Opinie o studio dna, A.DO XXI sp. z o.o. w Poznań

studio dna, A.DO XXI sp. z o.o.
3 27 32 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Jak ze studentami w studio dna, A.DO XXI sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Olga Nowy wpis

Opinie wydają się super, ciężko się dostać? jak wygląda rekrutacja???

SYLWIARCH Nowy wpis
Nazwa działu: Architektura

Polecam. Dużo można się nauczyć. Dużo można podglądnąć. Dużo fajnych pracowników. I dobra (darmowa) kawa!

Tak1Nie
Bartosz Nowy wpis

@AP94 Możesz dodać więcej informacji? Jaka atmosfera i zarobki?

Ranking
AP94

polecam wszystkim w czasie studiów magisterskich!

student arch 2018

Jestem po kilkumiesiecznym stażu. Firma dobrze prowadzona, praca 8 godzin, nadgodziny płatne, wynagrodzenie na czas, ciekawe tematy, wizyty na budowie, szkolenia. Polecam wszystkim studentom do odbycia stażu.

Kamil
@student arch 2018

Mógłbyś napisać, czy jesteś zadowolony z wiedzy, którą przekazała Ci firma studio dna, A.DO XXI w trakcie odbywania Twojego stażu? Wiesz może, czy są w ogóle szanse na to, aby stażyści, którzy kończą nauki w tej firmie, mogli otrzymać propozycję pracy na stałe? Proszę, abyś napisał, jak to w rzeczywistości wygląda.

Agata

@studentka po stażu, czy Twoja opinia mogłaby odnieść się także do obowiązków jakie pełniłaś w trakcie trwania stażu? Co należało do Twoich obowiązków i czy miałaś możliwość nauki zawodu - to bardzo istotna kwestia dla osób, które szukają możliwość stażu właśnie w studio dna, A.DO XXI. Czy staż był płatny?

studentka po stażu

Po dwóch latach pracy jako studentka gorąco polecam wszystkim studentom pracę lub staz w biurze. Praca tam mnie rozwinęła, dała szersza perspektywę patrzenia na architekture i co najwazniejsze pozwoliła mi uwierzyć w siebie. Elastyczny czas pracy, ciekawe tematy, wizyty na budowie. Teraz mam studia zagranicą i juz podjęłam się pracy w biurze projektowym. Wysoko oceniono moje kwalifikacje zawodowe. Opinia pozytywna.

Agata

@2013-14, widać, że nie miałeś zastrzeżeń do pracy w studio dna, A.DO XXI sp. z o.o. Mógłbyś jednak opisać szerzej jak w tamtym okresie, w którym współpracowałeś z tą firmą, wyglądała organizacja pracy w tym miejscu i warunki zatrudnienia?

2013-14

Na podstawie prawie dwoch lat pracy: było normalnie jak w kazdym innym biurze, skrajne opinie sa grubo przesadzone.

Tak14Nie
Agata

@JKarola, odbyłaś rozmowę kwalifikacyjną, która spełniła Twoje oczekiwania. Jesteś na ten moment zadowolona i prawdopodobnie niedługo rozpoczniesz współpracę z studio dna, A.DO XXI sp. z o.o. Napisałaś również, że ta rozmowa była merytoryczna i rzeczowa. Mogłabyś ją bardziej opisać? Jakie pytania zostały Ci zadane? Jak, Twoim zdaniem, przygotować się do takiej rozmowy? Czy warunki zatrudnienia zaproponowane przez pracodawcę odpowiadają Ci?

