JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Opinie o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Na dużym portalu z ogłoszeniami o pracę, znalazłam ofertę od JOHN COTTON EUROPE. Firma szuka osób na trzy stanowiska: Elektryk - Automatyk, Mechanik Maszyn i Elektryk. Pracodawca oferuje umowę o pracę oraz dojazd. Czy ktoś z Was pracuje na tych stanowiskach i chciałby nam napisać jak wyglądają realia i czy warto wysłać swoje cv?

Kręciołek

Witam Czy jest jakiś odważny człowiek i moze zechce napisać na jakie zarobki mozna liczyć ?

@Kręciołek

ja na rękę dostałam tysiąc sto złoty

Obiektywny
@Kręciołek

Na początku najniższa krajowa + dodatek szkoleniowy. Zarobki zależą od stanowiska pracy najmniej zarabiają pakowacze a najwięcej pikowacze i szwaczki na kołdrach ale i tak wszystko zależy od akordu im więcej robisz tym z czasem więcej zarabiasz.

Moze nowa

Czy sa przyjecia do pracy?

Anna57923w
@Moze nowa

Tak, ale musisz złożyć podanie osobiście. Nie zostawiaj tego na portierni!!

Zbulwersowany

A żeby to tylko oni chodzili, a ten nowy to brak słów, ma jakieś imię? i jeszcze te nowe zasady, porażka

Xara
@Zbulwersowany

Jakie zasady?

Pracownik Produkcji

Brak,skierowanie na badania i do roboty.Żadnej rekrutacji,wszyscy są brani z łapanki.

Brak pytań,od razu skierowanie na badania.

Anna15863

Witam! Proszę powiedzieć jakie zarobki ma szwacz? I jak wygląda?

Szwacz
@Anna15863

Szwacz wyglada dobrze.

@Zbulwersowana @red rozumiem, że w każdej firmie zdarzają się sympatie i antypatie, ale bardzo proszę o nieobrażanie nikogo. Przypominam też, że na forum nie wolno używać imion pracowników firmy. Zabrania tego regulamin, a takie wpisy są zgłaszane do administratora.

Mańka

witam, czy ktoś wie czy JC w Wałbrzychu juz jest otwarty ?

Fox nie
@Mańka

Otwarty

stary

Problemem w tej firmie nie są dyrektorzy , kierownicy czy liderzy.. Problemem są ludzie pracujący na produkcji.. Ludzie którzy nie mają honoru, własnego zdania i szacunku dla siebie i innych.Bez myślna masa , którą można dowolnie manipulować. Ale czego można oczekiwać gdy zatrudniane są dzieci 20+ które niczego jeszcze w życiu nie doświadczyły, które nie znają podstawowej zasady że w JEDNOŚCI SIŁA. A donosicielstwo i lizusostwo za jakiś czas i tak obróci się przeciwko nim samym????

@REnatka @red @Stary pracownik @Blue Zażenowana ludźmi.. forum gowork służy do prowadzenia dyskusji na temat przedsiębiorstw jako miejsca zatrudnienia, a nie do spierania się ze sobą i do przedstawiania wzajemnych oskarżeń. Bardzo Was proszę, abyście napisali czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy, jakie są w JOHN COTTON EUROPE warunki zatrudnienia i czy według Was warto wziąć udział w rekrutacji do tej firmy. Wszelkie opinie od doświadczonych osób są cenne i przydatne przy podejmowaniu decyzji o miejscu zatrudnienia.

Kropek

Ludzie a jak (usunięte przez administratora) dziala jesscze jako zwykly kierownik produkcji ?? Wróci na swoje stare stanowisko ?? Moze na haviku brdzie robil jako pomocnik... albo odrabial wszystkich soboty

@Kropek

To się go zapytaj co nie masz odwagi spojrzeć mu prosto w oczy tylko ogadywać za plecami?

REnatka

Jeszcze za Indriana wynosiła tkaniny w torebce i w domu szyła z tego pościele i inne takie... sama od niej kupiłam kilka razy a teraz takie panisko się z niej zrobiło...

