2 Dodaj opinię
2 72 134 5 1

Opinie o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

magdalena

Lubię atmosferę w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. za: Pracowałam w tej firmie 5lat sezonowo i 2 lata całorocznie.Byłam zadowolona zarówno z pensji jak i współpracy.Zawsze otrzymałam fachową pomoc i doradztwo.

Tak5Nie6
tomy
@ktos

a ja tam bylem zatrudniany przez Panie z biura w Żarach.Na ofertę pracy czekałem niecały tydzień.Pracuję do dziś i jestem bardzo zadowolony z warunków zatrudnienia.Uważam Panie za bardzo kompetente osoby ponieważ wszystko było tak jak powiedziano mi w Żarach podczas podpisywania umowy. Jedna z nielicznych,uczciwych Agencji Pracy.Polecam!!!

Tak5Nie4
Marek

Ja pracuję i kasa jest na czas

Tak2Nie4
norbert Nowy wpis

Nie polecam biura w Leipzig, Polka która tam pracuje na nic nie ma czasu. Niby miła zapewnia ,że prace załatwi, a później nie oddzwania. Na dodatek oferty za najniższą stawkę! Omijać szerokim łukiem!!!!

@norbert

Dziękujemy za ten wpis. To, że czasami nasi koledzy i koleżanki natychmiast nie oddzwonią albo zapomną oddzwonić nie jest absolutnie złą wolą. Wynika to tylko z tego, że dzięki dobrym aplikacjom kandydatów na pracowników i silnym zainteresowaniem naszych klientów mamy wiele do zrobienia. Proszę wybaczyć nam ten incydent. Jeżeli natomiast chodzi o stawki, mamy również takie, które przekraczają minimalną płacę. Prosimy po prostu złożyć aplikację! Pozdrawiam Rene Ritz Firma Bader Kara

Pracodawca

Dziekujemy za ten wpis. Zgodnie z umową wezwaliśmy do biura w celu wypłacenia wynagrodzenia, ponieważ nie otrzymaliśmy numeru konta na które moglibyśmy przelać wypłatę. Niestety kopia bez oryginalnego podpisu nie jest akceptowana od strony prawnej. Wskazówka: Prosimy powstrzymać się od wszelkiego rodzaju zniewag, których nie tolerujemy! Zamiast tego lepiej zrócić się z konkretną rzeczą lub problemem, który wtedy znacznie szybciej można rozwiązać. Pozdrawiam Rene Ritz Firma Bader Kara

Tak2Nie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzien dobry. Dziekujemy za ten wpis. Chetnie udzielimy odpwiedzi na wszystkie pytania, ktore mozna przesylac na ten adres mailowy info@bader-kara.eu Pozdrawiam Rene Ritz Firma Bader Kara

Tak2Nie

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. na Opiekun Osób Starszych? 18 września ogłoszenie na GoWork.pl.

@Pytanie

Dzien dobry. Obecnie nie poszukujemy pracownikow na staniwsko ,,Opiekun Osob Starszych". Owszem dodalismy ogloszenie 18 wrzesnia, w ktorym poszukujemy opiekuna medycznego. Chetnie odpowiemy na wszelkie pytania, ktore mozna wysylac na ten adres mailowy : info@bader-kara.eu Pozdrawiam Rene Ritz Firma Bader Kara