Garu

Witam. Ja raczej dołączę się do grupy krytykującej P. Daniela. Miałem do czynienia z tym człowiekiem przez półtora roku i uważam że był to najgorszy okres mojego życia. P. Daniel jak to cześć osób już napisała jest osobą bez odrobiny przyzwoitości. Wszystkich wyzywa od najgorszych używając przy tym sporo wulgaryzmów. Każdemu robi na złość i ma przy tym satysfakcję. Pracowników prubuje skłonić wymyślają same pomówienia. Szczerze odradzam współpracę z tą osobą

Tak7Nie1
architektka stud4
@Garu

zawsze ciekawi mnie jak to jest by przez 18 miesięcy skazywać sie dobrowolnie na przezywanie najgorszego okresu w życiu. Właśnie aplikuję o prace w tej firmie. Może napiszesz coś więcej czy sa wypłacane pensje? czy płaca za nadgodziny? czy jest praca w sobotę i niedzielę? Pracuje tam troche osób a rozmowę kwalifikacyjna przeprowadzały ze mna dwie osoby Pan Michał i Pani Katarzyna i każda z nich polecała mi prace w tej firmie. Sama już nie wiem co o tym mysleć. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Nie Garu
@architektka stud4

Jak się potrzebuje pieniędzy, a telefony nie dzwonią, to niestety czasem trzeba to znieść. :) Nadgodziny bywają, soboty pracujące również - zawsze płatne (lub oddawane w urlopach) - raczej nikt nikogo do nich nie przymusza. :) Pieniądze są na czas, umowy są. Atmosfera w biurze - gdyby nie p. Daniel to byłoby super. Pracownicy są mega w porządku. Jednak p. Daniel jest osobą, która nie potrafi pracować z ludźmi, traktuje ich przedmiotowo. Kłamie w żywe oczy, na każde swoje zachowanie ma usprawiedliwienie - najczęściej winę zwala na innych. Zdarza mu się wydzierać na pracowników, co mega psuje atmosferę w pracy. Jeśli jesteś studentką i nie masz innych ofert to próbuj. :) Póki studiujesz, raczej nie będziesz bezpośrednio odpowiadać przed szefem, a możesz się tam sporo nauczyć. Spróbuj i sama wyrób sobie zdanie. :) Są tam ludzie, którzy pracują tam kilka lat i sobie radzą - wszystko zależy od Twojej wrażliwości.

architektka stud4
@Nie Garu

Dziękuję za odpowiedź. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Dostałem tam pracę. Rozmowiałam z osobami prowadzącymi rekrutację. W rozmowie w 4 oczy nie potwierdzają wszystko na temat płatności, urlopów, płacenia za nadgodziny, nauki, odpowiedzialności. Każda z osób natomiast powiedziała, że pracując z szefem duzo sie można nauczyć. I że nikogo nie traktuje przedmiotowo. Czy możesz cos napisać o tym wydzieraniu bo pracuje tuz juz kilka dobrych dni i nie słyszałam, by ktokowliek sie wydzierał. Atmosfera jest super. Potwierdzam. Polecam to miejsce do pracy. Rozmawiałem tez o pracujacych sobotach. Nikt tu nie pracuje poza tymi,którzy sie nie wyrobili np. chodząc na papierosy. Raz jeszcze dziękuję za podpowiedź, i cieszę się, że nie poszłam za twoim głosem.

PaniArch
@Nie Garu

Dziwi mnie zakłamanie w Twojej opinii. Z jednej strony wszystko ok. pensje, nadgodziny, ludzie. Z drugiej nie do zaakceptowania własciciel biura. jak to jest, że super ludzie pracują w takim miejscu? Możesz coś o tym napisać? Szukam pracy w Poznaniu i kązda opinia jest ważna. Nawet te, które są sprzeczne same w sobie. A może troche jest winy w nas, pracownikach szukających pracę? Może czasem to my tez powinnismy uderzyć się w pierś zanim napiszemy o miejscu, którym spędzilismy 1,5 roku i więcej?

XYZ

Mogę podpisać się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami tutaj zamieszczonymi. Atmosfera pracy wykreowana przez p. D. naprawdę wpływa negatywnie na psychikę, samoocenę i rujnuje motywację do pracy w tym zawodzie.

Tak13Nie

JKarola
@XYZ

hej. możesz napisac coś wiecej. Co to znaczy atmosfera pracy wykreowana? Napisałam podanie o pracę. Przyznam, ze odpowiedź dostałam juz nastepnego dnia. Rozmowa kwalifikacyjna z włascicielem była bardzo merytoryczna. Była bardzo rzeczowa i kompetentna. Z tej pierwszej rozmowy wynika, ze jest to bardzo ambitne biuro i stawia bardzo wysoko poprzeczkę. Mi to bardzo odpowiada. Rozumiem, ze osoby mało ambitne mogą czuc sie rozczarowane. Na koniec rozmawiałam jeszcze z Panią Architekt i polecała mi prace w tym biurze. Pewnie sie zdecyduje. -:)

MM. 2017

Witam. Polecam prace w biurze A.DOXXI. Moja opinia: 1. Wszystkie soboty wolne. 2. Płatne nadgodziny 3. Umowa o pracę. 4. Kawa i najlepszy ekspres do kawy w biurze projektowym dla wszystkich 5. Praca 8 godzin, nikt nikomu nie liczy kiedy przyszedł i kiedy wyszedł. 6. Pełne zaufanie, działa w dwie strony. 7. Szef rezygnuje z wyjazdów i imprez firmowych na rzecz pracowników. A p. Daniel wymaga tylko dwóch rzeczy uczciwości i usmiechu. Polecam i pozdrawiam

Tak8Nie1

Agata

@studentka czy mogłabyś rozwinąć swoją opinię? Rozumiem, że jest ona pozytywna, nie mniej misją forum jest zbieranie komentarzy o pracodawcy i ważne, by były one jak najbardziej rozbudowane, aby stawały się źródłem informacji o przyszłych miejscach pracy dla osób nimi zainteresowanych. @gr czy aplikowałeś na to stanowisko? Jeżeli tak, to mógłbyś opowiedzieć o zaproponowanych warunkach zatrudnienia?

gr

Chętnie bym się załapał na tego doradcę klientów, bo i tak na jakieś premi można liczyć, ale jaka jest wypłata?

studentka

Polecam

Tak7Nie

architektka po stażu

Moja opinia będzie krótka. Jest to jedna z nielicznych pracowni, w której pracowałam wypłacająca co miesiąc pełne wynagrodzenie. Pracowałam w 4 pracowniach w Poznaniu i tylko tej 1 dostałam samodzielne zadania na miarę moich możliwości. Każde zadanie było coraz trudniejsze. Dobrze mi się tu pracowało. Polecam wszystkim. Panuje tu zasada im więcej zaangażowania tym więcej uznania w oczach szefa. Polecam.

Tak8Nie
o_studentka arch

Jeżeli ktoś ma wątpliwości o firmie to najlepiej trochę popracować w niej i wyrobić sobie własne zdanie. Jestem po praktykach studenckich w A.DO. Pracowałam bezpośrednio z Panem Danielem i ta właśnie praca zachęciła mnie by w wakacje pracować tu dalej. Niech to będzie ocena moja tej firmy.

FIL_ARCH

witam. właśnie zakończyłem okres pracy jako student w pracowni pana Daniela. Teraz mam obronę dyplomu. Napisze krótko pracowałem tu ponad rok jako student i mam nadzieję, że otrzymam szansę na dalsza pracę gdy obronię dyplom i skończę studia II stopnia. gorąco polecam szczególnie studentom architektury.

sylArch

Pracowałam w firmie A.DO XXI sp. z o.o. kilka miesięcy i przyznam, że albo to inna firma albo przez tyle miesięcy nie zauważyłam złej atmosfery. Jako studentka otrzymywałam wiele samodzielnych zadań. Nie zdażyło mi się by moja praca była niedoceniona. Ze swojej strony polecam tam odbywanie praktyk i staży studenckich, gdyż one wprowadzają w świat realnej architektury. A Pani Paulina, fakt to bardzo fajna koleżanka z pracy.

