Opinie o Senex w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Senex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Senex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senex w Goleniów

???

juz czas aby ta firma zniknela z rynku bo to jeden wielki chlam!!! a szefostwo? poprostu brak slow jedna wielka zenada.....[usunięte przez moderatora] i tyle...gdyby ludzie wiedzieli za jakie grosze mozna kupic te ich posciele to dawno by poszli z torbami a tam wzbogacaja sie na ludziach wciskajac im kit...i to pewnie na starszych osobCH ktore nie bardzo sie orientuja i wierza w kazde ich slowo...ale co dobre szybko sie konczy wiec szefostwo zamiast na fotelu "prezesa" predzej czy pozniej wyladuje przy maszynie produkcyjnej...haha ale jezeli okarza sie sprytniejsi to znow ukradna komus pomysl i otworza kolejny biznes...no bo nie bardzo wygladaja na takie osoby ktore same by cos wymyslily...

!!!

hahaha, dobre , atmosfera jak w domu i ma wspaniałych rodziców!!! no tak pracuja tam sami rodzice praktycznie, bo średnia wieku to 50-tka, a atmosfera jak w domu, bo firma mieści sie w piwnicy domku, w którym żyję ksiażę i księżniczka i otoczenie jej królewskiej mości :)

???

Jak tak można obrażać firmę w której atmosfera jest jak w domu, tam wszyscy się kochają. A jakich ma wspaniałych rodziców.

???

Ludzie podziwiam Was!!! Widzę że są jeszcze ludzie którzy nie boją się pisać prawdy. Napisałabym kilka słów na temat tej firmy [usunięte przez moderatora]. Mam nadzieję że ludzie którzy tam pracują w piwnicy zrozumieją co to za szuja jest jej właścicielem!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Senex? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
logo firmy Tajemniczy klient - praca dorywcza
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Justyna

Dzieki i pozdrawiam, ja sie ich nie obawiam ....w końcu niech takie firmy usuną swoja działalnosc z polskiego rynku ,bo tylko go zasmiecaja... mnie [usunięte przez moderatora] próbowala straszyc ,ale nie udało sie ...i smieszna jest ta koordynator jak można być takim pachołkiem to aż nie wyobrażalne

Ciekawe jakie warunki ...umowa -zlecenie ,bez podstawy i klamliwa koordynator, [usunięte przez moderatora] wystraszona PORAZKA

znów (usunięte przez administratora) ogłoszenia daje... boze świety... daj se spokój kobieto! zakładasz non stop nowe konta mailowe zeby ludzi werbować...BEZ KOMENTARZA!

srm1

Jezeli jestes dobrym sprzedawca i sie szanujesz. Przejdz do nas. Siedzibe mamy w Goleniowie i jestesmy najwieksza firma w wojewodztwie. Dzialamy na terenie calej Polski. Zapewniamy duzo wyzsze zarobki. (usunięte przez administratora) Zapraszamy

O prosze konkurencje w jednym samochodzie...przeciez jest zakaz przekazywania info na temat struktury firmy...[usunięte przez moderatora] bedzie placila kare firmie Senex haha

piciol

Podobno [usunięte przez moderatora] bylego pracodawce. Nie tylko z pomyslu. a teraz tylko problemy. Co wyplata to zdziwienie pracownikow. Nie wypacaja calych premi. Caly czas tylko klamstwa i zwodzenie. Nie polecamy.....(usunięte przez administratora)

ano2

(usunięte przez administratora)wszystkie te (usunięte przez administratora).firmy typu (usunięte przez administratora) to powinni (usunięte przez administratora)do Częstochowy na kolanach (usunięte przez administratora)że Bóg dał im możliwosć zatrudniania naiwnych biednych ludzi i że mogą sie na nich wzbogacać!!! Ale Wam wszystkim to kiedyś sie skończy Wy [usunięte przez moderatora]!!!

Justyna

(usunięte przez administratora)niech juz przestanie dzialac w welnie jest za slaba ...muflon ja wywalil bo byla slaba lama tez i reszta podobnie ....zreszta nie dziwie sie ...zawsze wystraszona i bojaca sie wszystkich...to ma byc koordynator ???smiech !!! nie potrafi technik sprzedazy przekazac tylko jakies smieszne wynalazki z chorobami...porazka ...Ja tez slyszalam ze wlasciciel siedzial :)))

news pierwszy

no własnie tak o uszy mi sie obiło z tym (usunięte przez administratora) i z tymi innymi cudami, widać prawda, skoro Ty news to samo piszesz ... (usunięte przez administratora) Panią też znam, mnie też Pani wysterować chciała, i (usunięte przez administratora)znam i ich forum też takze pani (usunięte przez administratora)niech sie pofatyguje na stronę forum (usunięte przez administratora), gdzie równie prawdziwie o niej piszą co tu na forum Srenexu. . .

news

(usunięte przez administratora) to podobno problemy z prawem miał więc nic dziwnego że tu takie cyrki robi w tej swojej firmie z ludźmi...

ziom

Nie zapominajmy, ze wlasciciele to [usunięte przez moderatora]. Ciekawe, kogo im jeszcze uda sie oszukac.. Przestrzegam przed zlodziejska firma SENEX!!! Innych pozdrawiam :)

Ola

to już teraz wiem (usunięte przez administratora)czemu nie ma miejsc...no ale co sie dziwisz, znasz historię tej Pani...i jeszcze teraz trafiła na (usunięte przez administratora) co sobie Pachołka z niej zrobił...

Ola

no ślicznie (usunięte przez administratora)wyłożyłas(usunięte przez administratora)tutaj :) chciałabym widzieć jej minę i (usunięte przez administratora) jak czytaja te wpisy... brak mi słów, nie dosć, ze kłamią i mącą między ludźmi od początku to jeszcze pretensje i straszenie, no po prostu żenada!!! (usunięte przez administratora)i innych [usunięte przez moderatora] to trzeba publicznie piętnować i mówić otwarcie ludziom, o tym co wyprawiają!!! takie firmy niszczą opinię całej branży wełniarskiej!!!

Justyna

(usunięte przez administratora) już mi zdradzila kim jesteś:)) i milo mi Ciebie poznac....Musisz to z nami obgadac ..pomozemy jak tylko bedziemy mogły.(usunięte przez administratora)powiem żeby dałam mi nr tel. do Ciebie to pogadamy .Oczywiscie jak masz cheć..

gallka anonimka

O rety! Jak ja mam się Ci przedstawić? Imiennie nie mogę na razie. W każdym razie pozdrawiam i Ciebie i (usunięte przez administratora) :)) P.S. Do (usunięte przez administratora)pisałam na maila to mogłam jej się przedstawić. A tak na marginesie to mam pewien pomysł co do rozliczenia się z nierzetelnymi firmami. Muszę to z Wami obgadać.

Justyna

To gałka może i mnie sie przedstawisz ???

Zostaw merytoryczną opinię o Senex - Goleniów

Senex