nowy były pracownik

W tej firmie jest nadal standardem zwalnianie pracowników nawet po wypadku w pracy, do tego brak zainteresowania i pomocy osobie poszkodowanej w firmie do której pracownik jest oddelegowany ( odstawili na zakwaterowanie), kolejny brak pomocy od strony koordynatorów " no bo ubezpieczyciel jeszcze fizycznie nie nadał numeru ubezpieczenia" i w ten sposób mając wypadek w pracy w pierwszych dniach zatrudnienia będąc w szoku pourazowym lub już na środkach przeciwbólowych, bez znajomości języka i miejsca ulokowania , z urazem kończyny znacznie upośledzającym poruszanie się , masz sobie poradzić sam, i tak dostajesz pocztą do domu wypowiedzenie umowy o prace bez podania przyczyn napisaną po 14 dniach od zatrudnienia wysłaną po kolejnych kilku dniach ....będąc nadal na zwolnieniu i bez bliżej określonego czasu powrotu do sprawności sprzed zatrudnienia, zostajesz z niczym ..." dla osób z uszkodzoną (...) ofert pracy byśmy i tak nie mieli" " mamy oferty pracy tylko takiej w której Niemcy nie chcą pracować" ... Pomijam też fakt "lekkiego " wprowadzania w błąd co do rodzaju i charakteru zleconej pracy a pytania o szczegóły , zbywane niedostateczną wiedzą w tym temacie ( na miejscu się okazuje że jest bardzo duża rotacja nowych pracowników w tej firmie do której cię wysłano) Firmę B K oczywiście "polecam" zapewnili mi ogrom ekstremalnie niezapomnianych wrażeń które podbudowały psychikę ;)

@nowy były pracownik

Dzien dobry, ze zdumieniem odnotowaliśmy ten wpis i prosimy o podjecie natychmiastowego kontaktu z nami pod adresem: info@bader-kara.eu . Chcielibyśmy wyjaśnić ten fakt, ponieważ jest to sprzeczne z naszą ideą współpracy opartej na zaufaniu. Pozdrawiam Rene Ritz Frima Bader Kara

Byly pracownik
@BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

Sprzeczne z idea?! A to dobre ????Takie dzialania to standard w tej firmie.Sam zostałem zwolniony po wypadku w pracy, jeszcze chcieli mnie zmusic do podpisania rozwiazania za porozumieniem stron i to tylko po niemiecku ,dobrze ze cos mnie tknelo i sie nie zgodzilem na podpisanie tego. Lepiej trzymac sie od nich z daleka

ktos

szkoda tylko, że panie z żarskiego oddziału nie pamiętają o swoich rekrutantach. Już 3 razy obiecywaly wyjazd, a później jak się kontaktuje to są zdziwione i szukają cv. Zero kompetencji. One mają prace to mogą ludzi olewać, ekstra podejście, nie pozdrawiam.

tomy
@ktos

Tak5Nie4
Marzenie
@tomy

A gdzie pracujesz i jako kto? I czy posiadasz znajomość jezyka niemieckiego? W bader kara mają oferty pracy tylko ze znajomością niemieckiego, a angielski już nie wchodzi w grę... Trochę słaby posrednik pod tym względem. Jedynie czy znasz czy nie znasz niemieckiego to i tak stawka to( usunięte przez administratora ) brutto...

ktos
@Marzenie

pracuje jako pracownik produkcji.Oczywiscie ,ze znam jezyk na poziomie komunikatywnym.Teraz wiekszosc agencji tego wymaga bo takie wymogi maja klienci.Nie znasz jezyka to po co pchasz sie do pracy w Niemczech?Chcialbys w Polsce pracowac z jakims obcokrajowcem,ktory nie potrafi sie dogadac w Twoim jezyku?A skoro stawka 8,5 euro to dla Ciebie za malo.To znajdz sobie taka oferte w Polsce,co z problem?

Tak8Nie

Karny KUTA. DLA B K
@tomy

Wszystko jest ok w zależności od tego na jakiego koordynatora się trafi , ja trafiłem na lenia i wszystko sam muszę załatwić prosić znajomych o pomoc bo z moim niemieckim jest słabo A właściciel Pan René Ritz powinienem kontrolować co robią jego koordynatorzy!

PoprostuJa

Witam wszystkich. Mam zamiar wyjechać wraz z małżonką do pracy na terenie Niemiec. Właśnie przeczytałem sporą część opinii o tej firmie. Czy może pracują w niej małżeństwa, które rzeczowo i uczciwie napiszą o panujących tam warunkach. Pozdrawiam i życzę góry dziękuję.

