Modex oil

Kwidzyn

Opinie o Modex oil

Myśliciel

Modex oil ma opinię dobrego pracodawcy. Nie chce mi się wierzyć żeby taka duża firma nie prowadziła dokumentacji zgodnie z prawem. Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje niektóre osoby!!

@Myśliciel 16.11.2017 17:11

jaka konkurencja ? jaka duża firma ? co wy tutaj dłubiecie na tym forum ?

Lidia

@Życzliwy - czy pracujesz obecnie w Modex oil? Może masz doświadczenie z pracą w Kwidzynie? Opisując swoje doświadczenia warto podać oddział, w którym pracowałeś oraz stanowisko. Im więcej konkretów tym łatwiejsze rozeznanie dla potencjalnych zainteresowanych. Informacje na temat pracodawcy i sytuacji w firmie mogą okazać się pomocne dla osób szukających zatrudnienia.

prezes

jak z tą pracą na produkcji ? Pracuje ktoś jakie zarobki ?

jerry

Miałem niewątpliwa przyjemność parę lat przepracować w Modex-ie (circa 3 lata). Zakład produkcyjny poznałem jedynie teoretycznie jako że pracowałem w pionie handlowym w filii gdańskiej. Modex oferował pracę pod naprawdę dobrym zarządem i wespół z naprawdę fachowymi ludżmi. W filii gdańskiej współpracowałem z p. Ryszardem - człowiekiem, który lata całe przepracował w produktach naftowych - i jednym ambitnym acz szybko się uczącym dyletantem, górującym nad nami determinacją i przebojowością. Współpraca z działem technologicznym i logistycznym mogła być dla wielu innych firm wzorcem. Uposażenie? - to pochodna zaangażowania w pracę i osiągane w jej efekcie rezultaty, a konkretnie odbiegająca (in plus) od średniej krajowej. POLECAM

loko

Jak wygląda praca na produkcji?

ygt

@michal a co konkretnie chciałbyś na temat firmy wiedzieć?

michal

Pracował ktoś tam ? Proszę o opinie

krzych

pracowałem w Modexie pare lat i firma spoko, ale znalazłem prace bliżej siebie. Bzdura że pracuje się tam za tysiaka. Dostałem dużo większą kasę na początek niż w innych firmach. Szybko dostałem podwyżkę a wymagania są jak wszedzie. Ale firma sie wywiązuje. Te kłamliwe opinie piszą kiepy i nieroby co ich pośredniak zmusza do roboty. Przyjdzie na chwile i myśli że nic nie musi robić.

Pytający

dostałem tam skierowanie z pośredniaka na dozorce.Jak zobaczyłem kwestionariusz osobowy do wypełnienia to szok.Starając sie o kredyt hipoteczny w banku mniej cie prześwietlają.żart oczywiście.Warto szczerze proszę o odpowiedź bo w kolejne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie mam zamiaru sie pakować szikam w miarę pracy za znosne pieniądze?

bogdan
@Pytający 08.05.2015 05:19

Tak zgadzam się to prawda!!!!!!

Rozmówca

Jeśli to najgorsza firma w jakiej mój przedmówca pracował to zazdroszczę poprzednich miejsc pracy. Tylko dlaczego już tam nie pracuje? Ot trudne pytanie; czyżby poprzednie zakłady pracy także były najgorszymi? Umowa zlecenia, fakt nie jest najszczęśliwsza, ale jeśli chodzi o wypłaty to zwyczajne kłamstwo. Kształtują się na poziomie dużo, dużo wyższym niż najniższa krajowa, którą oferuje na początku większość zakładów pracy w Kwidzynie. Pozdrawiam forumowiczów.

Pablo

Najgorsza firma w jakiej pracowałem!Nie polecam,umowa zlecenie wyplaty to jałmużna po 1000tys zl.Nie sluchajcie obietnic na poczatku.Tragedia tam jest

desperat

Tam jest rzeżnia. Mobing, poniżanie i wyzysk. Nie polecam

Życzliwy

A co Cię to tak interesuje ? Zajmij się własnym podwórkiem. Jak je w ogóle masz ?

@Życzliwy 28.09.2013 02:33

do jerry ! toś pojechał ! uposażenie ???? brak umów o pracę ! jakie wzory ? kto niby ?

no ja mogę opowiedzieć o pracy stróża - osoba, która ma tam pracować jako stróż na bramie musi za 900 zł przez całą noc zajmowac się przenoszeniem metalowych pojemników i pracować jako zwykły pracownik. Praca poniżej normy nie polecam

lipa!! Umowa na zlecenie ,wyścig szczurów nie polecam

...

Bardzo polecam...

Słowa kojarzące się z Modex oil (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Modex oil: Najbardziej nie podobało mi się w Modex oil:

Zostaw opinię o Modex oil - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modex oil