Opinie o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Hanna

Czy ktoś z Was posiada informację na temat tego, czy firma BADER KARA® Praca Tymczasowa przyjmuje pracowników tylko na okres wakacyjny? Osoby, które chciałyby podjąć pracę przez ten okres mają szansę na otrzymanie takiego zatrudnienia?

@Hanna

Przyjmuje różnie np. Sezonowa to trwa przeważnie 6msc mają różne prace w różnych miejscach

Paula

Firma będzie miała taką opinię i nawet gorszą bo już niebawem wkroczy inspekcja pracy za listy i pracę ponad stan ludzie są wykończeni traktowaniem gorzej niż psy. Dopilnujemy tego ,aby osoby odpowiedzialne za 1/2 etatu przy 260 godzinach odpowiedzieli za to jak ludzie są wyzyskiwani. Ludzie to nie roboty ! stawka 9,02euro na h ? wręcz zabawne jest 8,84 dodatek to 18euro centów lecz nie więcej 30euro miesięcznie jak w umowie. Zobaczymy jak biuro w Weisswasser zacznie się tłumaczyć z wyzysku na ludziach.

nie pracownik
@Paula

Paula imię widze mowi samo za siebie.Proponuję najpierw poznać niemieckie prawo pracy a dopiero później się udzielać.Jeśli maci umowę na pol etatu a pracujecie więcej to nie jest żadne wykroczenie ze strony pracodawcy skoro wyplaca pieniądze za rzeczywiście przepracowane godziny.Z której strony oszustwo? Jeśli chodzi o stawke godzinowa to na pewno nie ma ograniczenia do dodatku.Stawka 9,02 obowiazuje na pewno do każdej godziny a nie do 30 Euro. Tak to jest jak ktoś idzie pierwszy raz do pracy w Niemczech i myśli ze dostanie 2000 Euro za darmo

BADER KARA Gruppe
@Paula

Szanowna Pani Paulo, jeśli chodzi o umowę jaką podpisujecie w Weisswasser to te 80 godzin to gwarantowane godziny pracy, ale można pracować dużo więcej godzin. Wszystkie godziny są wypłacane. Jednak jeśli pracują Państwo tylko 40 godzin w miesiącu ze względu chociażby na złą pogodę, co powoduje zmniejszenie zamówień ,musimy Państwu zapłacić za 80 godzin

Paula
@nie pracownik

Witam Ponownie! Imię ? proszę się nie ośmieszać jest zawarte w umowie do 30Euro miesięcznie więc proszę nie wprowadzać w błąd ludzi ,a przedstawić rzeczywiste fakty na jakiej zasadzie jest umowa w niereformowalnych godzinach pracy z wyzyskiem na ludziach firma powinna podjeść do przyszłego pracownika w sposób uczciwy ,a nie chociażby kłamiąc i wybielać oraz stawiać firmę w jasnych i przejrzystych barwach więc ,albo kłamiecie przyszłego pracownika i wybielacie zasady panujące w firmie ,albo mówicie prawdę na samym początku!

Hanna

@pracownik, a co możesz powiedzieć na temat atmosfery pracy lub warunków zatrudnienia? Czy widzisz jakieś zalety pracy w BADER KARA®? Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom forum, którzy zastanawiają się nad pracą w tym miejscu.

@pracownik
@Hanna

Nie widzę żadnych zalet pracy w Bader Karze biuro tylko jest uprzejme zanim podejmiesz pracę później mają Ciebie gdzieś robisz po 11 godzin z dziwnymi godzinami pracy m.in : 3:00 - 14:00 16:3:00 słyszałem o strajku ,który ludzie zrobili u Piotra na zmianie i co biuro jak i brygadziści zrobili coś z tym? nic bo dla nich nie liczą się pracownicy ,którzy pracują ciężko na ich wypłaty w biurze. Oni tylko obiecują ,a jeśli już chcesz się odezwać z resztą to i tak mają Ciebie gdzieś. Niebawem jak tak będzie nikt na zmiane nie przyjdzie i sami będą musieli pracować. Pozdrawiam! i nie polecam nikomu pracy w owej firmie jeśli chcesz ,aby Ciebie wykorzystywano.

pracownikali

Nie mają szacunku do pracownika traktują jak popychadło niebawem nikt nie będzie chciał pracować w tej firmie przykładowe: masz robić jak robot i nic nie masz do powiedzenia jeśli robisz po 11godzin dziennie -1h przerwy to tygodniowe masz 60 godzin w jakiej firmie ja się pytam!!! miesięcznie wychodzi różnie za miesiąc Maj mniej więcej ok 270godzin! czy to jest normalne?! zobaczą ile ludzi odejdzie . Brygadziści mają swoje pupilki i tak zwane gumowe ucha nie będę tu pisać kogo mam na myśli ,ale jeżeli ,ktoś pracuje i daje z siebie ponad stan to reszta powinna pomóc!