Ania
@PoprostuJa

Witam. Pracujemy z mężem w tej firmie od ponad 2 lat. Jestesmy bardzo zadowolenu ze współpracy. Pani z biura chętnie służy pomocą. Człowiek zawsze zostaje wysłuchany i nie jest zostawiany z problemem na lodzie. Z reka na sercu możemy polecić.

Zainteresowany

Jestem zainteresowany ofertami tej agencji może ktoś uczciwie napisać jak aktualnie mu się układa współpraca?

Bajo
Nazwa działu: Finanse

Absolutnie odradzam jjuz przeszlo drugi miesiac czekam na wyplate za przepracowane godziny. Ostatnia wyplata doszla do mnie tydzien po terminie, a tym razem juz caly miesiac bo pan "Blaszka " jest na urlopie. Zenada

@Bajo

Dziekujemy za ten wpis. Nie mozemy tego zrozumiec, ze nie zostalo od nas otrzymane wynagrodzenie? Prosimy zwrocic sie do osoby kontaktowej odpowiedniego oddzialu w celu wyjasnienia sytuacji lub bezposrednio z nami pod wskazany adres mailowy info@bader-kara.eu . Pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Jojo

Bylem ciekaw co tu pisza o firmie bo slyszalwm ze mbie wykorzystuja i powiem szczerze ze to jakas szopka hahaha ja jestem na kurczakach od ponad pol roku i sobie chwale. Minus za dojazdy pinad 20 minut do roboty ale reszta spoko. Kasa sie zgadza i to najwazniejsze.

Aktualność
REKRUTACJA

Poszukujemy chętnych do pracy na terenie Niemiec.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w ogłoszeniach ->zakładka "Oferty pracy" Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji.

Czekamy na Państwa zgłoszenia!
Opiekunka

Zapewniają Państwo zakwaterowanie?

Marta
Nazwa działu: Produkcja

Moja opinia będzie obszerna, by jak najbardziej zniechęcić innych do korzystania z usług tej firmy. To, co przeżyłam, jest niedopuszczalne i po prostu okropne, poczułam się przez nich potraktowana gorzej niż śmieć. Z moich chłopakiem pracowaliśmy w Mittweidzie i Freibergu (okręg Chemnitz) od lipca do września 2018 roku. Na początku przymykałam oko na niektóre wady, ale ta firma powinna zniknąć z rynku za traktowanie pracowników. Od początku były problemy z zakwaterowaniem, dokumentami i ogólną organizacją (np. kazano nam jechać do Freiberga, żeby się zameldować, po czym na miejscu dowiedzieliśmy od urzędniczki, że mamy się zameldować w Mittweidzie, a i tak sami tego nie zrobimy, tylko musi być z nami koordynator). Po dwóch tygodniach pracy (i dwóch "mieszkaniach") w Mittweidzie z powodu konfliktu szefa z tamtejszym kierownikiem firmy, przeniesiono nas do Freiberga, gdzie najpierw zakwaterowano nas w pensjonacie. Nie powiedziano nam, ile czasu mamy tam zostać, któregoś dnia przyjechał szef i powiedział, że NATYCHMIAST mamy się przenieść do innego mieszkania. Nie obchodziło go, że chłopak był już po lampce wina, miał wsiąść w samochód i jechać. Nie poszedł wtedy do pracy z powodu kontuzji ręki, mimo to musiał spakować mnie i siebie w ciągu 15 minut i jechać w nowe miejsce, do kolejnego pensjonatu. Kiedy dostaliśmy już mieszkanie, długo tam nie zabawiliśmy, bo postanowiono zwolnić mojego chłopaka z powodu długiego zwolnienia chorobowego (akurat miał dużego pecha, że stało się to na początku zatrudnienia). Mnie dano wybór: albo zostaję, albo również rezygnuję. Zdecydowałam, że rezygnuję, ale gdy zapytałam o dwutygodniowy okres wypowiedzenia (o którym mowa była w umowie), koordynator powiedział, że ma przygotowane wypowiedzenie za porozumieniem stron. Powiedziałam, że w takim razie za chwilę napiszę wypowiedzenie, po czym koordynator wyszedł i zadzwonił do firmy, że rezygnuję od razu! Zastraszył mnie i pod jego naciskiem niestety podpisałam to wypowiedzenie, kazał nam się wyprowadzić w ciągu kilku godzin, gdzie nawet nie zmieścilibyśmy się z rzeczami do samochodu. Gdyby nie pomoc moich rodziców, którzy specjalnie jechali z Polski, żebyśmy mogli zapakować wszystkie rzeczy, chyba wylądowalibyśmy z nimi na ulicy albo musielibyśmy wszystko wyrzucić. Zdecydowanie nie polecam tej firmy, nawet nie opisałam całego stresu, który przez nią przeżyliśmy, to jest nie do opisania.