@REnatka

wszędzie kradną czym wyższe stanowisko tym więcej

@REnatka

Ztego co wiem to kupowała. Do tej pory można kupić prute z krojowni nikt nikomu nie żałuję i też szyj.Ja też kupowałam i szyłam i nadal szyję jeżeli coś potrzebuje.Niech każdy patrzy na siebie i nie oczernia innych

@Stary pracownik

sami (usunięte przez administratora) swój swojego pozna

@REnatka

dorobił się w john cotton Europa

Blue
@Stary pracownik

Tak kupowała aż ja portier złapał...

@REnatka

Co nie macie już innych tematów?nudzicie się bo nie macie własnego życia? Co jakiś czas kogoś innego obgadujecie. Zająć się własnymi sprawami i nie Interesowac życiem innych-stare dewoty i plotkary

@REnatka

Nie wynosiła tylko kupowała , ale ktoś sie uwzial..anonimowo to każdy cwaniak.

@REnatka

Sama kupowalas a teraz ją obrażasz..ze Ci nie wstyd.

Plebs

Ale Wam się wszystkim nudzi, musicie mieć smutne życie ze tu tak wszystkich obgadujecie, niezle musicie im zazdrościć. @tobi dokładnie tak samo myśle.

Tajemnica

Bałagan (usunięte przez administratora) koła i mogiła masakra totalna że to wgl fubkcjonuje

daddy

o co chodzi z tymi nadgodzinami? człowiek chciałby dorobić a tu lipa, a podobno ludzi brakuje, masakra

@daddy

Musi być przerwa 11 h. Wcześniej zakład szedł nam na rękę i można było dorobić ale ktoś miał długi język i już nie wolno

Lgo
@daddy

Jak chcesz dorobić to zgłoś się do tych co mają firmy i przychodzą w niedzielę będziesz miał kasę na rękę i dużo więcej.

Konto

Co to za nowy koleś chodzi po hali? (usunięte przez administratora)

@Konto

Ale może ma więcej w głowie niż ten który nadal się uważa za kierownika produkcji.,a chyba już nim nie jest

pewnie nim jest !

Cudak
@Konto

Spytaj kolesia co tu robi i czego szuka może w ten sposób się przedstawi lub zgonią nas do jadalni i go przedstawią

Tobi

Ploty plotki ploteczki ten zakład to uwielbia

Stary pracownik

Nic takiego nie było nie wymyslajcie historyjek

Ściema..

Kurcze to chyba Ty ją właśnie wymyśliłes bo od paru lat pracuje i nigdy od nikogo tego nie słyszałam!

Jaszczurka

Było było, próbowała wynieść jakieś tkaniny w torebce, nie pamietam jak się skończyło dokładnie ale wstyd na zawsze dla (usunięte przez administratora)

@Jaszczurka

Nie pamiętasz jak się skończyło bo sam to wymyśliłeś. Jak by tak było to już by nie pracowała. Nie opowiadajcie rzeczy które nie miały miejsca.ktoś bardzo chce jej dopiec... (usunięte przez administratora)

@Jaszczurka

Co za bzdury!

red

ludzie są nie życzliwi same się obijaja a na innych donoszą do lidera wredne baby .. kapusie nie brakuje

Zla

Ostatnio przyjmują tylko do biur, same nowe twarze, zarabiają 3x tyle co my a musimy (usunięte przez administratora) Ten nowy ani dzień dobry (usunięte przez administratora)

Na jakich stanowiskach mogą pracować mlodociani? Czy jest ciężka? Bardzo proszę o jakieś info bardzo potrzebuje trochę kasy i chcę tam przyjść do pracy

ALA
@1111

Nie jest ciężko dasz radę przychodź

Rex
@1111

Praca nie jest ciężka tylko trzeba ją szybko wykonywać

Zostaw merytoryczną opinię o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O - Głuszyca

• Jak się pracuje w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 18 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Kandydaci do pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O