Pracownik Produkcji

szybko---nawet szkolenia przechodzisz na niby---

może nie pytanie to było ale---rób swoje -z nikim nie gadaj--nie oglądaj się do tyłu---tylko pracuj a wszystko będzie git---

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Zdecydowanie nie polecam firmy pracodawca kłamie przed przyjęciem do pracy jak będzie to wszystko wyglądać na produkcji w Weisswasser jest tragedia nie polecam.

Hanna

@Pocahontaz, tak jak wcześniej napisałam usuwane są tylko takie wpisy, które są niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin. Każdy ma prawo wyrazić opinię, ale nie można łamać zasad takich jak pisanie wulgaryzmów czy opisywanie konkretnego pracownika. Może wyjaśnisz co masz na myśli pisząc, że jedni pracownicy są traktowani lepiej, a inni gorzej? @gosia, rozwiń proszę swoją wypowiedź bo w tym momencie niewiele ona wnosi. Jesteś pracownikiem firmy BADER KARA?

gosia

brak słów

Pocahontaz

widzę ,że ktoś ciągle siedzi i usuwa prawdę chyba pora ,aby zajęła się firmą niemiecka inspekcja pracy 1/2 etatu

Pocahontaz

Weisswasser traktują pracownika jak barana umowa na 1/2 etatu system zmianowy różny albo na 14 do 1:00 (16:3:00) (12:23:00) ranne zmiany najlepsze tempo pracy jest nie ukrywam jeżeli , ktoś chce pracować i tworzyć zespół to będzie ,a jeśli nie to będzie się op******* żeby inni na niego robili osoby w tym roku chcą pracy usłanej różami wolne weekendy oraz pracować po 8h dziennie (tak mówi tak zwana mop) praca nie jest zła ,ale jeśli traktuje się pracownika innego lepiej ,a innego gorzej chociaż zapier****. Osoby nowe powinny się odrazu zdecydować ,a nie nie wiadomo jakie piorytety nimi kierują (polecam zostanie w polsce i robienie za 2500zł) Dodam także to ,że pracownika powinno traktować się równo (starzy z zeszłego roku powinni pomóc nowym wdrożyć się w tempo pracy ,ale jeśli nowi tego chcą bo co jeśli ktoś pracuje miesiąc czasu i dalej trzeba tłumaczyć to nie jest sala zabaw z kolorowymi piłeczkami tylko produkcja i zamówienia ,które trzeba wyrobić w określonym dla firmy terminie ludzie przede wszystkim tworzą całą halę oraz atmosferę z nią związaną miejcie wszyscy pretensje do siebie co robicie ,jak robicie -bo jeśli jest to wszystko dobrze zarządzane to i wyrobienie zamówień jest szybsze i szybciej kończymy jak w ubiegłych latach

Hanna

@Były oraz @Pracownik Usuwane są tylko te wpisy, które łamią regulamin. Zapoznajcie się z nim, aby uniknąć takich sytuacji. @Ja A dlaczego tak właściwie tak twierdzisz? Byłabym Ci wdzięczna jakbyś w swojej wypowiedzi umieścił jakieś konkrety dotyczące Twojej współpracy z firmą BADER KARA, tak aby Twoja opinia stała się bardziej wiarygodna. Mógłbyś podeprzeć ją jakimiś szczegółami i argumentami?

Firma poniżej poziomu..... Masakra

Były

Dlaczego usuwanie wpisy?