@Marta

Dziękujemy bardzo za Pani wiadomość, którą przyjeliśmy z przykrością. Proszę o kontakt, pod wskazany adres Email: info@bader-kara.eu Abyśmy mogli wspólnie omówic Pani zarzuty. Pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Tak2Nie1

@Marta

Dzien dobry, chcialbym jeszcze raz ustosunkowac sie do tej opinii. Niestety nie wszystkie nasze dzialania byly tak profesjonalne, jakbysmy sobie tego zyczyli. Pojawily sie uchybienia z naszej strony, oczywiscie kazdy popelnia bledy, jednak staramy sie na nich uczyc. Miedzy innymi pani koordynator, ktora sie panstwem zajmowala, nie pracuje juz u nas od kilku miesiecy. Podrrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Nowy
@BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

Takie coś to ja rozumiem, widać doświadczenie w tej firmie, analiza sytuacji, szybkie działania w stronę pomocy. Widać, firma ma kompetentnych pracowników, w poprzedniej pracy jak Szefowi powiedziałem, że w firmie jest mobing, a był na prawdę, to olał to totalnie- nie ważne, powoli chcę opuścić (usunięte przez administratora) i zacząć pracę w normalnej firmie. Ale na prawdę, czytając to wszystko, zapowiada się solidna współpraca.

Tak4Nie
Nowy

Witam, jestem mocno zainteresowany, moje pytania: 1.Chciałbym pracować na terenie niemiec, aby zarobić dobre pieniądze, myślę że jestem osobą dość zaangażowaną, do jakiego miasta się dojeżdża, czy jest zakwaterowanie, ile osób jest w pokoju. 2.Jakie zarobki- na start, jakie dla już powiedzmy w miarę doświadczonego pracownika ? 3.Ewentualne dojazdy są organizowane, czy na własną rękę trzeba załatwiać ? Proszę o odpowiedź, z pewnością jeśli będę tam pracować, będą wszyscy zadowoleni, nie jestem leniem.

pracownik firmy Bader Kara

Dzień dobry. Ostatnio znajoma zapytała mnie jak to jest z firmą, w której pracuje od tylu lat. Bo ma nie za dobre opinie w internecine. Weszłam na tą stronę i się naprawdę zdziwiłam! Pracuję w firmie Bader Kara od kilku lat. Bywało różnie, raz ciężej, raz lżej. To jeżeli chodzi o pracę. Ale najgorzej zawsze było kiedy wracało się do "domu" po pracy. To wieczne obrabianie jeden drugiego. Wiecie? Potrafimy być naprawdę okropni. Teraz tych wszystkich którzy skarżą się na brak znajomości języka… i za małe zainteresowanie ze strony koordynatorów,,, A nie jest tak, że jak przyjmujecie się do pracy to mówicie… ale ja nie znam języka ale bardzo, bardzo potrzebuję tej pracy??? I wtedy co? Potencjalny pracodawca przymyka oko, bo przecież tak bardzo musicie pracowac… a pożniej koordynatorzy zbierają baty. Kochani Wróćcie myślami do pierwszego dnia, kiedy chcieliście tu pracować i oceńcie sami ile to zawdzięczacie tej "swojej niedobrej" pracy :) Możecie w końcu "nie biedować" uwolnić się od kredytu/komornika wykształcić dzieci kupic samochód (a sąsiedzi zazdroszczą, bo przecież każdy to lubi…) I co ważne dla takich ludzi jak ja, możecie się troche okrzesać... Niektórym polecam serdecznie Do wiadomości wszystkich złośliwców Nie jestem koordynatorem, któremu pracodawca kazał napisać jakąś pozytywną opinie. Jestem jestem jednym z Was, kilkuletnim pracownikiem. Po prostu znam swoje miejsce w szeregu i może w końcu ktoś podobny do mnie napisze coś dobrego o tej firmie!?

