Opinie o Eureka Group SA

Byly pracownik

Witam. Warto tej firmy unikac. Na podstawie 3 miesiecy pracy stwierdzam ten fakt. Pracowalem przy projektach unijnych we wro na reja 16a tam jest biuro. Pensjeialem wyplacana z projektu unijnego -czyli firma nie ponosila za mnie kosztow a i tak bez przyczyny mnie zwolniono i kilka innych osob. Kierownik biura to gbur, bez pojecia o zarzadzaniu ludzmi. Jest to firma ktora sie zwija a nie rozwija. Warto unikac.

Ciekawski

Czy ta firma w ogóle jeszcze istnieje?

szurna

@trt zatrudnienie na to stanowisko rzeczywiście może się opłacić. Super, że zapewniona jest podstawa, prowizja i premia, więc można mieć u nich niezłe zarobki.

były pracownik
@szurna 16.12.2015 03:17

o ile wypłacą wynagrodzenie, bo niektórzy musieli dochodzić w należności w sądach...

Piotr M

W jakiej sprawie ?

Aneta

@Piotr M. próbowałeś się w tej sprawie kontaktować z firmą?

Aneta

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. gorszy sort :)2017-03-24 10:28 rozumiem, że Ty jesteś zadowolony z pracy w firmie. Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń z Eureka Technology Park.

Nihil Novi

Były i obecny proszę o kontakt.

Aneta

Pracujesz obecnie w firmie Eureka Technology Park? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie.

Byly pracownik

O jakim projekcie mowa? Inwestycyjnym?

Franciszek zwany też Jurkiem

Wszystkie powyższe wpisy to wymysł wkurzonego pracownika. Możecie je usunąć - nie musicie. Poziom abstrakcji tychże wpisów jest wprost proporcjonalny do tego co się dzieje naprawdę w Eurece. pozdrawiam ?

tak właśnie jest jak powyżej.

Tecza

Chyba żadnych ogłoszeń na staż nie widziałem odpowiadając na Twoje pytanie powyżej, ba nawet ofert pracy chyba nie mają

po

dwa ? hmm ... ile jest spolek w ramach jednej firmy?, ile ich jest? 10, 30 ? moze zrobmy liste spolek jednej firmy Eureki?

trt

@bartek a nie wiem czy widziałeś że teraz w firmie Eureka Technology Park Sp. z o.o. można aplikować na stanowisko specjalsity do spraw sprzedaży w Warszawie

sina

no mozna powiedz ze firma na plus skoro takze daja mozliwosc awansu w strukturach firmy, szkoda tylko ze bardziej chca zatrudnienia na zasadzie B2b, a nie umowe o prace

Aleksik

@Piotr1979 mówi świetnie, a @bartek dobrze podsumowuje. Ostatnie oferty pracy były w październiku, ale jako klient musze powiedziec, że zawsze mi imponowali

bartek

Jestem zaskoczony, że Eureka oferuje aż tak szeroki zakres usług, jaki opisuje użytkownik @Piotr1979. Sądziłem że ta firma ma dużo mniej możliwości, a jednak. Fajnie, że tak działają w IT :)

Piotr1979

Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy. Należyta obsługa, oraz usługi IT są bardzo na wysokim poziomie. Bardzo jestem zadowolony z kolokacji oraz outsourcingu IT. Helpdesk IT służy zawszę pomocą. Nie spotkałem się jeszcze z taką szybką i miłą obsługą oraz realizacją zlecenia przed ustalonym terminem.

akwenio

Oni są po prostu innowacyjni...

Ekonom om om

Końcówka? Przecież do 2020 potrwa nowa perspektywa finansowa UE.

Zadowolony

Nie rozumiem negatywnych komentarzy na temat Eureki. Miła atmosfera, ciekawe realizacje, praca pełna wyzwań. Jeśli jesteś ambitny i potrafisz za wszelką cenę dążyć do celu, jest to miejsce dla Ciebie. A słabiacy niech szukają leserskiej pracy aby się nie narobić.

Firma wychodząca na przeciw, super ludzie i bardzo pomocni. Zamiast opisywać minusy firmy która dawała wam zatrudnienie napiszcie o swoim zaangażowaniu bo podejrzewam że jesteście zwykłymi leserami i nierobami.

