Opinie o Ela Kontenery w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ela Kontenery. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ela Kontenery na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ela Kontenery w Wołomin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Ela Kontenery?

Ony Nowy wpis

Niekoniecznie - ale zmiany były.

Harman

Nie polecam. Kasa to nie wszystko(chociaż marna) Jeżeli masz godność i trochę charakteru to omijaj ja z daleka. Firma nie rozwojowa, zakłamanie i obłuda.

Cichy52 Nowy wpis
@Harman

Oj Karolina Karolina... Jak zawsze masz dużo do powiedzenia ????

Honorata Nowy wpis
@Cichy52

A mogła coś jeszcze dopisać czy to już wystarczające jest?

Czy Ela Kontenery narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie, długi urlop zawsze jest ustalany do konca stycznia

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ela Kontenery? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Praca Handlowiec wynagrodzenie

Prosze o informacje stanowisko pracy handlowiec jakie sa narzedzia pracy zarobki mozliwosci awansu jakie szkolenia zapewnia pracodawca jakie sa plany sprzedazowe czy sa realne. Jaki jest pakiet socjalny doplata do wczasow lub karta multisport itp. Jaka jest atmosfera w firmie czy mozna liczyc na pomoc w pracy

Byłem pracownikiem Ela container i osobiście odradzam składania CV ze względu na atmosferę panującą w firmie. Mam na myśli pewne osoby które nie są kompetentne na swoim stanowisku. Chodzi dokładnie o mobbing, donoszenie fałszywych informacji, obrażanie i zastraszanie pracowników.

Norbi

Podpowiedzcie jak wam się pracuje podczas epidemii? Jakieś zabezpieczenia są wprowadzone? Czy warto złożyć cv?

Zwykły człowiek
@Norbi

Niestety podczas epidemii pracuje się nam (jak zapewne wielu innym osobom) ze względu na nakaz chodzenia w maseczkach dużo gorzej. Pracodawca przestrzega bardzo rygorystycznie tych wszystkich nakazów (maseczki, odstępy, dezynfekcja, temperatura) Jesli jesteś osobą której chce się pracować i dobrze wypadniesz na rozmowie to moim zdaniem pracę prędzej czy później masz gwarantowaną. Pozdrawiam

Michal

Czy są może wakaty na brygadzistę ? Pozdrawiam

@Michal

Brygadzista awansował na kierownika więc pewnie będą szukali brygadzisty

Ile

Doceniliśmy lale, dziękuje

Kierownik

Firma na chyba 6-ciu serwisantow zatrudnia aż dwóch brygadzistow, z których to jeden zdecydowanie lepiej czuje się w przesiadywaniu w biurze niż pracy na serwisie, ciągłym bieganiu z telefonem lub chowaniu się w garażu. W tym miejscu pracuje też oczywiście firmowy (DO)-nosiciel, poza tym zadaniem i plotkami oraz obgadywanien wszystkich innych po kolei niewiele ma do roboty. (Pani M.sztuka zarządzania to nie tylko wysłuchiwanie donosów od życzliwych kolegów i koleżanek tak jak się to Pani wydaje). Poza tym niespotykana nigdzie indziej obłuda i hipokryzja a wszystko to co wyżej opisane powoduje dużą rotację pracowników. Nie polecam.

@Kierownik

A długo pracowałeś w firmie Ela Kontenery? Ciekawi mnie to, bo w sumie nie wynika jednoznacznie z Twojej wypowiedzi, czy jesteś jeszcze obecnie zatrudniony w tym miejscu, czy już nie. Dowiedziałam się ze strony internetowej firmy, że działa ona w wielu krajach na całym świecie - czy te placówki są w jakiś sposób ze sobą połączone i jest na przykład możliwość odbycia szkoleń w jakiejś innej z nich?

Marzyciel
@Kierownik

Nie ma to jak czytać rzetelna informację o firmie od asystenta działu handlowego który został zwolniony dyscyplinarnie:) Powodzenia w szukaniu pracy! Nic tylko pozazdrościć świadectwa pracy:)

Zofia

@Pracownik, rozumiem, że pracujesz w Ela Kontenery w Wołominie, tak? Co możesz powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? @Reklama, nie bardzo rozumiem, co miał na celu Twój komentarz. Jeśli masz coś do powiedzenia na temat pracy w Ela Kontenery - zachęcam. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy także zechciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu?

@Zofia

Dla dobrej reputacji firmy chyba lepiej się nie dzielić swoją opinią

@Zofia

A koleżanka Zofia to czasem ,,niezrzeszona"czy pracujesz w kontrwywiadzie? Twoje wpisy brzmią jak rozmowa rekrutacyjna ,która chyba właśnie się zaczęła.ciekawe.....,sporo wiesz o firmie,jakie są zasady wynagradzania ,gdzie aplikować itp. Może powinnaś jakieś forum tematyczne poprowadzić?