Tak5Nie3
Kosa na kamień
@pracownik firmy Bader Kara

Haha z moimi kwalifikacjami zawodowymi znajdę lepiej płatną pracę w Polsce niż u Was

Tak2Nie1
magdalena

Tak5Nie6
były pracownik
@magdalena

boże szef każe już takie rzeczy swoim (usunięte przez administratora) wypisywać?! A wy się na to godzicie bo myslicie że zrobicie kariere w tej firmie.Żenada Dobrze,że każdy pracownik wie jak firma BK potrafi (usunięte przez administratora)pracowników np.na godzinach. Pracowników traktują jak "śmieci".Najgorsi są ci pseudo koordynatorzy,którzy za wszelką cene chcą się wykazać szefostwu i "gnoją" swoich rodaków. Karma wraca moi drodzy!

Tak7Nie
Kosa na kamień
@magdalena

Jak można być zadowolony z pracy w tej firmie za niższą stawkę niż najniższa krajowa koordynator ma w (usunięte przez administratora) wszystko z resztą jak wszyscy w tej firmie spartanskie warunki mieszkań gdzie płaci się tyle samo za pokój 2m kwadratowe co za 15 m pozdrawiam Marka i Magdę weźcie się do roboty nieroby

Michal Zawadzki

Witam, na wstępie muszę zaznaczyć że pracuje już półtora roku przez Bader Kara DREZNO, i jestem bardzo zadowolony. Jedna z najlepszych agencji na tym terytorium. Dobre warunki mieszkaniowe, pieniądze zawsze na czas nigdy się nie zdarzyło żeby na pieniądze trzeba było czekać :). Maja dużo pracy wiec jeżeli się nie podoba znajda Ci druga. Naprawdę agencja godna uwagi, wszystko pomogą załatwić wiec personel na wielki plus. Polecam gorąco :)

Tak4Nie
Michał Zawadzki

Polecam polecam polecam! Najlepsza firma ze wszystkich w jakich pracowałem. Solidna, kierownictwo na wielki plus, wypłaty zawsze na czas, wszystko pomogą załatwić bez żadnego problemu, pracuje już półtora roku przez ta agencje i złego słowa nie powiem ;) zawsze wszystko na cacy i solidnie. Polecam :)

Bombelek
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam pracy w weisswasser, totalny (usunięte przez administratora) i brak zorganizowania pracy nie wiadomo w co ręce włożyć na każdym stanowisku trzeba od razu załapać wszystko i tępo pracy jak nie to zazwyczaj padaja przekleństwa i robi się nerwowo, Ci co pracują któryś sezon z kolei powinni nowych wdrążyć jednak potrafią tylko wydzierać mordy bo myślą że są kimś lepszym tępo pracy jak dla murzynów, ale Ukraina już napływa więc warunki traktowania ludzi się nie zmienią bo murzyni zawsze się znajdą do kręcenia połamanego szasznyka :d

