counter
3 29 38 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Marcin Nowy wpis

@pracownik a jakie są to szkolenia?

Zbych Nowy wpis
 Rekomendacja
@Marcin

Tylko bhp jak na produkcje i inny pracownik cie szkoli i to wszystko

Czy pracodawca Modex oil organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

pracownik Nowy wpis
@Pytanie

pracownicy są stale szkoleni, dbamy o ich kompetencje

Artur

@Gutek a jakie są narzędzia pracy dla handlowca?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Przemo

Witam pytanie jaki pakiet ma handlowiec w tej firmie ? Jaka umowa pakiet startowy itd, ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 468 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Modex oil?

Gutek

@anonim To okropne, że w ogóle każą pracować!!! Bardzo dobra firma tylko chęci do pracy niektórym brakuje.

Nie polecam pracy na zwirowej ciężko praca zazwyczaj na dworze w deszczu i mrozie bądź nie ogrzewanej hali atmosfera nie miła nie ogarniety szef

Krystian

Witam. Jak wygląda praca w charakterze operatora produkcji? Wiem na pewno że umowa zlecenie czyli absolutna lipa. Sugerując się częstotliwością wystawianych ofert pracy na operatora produkcji wnioskuję że nikt dłużej nie pracował niż miesiąc. Wie może ktoś coś więcej? Jak z zarobkami? Pozdrawiam Krystian

Bronisław
@Krystian

Nie tam dawno interesowało Cię stanowisko operatora produkcji. Zastanawiam się, czy mimo braku odpowiedzi zdecydowałeś się aplikować do pracy w firmie Modex oil? Daj znać, jak potoczyło się dalej Twoje zainteresowanie tym pracodawcą.

Tymon

A może ktoś słyszał o aktualnej ofercie pracy? Trudno załapać się do firmy?

Gal Anonim
@Tymon

Z tego co wiem to nie jest trudno się tam dostać, potrzebują cały czas.

Gal Anonim

Pracowałem w firmie Modex i jedynym mankamentem była umowa. Atmosfera w pracy na bardzo wysokim poziomie, pracownicy bardzo pomocni. Praca do lekkich może i nie należy, ale i nie jest na tyle ciężka by tak narzekać. Co do wynagrodzenia to może kiedyś płacono mało, ale teraz stawki są podobne do innych zakładów produkcyjnych w mieście. Do tego jedna zmiana co również może być dla większości korzystne.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Modex oil? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ulka

Modex oil ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i może trzeba zacząć doceniać ten fakt?

Lolo

Praca na produkcji bardzo ciezka do tego kierownik K.W ktory jest delikatnie mowiac bardzo nieprzyjenny.Pieniadze nie adekwatne do tak ciezkiej pracy.Nie polecam

Myśliciel

Modex oil ma opinię dobrego pracodawcy. Nie chce mi się wierzyć żeby taka duża firma nie prowadziła dokumentacji zgodnie z prawem. Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje niektóre osoby!!

Życzliwy
@Myśliciel

jaka konkurencja ? jaka duża firma ? co wy tutaj dłubiecie na tym forum ?

Lidia

@Życzliwy - czy pracujesz obecnie w Modex oil? Może masz doświadczenie z pracą w Kwidzynie? Opisując swoje doświadczenia warto podać oddział, w którym pracowałeś oraz stanowisko. Im więcej konkretów tym łatwiejsze rozeznanie dla potencjalnych zainteresowanych. Informacje na temat pracodawcy i sytuacji w firmie mogą okazać się pomocne dla osób szukających zatrudnienia.

prezes

jak z tą pracą na produkcji ? Pracuje ktoś jakie zarobki ?

jerry

Miałem niewątpliwa przyjemność parę lat przepracować w Modex-ie (circa 3 lata). Zakład produkcyjny poznałem jedynie teoretycznie jako że pracowałem w pionie handlowym w filii gdańskiej. Modex oferował pracę pod naprawdę dobrym zarządem i wespół z naprawdę fachowymi ludżmi. W filii gdańskiej współpracowałem z p. Ryszardem - człowiekiem, który lata całe przepracował w produktach naftowych - i jednym ambitnym acz szybko się uczącym dyletantem, górującym nad nami determinacją i przebojowością. Współpraca z działem technologicznym i logistycznym mogła być dla wielu innych firm wzorcem. Uposażenie? - to pochodna zaangażowania w pracę i osiągane w jej efekcie rezultaty, a konkretnie odbiegająca (in plus) od średniej krajowej. POLECAM

loko

Jak wygląda praca na produkcji?

ygt

@michal a co konkretnie chciałbyś na temat firmy wiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Modex oil - Kwidzyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Modex oil
3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • SZTUMSKA 9