Opinie o City Security

pracownik ochrony.

Dla mnie to nie jest tak fajnie jak się wydaje. Zarobki są bardzo małe bo szeregowy pracownik ochrony w city security zarabia 5,50 zł. za gidzinę. Do tego prawie każdego miesiąca wypłaty są opuźnione. A przełożeni przynajmiej muj nazwijmy go p.janusz . Jest bardzo nie kulturalny a wręcz chamski. Potrafi nawyzywać praciwnika od najgorszych np." Ty Skurw... . itd. Miły i w miarę kulturalny jest tylko wtedy jak ma problem ze zmianą i prosi o kolejną służbę poza grafikiem. Naprawdę nie polecam a wręcz odradzam prace i wspułpracę z tą firmą.

mateusz
@pracownik ochrony. 25.10.2016 21:52

Kierownik jest tylko jeden, niby jak sobie wyobrazacie orace bez nadzoru? W pracy nalezy zajac sie praca, wiec to robimy wszyscy, prawda? jakies głemby niemaja nic do powiedzenia.

@mateusz 15.01.2017 17:58

Nie pracownik a zleceniobiorcy więc jak firma chce wymagać jak od pracownika etatowego niech da umowę o pracę tyle w temacie.

boro

W sumie cały czas pojawiają się u nich jakieś oferty pracy, chociażby na pracownika ochrony. Dają tutaj zarobki na poziomie 7,50zł więc wcale nie jest tak źle, ale czy wypłata jest na czas? Dzięki za odpowiedź

Radzik

Nie Polecam, firma slycznie z przysłowiowego firma krzak. Zarobki bardzo niskie a wymagania ponad norme, dowódcy zmiany traktują pracowników jak w wojsku. co do czego jak zrezygnuje się z pracy to jeszcze okradają z zarobionych pieniędzy nie polecam odrzadzam

Pamelo

Do teraz nie dostałem pitu , żenada , ciągłe kombinowanie i przekładanie rozmów , ciągłe przekładanie odpowiedzi na proste pytania . ODRADZAM

Zostaw opinię o City Security - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Security