2 Dodaj opinię
counter
2 75 201 5 1

Opinie o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

Oświadczenie pracodawcy

BADER KARA praca tymczasowa + usługi dla przedsiębiorstw Sp. z o.o. absolutnie nie kwestionuje prawa byłych i aktualnych pracowników do wygłaszania opinii o spółce jako pracodawcy, które mają niezaprzeczalną wartość dla osób poszukujących pracy.

Należy jednak zwrócić uwagę, że opinie takie nie mogą przekraczać granic wolności wypowiedzi i dozwolonej krytyki. Wolność wypowiedzi kończy się zaś tam, gdzie zaczyna się obrażanie i poniżanie drugiego człowieka oraz szkalowanie dobrego imienia firmy. Zwracamy uwagę, że zakazane jest także rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji o przedsiębiorstwie i jej pracownikach oraz ujawnianie jej tajemnic handlowych (np. z kim współpracuje). Autorzy takich wpisów powinni mieć świadomość, że narażają się na odpowiedzialność cywilną i karną. W związku z powyższym, apelujemy do Państwa o większą kulturę i rozwagę przy formułowaniu komentarzy, a przede wszystkim uprzednią analizę ich zasadności.

Jednocześnie informujemy, że Spółka podejmie kroki prawne zmierzające do ochrony jej dobrego imienia, jak i wizerunku i czci jej pracowników. Stąd też wpisy naruszające prawo będą zgłaszane do administratora portalu celem ich usunięcia, a ich autorzy - po ustaleniu ich tożsamości - pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej, a w niektórych przypadkach także karnej za przestępstwo zniesławienia stypizowane w art. 212 § 2 k.k., zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Rene Ritz
Bader Kara Gruppe
Tak20Nie1
magdalena

Lubię atmosferę w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. za: Pracowałam w tej firmie 5lat sezonowo i 2 lata całorocznie.Byłam zadowolona zarówno z pensji jak i współpracy.Zawsze otrzymałam fachową pomoc i doradztwo.

Tak18Nie9
Marek

Ja pracuję i kasa jest na czas

Tak18Nie5
tomy
@ktos

a ja tam bylem zatrudniany przez Panie z biura w Żarach.Na ofertę pracy czekałem niecały tydzień.Pracuję do dziś i jestem bardzo zadowolony z warunków zatrudnienia.Uważam Panie za bardzo kompetente osoby ponieważ wszystko było tak jak powiedziano mi w Żarach podczas podpisywania umowy. Jedna z nielicznych,uczciwych Agencji Pracy.Polecam!!!

Tak18Nie6
Lukas Nowy wpis

Widzę,że zdania co do tej firmy są bardzo podzielone. Osobiście jak dla mnie Firma jest w porządku,pracowałem przez nią prawie dwa lata i nie miałem z nimi żadnych problemów. Nawet w czasie zamkniętych granic nie będąc już ich pracownikiem,to Firma udostępniła mi lokum nie muszą nic za nie płacić. Ode mnie duży POZYTYW. Pozdrawiam

Pixel Nowy wpis

Witam ta firma to jakaś porażka nie wiadomo kogo tam się słuchać Polaka,Niemca,czy Bugara ogólnie praca nie jest zła czy ciężka ale chodzi o to z kim się pracuje i na kogo się trafi A pozatym jako tako pozdrawiam wszystkich pracujących w tej firmie i zakładzie

Tomek

A ja byłam dzisiaj w Żarach baba nie przyjemna nie miła uważa się za Boga bo siedzi za biurkiem a po za tym za 9.30 e brutto dla spawacza jak niektórzy spawacze mogą się godzić za te pieniądze sami uczucie biura żeby was okradali szkoda słów

Tak6Nie4
@Tomek

Dlaczego piszesz okradali? Wydaję mi się że to jest tylko oferta, albo ja podejmuję albo nie jeżeli mi nie odpowiada. Tak że zastanów się zanim kogoś osądzisz.

