Opinie o Marlin Anna I Piotr Topczewscy sp.j. w Grzybowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Marlin Anna I Piotr Topczewscy sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Marlin Anna I Piotr Topczewscy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marlin Anna I Piotr Topczewscy sp.j. w Grzybowo

Питер Nowy wpis

Nie polecam ból pleców praca po 10h 6-7 dni w tygodniu za marne grosze i jeszcze powiedzą że lepszej pracy nie znajdziesz (usunięte przez administratora) to mało powiedziane zamiast niszczyć kręgosłup za 3 tyś lepiej być kasjerem za 2200

Administrator Nowy wpis

Marlin Anna I Piotr Topczewscy sp.j. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 7100 PLN i Kierowca. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Alicja Nowy wpis

Nie wierzcie w ich wybujałe kwoty które podają ???? nic takiego nie ma tam miejsca może max do 4tys praca 6dni w tygodniu i jesteście wykorzystywani brak życia prywatnego a jak są zamówienia to zapomnicie o wizytach u lekarzy rodziny itp. ryba jest najważniejsza a nie pracownik nie polecam tej firmy z całego serca.

Elżbieta

Marlin prowadzi działalność w zakresie przetwórstwa ryb - pewnie jesteście tego świadomi. Ja akurat chciałabym wiedzieć, czy zatrudniają tam też osoby, które byłyby zainteresowane podjęciem tymczasowej pracy, czy jednak szukają ludzi, którzy zostaną z nimi na dłużej. Jak to wygląda?

Szybki Nowy wpis
@Elżbieta

Wystarczy zadzwonić i się dogadać firma jest elastyczna

Kinga

To prawda że firma nie jest wypłacalna i jest problem z wynagrodzeniami?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Marlin Anna I Piotr Topczewscy sp.j.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
Leon

Trochę niepokojące są te informacje. Może jednak ktoś z pracowników zostawi tu informacje?

kontrahęt

niestety płacenie w terminie rachunków przez panią Topczewską graniczy z cudem nad Wisły po 2 miesięczne opóźnienie to znak że dzieje sie nie dobrze. Te tłumaczenie że musi pracownikom zapłacić to jest normalnie żałosne bo my tez musimy zapłacić i co i z czego jak Pani Topczewska nie płaci, ale na samochód aby sprowadzić ze stanów to już w styczniu znalazła kasę !!! oszaleć idzie.

Elżbieta
@kontrahęt

Rzeczywiście - jeśli opóźnienie wypłacania należnych pieniędzy trwa już dwa miesiące, to znak, że nie dzieje się dobrze. Jeśli będzie się to dalej przedłużało, to chyba należałoby zwrócić się o pomoc już gdzieś wyżej. Bierzesz pod uwagę takie rozwiązanie?

Brak profesjonalizmu podejście do pracownika że płakać zarobki pieskie jak trzeba rybę przerobić to zapomnijcie o swoich sprawach ryba jest ważniejsza niż człowiek . Dowóz pracowników do zakładu jest płatny gdzie inne przetwornie mają gratis jak np Nordfisch i nie tylko . Poczekajcie jak przyjdzie tam karp to praca po 10 H jak nie po 12h . Robiłem tam . Będzie więcej opinii. Czas troszeczkę poinformować ludzi jak tam jest naprawdę.

Arogancja, buta, regularne przeciąganie terminów płatności.

Czko

Zarobki są niezłe @Kazimierz, więc jak chcesz ładnie zarabiać to aplikuj.

rowniez nie polecam, wykorzystują ludzi na taśmie za marne grosze

gość

nie polecam,[usunięte przez admina], stres, brak profesjonalizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o Marlin Anna I Piotr Topczewscy sp.j. - Grzybowo

• Jak się pracuje w Marlin Anna I Piotr Topczewscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Marlin Anna I Piotr Topczewscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marlin Anna I Piotr Topczewscy sp.j.
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Marlin Anna I Piotr Topczewscy sp.j.