Opinie o OTCF w Wolbrom Grottgera 30

OTCF S.A. - czołowa polska firma, produkująca odzież i akcesoria sportowe. Właściciel marek 4F, Outhorn, 4Faces. Założycielem i prezesem OTCF jest Igor Klaja. W 2007 roku 4F zostało oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego. Niedługo potem OTCF nawiązała współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim i przygotowała kolekcję dla polskiej reprezentacji podczas XXI Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver (2010) oraz Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTCF w Wolbrom Grottgera 30

Łojoj. Nowy wpis

Nie jest idealnie, ale bywało gorzej. Praca dla nie lubiących odpoczywać w weekend.

Nick Nowy wpis

Jeśli chodzi o "mistrzów" z Wolbromia to jakaś porażka (zwłaszcza pan P.) - chamscy, aroganccy, nie znający procesów magazynowych na poszczególnych działach, próbujący zabłyszczeć nieudolną elokwencją. Jedno co im nienajgorzej wychodzi to kłamanie. Jeśli nie specjalnie cię lubią pomimo ciężkiej pracy możesz zapomnieć o awansie. Natomiast, jeśli masz naturę lizo**** możesz zajść daleko. Jednym słowem są to osoby niekompetentne, niewiele robiące i niewiele potrafiące. Naprawdę marna wizytówka firmy. Organizacja pracy co zostało już wielokrotnie powiedziane fatalna.

Abcd Nowy wpis

Nie pozdrawiam Pana G. który wyżej abcd niż abcd ma ;) a tak naprawdę to zwykły buc:) karma wraca (:

Klient Nowy wpis

Jak tam Pan nie wiem muszę zadzwonić i Pani J?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie OTCF? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Wolbrom
Wolbrom
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Psycholog - Hospicjum Domowe - małopolska
Wolbrom
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe

Fajna opcja dla studentów na 1 pracę, można spoko zrobić pracując. Jeśli chodzi o magazyn na miechowskiej to chyba jest ten z lepszych szkoda że się przyniósł jako 1. Miła atmosfera spoko ludzie szczególnie na jednej zmianie. Na innych zwykli podpierdalacze. Przestrzegam przed jednym z mistrzów zmiany, który nie wiem jakim cudem znalazł się na tym stanowisku skoro na wszytkie pytania związane z pracą odpowiada "nie wiem, ale się dowiem, muszę zadzwonić" porażka, jeśli zapytasz go o pogodę pewnie powie Ci to samo Przestrzegam przed najgorszym z magazynów na Garbarskiej który jest (usunięte przez administratora). Nieludzkie warunki pracy w zimnie. Dziwne kierownictwo, ludzie z północy. (usunięte przez administratora) bród, sanepid powinien zamknąć to miejsce. Lepiej być bezrobotnym niż tam trafić. Jeśli chodzi o Olkuszu to też (usunięte przez administratora) słaba organizacja pracy i ludzie podpierdalacze, patrzą się na ciebie jakbyś im matkę cegłą zabił. Ale ostatecznie idzie przeżyć. Ogólnie to nie podoba mi się słaba organizacja i przepływ informacji w tej firmie. Ludzie którzy się zwolnili dalej są uznawani w grafikach i czytani na listach obecności. Wiele razy się zdarzyło że idziesz o coś zapytać lider nie wie mistrz nie wie. To kto ma wiedzieć?.. Jeśli chodzi o nowy magazyn na Czeladzi to porażka tworzy się (usunięte przez administratora) dysplina powyżej przeciętnej zero organizacji, nic nie działa, sami nie wiedzą jak to ogarnąć.. Taka duża znana firma a pozostawia dużo do życzenia.. Polecam się zastanowić

Fajna atmosfera jest tylko na Garbarskiej, ludzie się ze sobą znają i szanują każdy każdemu pomoże no i oczywiscie są tam ludzie którzy długo pracują i wiedzą co to znaczy praca a nie nadawanie i udawanie że coś się robi. Jeśli chodzi o OSH to rotacja ludzi i nie dziecinada

No name

Hahahaha, dobre zarty. Jestem z garbarskiej i nie ma żadnego szacunku człowiek do człowieka. Nie opowiadaj ludziom głupot. Przy lepszej okazji „koleżanka” czy „kolega” cie sprzeda

@No name

Ile robisz lat na Garbarskiej?

Jak w OTCF wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Gaggsh

Lizanie d*** kierownictwu

zbieraczka

Stanowczo odradzam pracy tutaj! kierownicy kłamią jak opętani ludzie w większości fałszywi niby mili a na przerwach obgadują każdego jak leci mobbing stres dwulicowość to codzienność w tej zakłamanej firmie! przyjmują każdego jak leci a skończy się robota i wywalą was na zbity pysk :) NIE POLECAM handlarz michał oraz andrzej mistrzowie mobbingu

Ala
@zbieraczka

A kiedy wypłacana wynagroszwnie ? 10- tego ?

@Ala

Zawsze 10

Candy

Zarobki nie adekwatne do pracy, jak na tą pracę wynagrodzenie marne gdzie "Cisną Cię" każda minutę.