Tak2Nie2
@Pracownik

A dlatego piszę że 9.30 to nawet nie jest najniższa krajowa w Niemczech wstydzili by się takie pieniądze proponować a po za tym babka która tam siedziała jak byłem powinna być miła i sympatyczna dla kogoś kto przychodzi pytać się o pracę bo to zwykli robotnicy na nią robią a nie pokazywać swoją wyższość ps:i właśnie przez takich jak ty to biuro proponuję takie pieniądze jakie proponuje a za 9,30 to mam pracę w pl żegnam

Tak3Nie4
Szaszłyk

Nie miła ? W Żarach ? To jedz na szaszłyki tam jest miło ha ha ha

Tomek Nowy wpis
@Szaszłyk

7 lat pracuje w Niemczech i nie jedno przerabiałem i nie jednego polskiego faszystę przerabiałem więc wiem o czym piszesz ps na szaszłyki nie pojadę bo spawam

Tak4Nie4
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam najgorszemu wrogowi tej pracy! Ja wraz z moją mamą trafiłam na krecenie szaszłyków. Słyszałam wielokrotnie jak panie za nami które robią już któryś sezon obrażają nas wypowiadaja przekleństwa tylko dlatego że to był nasz pierwszy dzień w pracy i musieliśmy się wszystkiego nauczyć a tam niestety oczekiwali że od razu wszystko będzie się robić jak stary pracownik. Cały czas poganianie, nawet jak idziesz do biura coś załatwić to Pani tam mówi ci żebyś robił szybciej. Moja mama pracowała z tymi paniami co robiły któryś sezon obrażały ją wielokrotnie i poganiały, mama wracała z prscy z płaczem. Wytrzymaliśmy to tydzień. I uwazam że o tydzień za długo. Najgorsze jest to że tam nic nigdy nie wiadomo, nie wiadomo o której będzie przerwa, nie wusdomo o której pojedziemy do domu. Przychodzisz i może będziesz robił 8 h a może 12. Stoisz jak ten ciul i robisz te szaszlyczki a kierownik zmiany nic nie mówi, nie powie o której przerwa tylko chodzi i gada coś sobie pod nosem a ty się domyślaj. Do toalety, żeby pójść to zapomnij, nie ma jak tylko tempo szybciej i szybciej. Żeby ubrać się do pracy w te ich wymogi kombinezony i inne pierdoly to zajmuje co najmniej 10 min a na przerwę wypuszczają tak że skoro 10 minut się rozbierasz to nie odliczają od tego przerwy tylko jak nie zdążysz się rozebrać to nawet nie zjesz. Śmierdzi tam takim rozlazlym mięsem że do dziś jak przypomnę sobie to mam ochotę się porzygać. Coś obrzydlowego, mięso zielone aż rozłazi się A ty robisz z tego szaszłyki... Kiedy odmówiliśmy przyjazdu do pracy w związku z epidemia zosralismy zwolnieni także bardzo ładnie ze strony firmy. Przepracowaliśmy tydzień a i tak nawet na tygodniu oszukali nas na spore pieniądze. Podpisuje się listy obecności a mimo to zawsze w biurze mają mniej godzin wpisanych... Wiedziałam że nie jest dobrze w tej pracy ale chciałam sprawdzić te wszystkie opinie negatywne czy to prawda. I z czystym sumienim mogę powiedzieć że każdy jeden negatywny komentarz jest prawdziwy. Omijajcie tą,, prace,, szerokim łukiem. Istny (usunięte przez administratora) prscy. A idąc tam już na miejsce pracy w ten dół do piwnicy ma się wrażenie jakby szło się do komory gazowej.

TakNie2
Szaszłyk Nowy wpis
@Pracownik

Potwierdzam , z czystym sumieniem i nawet w sądzie mage świadczyć zebwszystko co zostało napisane jest czysta prawda

Aktualność
Zapraszamy do sprawdzania aktualnych ofert pracy!!

Byly
Nazwa działu: Produkcja

Ofert pracy?! Za pracę się uczciwie płaci A u was tak nie jest . A i pracownika się szanuje o czym wy nie macie pojęcia....

Alll
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem przez tą firmę ,jeśli chce Ci się pracować i chodzisz do pracy to praca jest. Uczciwa agencja godna polecenia. Wypłaty na czas.Opinia na podstawie pracy przez ta agencje. Pozdrawiam

Tak6Nie
Jebanos

To może idź się przebierz. Bo tak posikanym być to nie dobrze. Będzie śmierdziało od Ciebie i nikt Cię do następnej pracy nie przyjmie nierobie.

