Opinie o Ewa Duralak Kancelaria Radcy Prawnego Duralex w Siedlec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ewa Duralak Kancelaria Radcy Prawnego Duralex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ewa Duralak Kancelaria Radcy Prawnego Duralex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Duralak Kancelaria Radcy Prawnego Duralex w Siedlec

@ Mecenas Ewa Duralak Nowy wpis

Witam serdecznie! Polecam jak najbardziej Kancelarię Radcy Prawnego DURALEX Pani mecenas Ewy Duralak. Korzystając z usługi Pani mecenas oceniam współpracę bardzo pozytywnie , jest osobą komunikatywną , z wielką wiedzą , oddanną każdej sprawie, umie rozwiązać trudne i skomplikowane sprawy.Prowadzi w sposób przyjazdny i profesjonalny, jest osobą godną polececenia, każda prowadzona sprawa przez Panią Ewę Duralak kończy się sukcesem .Warto , polecam serdecznie , nie znam lepszego prawnika niż Pani mecenas Ewa Duralak . Pozdrawiam. 7.12.2023 rok. Mariola .

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierowca w Ewa Duralak Kancelaria Radcy Prawnego Duralex? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Dorota Nowy wpis

Jak najbardziej polecam kancelarie Pani Ewy. Szybkie załatwienie sprawy, komunikacja bardzo dobra,instrukcja przed rozprawą na 6 i oczywiście finał wygrana. Napewno kancelaria godna polecenia

Renata Nowy wpis

Polecam kancelarie W trudnej sprawie rozwodowej polecam Upadłość również polecam Korzystam już poraz trzeci, ponieważ wpadłam w poważne kłopoty. Ja i moi bliscy Firma godna polecenia

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ewa Duralak Kancelaria Radcy Prawnego Duralex na stanowisko Radca prawny, Adwokat, Aplikant? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
PATRYCJA

Polecam Panią Ewę Duralak. Dzięki niej sprawy poszły szybko i zwinnnie. ☺️ Jestem zadowolona z usług Pani Ewy. Polecam z całego serca ❤️

Małgorzata P.

Świetna obsługa Pani mecenas, super

Aga

Bardzo dziekuję za pomoc ! Polecam !

E-węgiel sklep

Polecamy Kancelarię i Panią Radcę ! Walczyła na rozprawie jak lwica, naszego dłużnika tak wymaglowała, że przyznał się do wszystkiego. Myślałem, że będzie źle, bo Pani Ewa dla Sędziny też była niezbyt miła, ale sprawa wygrana. Naprawdę wspaniale. Nasz dłużnik dostał po nosie. Szkoda, że nie mogę zobaczyć miny jego adwokata. Hahaaaahahaa ! Pozdrawiam Jeremiasz.

Maria

Nie polecam 3 tygodnie a zero kontaktu nie wiem co się dzieje pieniądze przepadły?

klientka
@Maria

Pani wpłaciła forsę adwokatce i nie oddała ? czy co ?

Maria
@klientka

Wplacilam kase 3 tygodnie temu za sprawe od tamtej pory ani kontaktu ani pieniedzy

a ile Pani wpłaciła ????

Motorniczy
@Maria

była Pani w kancelarii ? gdzie ona w końcu przyjmuje ?

a co to za sprawa ?

RR
@Maria

nie odbiera telefonu od ciebie ? a pisałaś sms ? byłaś u niej w biurze zapytać ? Pani Mecenas pomaga za darmo upośledzonym jesteś z tej fundacji ?

@Maria

Babka ma pani robić sprawę a pani o niej pisze w necie zamiast do niej podjechać ?

KW

Dzień dobry Pani Mario. Excel listy klientów kancelarii nie wyświetlił danych klientki o imieniu Maria. Nasi Klienci płaca zaliczki w kwocie po 300 zł wiec jeśli czuje sie Pani poszkodowana, to może warto osobiście stawić sie w kancelarii na ul. Strażackiej. Na pewno któryś z prawników znajdzie czas dla Pani. Z poważaniem. Karol Wysocki associate manager D&C sp.zoo

@Maria

ale ta pani nie jest adwokatkom tylko mediatorkom kłamczuszku...

MK
@Agnieszka

Bardzo przepraszam. Pani Ewa przyjeła od nas 300 zl jako zaliczke na sprawe. Jak sie okazało, jej asystent przygotowywał pozew, ale brakowalo danych z urzedu i kancelaria na nie czekała. Przeprosilsmy z synem Panią Ewę za to, ze syn zamieścił taki wpis. Prosiłam portal workgo by usunał moje wpisy, ale tego nie zrobili. Popełniłam bład że tak napisałam - byłam zła, że Pani Ewa nie odbiera telefonu, ale nie zauważyłam, że pracownik Pani Ewy pisze do mnie i mojego syna w tej naszej sprawie przez komunikator portalu na którym założyliśmy sprawe. Takie z nas gapy. Przepraszam za siebie i syna. e nie trzeba, chciala byśmy usuneli tą negatywna opinie jako że jest nieprawdziwa. Cóż, zrobiliśmy co mogliśmy. Nie odpowiadamy za to, że portal gowork nie przyjmuje naszych reklamacji w tej sprawie.

300 zł bravo ty

Kacper

Polecamy Panią Mecenas Duralak i Panią Mecenas Irminę !

Światherbat.pl

Polecamy całą Kancelarię DuraLex !

