Opinie o Eureka

Edyta

Witajcie, Obecnie firma Eureka, prowadzi rekrutację do większości miast w kraju. Poszukiwane są Recepcjonistki oraz Inżynierowi, jest ktoś wśród Nas kto był już na rozmowie kwalifikacyjnej? Napiszcie jak wygląda rozmowa,to z pewnością ułatwi sprawę kandydatom. Umowa o pracę od razu jest oferowana?

ciach

Na spokojnie wynagrodzenie jest u nich wyższe niż te 2 tysiące złotych, bo do tego dochodzą odpowiednie socjale czy dwuskładnikowe wynagrodzenie. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie? Pozdrawiam

Eureka

To nie ta firma

true

sama prawda, wiecej info pod Eureka Technology Park bo to ta sama firma (Eureka Sp. z o.o. to wlasciciel 100% udzialow Technology Park)

As

Olac ta firme. Ciesze sie, ze juz tam nie pracuje.To byl najgorszy pracodawca ever(usunięte przez administratora)

poco

Znowu jakieś zmiany :( .... Q.....a

ha_ha_

Tu nic nie ma, to proszę szukać pod Eureka Technology Park tam jest więcej informacji o tym pracodawcy.

Zostaw opinię o Eureka - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eureka