PTU MATPOL

Opinie o PTU MATPOL

Tymon

Zastanawiający jest ten brak wpisów przez pracowników. Warto szukać pracy w firmie?

Mateusz
Zweryfikowany użytkownik

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie zapłacili za usługę noclegową dla swoich pracowników. Pomimo wielokrotnych wezwań zarówno pisemnych jak i telefonicznych, właściciel ma to gdzieś. Dodatkowo cały czas twierdzi że juz zlecił płatność. Pani go reprezentująca przez telefon mówi tylko że jest jej wstyd za szefa, ale to on decyduje komu płacić a komu nie.

Posiadacie jakieś informacje związane z PTU MATPOL? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Szczery

Pracowałem u Pana Banasiaka 6 tygodni. Po miesiącu pracy dostałem dopiero umowę, według jej zapisów powinienem pracować od 7 do 17 jako kierownik z uprawnieniami za 2000 PLN Netto. Niestety zostałem oszukany i zrezygnowałem. Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tym Panem.

Gienek

Bardzo nieuczciwy pracodawca. Nie wypłaca 100% należnej pensji, obcinanie godzin i dodatkowe kary finansowe są bardzo częstą praktyką pana( usunięte przez administratora )

uczciwy

Potwierdzam negatywną opinię. Właściciel Michał Banasiak podpisuje umowy a po 2 dniach nalega na to aby ją podrzeć bo chce zmieniać warunki a jak nie to straszy wypowiedzeniem. Żałosne i nieuczciwe. W biurze robi sobie wyliczanki komu zapłaci a komu nie zaległe pensje. Mobbing i wydzwanianie na prywatny nr tel pracowników po godzinach pracy... Umawia się ale nie dotrzymuje zobowiązań. Chwali się że pracował w Providence. Nie daje narzędzi do pracy na czas. Odradzam współpracę.

wojtek65

Uważajcie na tą firmę. Właściciel tej firmy nie płaci.[usunięte przez admina]. Wyśmiewa się i mówi że pracownicy z województwa świętokrzyskiego są partaczami.[usunięte przez admina]Budowlańcy z wielkopolski omijajcie go z daleka. Życzliwy [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o PTU MATPOL - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTU MATPOL