Apteki Dr.Optima

Opinie o Apteki Dr.Optima

Waldi

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe?

Pippp

Nie polecam tam pracy.Szczegolnie Warszawa.

Alicja

Jesteście zainteresowani podjęciem pracy w miejscu Apteki Dr.Optima? Zachęcam do zapoznania się ze stroną internetową firmy: http://www.droptima.com/praca.html Znajdziecie tu aktualne oferty pracy. Jakie macie doświadczenia na stanowisku farmaceuty?

(usunięte przez administratora) ) apteka trochę tańsza, nie ma wygórowanych cen także to jest duży plus, dużo odpowiedników ale to też w sumie ok. Pracuje się fajnie ale to tylko dzięki ekipie pracującej (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Apteki Dr.Optima? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
jestemdawno

Praca. Moja pierwsza- wiele rzeczy mi się nie podoba, ale w życiu sama nie odejdę- tak wspaniałych ludzi z jakimi współpracuję życzę wszystkim marudom. Kadra dobrana idealnie. Gdy którejś brakuje tych "smiesznych" liczb w tabelkach, to sobie pomagamy, Tak żeby każda z nas miała swoją premię. Apteka sieciowa- muszą być jakieś progi, ale bardziej traktuję to jako motywację aniżeli karę. i nie stoję cały czas za pierwszym stołem, jest receptura, towar czasem trzeba sprawdzić, do banku kasę trzeba wpłacić żeby poźniej "te niby spóźnione" wypłaty były. A jeśli odwiedzi nas koordynator? Zawsze się przyczepi do czegoś, ale trzeba wziąć na klatę uwagi i dążyć do doskonałości. Daltego uważam, że Ci co narzekają powinni najpierw spojrzeć na siebie. Jeśli Wam się nie chce, to czemu tkwicie w tej firmie? Szefa osobiście nie znam, więc się nie wypowiadam. Może i ma kogoś do pomocy, ale generalnie uważam, że gdybyście sami mieli się wziąć za ogarnięcie tylu aptek, to powodzenia. Kamery i mikrofony- przy pierwszych stołach to super sprawa. Pacjenci są różni, czasem przychodzą po paru dniach i mówią, że nie dostali leku. To zapraszamy do gabinetu, w celu obejrzenia monitoringu. Mina nieswoja i twierdzą, że poszukają jeszcze w domu ;) A to, że premię obetną, za to że się gazetki nie da? Ok, następnym razem będę pamiętać żeby dać. Ale świat się nie kończy. (usunięte przez administratora)

gość

Uważam że coś się zmieniło w księgowości chyba inna pani. Bo z poprzednią panią były problemy z porozumieniem się, a w chwili obecnej jak rozmawiałam żeby rozwiązać mój problem to pomogła i nawet doradziła co zrobić w mojej sprawie. Więc idzie ku lepszemu, możne nie wszystko ale zawsze to początek.

gość

Pracuję w firmie prawie 3 lata i póki co nie zrobiono mi krzywdy. Trzeba pracować, a niestety w wielu aptekach są osoby, które nie do końca wiedzą co to znaczy, a potem mają pretensje....

subiektywnie

Od paru ładnych lat pracuję w tej sieci. Tak jak wszędzie są coraz większe wymagania, które są przyjmowane z niechęcią, jednak przynoszą efekty i firma może się rozwijać a pracownicy są słusznie wynagradzani. Szef jest radykalny, ma stałe poglądy, jak również wrażliwy na problemy pracowników. Potrafi zaskoczyć bezinteresownością klientów i pracowników (przykładów mi nie brakuje). Umowy? No cóż jeśli chcielibyśmy mieć wszystko na 1-nym papierze to wypłaty, byłyby znacznie mniejsze ze względu na PODATKI, także pretensje proszę skierować w inną stronę. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Aleksandra

Jestem byłą pracownicą tej firmy, zmieniłam miejsce pracy bo przeniosłam się za mężem. (usunięte przez administratora) Pracuję w zawodzie 7 lat, od kilku jestem kierownikiem apteki. Tak naprawdę każda firma ma swoje zalety i wady, ja dobrze wspominam pracę w tej firmie. Mogę z czystym sumieniem napisać, że czasami trzeba było się napracować ale wiedziałam za co. Premia, którą otrzymywałam co miesiąc to ok. 850 zł na rękę. Żadnych pieniędzy nikt z nas nie dostawał pod stołem. Ja miałam umowę o pracę + umowa zlecenie na premię. Mam nadzieję, że komuś pomogę tą skromną opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Apteki Dr.Optima - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteki Dr.Optima?

Zobacz opinie na temat firmy Apteki Dr.Optima tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Apteki Dr.Optima