Tak1Nie1
Nazwa działu: Produkcja

A może ktoś z pracowników opisać co się wczoraj wydarzyło ?? Co obiecywali a na czym się skończyło ?

Xd
@Tomek

Obiecywali, ze nie zwolnią bo myśleli ze ludzie pójdą hotel, ale na tym hotelu nie mam warunków do mieszkania, wiec się przeliczyli

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak długo trwa proces awansu w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Znajomy
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam nikomu, ludzie nie idźcie tam bo szkoda kasy na książeczkę a i buty wam policzą

Tak1Nie1
Były
Nazwa działu: Produkcja

Uważajcie co piszecie bo zaraz dostaniecie list z Poznania , śmiech na sali nawet nie można wyrazić swojej opinij bo zaraz Cię zastrasza paragrafami a to co oni wyprawiaja z ludźmi to jest wszystko Ok . Ludzie przestrzegam was przed praca tam . Jest teraz tyle lepszych miejsc pracy

Hahahh
@Były

Ale o co chodzi?, oni niech lepiej poczytają sobie paragrafy z kodeksu pracownika i jaki ludzi maja praw bo są ewidentne łamane. Widzę ze ich boli prawda hahahah żałosne

@Hahahh

Teraz to niech poczytają rozporządzenie Urzędu Wojewódzkiego. Od 27 marca nawet Ci co mają zaświadczenia że pracują po powrocie kwarantanna.

Nazwa działu: Produkcja

Ale kto ci to napisał? Śmiech na sali to za chwilę pewnie każdy kto tu napisał prawdę dostanie liścik miłosny

@Arek

Jakaś babka prawniczka , powiedziała ze policja będzie sprawdzała nasz IP i do każdego przyjedzie bo nieprawdę tu piszą ze praca tam jest super

@Polak

Typowe działania tej firmy, zastraszanie. A pisać każdy ma prawo, wolność słowa

Marta
Nazwa działu: Produkcja

I co teraz już szanowny Pan Ritz nie odniesie się do tych rzekomo zakłamanych komentarzy o straszeniu pracowników i zwalnianiu? Zalosna firma,żałuję tylko że nie wpadłam na ta stronę zanim zaczęłam pracę w tym kolchozie bo nie zmarnowalabym czasu bez sensu

Nazwa działu: Produkcja

Zwalnianie i zastraszanie ludzi to typowe dla tej firmy. Niemiecki szef Pan R. Nie szanuje ludzi i taka metodę stosuje od lat. Ludzie uciekajcie stamtąd jak najszybciej. W dobie kryzysu szybko się okaże która firma jest porządną A która to zwykle g...

Była pracownica
@Arek

Niestety, w okresie kryzysu, paniki i obawy o swoje zdrowie zostaliśmy potraktowani jak śmieci..."Nie my, to inni". Zobaczymy, jak to wszystko się skończy, do kogo będziecie dzwonić i prosić o powrót do pracy. Nadal zero zrozumienia pracownika.

@Była pracownica

Ale oni traktują w taki sposób ludzi niestety nie tylko w dobie kryzysu. Szef liczy tylko kasę A nie myśli o ludziach.jedyne co potrafi to straszyć co widać również na tej stronie jak zamieścił wpis o odpowiedzialności karnej itd..

Pan
@Arek

Widzę ze tobie cały czas smarują ha ga ha

Nazwa działu: Produkcja

Ludzie dajcie spokój Bułgarami was i tak zastąpią

Borys

Prawda jest taka że chodzby wam (usunięte przez administratora) miadem smarowali i tak zawsze coś nie będzie pasować ja byłem zadowolony z współpracy z bader karom

Tak10Nie
Nazwa działu: Produkcja

Dlaczego wydzwaniają , i straszą zwolnieniami niech zatrudnia Niemców , przecież jest teraz trudny okres każdy się boi ,a ze niemiecki szef krzyczy to niech sam kręci roladki . Polacy jeżeli się szanujecie zostańcie w domach , takich prac jest mnóstwo nie dajcie się poniewierać

