Apteki Dr.Optima

Opinie o Apteki Dr.Optima

Widać , że chyba właściciele tu piszą peany na temat swoje sieci. Ja dodam tylko dwie rzeczy - nagrywanie pracowników oraz obowiązek dla pracowników chodzenia do konkurencji i dokonywania zakupów. Po to się człowiek uczył kilka lat, by zostać szpiegiem.

Maria
@Monika

Pracowałam już w kilu sieciach, chodzenie do konkurencji rzecz normalna, targety są wszędzie ale nie wszędzie człowiek to cyfra, a niestety w jednej znanej sieci tak właśnie jest, wyścig, zawiść i brak wsparcia, więc jak czytam te opinie to chyba nie wiecie jaka może być atmosfera w pracy i jak można traktować pracowników. Tutaj może nie jest idealnie , ale gdzie teraz jest? Ja nie narzekam i nie szukam zmiany, bo wiem że może być dużo gorzej.

Wast

Ludzie poszukujący pracy w dr. Optima czytajcie opinie. Wszystkie negatywne. Zatrudniając się u tego pracodawcy nie dostaniecie wynagrodzenia. Oni nie biorą pod uwagę że trzeba pracownikowi zapłacić bo cały miesiąc tyrał na nich.

koleś
@Wast

a w innych sieciach pozytywna co? aha ha ha

Robert

A kto chce nas kupić ? Chociaż podpowiedź. Podobno w Bydgoszczy wszyscy dostali wypowiedzenia.

utl@niona

Wiecie co się dzieje? My jeszcze pracujemy ale słyszałam , że w Bydgoszczy zamknięte. Wróciłam z urlopu i w poniedziałek idę do pracy i się boję...

Jasminum

Praca w sieci aptek dr Optima nie jest praca , tylko robieniem koszyka i dorabianiem właścicieli . Nie ma żadnego rozwoju , personel jest cyfra, technicy są najważniejsi bo sprzedają . Nie ma w aptekach pacjenta tylko jest klient. Gdyby można było to mgr nie bylby potrzebny w tej sieci nawet na papierku . Pensja wypłacana na raty . Premia nie osiągalna (ciągle zmieniane zasady przyznawania premii ). Często miałam wrażenie że pracuje w drogerii a nie aptece ( ciągły nacisk na sprzedaż kosmetyków ). Koordynatorzy nie mają zielonego pojęcia o pracy w aptece . Także jak ktoś chce mieć spokojną głowę i spokojna rozwojowa pracę w aptece to niech ucieka od sieci dr Optima . To nie jest rodzinna i dobrze prosterujaca firma .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Apteki Dr.Optima? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Uważam że bardzo dobrze pracuje się w tej firmie.Pensje są zawsze na czas, bardzo wysokie premie, super koordynator z którym można się dogadać, we wszystkim pomoże i każdego wysłucha jezeli jest jakiś problem Nie rozumiem negatywnych opinii.

danka

a w, którym województwie pracujesz???

pracownik Gorlice

panie Darku to pan??

@pracownik Gorlice

ha ha:) na pewno można się dogadać z koordynatorem.. ciekawe z którym bo nasz nas nawet nie zauważa. widzi tylko kierownika i tylko z nim rozmawia, nawet o sprawach, które powinien omawiac bezpośrednio z nami. nie jesteśmy godne, żeby z nim zasiąść do rozmowy.. to dla niego zbyt dużo "subiekcji"

covenant
@anonymous

dogadać się z koordynatorem... hmm dokładnie chyba nie naszym pensje na czas? no na pewno nie, nawet jak 10 wypada w weekend do kasy bardzo często na koncie nie ma. wpływa po weekendzie. co do premii kiedyś miały być do 15, a teraz czekaj czy w ogóle dostaniesz, bo może za coś zabiorą. w sumie nikt nie wie za co.

@anonymous

To chyba ulubione slowo jednego z koordynatorów. ...

@covenant

Dokładnie tak !!!! Potwierdzam!!! Nie ma co liczyć na premie bo zawsze znajdują jakiś banalny powód lób wogóle się nie tłumaczą dlaczego tych premi nie ma. SZEFOSTWO MA LUDZI GDZIEŚ... stanowczo odradzam prace w tej firmie a szczególnie tym którzy godnie chcą wykonywać swój zawód. I mam juz dosyć tłumaczenia że prezerwatywy ''oj własnie sie skończyły'' bo ich tak na prawde NIGDY TAM NIE BYŁO I NIE BĘDZIE!!! Paranoja - ludzie chorzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Manuella

Bzdura... pracownicy są niewidoczni!!!! No chyba ze trzeba kawę zrobić ..

Można tanio kupić leki :)

@anonymous

tak... szczególnie antykoncepcję ;-)

WW

Nie wiedziałam o istnieniu tej strony. Przeczytałam opinie z 2018r i powiem że teraz jest jeszcze gorzej. Czas pokaże czy sieć przetrwa próbę czasu.