@Bombelek

Dziekujemy za ten wpis. Po pierwsze nie mozemy potwierdzic, ze jest za duzo pracy. Niestety pogoda jest w ostatnim czasie nieodpowienia jezeli chodzi o przemysl grillowy. Z tego powodu w ostatnich tygodniach nie moglismy pracowac codziennie. Po drugie jestem osobiscie na miejscu kilka razy w miesiacu i jeszcze nigdy nie uslyszalem zarowno krzyku ze strony pracownik, jak i skarg ze strony innych kolegow. To, ze pracownik musi wykonywac swoja prace sprawnie jest naszym zdaniem niezbedne w kazdym przedsiebiorstwie, poniewaz bez tego Firma ponosi straty. Ale to ze, trzeba pracowac tak szybko, ze nalezy biegac i spieszyc sie nie jest nam znane. Nie zaprzeczamy, ze doswiadczeni pracownicy pracuja szybciej i dokladniej, to jest normalne. Natomiast jesli ktos podnosi glos, nie jest to na pewno poprawne. Skierujemy to ponownie do naszych brygadzistow. Dziekuje i pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Pracodawca

Dziekujemy bardzo za wpis. Poniewaz nie dotyczy on jednak nas jako Firmy Bader Kara, nie bedziemy sie do tego odnosic. Mimo to proponujemy aby zglosili sie Panstwo do osoby w Panstwa firmie, ktora darzycie zaufanie i opowiedzieli jej wszystko Pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

TakNie4
grafendorfergeflugel

ostrzegam wszystkich przed tymi(usunięte przez administratora)!!! pracowalam 1,5 roku w fabryce miesa w miejscowosci Mockrehna (30 km od lipska) jestem chora mialam operowane sciegna dali mi do podpisu jakis papier ktorego nie rozumialam okazalo sie ze to oswiadczenie ze nie bede roscic do nich zadnych pretensji. po 1,5 roku pracy przesunieto mnie do innego oddzialu tej firmy dali mi nowa umowe i jak zachorowalam zwolnii. dzieki temu ze dali mi nowa umowe zwolnili mnie juz po dwoch tygodniach. obecnie jestem juz 3 ci miesiac na zwolnieniu bylam operowana w gorlitz jak za adolfa- (usunięte przez administratora) a jak stracisz zdrowie to wypad. dobrze ze nie do pieca uwazac co podpisujecie i nie podpisywac nic czego nie rozumiecie. jest polska konsutantka ale to (usunięte przez administratora)

Tak6Nie2
wladekj 38
@grafendorfergeflugel

a te historie z podpisywaniem oswiadczen to prawda ,np cos ci sie stanie ze nie bedziesz domagac sie odszkodowan od zakladu pracy

@grafendorfergeflugel

Dzien dobry, chetnie odpowiemy na Pani pomowienia, jednak nie na takim poziomie. Pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Grafendorfergeflugel
@BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

Nie na takim poziomie?! A to dobre???? No niestety do poziomu pracowników i zarządzających firmy nie mam zamiaru się znizac także nie porozmawiamy.....

Bezradni
@BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) niemieccy wlasciciele traca dobrych pracownikow moze wkoncu cos z tym zrobia (usunięte przez administratora) nie mowimy po niemiecku i jest problem bo glowny szef nas odwiedza czesto jest bardzo dobrym i milym czlowiekie jednak nie mamy mozliwosci z nim porozmawiac prosimy o pomoc

Marlena

Witam, Pracuje w zakładzie znajdującym się w Oschatz. Generalnie pracą nie jest zla, większość ludzi jest pozytywnie nastawiona i jest dość dobra atmosfera. Ale to tyle pozytywów. Stawka to 8,84 (najgorsze ochlapy). W mieszkaniu,jeśli tak to można nazwać ( czyli pokoj w mieszkaniu, w którym potrafilobyc 11 osób), brakuje najpotrzebniejszych sprzętów, pralki, lodówek jest za malo (kłótnie o miejsca). Kosst tskiego luksusu to 130 euro, a od stycznia nawet 150. Aktualnie pomoc od korydanotow jest bardzo utrudniony. Gdyż najlepszy korydantor, który zawsze służył pomocą, nie tylko w godzinach pracy, został zwolniony. Został za to Pan Z Weißwasser, ktory jest bardzo niemiły dla ludzi, jeśli prosi się go o pomoc to i tak się jej nie otrzyma, bo ciężko mu się ruszyć z biura, a na dodatek nie zna języka Polskiego i mówi, że trzeba czekać na główną kierowniczka, której teraz bardzo często nie ma, ponieważ ma inne obowiązki i bardzo dużo na głowie. Podsumowując, co do pracy to nie jest najgorzej, ale za takie pieniądze to szkoda zachodu. Pozdrawiam Marlenka