Tak2Nie
Już była pracownica
Nazwa działu: Produkcja

Traktowanie jest tam naprawdę poniżej godności , nie interesuje nikogo ze nie ma jak się dostać , jak nie przyjdziesz to jesteś wywalony . Zamknąć to (usunięte przez administratora) żeby ludzi nie oszukiwali . Niech Niemców zatrudnia

Lukas

Pracowałem przez tą firmę prawie dwa lata i byłem bardzo zadowolony, nigdy z niczym nie było żadnych problemów, wszystko na czas i nie odsuwane na bok. Nawet teraz kiedy już nie pracuje przez tą firmę to mogłem liczyć na ich pomoc. Firma na prawdę godna polecenia! ;)

Tak10Nie1

Oświadczenie pracodawcy

Rene Ritz
Bader Kara Gruppe
Tak20Nie1
Nazwa działu: Produkcja

Firma niech zacznę traktować pracowników na poziomie minimum to napewno będzie miała dobry wizerunek , a jak by była tak dobra firma to napewno nikt by tu nic nie pisał i tym powinni sue zająć prawnicy

TakNie3
Marek

Każdy ma prawo sue wypowiedzieć na temat pracy po to jest to forum , widocznie jest to prawda co ludzie piszą skoro jest taka ostra reakcja

O żesz w mordę
Nazwa działu: Produkcja

Masakra ze.....em się w gacie czytając to. Rozumiem że jak już policja przyjdzie po taka osobę pisząca tu komentarze (A raczej osoby) to firemka prowadzona przez Pana p.....a jest w stanie udowodnić że to co owa osoba napisała jest kłamstwem? Aż to kabarecik się robi. Podziwiam pana inwencję twórczą Panie rycus . Nie ośmieszajcie się już i zacznijcie szanować swoich chlebodawcow, czyli pracownikow

Jeszcze niestety pracownik

Pokazujecie właśnie całą prawdę o sobie w dobie kryzysu. O tym jak głęboko szef Polaków ma w (usunięte przez administratora) jak tylko nie mogą dla niego zarabiać. Po tym co teraz wyprawiacie pies z kulawą nogą u was nie będzie pracować. Brawo szanowny Panie Szefie który tylko straszyć potrafi

Urażona
Nazwa działu: Produkcja

Dziś staliśmy na granicy ponad piec godzin i kto nam za to zapłaci . Wyzysk ludzi

TakNie2
Stała pracownica ( jeszcze)

Proszę aby pracodawca opisał co się wydarzyło w piątkowe popołudnie , ludzie sa buntowani , jedni drugich wyzywają. Proszę teraz aby pracodawca napisał oświadczenie ile dołoży do dojazdów skoro granice są zamknięte . Niech to oficjalnie poda

Koronka
@Stała pracownica ( jeszcze)

Idźcie na zwolnienia lekarskie każdy lekarz wystawi i problem rozwiązany i niech sobie w biurze sami zakasaja rękawy i kręcą szaszlyczki????

Obecna/była pracownica
Nazwa działu: Produkcja
@Stała pracownica ( jeszcze)

Śmieszne jest to, że obecnie mamy ogłoszona pandemie A oni zamiast zamknąć zakład, zwalniają ludzi którzy , nie przychodza do pracy, bo najzwyczajniej w świecie boją się o swoje zdrowie i życie. Gdzie tu jest zrozumienie i troska o pracownika? Powodzenia.

Nikt

Usuwają komentarze, bo ludzie piszą prawdę. Żałosne zachowanie

Pan
Nazwa działu: Produkcja

Granice pozamykane a nijaka pani koordynator każe przez Okszyne jechać , ludzie to się w głowie nie mieści trzy godziny w jedna i trzy w druga stronę jazdy

Bogdan
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie ja tam robiłem ze dwa tygodnie , tam się nie da żyć , do ubikacji nie da rady iść . Złe to wspominam

A co się stało

Marek

Jeszcze jedno uważajcie na brygadzistę nijakiego Piotra , straszna chorągiewka wysłucha przytaknie i wszystko powtórzy

Bombelek
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam pracy w weisswasser, (usunięte przez administratora) i brak zorganizowania pracy nie wiadomo w co ręce włożyć na każdym stanowisku trzeba od razu załapać wszystko i tępo pracy jak nie to zazwyczaj padaja przekleństwa i robi się nerwowo, Ci co pracują któryś sezon z kolei powinni nowych wdrążyć (usunięte przez administratora)