@Adam

@Adam, nie pracuję w Ela Kontenery. Dopytuję na tym forum tylko o takie kwestie, które zarówno mogą interesować mnie, jak i osoby, które rozważają aplikowanie do tego pracodawcy. Z pewnością chętnie zapoznają się również z Twoją opinią na temat Ela Kontenery jako pracodawcy.

@Zofia

Pozdrawiam wszystkie osoby piszące na tym forum i nie mające odwagi podpisać się prawdziwym imieniem. Taka też jest właśnie codzienność w firmie. Pozdrawiam również Ciebie Zosiu a może raczej....

Zofia

@Andrzej, dlaczego tak uważasz? Czy możesz swój wpis uargumentować? Chcę, żebyś pamiętał, że na tym forum nie powinny znajdować się niesprawdzone i niepotwierdzone informacje o Ela Kontenery, ze względu na osoby zaglądające na ten wątek przed aplikowaniem do firmy.

marko

zamknięta to mało powiedziane, jeśli masz energię i ambicje to idealne miejsce byś to stracił, głównym zajęciem "dyrektora sprzedaży" jest plotkowanie ze swoim kompanem zza biurka, system motywacyjny wg prezesa to wypłata, robi ci życiową przysługę, że ci ją wypłaca. Zarządzanie to totalna amatorka. Nie masz ochoty podejmować wyzwań idź tam pracować,

@marko

To idź do innej firmy, podejmować wyzwania,aż Ci się odechce, bo ja żałuję swojej decyzji.

@123

Haha... I trzech handlowców którzy odeszli w ciągu ostatnich 4 miesięcy też pewnie ubolewa ... na serwis też nikt nie chce pracować

@123

Kolego 123 Na serwisie chłopaki pracują po kilka i kilkanaście lat. Nikt z zatrudnionych przez wszystkie lata nie odszedł sam a to chyba o czym znaczy prawda?

No o czym? O tym, że serwisanci mają układy z ,,kimś wyżej"

Zofia

@Rambo 1, rozumiem, że dysponujesz informacjami dotyczącymi aktualnych warunków zatrudnienia w Ela Kontenery. Czy w takim razie mógłbyś się nimi podzielić z innymi użytkownikami na tym forum. Z pewnością zostaną wzięte pod uwagę szczególnie przez tych, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Handlowiec

Powiedzcie tak szczerze. Ile plus minus handlowiec jest w stanie tam zarobić? Z góry dziękuje za informacje.

@Handlowiec

4500 netto

Kapral

Chyba 3500

Roszpunka
@Kapral

7500 jak masz wynajem ( nie dotyczy jednego regionu)

Pracownik2
@Roszpunka

Kto by pracował za 4500 netto ??? A

Rambo 1
@Handlowiec

Mniej niż na serwisie

Bartek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stad te problemy!!

Lolek

Normalna firma ale niestety zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie odpowiada!!

Bolek
@Lolek

W firmie panuje zasada:,,równi i równiejsi"

Czarek

Konkurencja inspiruje do pisania?

Karol

Podpowiedzcie mi czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Dużo dobrego o firmie słyszałem.

Pracownik2

Aktualnie firma poszukuje serwisanta

Józek
@Karol

Słyszałeś dużo dobrego?niemożliwe-bo o czym tu dobrze mówić: o zarobkach,atmosferze,traktowaniu pracowników?

@Karol

Firma cały czas się rozwija także możesz aplikować a Jeśli miałeś jakiś związek z budowlanką i nie jesteś facetem w sukience jak większość handlowców która tu pracowała bez wątpienia sobie poradzisz.. Pozdrawiam

Ninja
@Karol

Dobrze to nie o firmie a chyba tylko o kontenerach...podobno najlepsze na świecie :P a na pewno najdroższe :)

Zofia

@Handlowiec, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Ela Kontenery. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Pamiętaj, że wysokość wynagrodzenia objęta jest tajemnicą handlową, a poza tym może się ono różnić w zależności chociażby od doświadczenia. @Nick, @Kapral, rozumiem, że pracujecie w Ela Kontenery. Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Na stronie internetowej firmy nie widziałam aktualnych ofert pracy, ale osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia w Ela Kontenery proszone są o wysyłanie CV bezpośrednio do firmy. Szczegóły tutaj: https://www.ela-container.com/pl/unternehmen/jobs . Ktoś niedawno starał się o pracę w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Ela Kontenery - Wołomin

• Jak się pracuje w Ela Kontenery?

Zobacz opinie na temat firmy Ela Kontenery tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ela Kontenery?

Ela Kontenery
1.9/5 Na podstawie 87 ocen.
  • łukasiewicza 6
    05-200 Wołomin