Błażej

Praca w Firmie ETP jest czystą przyjemnością, można nauczyć się wiele ciekawych rozwiązań i rozwijać swoje umiejętności jak i kwalifikacje. Większość wpisów negatywnych jest umieszczane przez byłych pracowników którzy nie spełniali wymagań przełożonych. ETP mogę polecić jako miejsce pracy jak i firmę do współpracy każdemu:)

Stażysta - Piękny Roman

Byłem stażystą w eurece przez 3 miesiące. Dostałem konkretną pracę, nie kazali mi obsługiwać ksero czy drukarki. Dużo się nauczyłem i chwalę sobie bardzo pracę. jedynym minusem są dojazdy z miasta ale mimo to było warto.

Lotek

A skąd takie informacje posiadasz? Myślę, że ktoś by wypowiedział się w tym temacie albo podana by została jakaś oficjalna informacja na ten temat. Eureka może w ten sposób chce zmniejszyć sobie ilość obowiązków co jest dosyć logiczne, ale z punktu widzenia pracownika raczej mało korzystne, bo to zwiastuje mniejsze pensje.

werka
@Lotek 25.11.2014 02:52

Wiadomo, że rekrutują, bo przysyłają maile zachęcające do kandydowania (jeśli oczywiście ma się profil na Profeo czy Goldnenline czy tym podobnym serwisie, no bo inaczej skąd mieliby znać email potencjalnego kandydata)

kadrowa

Witam, rekrutują ostatnio na stanowiska kadrowe, co wiadomo na temat firmy obsługiwanej? Ponoć bardzo duża firma nawiazała outsourcing. Prosze o konkretny i z gory dziekuje za informacje

Mirek

To dużo w ogóle wynoszą te opóźnienia, czy to jedynie kilka dni? Oceny profilu eureka technology park w porównaniu do innych firm wcale nie ma takiej złej...

nowy

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda praca w "call center"? czy też jest duża rotacja?

gift

Zapytaj tego co Ci polecił, nie był to na pewno serdeczny znajomy ....

GOPAR

gift - dlaczego szaleństwo ? Napisz coś. Właśnie polecono mi by tam złożyć aplikację, bo się firma rozwija i jest nowoczesna. Wyżej widzę, że było zamieszanie, ale chyba na początku działalności to tak się dzieje ... ?

gift

Takiej firmy to jeszcze nie widziałam .... jakieś szaleństwo :(

git

ile prawdy tu się wylało ...

lokator

Pracuję w tym miejscu i chcę poinformować iż jeszcze nie widziałem i nie słyszałem aby w tak nowym budynku było tyle awarii ( prąd, ogrzewanie, windy, klima itd ) nie idzie normalnie pracować. Ciekawe jak długo firma to wytrzyma ....

hapeus

no jasne że znikąd się nie biora, wypadałoby wreszcie pokrywac swoje koszty Osoby ktroe swoje cele realizuja, szczerze oklaskuje i życze wytrwalości

Eeeeee

Eeeee, dział CC istnieje a czy on się nazywa Call Center czy dział "Asystentów Sprzedaży" to nie ma różnicy, charakter pracy jest ten sam :(. Pozdrawiam Eurekę :)

Eeeeee

No to w końcu co jest ? nie ma nic ?

hr-owa

Nie polecam :( szkoda cokolwiek pisać no chyba o ludziach którzy się tam przewinęli bo niektórzy to naprawdę wartościowi.

Promotor

na jakie stanowisko zamierzasz aplikować?

Promotor

hmmm- jeżeli chodzi o pracę w Eurece to zawdzięczam jej mój rozwój. Lecz niestety wyżej wymienione zarzuty są nie do zaprzeczenia :(. Przykre

CC

Aby prezes widział ilości :) 1000 tel 20 spotkań 0 sprzedaży :) tak to teraz wygląda

nieznajoma

Ta opinia jest naprawdę odrealniona! porównywanie Eureki z Holiconem - przesada! chyba naprawdę nie wiesz co mówisz

das

Bd pomocne!! dziękuję!!

Zostaw opinię o Eureka Group SA - Dąbrowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eureka Group SA