Ludzie piszą prawdę jak naprawdę jest a administrator wszystko co jest źle o firmie usuwa to są (usunięte przez administratora)

OCALONY

A dlaczego pracodawca nie informuje że umowa o pracę jest na 1/2 etatu? a pracuje się na 1,5. praca w nienormatywnym czasie od 2 godziny do 14 lub 16 godziny, lub na odwrót. Dlaczego nie istnieje zmianowy czas pracy? bo przyjazdy do pracy o 2 godzinie w nocy lub czwartej to jest nienormalne nawet w (usunięte przez administratora). Obecnie czekam na wypłatę i Abrechnung. Zobaczę jak będą policzone godziny nocne, święta i niedziele. A na zakończenie nawet w Polsce u najgorszego dziada nie odlicza się czasu przerwy która się należ nie mówię tu o wyjściu na papierosa.

marchewka
@OCALONY

za to w Niemczech odlicza się wszedzie przerwę od czasu pracy! Pracowałam na tzw.szaszlykach w Weisswasser2 lata temu.Strasznie narzekałam ze dużo godzin ze rozne godziny pracy itd.Poszlam do innej pracy tez w Niemczech i tam dopiero się przekonałam jak niemieccy pracodawcy oszukują pracowników.Nie wypłacają Zeitkonta po zakończeniu pracy,potrafia zostawić domu nawet na dwa tygodnie,jezdzi się również "na telefon",pracuje w niedziele,swieta itd.Tu przynajmniej na początku nikt w biurze nie sciemnia jaka to piekna i lekka praca. Od razu jest mówione ze sa rozne godziny pracy, ze umowa na pol etatu ale wyrabia się spokojnie caly etat(to praca sezonowa wiec raczej każdemu zależy na tym aby wypracować jak najwięcej godzin by w zimie moc posiedzieć w domu),ze zdarzają się pracujące niedziele i swieta,ze kazda sobota jest pracujaca i przede wszystkim ze nie jest to lekka praca.Dlatego nie rozumiem do kogo te pretensje skoro wszystko jest powiedziane na samym początku.A firma przynajmniej placi jak na umowie,placi wszystkie składki itd. Tak naprawdę najgorsi w tej pracy sa Polacy sami dla siebie.Ci co pracuja ktorys juz sezon uwazaja sie za goru i bardzo gnebia mlodych.No ale niestety Polk dla Polaka jest za granica najwiekszym wrogiem...Zlozylam w tym roku znowu podanie z nadzieja ze znowu mnie przyjmą.A jak komus się nie podoba to przecież można się zwolnic i wracac do pracy w Polsce za "godne" 1800.Nikt nikogo do niemiec na sile nie wysyla

OCALONY

NO ładnie usuwacie opinie co uderzają w samo sedno, to tylko świadczy o tej firmie i niech daje domyślenia przyszłym pracownikom. Pozdrawiam.

(usunięte przez administratora) i tyle w temacie

zadowolony

Co za pierdoły.Pracuję w Weisswasser już 3 sezon i zawsze dostałem tyle co wyrobiłem godzin.Jak ktoś sobie dopisuje godziny siedząc na kantynie czy palarnii i myśli ze brygadzista tego nie zauważy to później jest placz ze przecież miał więcej godzin!Praca nie jest latwa ale jak stawka jak najbardziej w porządku.A w ogole na umowie jest stawka 9,07 na godzine a nie 8,6.

śmierdzący kurczak z Mockrehna

słuchajcie ta agencja albo leihfirme to poprostu ....brak mi słów kulturalnych jak masz podpisać umowę to jest Super pięknie ładnie i koordynator pomaga a jak podpiszesz to już nikogo kolo Ciebie Niema żadnej pomocy rada sobie sam ze wszystkim

@śmierdzący kurczak z Mockrehna

Potwierdzam w 100% nawet telefonu nie odbierają

pracownica

pracowałam w tej firmie kilka lat i nigdy nie miałam problemu z wypłatą. Wypłatę dostawałam zazwyczaj dzień przed terminem.Także nie wiem dlaczego Pan Panie Pawle nie dostał wypłaty. Może za dużo zaliczek się wzięło w ciągu miesiąca i nic nie zostało? A może coś Pan zdewastował bo takie rzeczy też się zdarzały jak tam pracowałam.

