JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Opinie o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Czy ktoś ostatnio aplikował do JOHN COTTON EUROPE? Jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie? @rezydent, jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy? Możesz wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy firma oferuje szkolenia dla pracowników? @Robert m., pracujesz w dalszym ciągu w JOHN COTTON EUROPE? Możesz powiedzieć coś na temat atmosfery w firmie?

D

Można prosić o informację odnośnie zarobków?

Robert m.
@D

Słabe. Obiecują niby wiecej niż najniższa krajowa ale to oczywiście ich chwyt na przyciągnięcie pracowników. Ściema jak nic. Zamiast starym pracownikom dać wyższa stawkę to doinwestowuja nowych Ukraińców. Porażka. Nie polecam

rezydent
@Robert m.

Niestety obcokrajowcy zatrudniani są na lepszych warunkach niż Polacy.Zarobki niskie,żadnych benefitów.Firma archaiczna jesli chodzi system pracy,organizację, park maszynowy oraz zarzadzanie pracownikami.Kadra zarzadzająca jest a jakby jej nie było.Wymagania duże niestety efektywoność nie przekłada się na zarobki, z wyłączeniem osób które pracują na akord czyli szwaczki. Nikt nie ma pojecia o ciągłosci produkcji a dział utrzymania ruchu i jego zadania w tym zakladzie to zagadnienie zupelnie nie zrozumiałe dla zarządzających.Jeślo ktoś chce może spróbować pracy w okolicy jest bardzo dużo zawsze można zrezygnować i szukać gdzie indziej☺

@ex jobman, czy mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? Jesteś pracownikiem firmy John Cotton Europe i mógłbyś powiedzieć coś na temat atmosfery w miejscu pracy? Podziel się z nami swoją opinią ten temat. Każdy merytoryczny komentarz na temat pracy w John Cotton Europe będzie dużą pomocą dla użytkowników forum a w szczególności dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w tym miejscu.

Ex jobman
@Marta

Pani Marto nie można lepiej tego sprecyzować. Potwierdzsm prawdę w komentarzu użytkownika forum XYZ. Pracowałem tam parę lat i nigdy tam nie wrócę choćby obiecywali w Cottonie gruszki na wierzbie w formie PLNów...

XYZ

Panuje chaos i nieporządek, brak zainteresowania wobec nowych pracowników, atmosfera mogłaby być lepsza... ogólnie jest to dziwny zakład, jeszcze się z takim nie spotkałam. Ma się wrażenie, że jest średniowiecze. Hala brzydka, podłogi nierówne, maszyny do szycia w złym stanie, brak kart elektronicznych (wejściówek) a w zamian lista obecności, która krąży po całym zakładzie. Jakieś grafiki co czwartek... jesteś pewien, że 3 zmiany... a tu nagle 2 tygodnie noce. . Dziwnie jest w tym zakładzie. Ale ile ludzi, tyle opinii,.. co kto lubi...

ex jobman
@XYZ

to prawda

Pracownik Produkcji

Brak,skierowanie na badania i do roboty.Żadnej rekrutacji,wszyscy są brani z łapanki.

Brak pytań,od razu skierowanie na badania.

@D, niestety na oficjalnej stronie internetowej firmy nie mogę znaleźć żadnych informacji, ponieważ strona aktualnie nie działa. @Witek, czy pracujesz w firmie John Cotton Europe? Czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? @Ronaldinio, czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Jeśli tak, czy możesz powiedzieć coś na temat zmian w John Cotton Europe jeśli takowe zaszły w ostatnim czasie?

Witek

Jeśli nie potraficie docenić, że pracujecie w dobrej firmie to zmieńcie prace i będzie spokój!

Ronaldinio

Ogolny chaos i lipa kadrowa. Kirownicy liderzy i reszta nie umiejaca sie podpisac. Kazdy problem z alkocholem badz jakims uzywkami. (usunięte przez administratora)

Ptacowalam nie polecam patologia ten kto ma problem z alkoholem może pracować kiedy i jak chce zachlejesz nie idziesz tylko musisz być kablem!!!!

@opinia a czemu masz takie zdanie o pracy w firmie JOHN COTTON EUROPE. Czy nie da się popracować wspólnie nad atmosferą między pracownikami? Może firma powinna zorganizować Wam jakieś spotkanie integracyjne, gdzie spotkają się pracownicy fizyczni i biurowi?

Nie polecam tej firmy.Zarobki najniższe w okolicy, socjal żaden.Brak profesjonalnego podejścia do systemu produkcji ,porzadków i jakości. Brak ogłady i kultury osobistej wśród kadry zarzadzającej. Warto poświecić czas na dojazd do innych zakladów w Wałbrzychu niż pracować w tej firmie.

Zwolnili ciebie ?

Niezadowolona

Swidnica całkiem lipa tak jak pisze poprzednik, jak przeniosą się do Walbrzycha to zginą, nasz nowy (usunięte przez administratora) sam sobie będzie robił, obiecywal kokosy a wyszło jak zawsze i znów szwaczki (usunięte przez administratora)jak rok temu z bonusu...

byly pracownik
@anonymous

Nie???? znalzlem inną pracę i sam podziękowalem

ŚWIDNICA

Świdnica. Najważniejsze są szwaczki,reszta pracowników tylko jest. Dobrych pracowników wysyła się na Leśną. nie chce pracować,bo ciągle jestem poganian przez... i boje się odezwać...takich osób jak ja jest więcej,Hala jest ciasna i każdy się o siebie obija, nie ma gdzie się ruszyć, a jeszcze jest zimno,bo ciągle otwarte rampy,albo brak ogrzewania przez 7zmian i 12stopni na hali.Nie pracuje długo,ale już mam dosyć atmosfery,ogólnie pozostali pracownicy w miarę ok.