Tak5Nie

@Bombelek

Dziekujemy za ten wpis. Po pierwsze nie mozemy potwierdzic, ze jest za duzo pracy. Niestety pogoda jest w ostatnim czasie nieodpowienia jezeli chodzi o przemysl grillowy. Z tego powodu w ostatnich tygodniach nie moglismy pracowac codziennie. Po drugie jestem osobiscie na miejscu kilka razy w miesiacu i jeszcze nigdy nie uslyszalem zarowno krzyku ze strony pracownik, jak i skarg ze strony innych kolegow. To, ze pracownik musi wykonywac swoja prace sprawnie jest naszym zdaniem niezbedne w kazdym przedsiebiorstwie, poniewaz bez tego Firma ponosi straty. Ale to ze, trzeba pracowac tak szybko, ze nalezy biegac i spieszyc sie nie jest nam znane. Nie zaprzeczamy, ze doswiadczeni pracownicy pracuja szybciej i dokladniej, to jest normalne. Natomiast jesli ktos podnosi glos, nie jest to na pewno poprawne. Skierujemy to ponownie do naszych brygadzistow. Dziekuje i pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Tak2Nie1

Pracodawca

Dziekujemy za wypowiedz. Szkoda, ze ma Pan nagatywne doswiadczenia z nasza firma w tej miescowosci, w tym miejscu wyrazamy ubolewanie z tego powodu. Jednak uwazamy, ze okreslen typu Kolchoz i tym podobnych, powinno sie unikac ze wzgledu na przeszlosc historyczna, a w tym wypadku, takze dlatego, ze w naszej firmie nikt nie jest zmuszany do wykonywania pracy. Dziekuje i pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Były pracownik kolchozu
@BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

Niech Pan się nie ośmiesza Panie R. Doskonale Pan wie i wiedział od lat jak wygląda praca w WSW .Jak ktoś przychodził się poskarzyc to mówił i Pan i Pana (usunięte przez administratora) że trzeba wyrabiać normę, a jest nie wyrobiona. Każdy wie że szanowny Pan K. ze swoją żonka i przydupaskiem ,byłym pracownikiem produkcji obcinają ludziom godziny żeby wyszła norma. A Pan Panie R.( nie będę pisać jaki ma Pan pseudonim na hali) jak tylko wchodzi na salę to słyszę jedynie TEMPO TEMPO! proszę stanąć przez tydzień na maszynie jak zwykły pracownik i zobaczymy ,czy Pan potrafi wyrobić normę, która jest nie do wyrobienia. Ludzie zasuwaja, cieszą się że zarobią A jak przychodzi wypłata to jest szok. I wg. Mnie nazwa KOLCHOZ na ten zakład jest i tak delikatna . UCIEKAJCIE LUDZIE OD TEJ FIRMY JAK NAJDALEJ! Jest tyle lepszej pracy przy granicy ,że szkoda zdrowia i nerwów. A o swoje ciężko zarobione pieniądze walczcie w sądzie, nie dajcie (usunięte przez administratora) ciągnąć tego procederu!

@Były pracownik kolchozu

To prawda ,dodałabym jeszcze stulking że strony brygadzistow zarówno polskich i niemieckich. Mógłby ktoś w końcu zarejestrować ten proceder i pokazać światu bo tego co tam się dzieje nie da się opisać słowami.....

@Były pracownik kolchozu

Dziekujemy za wiadomosc, jestesmy juz zmeczeni odpowiadaniem na anonimowe wiadomosci, ktore mijaja sie z prawda. Tlumaczeniem sie z bledow, ktore nie mialy miejsca. Proponujemy abys skontaktowal sie z nami pod znanym wszystkim adresem email albo przyszedl bezposrednio do nas. Nie bedziemy juz reagowac/odpowiadac na anonimy. Pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

@Były pracownik

Dzien dobry, nie bedziemy juz komentowac tych zarzutow. Nie chcemy aby nastepnym razem obwiniono nas o wyginiecie dinozaurow... Pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Guppe

Mąż swojej żony.
@BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

Bader Kara. Jedno CO musicie zrobić to uświadomić ludzi i podać oficjalnie co jest waszym działem w Weiswasser a co ma Euromitt. Bo ludzie psioczą na Was a pracują pod Euromitt. Od tego trzeba zacząć.

Tomasz
@Mąż swojej żony.

Nie sądzę żeby ktoś pracujący dla Euromit pisał w opiniach o bader kara. Prawda jest taka że obie firmy to (usunięte przez administratora) i nie warto tracić czasu na pracę tam bo po pierwszej wypłacie jest rozczarowanie.... Piszcie troliki biurowe dalej żebyś ZADOWOLIC szefostwo????

@Tomasz

Raczej trolem nie jestem. Ale wiem jak tam jest i jacy są ludzie. A co do tego że ktoś nie wie pod jaką firmą pracuje to też są tacy.

Nazwa działu: Produkcja

Polecam wszystkim. Pracuje już trzeci sezon i jestem zadowolona. Płacą super. Ludzie i atmosfera na hali w Weisswaser jest mega. Wiadomo, że idzie się tam do pracy, jeśli ktoś idzie po to żeby zarobić A się nie narobić, to zwierzchnicy nie patrzą przychylnie na taką osobę. Warto na samym początku pokazać się z jak najlepszej strony i później jest spokój. Panie z biura, zwłaszcza Pani Iga mega ciepłe osoby, pomogą wszystko załatwić. Pracuje tylko na sezon, urlopów nie biorę, bo to nie ma sensu. Ale za urlop pieniążki mam wypłacone. Stałam na wielu stanowiskach i praca nie jest ciężka. Trzeba chcieć pracować i tyle. Pozdrawiam. Polecam!!!!

Pracodawca

Dziekujemy TEJ JEDNEJ OSOBIE (!), ktora juz od dawna pod roznymi nazwami/imionami pisze o nas na goworku. Wskazowka: na dzis mamy 257 chetnych do pracy w naszej firmie, zatrudniamy ponad 500 Pracownikow z polskim obywatelstwem. Tak wysoka liczba pracownikow i kandydatow utrzymuje sie od lat na stalym poziomie. Prosimy ta OSOBE aby zaprzestala tych praktyk. Dziekujemy Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Sezonowy pracownik

1500€ to ponad 6000 zł. Dosyć dużo jak za pracę bez wykształcenia. A branie urlopu kiedy idzie się na sezon chyba mija się z celem. Poza tym wszystko było tak, jak opisywali przy zawarciu umowy.

Sezonowy pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem tam z kolegą cały sezon. Jestem bardzo zadowolony, bo zarabiałem dużo więcej niż mógłbym zarobić w Polsce. Kierownicy bardzo sympatyczni jeśli wykonuje się swoją pracę, a nie tylko podpiera o maszynę I narzeka. Czasami jest presja czasu, jak wszędzie, ale za to później dostaje się większą wypłatę. Pieniądze zawsze na czas, a Panie z biura kompetentne, uprzejme, zorganizowane I chętne do pomocy. Większość narzekających ludzi, to osoby, które przyszły I myślały, że za samą obecność dostaną pieniądze. Duża część współpracowników bardzo dwulicowa. Chodzą do biura po pomoc w załatwieniu formalności, którą oczywiście otrzymują z uśmiechem na ustach Pań pomagających, a później idą na halę I obrazują szefostwo. Podkreślam też, że branie urlopu, kiedy idzie się pracować tylko w sezonie mija się z celem, ale niektórzy chcieliby przyjść na 3 miesiące, mieć po tygodniu urlopu w każdym miesiącu I jeszcze dostać 1500€. Tak się nie da i trzeba być na to przygotowanym. Praca przebiega tak, jak ją opisano przy zawarciu umowy. Serdecznie polecam! Były pracownik

Zielony Żeluś :D
Nazwa działu: Produkcja

Porozmawiajmy sobie dzisiaj przepysznych szasznykach Bader Kara :D - kto pierwszy się rzuci na skrzynki?!! - ja wolę bardziej boczki bo one są jakby takie szasznyki - ja sobie wziąłem jednego do skręcania - moje wyskakują z maszyny hop hop hop - wszystkie są takie zieloniaste!!! Chciałem jeszcze powiedzieć że firma Bader Kara jest (usunięte przez administratora) :D

@Zielony Żeluś :D

Zostaw opinię o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. - Żary