Tak1Nie1
Rene Ritz
@Marlena

dziękuję za ten komentarz. Chcielibyśmy na to odpowiedzieć. Po pierwsze: zgadza się na ulicy Dresdener mieszka 11 osób. Jednakże chodzi tu o mieszkanie, które zostało połączone z dwóch mieszkań, czyli całe piętro to jedno mieszkanie. Jeśli chodzi o 150 Eur to też nie jest prawdą. Za mieszkania pracownicy płacą o wiele mniej. Powodem kosztów za mieszkanie jest duży wzrost kosztów ogrzewania, ponieważ mieszkańcy nawet w mroźne dni włączają ogrzewanie na "maksa" i zostawiają przy tym otwarte okna. Poza tym ilość osób mieszkających na mieszkaniu jest zgodna z niemieckimi przepisami . Druga sprawa: Bader Kara nigdy nie zwolniła pracownika bez powodu! Pozdrawiam Rene Ritz BADER KARA Gruppe

Tak1Nie3

grafendorfergeflugel
@Marlena

to musicie walczyc (usunięte przez administratora)...nie ma takiej stawki 8,84 (brutto) raz ub dwa razy w roku sa publikowane lohngruppe (tabele zarobkow) gdzie rzad reguluje teryfami place obecnie stawka minim ana w sachsen nawet w grupie I (najnizszej) jest powyzej 9 eur

Diabel

Jak to Polacy,ciagle tylko placz i negatywy- wszystko jest beznadziejne, wiec po co pracujecie w tej firmie. Dla marudzenia i uzalania sie nad soba,czy w celach zarobkowych? Fakt, nigdzie nie jest tylko pieknie,perfekcyjnie i bajkowo, ale, mimo bledow, bader kara zawsze placi mi w terminie,a pracuje juz trzy lata. Teraz wprowadzili nawet biuro ktore pomaga w zalatwianiu spraw i wnioskow prywatnych- jakas Krankenkasse czy np Kindergeld Antrag,bez problemu. Na swieta zawsze jest chocby maly prezent dla pracownika itp. A ze koordynator nie odbiera telefonu przez 24 godz dziennie, no coz ludzie to sa tez pracownicy jak my- mylicie ich chyba z jakimis Superhero. Sam mam kumpli ktorzy jak popija to potrafia dzwonic o 22 z dziesiec razy cos wyjasniac, ludzie opanujcie sie bo bez jezyka i kwalifikacji chcielibyscie byc Big- bossem i zarabiac 5000.

Tak7Nie

były pracownik
@Diabel

i znowu którys z pseudo koordynatorów pochwalił firmę na forum.Jeśli firma ucieka się do takich rzeczy to znaczy,że jest w niej bardzo źle.Uciekajcie stamtąd jak najszybciej.Przy granicy jest naprawdę wiele uczciwych niemieckich firm szanujacych pracowników

Aktualność
Cioteczka

Bardzo sie ciesze, ze Panstwa firma usunela moj komentarz. Liczylam na jakies sprostowanie/komentarz, zapewnienie, ze temat zostanie wyjasniony, ale widze, ze najlatwiej jest namiesc pod dywan. Nie pozdrawiam

Hanna

@Marlena, możesz napisać, z jakimi najczęściej sprawami pracownicy zatrudnieni za pośrednictwem firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa dzwonią do biura? Często zdarzają się sytuacje, że potrzebna jest pomoc i wsparcie biura firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa? Napisz, proszę, jak to wygląda szczegółowo.