!!

Podejmując prace u Pana Daniela jako młody student, myślałem, że złapałem boga za nogi przy obecnej bessie na rynku. Niestety, juz w pierwszym tygodniu padła na mnie bezpodstawna fala krytyki i złości. Z przykrością musze stwierdzić, że zgadzam sie z powyższymi opiniami. Pan Daniel jest zwyczajnie osobą chamską, niewychowaną, kierująca sie głównie stresowaniem swoich pracowników, aby uzyskac dany efekt. Przykre to, bo sami pracownicy są zastraszeni, nie mozna z nimi porozmawiać, a co za tym idzie, atosfera w biurze jest masakrycznie nie zdrowa. O oprogramowaniu wypowiadac się nawet nie będe... Nie polecam, naprawdę! Ja po "stażu" w biurze pana Daniela marzyłem o pracy w H&M...czymś co kompletnie odbiega od architektury.

Tak8Nie

Ali Dzi

Za to bardzo kreatywną i inteligentną osobą jest jedna z pracownic o imieniu Paulina, świetnie radzi sobie z zadaniami dodatkowo upiekszając je swym uśmiechem!

AQQ

Nikt tu nie pracuje długo są chyba tylko 3 starsze osoby reszta sami studenci, którzy są strasznie traktowani.

Tak7Nie

AQQ

Witam Moja opinia na temat miejsca pracy studio DNA i przykrego doświadczenia z P.(usunięte przez administratora) jest właściwie okropna. Jeśli to ma być przestroga dla osób, które są chętne do pracy w tym biurze to radzę uciekać!!!!! Generalnie odbija się to na zdrowiu psychicznym i samopoczuciu z racji tego P.Daniel ma tendencje do poniżania, krzyku, używania ogromnej ilości wulgaryzmów!!!!!!!!!!!!!!!! Przejawy chamstwa robienia z ludzi kretynów itp. Wiele osób rezygnuje z pracy w tym biurze ponieważ się boją , stresują ich samo poczucie i entuzjazm spada poniżej zera. Większość oprogramowań jest pirackich, panuje tu generalnie idea przekrętu. Uważam że jest to najgorsze miejsce pracy dla młodych i ambitnych osób z racji zachowania szefa jakie tu panują traci się chęci!!!! Facet nie zna się na programach komputerowych a więc nawet nie ma świadomości jak co działa i ile czasu zajmuje z jego strony i tak jesteś beznadziejny i nic nie umiesz ! Przydała by się tu kontrola (usunięte przez administratora)!!!!!!

Tak10Nie

march

Nie polecam. Nie polecam generalni nikomu współpracy z tym człowiekiem. Słyszałam i widziałam jak traktuje pracowników, współpracowników, zleceniodawców, zleceniobiorców... w sumie każdego, z kim ma kontakt biznesowy a akurat nie jest w pobliżu. Człowiek ten robi dobre wrażenie przy pierwszym spotkaniu, chociaż już wtedy zaczynają się nie domówienia. Później jest tylko gorzej i gorzej, bo to nowobogacki karierowicz, który nie szanuję ludzi i ich pracy. Z opóźnieniem, ale płaci do momentu kiedy uzna że już mu nie jesteś potrzebny. Wówczas kończy współprace o której nawet nie zamierza poinformować (nie odbiera maili, telefonów, udaję idiotę przy kontakcie bezpośrednim), a co było nie uregulowane przepada. Ocena mierna, ponieważ jak nie masz wyjścia łapiesz się każdej pracy. Ja jednak dziękuję bardzo i nie chce mieć nic wspólnego z tym fałszywym człowiekiem.

Tak12Nie

Zostaw opinię o studio dna, A.DO XXI sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

studio dna, A.DO XXI sp. z o.o.