Opinie o Faber-Cnc Marcin Winnicki w Włocławek

Faber-Cnc Marcin Winnicki
3 15 28 5 1
Nazwa działu: Produkcja

Jakimś sposobem moja opinia została usunięta hmmm ciekawe komuś bardzo wadziła? No, prawda kole w oczy to fakt. Nie można udawać że wszystko jest ok. Ludzie się tam zmieniają jak w kalejdoskopie. Zwalniają, gdy ktoś się nie spodoba lub za dużo ma do powiedzenia a wadzi to pani magazynowej. Ta pani jest tam guru.

Tak5Nie15

Neurolog Nowy wpis
@Pracownik

Skoro w Twojej opinii Pani z magazynu jest guru to prosimy o telefon chetnie umówimy się na jeden termin, zbierzemy się wszyscy z Fabera i zobaczymy jak osoba pisząca ten post oddaje hołd swojemu guru traktując go jako wcielenie bóstwa - opiekę medyczna możemy zamówić w razie ataku. Używanie tak często „Pani Magazynowa” ewidentnie pokazuje, ze jesteś osoba czczącą i doceniająca prace Pani Ewy. Miasto ma fundusze na dotacje dla chorych, proszę złożyć wniosek o otwarcie specjalnie dla Ciebie kapliczki im. Pani Magazynowej wtedy całe miasto chętnie zejdzie się popatrzeć na osobę o tak niskim ilorazie inteligencji jak autor powyższej opinii.

Tak14Nie2
Pracownik Nowy wpis
@Neurolog

Neurolog hahaha, poziom umysłu Twojego widać uszkodzenia, oj widać. Bronisz tej pracownicy jak własnej matki hehe. Źle obstawiasz osobę. Mylicie się wszyscy. Kogoś serce boli ze juz fajnej osoby nie ma czy co? No miło mi że tesknicie.

Tak2Nie13
Aneta Nowy wpis
@Pracownik

@Pracownik Szczerze mówiąc Twój komentarz mało wnosi na forum, gdzie piszemy o warunkach zatrudnienia w Faber-Cnc Marcin Winnicki. Może jednak jesteś w stanie napisać nam coś na ten temat? Napisz proszę czy w tej firmie, w ramach zatrudnienia, można liczyć na jakieś świadczenia pozapłacowe?

Zainteresowana Nowy wpis
@Aneta

Świadczenia dodatkowe oferowane w ramach zatrudnienia to polisa ubezpieczeniowa dla pracownika.

Kamil

Szefostwo otwarte na rozmowy i ambitne co do ciągłego rozwoju firmy. Pracuje od niedawna i moge powiedzieć, że zarobki poszły w górę, zaczynają się od 1600 netto ale to tylko przez pierwszy miesiac, po dwoch miesiacach zarabiam 1950 na rękę i z tego co rozmawialem z Włascicielem wzrastaja wraz z rozwojem pracownika do tego ubezpieczenie grupowe i mają wprowadzić premie miesięczne lub kwartalne. Szczerze polecam i z tego co się dowiedziałem zakład sie rozrasta i powstaje obok nowa hala produkcyjna na która będą potrzebni kolejni pracownicy. Moje sugestie dla Faber-Cnc Marcin Winnicki: Na razie zaczynam i jest wszystko okej, zobaczymy jak będzie dalej. Lubię atmosferę w Faber-Cnc Marcin Winnicki za: Bezproblemowy kontakt z włascicielem, życzliwi i zgrani pracownicy

Tak20Nie3

Metro
@Kamil

Oj Kamil jako szwagier byś siedział cicho i z pokorą studia kończył. Ale prawdziwe nie pisane lewą ręką.

Tak5Nie13

Kamil z Fabera
 Rekomendacja
@Metro

Jeżeli chodzi o mnie to pracuje od 2016 roku i powyższa opinia nie pochodzi ode mnie ale przyznam, ze milo popatrzeć z uśmiechem jak kogoś kuje zazdrość z powodu braku możliwości podjęcia normalnej pracy, bądź studiów ze względu na stan zdrowia wskazujący głównie na problemy psychiczne lub został zwolniony z pracy z paragrafu związanego z alkoholem a teraz pokazuje publicznie, ze jest osobą infantylną i trywialną która prosi swoich równie nieobliczalnych znajomych o polubienie tych oszczerczych opinii???? pozdrawiam cieplutko i zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną po wyleczeniu swoich problemów z głową ????

Tak13Nie3

Anon
Nazwa działu: Produkcja

Z firmy odchodzi coraz więcej ludzi,jeszcze troche to zostanie sama pani magazynowa..

Tak12Nie10

Faber
@Anon

Bo tam nikt nie ma takiego wykształcenia jak magazynowa czyli podstawowe z rozszerzoną kulturą osobistą.

Tak7Nie9

Zawiedziony

Niby Faber ma dobre opinie ale... No właśnie. Szukają ludzi do pracy bez doświadczenia i dają 1550zl do ręki i umowa zlecenie. Masakra jak na firmę z "dobrą opinią". Szanujmy się. W markecie też bez doświadczenia zarabia się 1800-2000zl netto.