Szczęśliwa

Pracowałam w tej sieci i na szczęście nie pracuje. Przestało mnie bawić otrzymywanie wynagrodzenia w trzech częściach i na trzy umowy w zamian za 200 zł więcej i wielokrotnie nie o czasie. Praca jak inna praca ale nie na kamsofcie z wieloma wytycznymi aby otrzymać premie. Najczęściej tylko z jednym mgr w aptece w ramach oszczędności i przekonaniem koordynatorów że gdyby nie kosmetyki to nie byłoby apteki. Jak ktoś chce spróbować nie widzę problemu. Tylko na rozmowie warto zapytać po ile szczepionki dla dzieci i antykoncepcja nierefundowana, bo można przy pacjencie doznać szoku.

Julita

Niestety konkurencja w branży jest ogromna więc nic dziwnego, ze duży nacisk kładzie się na sprzedaż, ja nie narzekam

Kkk.

Cała sieć jest taka wspaniała , że raz na dwa lata wynajmuje firmę która(usunięte przez administratora) na temat jakości pracy w sieci aptek dr Optima z obiegu w sieci .

Alicja

@byłem widziałem, być może nie warto zniechęcać potencjalnych kandydatów, planujących podjąć zatrudnienie w Aptece Dr.Optima? Czy aby na pewno nie można powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego? @byly pracownik, czy jeśli kwestia nieotrzymania należnej premii dotknęła Cię osobiście, próbowałeś wyjaśniać sytuację z szefostwem? @CCC cccc, czy na pewno jest aż tak źle? Nie ma żadnych pozytywnych lub neutralnych aspektów płynących z pracy w Aptece Dr.Optima?

covenant
@Alicja

jak pyta się kierownika o powody zabrania premii to jest milion powodów. np byłam na urlopie nie pracowałam równo z innymi, nie należy mi się premia mimo że smieszne słupki procentowe wyrobione były. zabieranie premii bo nie wyrobiło się targetu kosmetycznego. to jest apteka a nie rossman. ponadto trudno wyrobić słupki kosmetyczne nie mając APTECZNYCH KOSMETYKÓW tylko jakieś ziaje, GP itp. gdzie aby zarobić 100zł jak na 1 kremie vichy bądź LRP musze sprzedać 50kremów do rąk z ziaji. jakaś tragedia wiecznie podnoszone targety mimo że poprzednie i tak nie są wyrabiane.

@Alicja

Ejedyny pozytywny aspekt tej pracy to zespół. Kropka

Alicja

@farmaceuta, o jakich problemach kadrowych wspominasz w swoim komentarzu? Czy Apteki Dr.Optima wyjaśnił Ci powód Twojego zwolnienia? Może to rekrutacje na poszerzenie pracy, a nie na zwolnienia aktualnych pracowników. Proszę Cię o dokładniejsze opisanie całej sytuacji.

Wolny
@Alicja

Rekrutacje były na szeroką skalę niby po to żeby przugotować sobie "bank cv". Tylko po co skoro wcześniej zwalniali ludzi argumentując to redukcja etatów? Oczywiście tylko "na gębę " bo nikt nic takiego na wypowiedzeniu nie miał napisane.

Klara

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach socjalnych?

CCC cccc
@Klara

Zarobki takie sobie. Poza pensja nie ma nic. Jakaś premia nie do wyrobienia.

byłem widziałem

potwierdzam. nie warto zajmowac sobie glowy ta firemka. sa duzo powazniejsze miejsca pracy

wolny

zgadzam się. ""realny system premiowy" tzn. obliczają premię odsprzedażową na zasadach których nie masz szans skontrolować i każdy powód jest dobry zeby tą premię zabrać.

Alicja

@danka, jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? @Pracownik, czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat benefitów pozapłacowych w tym miejscu? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Jeśli tak to w jakiej formie?

Alicja

@Jerzy, jesteś obecnie pracownikiem firmy? Może mógłbyś podzielić się z nami swoją opinią na temat zatrudnienia w tym miejscu? @Rok, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Możesz doprecyzować swoją wypowiedź?

Rok

Dziadostwo .

Alicja

@Fil, jeżeli już zdecydowałeś się na zabranie głosu w dyskusji dotyczącej Apteki Dr.Optima jako pracodawcy, to proszę Cię o uargumentowanie jej. Na tym forum powinny znajdować się tylko dokładne i merytoryczne wypowiedzi o tej firmie pod kątem zatrudnienia.

Fil

Krótko mówiąc nie polecam.

farmaceuta

Ostatnio pojawiło się wiele ogłoszeń oferujących pracę w tej sieci. Świetnie muszą czuć się pracownicy tych aptek, na których miejsce jest ta rekrutacja. Gratuluję szefom firmy pomysłu na rozwiązanie problemów kadrowych.

Rof

Może,cała sieć !!

Zostaw merytoryczną opinię o Apteki Dr.Optima - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteki Dr.Optima?

Zobacz opinie na temat firmy Apteki Dr.Optima tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Apteki Dr.Optima