@pracownica

Od miesiąca czekam na wypłatę, już tam nie pracuje itd, nic nie zostało zniszczone, wcześniej wypłaty miałem zawsze na czas walczę teraz o ostatnia wypłatę która została wstrzymana, gdyż przy wyprowadzce z pokoju zostawiłem bałagan i miałem czekać aż zostanie posprzatane i ściągnięta mi jakas x kwota, ale na dzień dzisiejszy jak pisze minął już miesiąc na pokoju od tygodnia mieszka nowa osoba a moja wypłata nadal jest wstrzymana, byłem zaciągnąć porady u prawnika i wiem, że nie mają prawa w ten sposób przetrzymywac mi pieniędzy. Pozdrawiam

@pracownica

I będąc dokładnym zostało wzięte 100 euro zaliczki a cały miesiąc był przepracowanych równo do ostatniego dnia miesiąca. Pozdrawiam

Ja pracuję i kasa jest na czas

@Marek

Ale jaka kasa ?? do 1000 euro tyle to w kraju zarobisz !! A koordynatorka nic nie robi a ma 2 razy tyle

koordynatorka:-)
@pracownica

proponuję nauczyć się jezyka, zostać koordynatorką i na własnej skórze się przekonać jak koordynatorzy w takich firmach nie mają nic do roboty.Szybko by Pani wróciła do pracy na produkcji.Nikt nikomu nie broni nauczenia się biegle języka niemieckiego i zatrudnienie się w jakiejkolwiek agencji pracy w Niemczech jako koordynator.Ofert nie brakuje tylko jakoś chętnych nie widać.Najlepiej narzekać na pracę nie wymagającą żadnych kwalifikacji i pretensje do całego świata,że można zarobić 1000 Euro miesięcznie.Skoro tyle można zarobić w Polsce to nie rozumiem dlaczego w tej Polsce nie siedzicie!

I tu masz rację 100%

@koordynatorka:-)

To przyjdź na produkcję na 8 godz przeniesiesz 4-5 tom to pogadamy jak się wam zgłasza problem żadnej redakcji auto służbowe ale trzeba pomyśleć trochę kto na was pracują trochę pokory

Hanna

@Nikt warto zauważyć, że odpowiadasz na wpis z zeszłego roku. Możliwe, że od tego czasu coś więcej się zmieniło. A Ty w jaki sposób jesteś związany z firmą? Jesteś jej pracownikiem? Przypominam też, że wątek ten nie jest miejscem na przesyłanie obraźliwych treści w stosunku do innych pracowników.

nikt
@Hanna

nic się nie zmieniło stawki dalej poniżej tryfikatora !!A pracujący to nieudacznicy nieznanych języka i niechcący się uczyć . Na tym zerujecie

@nikt

nie rozumiem jak stawki w agencji pracy mogą być poniżej taryfikatora?Moze Pan Nikt nie wie jaka jest minimalna stawka w Niemczech?Bo stawka w Niemczech zalezna jest od Landu w jakim się pracuje.Jak widze na stronie firmy działa ona tylko na terenie Saksonii,gdzie minimalna stawka w zeszłym roku wynosila 8,84 Euro brutto.Ile Pan w takim razie zarabiał skoro twierdzi ze poniżej taryfikatora?Skoro miał Pan na umowie wpisaną nizsza stawke to proponuje rozwiazac problem w sadzie a nie wypisywać na forum.Pracuje w tej firmie już kilka lat na produkcji i można się na pewno doczepić czasami braku dobrej organizacji ze strony koordynatorow,czy warunków mieszkaniowych nei takich jak być powinny.Jednakze sprawę z mieszkaniem tez rozwiązali a umnie bardzo szybko.Ludzie nie ma co narzekac.Prawda jest taka ze w PL tego nie zarobicie.A ta firma przynajmniej oferuje umowę o pracę na niemieckich warunkach,pełne ubezpieczenie,a wypłata u mnie zawsze się zgadza i zawsze jest na czas.Jedyny minus jest taki ze pracuje ze mna tak wielu Polakow,którzy są dla siebie największymi wrogami i tylko chodzą do biura i kablują jeden na drugiego

pomocna
@pracownica

Juz nie ma podziału w BAZ na ładny West Ust od 2018 jest jedna tabela a nie zarobic w Niemczech 1000 euro to wstyd i hańba niech w Baderkara Ukraińców i cyganów zatrudniają

@pomocna

widzę Pani słabo doinformowana bo jest jeszcze taryfa IGZ oprócz BZA która jest inna w zależności od Landu

Zostaw merytoryczną opinię o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 87 ocen.

BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.