PTU MATPOL

Poznań

Opinie o PTU MATPOL

Posiadacie jakieś informacje związane z PTU MATPOL? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Szczery

Pracowałem u Pana Banasiaka 6 tygodni. Po miesiącu pracy dostałem dopiero umowę, według jej zapisów powinienem pracować od 7 do 17 jako kierownik z uprawnieniami za 2000 PLN Netto. Niestety zostałem oszukany i zrezygnowałem. Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tym Panem.

Gienek

Bardzo nieuczciwy pracodawca. Nie wypłaca 100% należnej pensji, obcinanie godzin i dodatkowe kary finansowe są bardzo częstą praktyką pana( usunięte przez administratora )

uczciwy

Potwierdzam negatywną opinię. Właściciel Michał Banasiak podpisuje umowy a po 2 dniach nalega na to aby ją podrzeć bo chce zmieniać warunki a jak nie to straszy wypowiedzeniem. Żałosne i nieuczciwe. W biurze robi sobie wyliczanki komu zapłaci a komu nie zaległe pensje. Mobbing i wydzwanianie na prywatny nr tel pracowników po godzinach pracy... Umawia się ale nie dotrzymuje zobowiązań. Chwali się że pracował w Providence. Nie daje narzędzi do pracy na czas. Odradzam współpracę.

wojtek65

Uważajcie na tą firmę. Właściciel tej firmy nie płaci.[usunięte przez admina]. Wyśmiewa się i mówi że pracownicy z województwa świętokrzyskiego są partaczami.[usunięte przez admina]Budowlańcy z wielkopolski omijajcie go z daleka. Życzliwy [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o PTU MATPOL - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTU MATPOL