Miły

Jakie zarobki?

Miły

Jak wygląda praca na Miechowskiej? Kierownicy, brygadzista? Warto iść?

Co Wy to piszecie...pewnie Was na sciemnianiu złapali i teraz będziecie pisać jaka to okrutna firma jest. Nie pracuje w tej firmie długo ale sporo było słychć wcześniej... uważam, że większość z tych opini to opinie nierobów, ludzi którzy nigdy nie zaznali cięższych czasów, jak się chce pracować to każdy to zauważy i doceni. Owszem są minusy - zimno, ale podobno dawniej bywało zdecydowanie gorzej, za dlugo na śmieciowce...Dla mnie jest to spoko firma ale ja mam dla kogo pracować więc może mniej emocjonalnie do tego podchodzę. Proponuję spróbować popracować i ocenic. Śmieszne w zachowaniu ludzi z magazynu jest to nagadywanie, że jak Cię kierownictwo zobaczy, że nie pracujesz to do zwolnienia, a jak przyjedzie ten z brodą to najlepiej żebyś miał urlop....terror... przyjedzie co do czego to normalne chłopaki i pogadać można i pośmiać się. Gówniarstwo ma za duże wymagania a za mało potrafi dac od siebie.

klin

super oni właśnie takich jak ty najbardziej potrzebują wyssać ile się da a potem dać papierki do podpisania za ugodą i papa pośmiać się tak chyba z niektórych pracowników lub pewnego upodlonego im brygadzisty lub podyskutować o swoim handlu samochodami nawet laski z reklamacji już się na bartku i michale dobrze poznały z początku wszystko ładnie pięknie potem pokazują swoje fałszywe oblicze

Wózkowy ...
@klin

Dokładnie to są dopiero pęknięte dwa kondony :)

Marcelina

Gówniarstwo to pcha się na stanowiska kierownicze, robi karierę na podpierdalaniu innych, a o zarządzaniu ludźmi nie ma pojęcia. O Kodeksie Pracy też niewiele wie. Mało przepisów BHP jest tam przestrzegane, temperatura w pracy też się w tym zawiera. Szefostwo grzeje tyłki przy farelkach a pracownicy mogą marznąć. Minusów jest zbyt wiele, a sytuacja na rynku pracy ciężka, dlatego wiele osób pracuje w tym (usunięte przez administratora) i godzi się na to, co tam się dzieje, bo każdy kto sprzeciwi się "władzy" wylatuje.

Nika

Hej wszystkim co tam u naszej księżniczki wczoraj dziwnie się zachowywała. Chora jest czy wpadkę zaliczyła to ciekawe. Ale ma tupet

Ktoś
@Nika

Sama właśnie Pani pokazuje kto ma tutaj tupet.

Ciekawy

Ciekawe ile osób z tych które teraz tak negatywnie wypowiadają się o firmie (co nie znaczy że ja myślę inaczej) czy na Garbarskiej, Osh, Olkuszu, zrezygnuje z przejścia na Czeladź..hmmm zwycięży honor czy jednak to wszystko co piszecie to puste słowa i w głębi duszy "uwielbiacie" tę pracę :)

zulta

moim zdaniem zlecenie nie powinno dostawać ciepłego posiłku wzięli by się do roboty a nie !

xyz
@zulta

Każdemu pracownikowi należy się ciepły posiłek bez wyjątku. Nie można dzielić pracowników na tych lepszych i na tych gorszych. Każdy robi tyle ile jest w stanie zrobić, co nie oznacza, że się nie stara. Trochę pokory ;)

abc
@xyz

i tu nie masz racji bo skoro przełożeni i kierownicy uznali że taka osoba nie zasłużyła na umowę o prace to nie zasłużyła a ciepły posiłek powinien być nagrodą dla ciężko pracujących na normalnej umowie

Zxc
@abc

Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje. Moim zdaniem to zlecenie bardziej się stara, a umowa o prace ma na wszystko wywalone, tylko potrafi perfidnie donosić na innych pracowników na zleceniu i mieć z tego korzyści:))

Biz
@abc

Anonimowo to każdy ganić potrafi i dzielić na lepszych i gorszych. Wstyd!

kasiq

hahah a ja cały czas myślałam że to o tą stukniętą julie z suchej chodzi xd jaki ten świat wielki

Nika

Hej Ja wszystkim nową ciekawostka nasza księżniczka się poddała że jej znowu nie ma. To ciekawe. Taka wielka Pani myśli że rozumu pożjadala. I ten jej fałszywy uśmiech.

Nika

Może do dentysty poszła z tymi zębami może coś jej umknęło bo słynne z tego

Nika

Ciekawe czy nasza dama będzie jutro w pracy pewnie ma ciężkie dni

Liberator

Jeśli idioci obarczacie o coś moja koleżankę i tak że piszecie acgowno wiecie znajdę was pod praca dajcie ludziom pracować i zajmijcie się soba

Zostaw merytoryczną opinię o OTCF - Wolbrom

• Jak się pracuje w OTCF?

Zobacz opinie na temat firmy OTCF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTCF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OTCF