Tak3Nie7

Nowy pracownik
@Zawiedziony

Nie wiem skąd te opinie. Najniższa proponowana stawka to 1850 zł na rękę. To na początek... , pracuję 2 miesiące i jest dla mnie OK. Polecam

Tak5Nie1

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Jacenty

Szkoda, że ludzie nie doceniają pracy w firmie, która ma bardzo dobrą opinie i dba o pracowników.

Tak12Nie4

Stella

Może do tej kwoty dochodzą jakieś dodatki? Może to jest stawka za niecały etat?

Tak1Nie1

Zuzanna

@Joanna, a czy można liczyć na premie od Faber Cnc? Kto jeszcze zna tego pracodawcę? Jakie są zmiany? Jedna czy dwie? Czekamy na opinie, na pewno pomogą one naszym użytkownikom.

Joana

Pracuje krótko, ale jestem zadowolona szefostwo normalne, otwarte do pracownika, zawsze można podejść porozmawiać bez stresu. Wypłaty na czas a to dziś jest ważny atut. Szkoda że ludzie którzy dostają szansę pracy nie umieją docenić i szanować pracy. Chcą zarobić ale oby jak najmniej swoim zaangażowaniem. Przykro się na to patrzy gdy nieliczni uczciwie pracują za te same pieniądze. Stwierdzam - Mało jest w tych czasach uczciwie pracujących ludzi!

Tak2Nie2

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Faber-Cnc Marcin Winnicki? Czy tak samo jest w Faber-Cnc Marcin Winnicki?

Leszek

Faber ma opinię dobrego pracodawcy, myślę, że dalej będzie coraz lepiej!!

Tak3Nie3

qw

Coś się zmieniło od tych 4 lat? Zamierzam aplikować, bo mój obecny pracodawca zdycha, a posiadam niemałe doświadczenie.

Tak3Nie2

Operator z Fabera :)
@qw

Odkąd firmę przejął Syn nikt nie narzeka, firma się rozrasta, kupowane są nowe maszyny, idzie się dogadać.. mogę szczerzę polecić firmę.

Tak4Nie1

kaerka

teraz nie jest stresująco, chociaż każda praca wywiera jednak jakiś stres na pracowniku takie dzisiejsze czasy są. a szukają samodzielnego księgowego jakby ktoś szukał pracy w krk

Pracownik 3

Być może coś się zmieniło, od kiedy syn właściciela przejął zakład. Za czasów gdy ja pracowałem w Faberze, to wspominam to jako okres ciężkiej i stresującej pracy. Wynagrodzenie, nawet jak na włocławskie standardy, to raczej przeciętne. PS. Ciekawe kto się kryje pod Nickiem "Pracownik"..

Pracownik 2

@Pracownik, na jakim stanowisku pracujesz? :)

Tak5Nie

Czytając poprzedni wpis trudno mi się z nimi zgodzić, pracuję w sumie w firmie od niedawna ok 6 miesięcy ale nie spotkałem się z tego typu zachowaniem co jest wyżej opisane. Może przyczyną jest fakt że stary właściciel odszedł na emeryturę a kierownictwo przejął jego syn z którym bez problemu w każdej sprawie można się dogadać. Wynagrodzenia nie są może bardzo wysokie ale w porównaniu np do innych Włocławskich firm jest dobrze, poza tym jeśli pr4acodawca widzi że się starasz i rozwijasz zawodowo dostajesz podwyżkę po okresie próbnym. Wynagrodzenia są wypłacane terminowo, nigdy nie było opóźnień. Bardzo polecam pracę u tego pracodawcy !

Tak10Nie

ram
@Pracownik

Jestem z wykształcenia Operator CNC o jakim wynagrodzeniu mowa ?

Adam

Witam. Odradzam każdemu kto chce iść do tej firmy. Właściciel jeździ mercem, a słoma na kilometr z butów mu wystaje. Takiego ignoranta i buca nie spotkałem dawno. Wydaje się mu, że znalazł receptę na mądrość, a to zwykły cham i prostak. Rozmowa kwalifikacyjna, jeśli można to tak nazwać, zostawia dużo do życzenia. Wymagania nie z tej ziemi, a co dają w zamian staż czyli jakieś 600 zł, ludzie bez przesady. Jeśli znasz się na maszynach CNC potrafisz projektować w AutoCadzie, nie marnuj swojego czasu i zdrowia psychicznego na takich ignorantów. Poznałem 7 osób, które tam pracowały, to co usłyszałem od nich, to soczysta wiązanka przekleństw i nic innego. Omijajcie szerokim łukiem.

Tak2Nie

boshe jak tu cimno
@Adam

HAHAH, do mercedesa jeszcze daleko, ale koledze właścicielowi życzę nawet i mercedesa, a co tam. Przeglądam firmy znajomych, ciekawe kto pisze wiekszosc tych negatywnych postów, nawet w jednoosobowej działalności potrafią nie wypłacać płac (oczywiście nie tu) :P

Zostaw opinię o Faber-Cnc Marcin Winnicki - Włocławek

Chcę opublikować: