Opinie o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Znoesmaczona

Co za banda (usunięte przez administratora) Zwolnili mnie w trakcie zwolnienia lekarskiego, a teraz upominają, bo mnie w pracy nie ma.......

Zwolniony

(usunięte przez administratora) Zanim zdecydujecie się złożyć przeciwko komukolwiek zawiadomienie o podejzeniu popełnienia przestępstwa, proponuję spalić cala dokumentację dotyczaca pracowników i wyplaty wynagrodzeń. ????????????

Franka

Szanowna Pani Aleksandro Buraczek Cwiklowy, niewolnictwo jest zakazane przez Deklaracje Praw Człowieka. Odpowiedzialność za swoje postępowanie Pani nie uniknie.....

Zwolniona
@Franka

Tu się zgodzę z Tobą

Była pracownica

Ludzie wszędzie tylko nie do tego obozu ,to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

szybko---nawet szkolenia przechodzisz na niby---

może nie pytanie to było ale---rób swoje -z nikim nie gadaj--nie oglądaj się do tyłu---tylko pracuj a wszystko będzie git---

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Kiedyś kontaktowali się w sprawie pracy, pani była dość nieprzyjemna i robiła problem, że nie odebrałam telefonu i oddzwoniłam sama za kilka minut. Jakby człowiek musiał siedzieć 24 h przy telefonie... Nie chciała przedstawić oferty twierdziła, że już nieaktualne.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Hans

Najlepiej skończone 8 klas i się nie odzywać będzie super

Willms nie polecam

masakra

Frank
@Hans

Idealne wykształcenie i doświadczenie do pracy w tym obozie niewolnictwa........

....

Omijajcie szerokim łukiem firmę bader.. to co tam się wyrabia jest chore.. atmosfera jest do (usunięte przez administratora) bierzcie wszystko byle nie to

@....

Też nie polecamy kasa za bycie jak inni w domach byli to firma nic nie wypłaciła z resztą wcześniej też porobiła ludzi ... Kpina (usunięte przez administratora) Odnośnie pracy w Convid jak były granice zamknięte zostalo już zgłoszone ,że nic nie dostaliśmy! Pozdrawiam

Lola
@....

TO szczera prawda a nastawienie Niemców do Polaków jest karygodne .

Nie polecam tej cudownej agencji wypłaty marne, kordynatorka p.Aleksandra nic nie umie załatwić wiecznie nie ma czasu ale pieniadze za pracownikow umie brać, a i tej głupie docinki za pomoca SMS lub słowne . To co sie dzieje aktualnie w firmie Frankenstolz w Oschatz to tragedia pokrzykiwanie na pracownikow, wieczna kontrola co robi pracownik , i zabawa szefowsta w chowanego miedzy paletami i materacami. Natomiast nawiekszy popis dał ostatnio głowny szef Bader Kary tzw.Rydz robiac zebranie w sprawie noszenia masek przez dosłownie 15 minut darł morde bo inaczej tego nie mozna nazwac na swoich pracownik w sprawie masek ,głowny szef powinien być przykładem a nie pokazywac swoja władze i traktować pracownikow jak bydło TRAGEDIA! Jedyne pocieszenie tzw. wypłata zawsze na czas.Ogolnie nie Polecam radze omijać szerokim łukiem tą Agencje

Dalej cisza z dodatkiem

VW
@Pixel

Nie dostaniemy jakbyśmy mieli dostać jak inne firmy powypłacały już pracownikom.. Nie pozostaje nic innego tylko żeby firma brała Bułgarów jak granice znów zamkną

Alicja

Czy ktoś już dostał pieniądze za te 27 dni co byliśmy? Bo krążą pogłoski, że listy podpisane kasę wzięli, a my (usunięte przez administratora) dostaniemy czekam na info

Nina

Witam pracował ktoś na produkcji maseczek? W trauen, proszę o opinię, ile się tam zarobi na rękę? Jakie warunki mieszkalne?

Pixel

Firma miała wypłacić dodatek mówili że muszą policzyć chyba się nie doliczyli

Mania
@Pixel

Także jesteśmy ciekawi rozwoju sytuacji bo nagle ucichło...

była pracownica

Pracowałam 7 lat ,po 5-ciu latach pracy poszłam na zwolnienie dwa tyg to zapłacili ,następnie w siódmym roku pracy zachorowałam to nie zapłacili mi za zwolnienie ,a co ciekawe najpierw powiedzieli ze zwolnienie nie dotarło ,potem ze mi się nie należy .Osoba odpowiedzialna za pracowników p. Aleksandra nie odbiera tel dobra jest jak chce nowych ludzi i na tym koniec .Dla mnie to banda złodziei i (usunięte przez administratora) .

@była pracownica

A byłaś na hotelu ? Bo my w dalszym ciągu czekamy na kasę za hotel ,którą ponoć wzięli listy podpisaliśmy i na tym koniec.. inne firmy już wypłaciły, a my dalej i dalej czekamy... nic się nie odzywają, ale jak pracowaliśmy jak granice zamknęli to nic sie nie odezwali ,że dodatek nam się należy chyba pora żebyśmy wszyscy wystąpili o to co nam się należy

Kristof

Pracowalem jakiś czas temu za pośrednictwem Bader Kara i było ok,kasa na czas zakwaterowanie przystępne cenowo i bardzo pomocny koordynator Pan Marek dzięki któremu pozytywnie oceniam tę agencję

Byly pracownik
@Kristof

Pan marek wporzadku? To chyba on sam dodał ta opinię. To najbardziej nieogarniety i chamowaty koordynator w tej firmie

Nie miły pan

Serdecznie nie polecam 9.39 brutto to śmiech na sali za te warunki pracy nie pozdrawia

Olo

Witam, czy pracuję ktoś z Państwa w Lampertswald? Jak wygląda tam praca, zarobki, atmosfera itp.

Lali

Ja pracuje w tej firmie już 10lat.I apsolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem żadnych problemów z szefostwem..

Hmm

Pan przypadkiem biur nie pomylił? Pani Aleksandra od przeszło dwóch lat już nie pracuje;)

Pixel

Wiadomo coś z tym dodatkiem co mieli dac Bo euromit już dostał

@Pixel

Także chciałbym wiedzieć co z dodatkiem za hotel byłem ponad miesiąc inną podfirma już dostała ,a my w dalszym ciągu czekamy każdemu mówią co innego

Nikol
@Pixel

A to dziwne, a ja słyszałam że euro mit nawet na hotel odciągnął,

Jebanos
@Nikol

A ja słyszałem że pewna brygadzistka z jednego działu ma syfa. Panowie lepiej uważajcie.

Dobry wieczór chciałabym zapytać na jakim etapie jest firma w rozliczeniu hotelu na ,który Państwo Niemieckie przekazało dla pracowników środki od niespełna miesiąca czasu jestem zbywana wymówkami czekam na jednoznaczną odpowiedź od Państwa.

Byly
@Anna

(usunięte przez administratora)dostaniecie A nie dodatek ,nawet o tym nie marzcie. Sciema żeby ludzi ściągnąć do pracy jak zamknęli granicę. Firma pewnie całe pieniądze wzięła dla siebie

@Byly

Tu Pana doinformuję firma nie może wziąć dla siebie tylko to są pieniądze dla pracowników moje pytanie było kiedy firma w końcu naliczy kwotę ,która ma zostać nam wypłacona,a Pan jak jest byłym pracownikiem to niech Pan z tąd wyjdzie i nie informuje o tym o czym nie ma Pan zielonego pojęcia! Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.