XXX
@ŚWIDNICA

Jak Ci tak bardzo źle, to co tam jeszcze robisz?

Brak odwagi by iśc do dyrektor
@ŚWIDNICA

Zgadzam się tam powinien przejać stery ktos inny Cięzko sie pracuje z obecną "szefowa" Albo zmienić ją. (usunięte przez administratora) interesuje sie lesną a my to co???? odpad? szkoda gadać. To że jest zimno to nawet nie komentuje a tak naprawdę to dziki nam utrzymuje się poziom tej firmy

Xxx
@Brak odwagi by iśc do dyrektor

Co Ty bredzisz, szefowa spoko, jak Ci tak źle idź na leśną. Nie każdemu pasuje uczciwa praca. Nie podoba się, że szefowa nie pozwala leżeć w pracy, albo znikać na kawę i fajki?

ŚWIDNICA
@Xxx

Haha jeśli podlizujesz i kapujesz liderkom możesz robić co chcesz i pracować kiedy chcesz

Witam Ile zarabia pracownik UR

K

Co to.jest UR?

UR
@K

CHODZI O UTRZYMANIE RUCHU?

@gumijagody :D chyba sprawy prywatne pracowników nie powinny innych interesować i tym bardziej nie powinny pojawiać się na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin A czy uważacie, że pracownicy nie są traktowani na równi, że snujecie takie domysły? Dlaczego tak miałoby być?

Szwaczka

Jeżeli lubisz wchodzić w tyłek przełożonym i donosić kierownikowi zmiany jesteś bardzo mile widzian,mile widziany jest brak samodzielnego myślenia.Mozesz liczyć wtedy na podwyżki, nadgodziny sto procent platne za nic nie robienie ,wolne kiedy tylko bedziesz chcial.Cotton czeka na takich ludzi☺

koton

ogulnie zarobki w tym kotonie nawet nawet na tanie piwka zawsze miałem a jak chodzilem w soboty to nawet pol literka na niedziele sie zdazyło

@Pracownik a możesz podać jakieś przykłady takich zachowań jak sugerujesz, że mają miejsce? Warto na forum uzasadniać swoje zdanie. Dla osób poszukujących informacji o firmie JOHN COTTON EUROPE to bardzo ważne.

Bodek

Ludzie ogarnijcie sie, jeszcze kilka lat temu nie mieliśmy żadnych nowych maszyn, poduszkowców, pracowała nas garstka... a teraz? Kilka nowych linii rocznie, nowe maszyny, a szefostwo...super! Chyba nigdy nie pracowaliście nigdzie indziej jeżeli narzekacie na naszych, w porównaniu do faurencii to sa naprawdę ok! Jak sie nie podoba to sie pozwalniajcie.

ta
@Bodek

Myslę,że się mylisz! szefostwo super bo sie nie interesuje niczym czy co? mówię tu o ttych co karzdy wie. Żeby paczka nie było? nowe maszyny co z tego jak kontrakty przepadają? daj spokój

pracownik roku
@Bodek

no doprawdy Super Szefostwo. nigdzie nie widziałem gorszego zarządzania produkcją i bałaganu. niby na stronie napisane jest ze jc słynne z najwyższej jakości jako producent kołder i poduszek ja się pytam z której strony?? do dziś produkowane są buble. nie informuje cie o zmianie surowców gdy zabraknie np na idee. od kiedy sps 64 hcs szarym produkujemy koldry na idee ? a mikrofibre 85 g zastępujemy np mikrofibra70 g?? nikt niby tego nie wie ? szczególnie panie od jakości i dyrektor brawo takie szefostwo to skarb... tylko zakopać 2m pod ziemia zero kontroli słabe zarządzanie brak 5 brak ergonomii pracy ludzie fałszywi (może nie wszyscy ale większość ) zapierdzielasz jak wół jedyne co się do robisz to garba i co miesięcznej najniższej krajowej zero docenienie jeśli nie masz układów właśnie z szefostwo czysta projekcja Nie polecam szczerze

wtajemniczeni pracownicy
@pracownik roku

uważajcie w internecie nikt nie jest anonimowy a (usunięte przez administratora)juz się "oburzyl" ;)

@Bodek

To prawda, faurecia to najgorszy zakład pracy. Upokarzanie ludzi, wywieranie presji, zmuszanie do nadgodzin i szantaż. Chłam!!!

Firma JOHN COTTON EUROPE poszukuje szwacza, który by innych uczył http://www.johncotton.eu/data_files/wysiwyg/szwacz%20-KURSG%C5%82uszyca.pdf. @zofbon, @Genesis czy byliście zainteresowani właśnie tą posadą? Czy ktoś z Was zdecydował się aplikować i już pracuje i zna odpowiedzi na te pytania? A jeżeli nie to czy są tu obecni pracownicy, którzy mogliby odpowiedzieć i wypowiedzieć się a temat samego stanowiska, na które aktualnie rekrutuje firma.

zofbon

Czy można się dowiedzieć jak się pracuje w tej firmie w Świdnicy. jaka jest opinia?

mała mi
@zofbon

A jaką pracę chcesz wykonywać?

Genesis

Witam, jak jest z zarobkami w tym zakładzie ? Pracuje się od pn do pt czy weekendy też ? 8h czy więcej ?

Zostaw merytoryczną opinię o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O - Głuszyca

• Jak się pracuje w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 18 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Kandydaci do pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O