Marlenka
@Hanna

Witam, Ciężko mi określić z jakimi sprawami chodzą inni ludzie. Przecież ludzie mi się nie spowiadają ze swoich problemów. Wsparcie biura w tym zakładzie jest bardzo często potrzebne, gdyż rekrutowani są tu ludzie bez języka niemieckiego, więc oczywiste jest to, że sami nie potrafią załatwić większości spraw(blokada jezykowa)

Hanna

@Adam, chciałabym poznać, jak wyglądają Twoje doświadczenia związane z pracą za pośrednictwem firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa. Masz dobre wspomnienia związane z zatrudnieniem za ich pośrednictwem? Otrzymałeś odpowiednie wsparcie oraz załatwienie wszystkich formalności związanej z pracą za granicami kraju? Przedstaw swoją opinię na ten temat.

Rene Ritz

Szkoda, że pojawiają się tutaj praktycznie tylko negatywne komentarze. Jako przykład: w zeszłym tygodniu nasza polska kierowniczka projektu z naszą pracownicą jeździła jako tłumacz po niemieckich szpitalach i ośrodkach, aby otrzymała szybko odpowiednią pomoc lekarską w rutynowych badaniach.Ta pomoc ze strony naszej polskiej koordynatorki odbywała się poza jej godzinami pracy. Wszystko dobrowolnie, aby pomóc pracownicy. Poza tym zawsze pomagamy bezpłatnie w wypełnianiu różnych wniosków, czy zaświadczeń, aby polscy pracownicy otrzymywali bez problemu różne niemieckie świadczenia. To tylko kilka przykładów naszej bezinteresownej pomocy, której chętnie udzielamy. Wszystko po to aby polscy pracownicy w Niemczech również się integrowali. Nie jesteśmy perfekcjonistami, ale staramy się być coraz lepszymi. Cieszymy się z każdej konstruktywnej krytyki. Prezes Zarządu firmy BADER KARA Praca Tymczasowa Sp.zo.o. Rene Ritz

Hanna

@AAAA, planujesz naukę języka i poszukiwania stałej pracy za pośrednictwem firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa? Zakładając, że potrafisz już język to, która z prac oferowanych przez firmę wydaje się dla Ciebie najbardziej odpowiednia?

Hanna

AAAAA, to Twoje pierwsze doświadczenie z firmą BADER KARA® Praca Tymczasowa? Czy wcześniej pracowałeś może już za pośrednictwem tej firmy? Jesteś osobą, która szuka bardziej prac sezonowych, czy może na stałe? Przedstaw, proszę, jak wygląda to w Twoim przypadku.

AAAA
@Hanna

Narazie sezonowych bo bez języka to tylko takie, ale wolałbym stała pracę lepiej płatna a nie jakieś ochlapy i za najniższa z najniższych. Tak pracowałem i wszystko się powtarza, ludzi maja gdzieś, każdy ma dbać o siebie, zero pomocy ze strony kordynatora, najlepiej to żeby zerowac na ludziach, to jest cała prawda

AAAAA

Ogólnie wszystko fajnie na początku, tak jak wszędzie a później jeśli chodzi o pomoc lub załatwienie jakiejś sprawy to są wymówki, pieniądze też nie te, które obiecywali, a przez co? Cięcie tego tamtego nikt nic nie wie, duże różnice, każdy ma to sama stawke a inna wypłatę. Żenada jedna wielka...

Hanna

@Pocahontaz, gdzie najczęściej są przyjmowani pracownicy sezonowi przez firmę BADER KARA® Praca Tymczasowa? Gdyby pracownik sezonowy zdecydował się na pozostanie na stałe w pracy za pośrednictwem tej firmy to ma taką szansę? Napisz, proszę, jak to wygląda.

Zostaw opinię o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. - Żary

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie