deko-bau

Lubin

Opinie o deko-bau

Poszukujący Pracy

Oferta Pracy OPERATOR CNC -Firma zatrudni wykwalifikowanego operatora CNC z doświadczeniem. Obsługa plotera frezującego, obsługa plotera termicznego, cięcie wodą, praca przy interesujących i różnorodnych projektach, •średnie zawodowe •znajomość CorelDRAW, znajomość AutoCAD LT lub 3D, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, dyspozycyjność, mile widziane twórcze myślenie, poczucie estetyki, pomysłowość, wynagrodzenie proponowane brutto: od 2 790 PLN to ok. 1950 zł netto Wysokie Wymagania ale proponowana pensja opłakana.,

Fachowiec

Umowy na czas nieokreślony nie chronią w tej firmie przed zwolnieniem, jeśli tylko mała rzecz się nie spodoba, to do widzenia. Szybka akcja i już cię nie ma. Te umowy na czas nieokreślony w tej firmie nie są współmierne z oczekiwaniami. Stabilności tam nie ma. Wystarczy dowiedzieć się ile osób przewinęło się przez tę firmę. Stabilność to stabilna kadra.

Firma już rozwinięta , pierwszy miesiąc na próbę na umowę o dzieło później zazwyczaj umowa na czas nieokreślony . dobra płaca , ciekawae projekty, możliwość zwiedzenia polski i kawałka europy. Tylko jedno ale 100% dyspozycyjność . Polecam i pozdrawiam .

Przemo Staszek Marek

Warunki ok szef który potrafi cie docenic super ekipa Jacek Grzes Dominik sprzętu nie brakuje super doświadczenie najlepsza firma w której mogliśmy pracować.pozdrowienia dla Krzyśka Ani i menadżera. Od Gòroli

Przewaga zlecenia

"umowy śmieciowe"

rudi

firma rozwija sie ale nie z pożytkiem dla pracowników , ponad połowa chłopaków pracuje na umowy o dzieło bez zadnego ubezpieczenia , na wypłaty trzeba czekac w kilku ratach nawet po miesiac czasu , żenada aby w tych czasach ludzie musieli prosic sie o wlasne pieniadze.

Podwykonawca
@rudi 01.04.2013 22:06

Firma nie wypłacalna od kilku miesięcy czekam na zapłatę za wykonaną pracę. Nie polecam. Ostrzegam podwykonawców przed podjęciem współpracy bo nie zapłacą za zlecenie . Właśnie podałam DEKo - BAU do KRD więc można sobie ich sprawdzić.

Zostaw opinię o deko-bau - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie deko-bau