Opinie o Hurtwent Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hurtwent Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hurtwent Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtwent Sp. z o.o. w Wrocław

Hababa

Pracowałem tam z jakies 4 miesiące i na początku sądziłem ze firma spoko , atmosfera tez fajna i kierownicy . Po czasie gdzie niby oferowali umowę o pracę po przepracowaniu 3 miesięcy próbnych , można o tym zapomniec mimo ze sie upominałem o to . Dopiero jak pare osób się z tamtąd zwolniło to chyba wtedy zauważyli ze tracą pracowników, były niby pogłoski ze dają wszystkim umowy o pracę ( tylko dlaczego zawsze wtedy kiedy ludzie się kruszą ) . W firmie nie wiadomo do kogo można było zgłaszać problemy bo kierowników i brygadzistów było jakby to nazwać " kilku " , czyli pracownika odsyłano zawsze do kogo innego bo nikomu się nie chciało rozwiązywać problemu , wiec tak naprawdę nie wiadomo było kto kim w firmie jest . Dużo osób z Ukrainy z którymi nie dało się wgl porozumieć w jak najprostszy sposób . Pracy niby dużo a tak naprawdę moim zdaniem za dużo przyjmuja pracowników na taką firmę , bo jeden pracuje a trzech stoi , patrzy sie bo nie ma co tak naprawdę robic . Zero organizacji w firmie . Wynoszenie śmieci oraz różnych rzeczy związanych z porządkami to jakaś masakra, nawalonych tych pojemników ale juz nie nakleją etykiety na nich do czego który jest zeby pracownik wiedział gdzie wyrzucać odpady a później zjeba ze ludzie nie potrafią segregować śmieci i muszą bulic z własnej kieszeni za karę. Kierownik ma swoją bandę która robi wszystko żeby mu się podlizać, można ująć że zdarzał się mobbing ze strony " niby tych wyższych pracowników " co mieli wyżej dupe niz głowę . Co do pensji , optymalnie jak w większości firm produkcyjnych z tym że część na konto a reszta pod stołem. Czasami sie zdażało ze wypłata była po terminie co mnie zraziło . Gdybym miał wybór to napewno nie zatrudniałbym sie nigdy w tej firmie nawet na umowę zlecenie, ale niestety musiałem znaleźć coś na szybko by mieć co do garnka włożyć .

Izabela Nowy wpis
@Hababa

Napisałeś, że pracowałeś jakoś 4 miesiące, po 3 powinieneś podpisać już umowę, ale podobno nie mogłeś się doprosić i niby dopiero jak ludzie zaczęli odchodzić to coś ruszyło z tymi umowami - to Ty w sumie cokolwiek podpisałeś? A jeśli tak to jaki okres wypowiedzenia jest, skoro zaledwie te 4 miesiące pracowałeś?

Hababa Nowy wpis
@Izabela

Nie wiem czy pamiętacie , ale w ofercie pracy było zapewniane , że po 3 miesiącach jest umowa o pracę mimo że to była praca na zlecenie , nawet na rozmowie o prace tez to samo oferowaliście . To w końcu jest po tych 3 miesiącach jakakolwiek umowa czy nie ? Nic nie podpisywałem na początku , ale po 3 miesiącach podobno dajecie do podpisania umowy , a minęły wtedy 4 miesiące , a nie wiem czy wtedy gdybym nie zareagował zeby się z tamtad zawinąć czy po roku bym podpisał cokolwiek .. Na zlecenie nie ma okresu wypowiedzenia .

Izabela Nowy wpis
@Hababa

Ok, teraz już wszystko jasne. Nie wiem czy byś się czegokolwiek doczekał, być może właściwie zareagowałeś. Tylko tak właściwie do kogo Ty to piszesz w tej liczbie mnogiej, bo chyba nie do mnie? ;)

Hababa Nowy wpis
@Izabela

Ja poprostu pisze jak było. Ja mam tylko żal że nie dostałem tej umowy o pracę , który mi obiecali ... Iza , jesteś fajną babką , super się z tobą pracowało i ciesze się , że trafiłem na twoją halę , gdybym dostał tam zwykłą umowę to bym pewnie tam został , ale niestety , nie wiedziałem nawet do kogo mam się z tą umową zwrócić ..

Aneta

Czyli przyjmują do pracy studentów tylko w sezonie? Czy jest możliwość dogadania się w kwestii grafiku w roku akademickim i kontynuowanie pracy? Mój brat studiuje dziennie, ale ma mało zajęć, chętnie by sobie dorobił parę stówek.

Karol

Pracuje ktoś teraz u nich na sezon?

lubel

jakie stawki obowiazują w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hurtwent Sp. z o.o..
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Student

Pracowałem w firmie Hurtwent przez wakacje i całkiem miło wspominam tę firmę. Spoko atmosfera, normalni ludzie i można sobie dorobić będąc studentem. Zdecydowanie polecam.

Pracowałem tam chwilę. Kierownik na produkcji ma swoją bandę kumpli, którzy łażą za nim i niewiele robią. Od reszty wymaga się wręcz idealnej pracy, podczas gdy kolesie są kryci. Nadgodziny to norma, ale płatne. Niestety umowa na część wynagrodzenia, reszta pod stołem. Może teraz coś się zmieniło w kwestii umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtwent Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hurtwent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtwent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hurtwent Sp. z o.o.
  • Fabryczna 14D