Renta Personal

Wrocław

Opinie o Renta Personal

Mira

Jaki jest powód, że tak dawno nikt nie pisał?

Agnieszka

@anonimous, a zgłaszałeś komuś swoje uwagi? ;)

anonimous

niemiecka agencja renta ogolnie mozna polecic tylko jesli waszym koordynatorem bedzie pani ewa kacprzyk to uciekajcie z tamtad jak najdalej pani nie kompetentna nigdy nic nie wie zalatwienie czego kolwiek z nią graniczy z cudem sedzi w biurze i ciasto zapija kawą nic więcej nie ma nawet czasu odebrać telefonu.

öüöüöü

gleboki ddr ,kadra biurowa nie wyszkolona,malo kto wie ,na czym dzis swiat opiera sie.Nie maja klientow, firma na zla kondycje finansowa .Funkcjonuje Bautzen ,Hoyersverda,reszta bardzo slabo.Firma starych ludzi ,ktorzy juz nie chca niczego uczyc sie.

Sebagts
@öüöüöü 03.01.2017 12:59

To Polska agencja ta renta z wroclawia. Ja pracuje w niemieckiej. ten profil jest zly kiedys tu pisalem i okazalo sie ze to nie ta firma :D:D

Sebagts

Polecam, wypłata na czas i warunki zatrudnienia są dobre.

zuza

no ale mimo wszystko cąłkiem niedawno, tuż przed samymi wakacjami, były prowadzone kolejne nowe rekrutacje np. na stanowisko Pracownica do sprzatania pokoi w Hotelu i to w Dreźnie więc chyba nie jest tak źle

8 na 10

Ja pracuje na Kauflandzie przez ta firme. Zarobki normalne jak na 130 do 150 godzin. 10,5 brutto ale to na mrozni. Ja jestem na 1 klasie i mam okolo tysiac na reke. Zakwaterowanie okolo 200 euro na kwaterach. Warunki spoko. Przydalo by sie wiecej godzinek ale przynajmniej weekendy sa wolne no i praca na stale. Firma ogolnie ok. Szef na kauflandzie tez do ogarniecia.

Xxx
@Maciej 28.10.2016 16:07
Powiedżcie mi czy te 1000 euro na rękę jest już po odliczeniu kosztów mieszkania?

Tak. Teraz płacą więcej

Maciej
@Xxx 28.10.2016 17:21
Tak. Teraz płacą więcej

A jak jest z kosztami dojazdu do pracy? Dorzucaja coś na dojazd jak ktoś dojeżdża własnym autem?

seba

Jakie są zarobki netto na komisjonowaniu ceny zakwaterowania i warunki pracy w de?

8 na 10
@seba 21.03.2016 17:16

Siema. Ogolnie jest spoko. Okolo tysiaka na reke masz. Za kwatere okolo 200. okolo 130 do 150 godzin na miesiac i 10,5 euro brutto na godzine, ale to na mrozni. Minus ze nie ma duzo godzin ale sa weekendy wolne. Mozna zjechac do domu bo niedaleko granicy. Firma ogolnie ok i w biurze mowia po polsku. Szef tez ok, idzie sie z nim dogadac jak jest jakis problem.

seba

czy ktoś za pośrednictwem tej firmy podjął prace za granicą lub w Polsce?

Zgolek

Renta Personal to biuro rekrutacji. Wysylaja ludzi na magazyny w niemczech na komis i na sztaple. Robota spoko, zarobki ok i szef gites. Ja tam polecam. Pierwsza firma gdzie normalnie traktuja polakow.

Katon

Czy ktoś pracował przez to biuro. Chodzi o robotę przy komisjonowaniu mięsa. Jak warunki pracy ? No i wszystko z nią związane. Proszę o info.

Zostaw opinię o Renta Personal - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renta Personal