JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Opinie o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

CZY mlodociani już pracują? Czy ktoś wie jaka jest stawka?

@1111

Dzwon do kadr

Jak jest się nowym pracownikiem wiecie może jak to jest na następny dzień? Na jakie stanowisko mam się zgłosić czy do kogo? Totalny brak zainteresowania co do nowych pracowników :)

ALA
@647282

Podejdź rano do biura do kierownika zmiany, są tam też liderzy, ktoś z nich się Tobą zajmie

@647282

zgadzam się ja też jestem Nowym pracownikiem patrzą się na mnie jak na debila bo czegoś nie wiem lub nie wychodzi pomimo moich staran ....o atmosferze w firmie nie wspomnę do kogo bym nie podeszła tam wszędzie obgaduja nie zostawiają suchej nitki ....

@J....-kropka @Zła serwis gowork służy do zdobywania informacji na temat pracodawców. Stąd dyskusje na forum powinny być merytoryczne i zawierać konkretne informacje, pomocne dla użytkowników rozważających udział w procesie rekrutacyjnym w danej firmie. W swoich wpisach nie wolno nikogo obrażać, należy pamiętać o tym, aby wyrażać się o innych z szacunkiem. Proszę Was o wypowiedzi dotyczące JOHN COTTON EUROPE jako miejsca zatrudnienia. Będzie to cenna wskazówka dla zainteresowanych osób.

Kropek

Pytaj ?? Ja nie mam nic do ukrycia. A twoj meil... heh spoko ale oboje wiemy w co tu sie gra

Pracownik Produkcji

Brak,skierowanie na badania i do roboty.Żadnej rekrutacji,wszyscy są brani z łapanki.

Brak pytań,od razu skierowanie na badania.

Do kropka

Kropek, można się z tobą jakoś skontaktować? Chciałem Cie spytać o kilka spraw bo mam ofertę pracy z JCE i nie wiem czy ja przyjąć, mój e-mail thn@wp.pl odezwij się

red

żadnej organizacji pracy jak popsuje się maszyna rzucają pracownikiem po wszystkich działach... cokolwiek chcesz się dowiedzieć gdzie mam stanąć do pracy to nikt nic nie wie ....zero zorganizowania

Zła
@red

Słyszeliście co ostatnio nagadała(usunięte przez administratora)Teraz nawet na nadgodziny nie ma jak pójść :-/

Big dick
@Zła

Opowiedz o sytuacji wszystim na forum

O jakiej laseczce gadasz ?? I co nagadala ?? Nazywajmy rzeczy po imieniu

o kom piszesz?

Kropek

Noe dostal hahaha na pewno... zpbacz co teraz z ostetnich dwoch tygpdni sie dzieje w zajladzie. A ty co nastepny (usunięte przez administratora)? Aby mniec 20gr wiecej na godzinę podpiepszysz wszystko i wszystkich aby mniec woecej...

daga

Witajcie. Czy ktoś wie kiedy rozpocznie się rekrutacja do JC w Szczawnie?

Ona
@daga

Juz trwa, dzwońcie do kadr o szczegółu

Jebac-kropka

W JCE jeszcze nikt nigdy nie dostał dyscyplinarki ośle - nie pij tyle

Kropek

Ludzie bardzo odradzam tego zakladu. Ja pracuje ale tylko do mometu az cos znajde innego. Kadra nie chxe rozmawiac.z ludzi ma to(usunięte przez administratora) ukraincy rządzą zakladem zarabiajs durzo wiecej. Tak jak juz pisalem od kad pan d zacza mieszac w zakladzie i (usunięte przez administratora)ludzi dzieje sie jak sie dzieje. Powinien byc zwyklym liderem wszycy powinni poznac prawde jaka panuje w zakladzie. Szkoda ze wlasciciel.nie chce z nami rozmawiac. A ludzie którzy chca sie sami zwopnic bo nie wytrzymuja presji dsja im dyscyplinarki. Bzdura a nie zaklad. Ludzie pracownicy otwórzcie wrescie usta zacznijcie sie stawiac jedna czy dwie osoby niz nie zrobia

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @daga? @Ruda, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w JOHN COTTON EUROPE? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Kropek

Mam pytanko! Od rana probuje sie dodzwonic co kadr ale nikt nie odbiera zazwyczaj odbierała automatyczna sekretarka zeby wybrac nr wewnętrzny. To nawet ona sie zwolniła?? Bo nikt nie odbiera

Ruda
@Kropek

Nigdy nie widziałam takich kadr jak u nas, jak coś chcesz załatwić to jesteś wrogiem publicznym - tragedia.

robociarka

To teraz do wszystkich !! Skoro osoby które oznajmiły że zamierzają zwolnić się z JC i chcą odejsć do zakładu w Czechach dostają podwyżki to kolej na pozostałych szantażujmy, rzucajmy wypowiedzenia pewnie wtedy i My coś dostaniemy. A jak komuś nie odpowiadają warunki i kasa to droga wolna po co zatrzymywać takich pracowników ??

Bus

Bus z Walbrzycha odjeżdża z placu Grunwaldzkiego.

@Bus

dziękuję:)

@Bus

dziekuje

czesc czy ktoś z was wie kiedy otwarcie w Wałbrzychu zakład john cotton?

Mistrz tej gry

Wygra JCE - im więcej firma wyprodukuje tym więcej zarobi, zarobią wiec na tym wszyscy pracownicy. Może będą cukierki za dobre wyniki jak za poprzedniego dyrka?????

Młoda

Ukraińcy więcej zarabiają i więcej się (usunięte przez administratora)) śmieją się że głupi Polak nadrobi:) A szefostwo na to wszystko pozwala (DW i RH) :) i znowu się zaczął wyścig szczurów między kierownikami A RH się z nich śmieje :) kto wygra jak myślicie?:)

Jaja

Tylko w Polsce może być tak ze Ukrainiec zarabia więcej niż rodowity Polak..

Witam jestem Nowym pracownikiem w john cotton w Gluszycy mieszkam w Wałbrzychu i nie wiem skąd odjeżdża bus z Walbrzycha czy może ktoś mi powiedzieć?

Miły
@ja

Z placu Grunwaldzkiego

Kropek

P. MARTA jestes jakis admonistratorem czy cos takiego z jce? Wiadomo ze piszesz z biura i bedziesz bronila firmy i pisala same superlatywy ale. Prawds jest taka ze od mometu przykscia do pracy pana d.w zaklad zeszedl na jeszcze glrsze psy pan radek jemu woerzy we wszystko a on ludzia obiecuje pozniej (usunięte przez administratora)jak komus chce sie podlizac to dopisze jakas sobote do wypłaty i tak to sie kreci podobno placic za wsoje prywatne slrawy dopIsujac soboty ludzia do wypłaty... Jest to udokumetowane. I podejrzewam ze moj kometarz zostanie usunięty. A moim zdaniem usunięty powinien byc na poczatek pan d.w a pozniej powinni podniesc stawki polaka bo chlopaki robia za 13.98 a uraincy maja po 17... to sie nadaje do rozmowy z wlascicielem firmy ale coz nikt nikogo nie chce sluchsc. Duzo wiem na temat tego co sie tutaj dzieje i mam duzo dowodow na ten temat kiedys pare osob sie zdziwi Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O - Głuszyca

• Jak się pracuje w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 18 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Kandydaci do pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O