counter
3 8 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

TakNie
Poszukujący Pracy Nowy wpis

Oferta Pracy OPERATOR CNC -Firma zatrudni wykwalifikowanego operatora CNC z doświadczeniem. Obsługa plotera frezującego, obsługa plotera termicznego, cięcie wodą, praca przy interesujących i różnorodnych projektach, •średnie zawodowe •znajomość CorelDRAW, znajomość AutoCAD LT lub 3D, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, dyspozycyjność, mile widziane twórcze myślenie, poczucie estetyki, pomysłowość, wynagrodzenie proponowane brutto: od 2 790 PLN to ok. 1950 zł netto Wysokie Wymagania ale proponowana pensja opłakana.,

TakNie

Fachowiec Nowy wpis

Umowy na czas nieokreślony nie chronią w tej firmie przed zwolnieniem, jeśli tylko mała rzecz się nie spodoba, to do widzenia. Szybka akcja i już cię nie ma. Te umowy na czas nieokreślony w tej firmie nie są współmierne z oczekiwaniami. Stabilności tam nie ma. Wystarczy dowiedzieć się ile osób przewinęło się przez tę firmę. Stabilność to stabilna kadra.

Tak13Nie

Firma już rozwinięta , pierwszy miesiąc na próbę na umowę o dzieło później zazwyczaj umowa na czas nieokreślony . dobra płaca , ciekawae projekty, możliwość zwiedzenia polski i kawałka europy. Tylko jedno ale 100% dyspozycyjność . Polecam i pozdrawiam .

Tak10Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Przemo Staszek Marek

Warunki ok szef który potrafi cie docenic super ekipa Jacek Grzes Dominik sprzętu nie brakuje super doświadczenie najlepsza firma w której mogliśmy pracować.pozdrowienia dla Krzyśka Ani i menadżera. Od Gòroli

Tak4Nie

Przewaga zlecenia

"umowy śmieciowe"

Tak1Nie

rudi

firma rozwija sie ale nie z pożytkiem dla pracowników , ponad połowa chłopaków pracuje na umowy o dzieło bez zadnego ubezpieczenia , na wypłaty trzeba czekac w kilku ratach nawet po miesiac czasu , żenada aby w tych czasach ludzie musieli prosic sie o wlasne pieniadze.

Tak14Nie
Podwykonawca Nowy wpis
@rudi

Firma nie wypłacalna od kilku miesięcy czekam na zapłatę za wykonaną pracę. Nie polecam. Ostrzegam podwykonawców przed podjęciem współpracy bo nie zapłacą za zlecenie . Właśnie podałam DEKo - BAU do KRD więc można sobie ich sprawdzić.

Tak14Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Deko-Bau Sp. z o.o. - Lubin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad