszukany. Pan Jerzy wziął zaliczkę, rozgrzebał robotę, zamówił wywrotkę piasku (za który musiałem dodatkowo zapłacić) - i tyle go widziałem. Poza tym, nie zwrócił mi kluczy od działki i przepustki wjazdowej. Jeśli okaże się, że coś zginęło - zgłaszam na policję.

Igor

Szkoda, że na forum pracowniczym nie pisze nikt z pracujących osób

Oszukani

Nas tez oszukał, my podalismy sprawę do prokuratury

dugi

niestety pan skowroński nie wywiązuje się z powierzonych mu zadań. Podpisuje umowy które ze swojej strony zawsze łamie (nie dotrzymuje terminów) i w których żąda bardzo dużych zaliczek. Sam nie tyka się pracy. Wynajmuje osoby które nie koniecznie znają się na pracy... gdy inwestor zwraca na coś uwagę on zawsze zwala na nich winę budując przy tym niestworzone historie. Zdarza się że ekipa zmienia się nawet 3-4 razy... Prace zaczyna po 11 a nawet po 12 przez co terminy się przedłużają...Długo by pisać ale nie chce juz się denerwować. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wypłacać wynagrodzenie pracownikom na bieżąco.. nie angażować inwestorów w swoje problemy

@dugi

Ja stracilam zaliczke ale zaoszczedzilam nerwy. Ile jeszcze ludzi oszuka ten czlowiek? Czy nie ma na to patagrafu

@dugi

UWAGA !!!! Proszę nie zlecać żadnych prac, to wszystko to wielkie oszustwo ,które polega na pobraniu zaliczki, kupieniu nie wielkiej ilości materiału i pokazaniu się raz u klienta. Dodatkowo oszust domaga sie zaraz pieniędzy na dalsze prace. Nie odbiera poźniej telefonów i tylko odpisuje SMS.

@anonymous

I jakie glupoty w tych sms pisze... Nie da sie tego czytac. Mowi o trzeźwości, ale sam chyba bsrdzo duzo w zyciu wypil i teraz poxostala mu nadmierna gadatliwosc. Tez nie odzyskalam zaliczki.

oszukani
@J

Proszę o kontakt, nas tez oszukał, dianah@op.pl

L

(usunięte przez administratora), nie ufajcie mu.Wyłudza kase na remont i prace nie zrobione. Potem nie ma z nim kontaktu. Widzę, że juz ktos tu szuka osób oszukanych przez Pana (usunięte przez administratora)...ile mozna miec spraw sadowych za o(usunięte przez administratora)w tym kraju pytam..dlaczego go wreszcie nie zamkna ? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: To jest zwykły oszust, sprawa w sądzie

oszukany
@L

Bardzo proszę o kontakt darek.g1@wp.pl

nabrani
@L

prosze o kontakt dianah@onet.pl

Taka prawda

NIE POLECAM I OSTRZEGAM! Bardzo nieuczciwa firma. Pan Jerzy zobowiązał się do remontu kawalerki w 3 tygodnie. Podpisaliśmy umowę, na czas 1-go miesiąca. Już drugiego dnia właściciel wolał zaliczkę 10 tysięcy złotych. Dostał 5 tys, po kilku dniach, kiedy prace ruszyły resztę. Całkowita kwota remontu to 25 tysięcy złotych. Ustaliliśmy, ze prace będą oddawane etapami, a my raz na tydzień będziemy robić przelewy. W wyciąganiu kasy, Pan jest mistrzem ( ciągle potrzebuje na wypłaty dla ludzi, na materiały itd. Z naszej strony przelewy były robione, a ekipa nie pracowała. Zakpił Pan Jerzy Skowroński sobie z nas. Wykorzystał to, ze nie ma nas na miejscu w Krakowie. Kiedy wiedział, że przyjeżdżamy zrobić odbiór mieszkania, przestał odbierać telefony, nie odpowiadał na sms-y. Oczywiście nie pojawił sie przez kilka dni i nie mamy z nim kontaktu. (usunięte przez administratora) nie człowiek. Mija właśnie 2 miesiące, a w mieszkaniu nic się nie zmieniło. Totalna demolka , nawet instalacja elektryczna jest nie skończona, a dzis mamy 05/09/.2018

mibial
@Taka prawda

dołącz do pozwu zbiorowego adresy mailowe w opiniach

nabrani
@mibial

moderator pousuwal maile podam moj - dianah@onet.pl

mario

ten Pan oszukał mnie na kwote ponad 40 tys zł. teraz brak kontaktu i uniki z jego strony. złodziej

oszukany

Witam wszystkich oszukanych przez tego nie uczciwego "przedsiębiorcę" Bardzo proszę osoby pokrzywdzone o kontakt ze mną darek.g1@wp.pl. Rozważam drogę sądową i łatwiej będzie na pewno działać w grupie wspólnymi siłami.

anonynomous

(usunięte przez administratora) jakich mało. Straciłem prawie 10 tyś złotych zlecając "remont" u Tego człowieka.

Oszukany

Witam, też jestem oszukany przez tego „fachowca”. Proszę innych oszukanych o kontakt ze mną black19@vp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U.P. "Skow-Bud1989" - Jerzy Skowroński - Kraków

F.H.U.P. "Skow-Bud1989" - Jerzy Skowroński
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

F.H.U.P. "Skow-Bud1989" - Jerzy Skowroński