Wiesława

Polecam Panią Mecenas ! W sposób przyjazny i profesjonalny poinstruowała mnie przed rozprawą, jak się zachowywać, jak odpowiadać, jakie nowe dowody przygotować. Dodatkowo mnie wyciszyła i uspokoiła. Dzięki jej podejściu rozprawa nie była dla mnie tak trudna jak się spodziewałam. Dziekuję. Dzięki Pani odzyskałam wiarę w wymiar sprawiedliwości. Zdrowia życzę wraz z całą naszą rodziną. Wysoccy. Pozdrawiamy !

Kamila

Zauważyłam, że Pani Ewa jest osobą bardzo kontaktową np. często żartuje ze swoimi klientami, ma duży dystans do siebie. Takie rzeczy w zasadzie są niespotykane w tej branży....

Tadeusz

Pani Mecenas pomaga wielu ludziom. Nie znam lepszego prawnika, niż ona. Potrafi pomóc w każdej sytuacji.

Urszula
@Tadeusz

A drogo bierze? Bo niestety niektórzy są tylkoze tak powiem „dla elit” :) bogatych ludzi

Izabela
@Urszula

Witam. Kancelaria pomaga złożyć oświadczenie o stanie majątkowym i wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych i przyznanie adwokata z urzędu. jak klienta nie stać na odpłatne usługi, to działają nieodpłatnie.

Czesław
@Izabela

O to dobra wiadomość, bo mało która kancelaria jest aż tak pomocna. Powiesz jakimi sprawami się zajmują? Tylko prawo cywilne czy też karne?

@Czesław

Z tego co wiem, to załatwiają skazanym dozór elektroniczny w domu, przedterminowe zwolnienie itd, ale za karne, to już biorą i to konkretnie.

Stekhouse sp zoo

Polecamy tą kancelarię ! najlepsza w Łodzi !

Ze Starostwa w Radomsku

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Mecenas Ewą, wiele osób z urzędu radzi się jej w sprawach urzędu oraz osobistych. Nigdy nie zawiodła. Klienci punktu NPP bardzo ją lubią i szanują. Polecamy.

Magda M.
@Ze Starostwa w Radomsku

Polecam Panią mecenas ! U niej jest zawsze szybko, konkretnie, na temat. Zawsze skuteczna, pomocna. Nasza cała rodzina u niej sie radzi. Polecamy !

E.

Ewa wygrała sprawę o wady budynku i garażu. Zleciłem jej sprawę, bo wszyscy odmawiali i twierdzili, że nie da sie z tym nic zrobić. Przyznam, że dopiero na koniec zwróciłem sie do niej. A ona pisała pismo miesiąc, ale jak napisała, to nawet sędzia w Zduńskiej Woli powiedział, że to jest jedno z najlepszych pism w sprawie jakie czytał. Powiedział, że dzięki temu, jak napisała to pismo pozew, mógł wszystko ocenić jak należy. Przeciwnik jak to usłyszał zaraz prosił o ugodę, ale sie nie zgodziłem i wygrałem wszystkie koszty poprawiania po partaczu... Polecam. Zawsze zwracam się z każdym problemem tylko do niej !

S.
@E.

Mi równiez prowadziła sprawe o wady budynku, wiele lat temu. Napisała pozew tak dobrze, że Sędzia zaczynajac rozprawe powiedział, że gdyby wszystkie sprawy były tak dobrze przygotowane, to jego praca byłaby przyjemnością. Przeciwnik zaraz zaproponował ugode ;)

Nicki Nik

Ja nie polecam. Mcenaska dużo choruje, bywa w szpitalu, podobno płuca. Przez to często nie odbiera albo odpowiada tylko na smsy, a to niezbyt wygodne dla kogoś kto sie denerwuje co z jego sprawa. Poza tym niewiadomo gdzie ona właściwie przyjmuje, raz w starostwie w wieluniu, to znowu w radomsku w starostwie, innym razem w biurze w domu. Tłumaczy że przez covid zamkneła biuro w domu, ech...

SS

My bnie jestesmy zadowoleni i nie polecamy. Prowadzi nam sprawe rozwodowa w Szczecinie od roku i nic sie nie dzieje. żona mojego parnera nie przychodzi na sprawy, nie odbiera korespondencji, a mój p[artner jest juz nad grobem. Jak to tak dalej pójdzie to on umrze i nie zdazy sie rozwięść. MIała załatwić, że sedzia przyjdzie do nas do domu by nas odsłuchać i do tej pory nikt nie przyszedł. Mówi że w tym sądzie tak długo sprawy trwaja ale nie wydaje mi sie. nie polecam. za długo. Dalismy tysiac złotych wiec powinno to być juz załatwione.

Romek

Poszłem do biura Pani Ewy do Starostwa w Wieluniu i Pani Ewa pogodziła mnie z żona, a ona się chciała rozwieść. Mamy sześcioro dzieci, moja żona chciała odejść ale Pani Ewa poprosiła by mi dała szanse i mi powiedziała co mam mówić i robić żeby żona nie odeszła. Powiedziała że się kochamy i że musimy się przestać kłócić. wyszliśmy za ręce. Dziękujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Duralak Kancelaria Radcy Prawnego Duralex - Siedlec

• Jak się pracuje w Ewa Duralak Kancelaria Radcy Prawnego Duralex?

Zobacz opinie na temat firmy Ewa Duralak Kancelaria Radcy Prawnego Duralex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewa Duralak Kancelaria Radcy Prawnego Duralex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ewa Duralak Kancelaria Radcy Prawnego Duralex
  • Pajęczańska 89