JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Opinie o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O

Kieroidiot

W Głuszycy lepiej nie jest, nowy kierownik jest już tyle czasu a dalej nic nie wie, cały czas mówi tylko „przyjdź później” chodzi palić co chwile, nie wiem skąd oni ich biorą i w Głuszycy i w Szczawnie...

Koło
@Kieroidiot

Odczepcie się od Szczawna

@Koło

Niby dlaczego ;))

Na stronie internetowej JOHN COTTON EUROPE jest informacja, że do oddziału w Głuszycach poszukiwane są obecnie osoby, które chciałyby podjąć zatrudnienie na poniższych stanowiskach: Szwacz Pracownik Produkcyjny Tu znajdziecie wszelkie szczegóły: https://www.johncotton.eu/kariera Czy aktualni pracownicy mogliby podpowiedzieć czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Będzie to nieoceniona pomoc dla osób, które mają zamiar wysłać swoje cv.

Ll

A jak pracownik kłamie, mówiąc, że potrafi szyć, a nie widział maszyny na oczy, to dopiero paranoja.

@Pakowacz przypominam, że na forum panuje regulaminowy zakaz podawania imion osób zatrudnionych w firmach. Jest to związane z ochroną danych osobowych. Ponadto, proszę Cię o nieużywanie wulgaryzmów, nawet jeżeli jest to cytat. Zachęcam Cię do zapoznania się z regulaminem, który jest dostępny pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Pracownik Produkcji

Brak,skierowanie na badania i do roboty.Żadnej rekrutacji,wszyscy są brani z łapanki.

Brak pytań,od razu skierowanie na badania.

adaś

Nie polecam zdecydowanie słabe zarobki słaby socjal w sumie brak socjalu brak mozliwosci rozwoju

są osoby które nadal wychodzą 5 minut przed dzwonkien z hali ..... by zająć sobie miejsce w busie....

Tatiana

Wiele osób schodzi wcześniej ale są ludzie co dostaną upomnienia a są ludzie którzy są uprzywilejowani i tym się różnimy ale nie tylko w tym mają chody wystarczy spojrzeć na listę obecności i zwrócić uwagę na osoby których nie było!!!!

@Tatiana

I uważasz że tak powinno być?! podobno jesteśmy traktowani jednakowo !!

@Szwaczki

Ja tak nie uważam,piszę żeby na to zwrócić uwagę. Ja należę do tej gorszej,mniej ważnej części pracowników. A jeśli chodzi o traktowanie tu nie ma JEDNAKOWO!!

@Ja a jak wygląda kwestia podwyżek w JOHN COTTON EUROPE? Poza tym, czy oprócz podstawowej stawki, można liczyć na otrzymanie premii uznaniowej? @anonymous @Tatiana ponownie proszę o respektowanie regulaminu i niepisanie o konkretnych osobach zatrudnionych w JOHN COTTON EUROPE, o niepodawanie ich imion i innych informacji pozwalających na identyfikację. Obowiązujące nas przepisy prawa nakazują ochronę danych osobowych i musimy się do tych przepisów stosować.

Turbot
@Marta

Podwyżki są TEORETYCZNIE zależne od umiejętności, obowiązkowości sumienności a PRAKTYCZNIE większę podwyżki otrzymują osoby które dobrze żyją "czytaj.... są lizusami" liderów kierowników i dyrektora.

Anonimowy anonim

Witam mam pytanie co do zarobków w Gluszycy w JC na stanowisku magazyniera. Będzie 2 koła chociaż?

@Anonimowy anonim

Jaz zrobisz dwie soboty to 2000 wyciągniesz.

Anonimowy anonim

Czyli jaja stawka jest na magazynie?

@Anonimowy anonim

Każdy ma inną, dostaniesz więcej od pracownika który pracuje już kilka czy kilkanaście lat

MAgazyn

Dla mnie damian jest spoko! (usunięte przez administratora)Na jakiej podstawie pracuje w tej firmie? Nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, tylko chodzi po hali i się drze. A jak człowiek o coś prosi to nagle ona nie ma na nic czasu.. a przerwy w pracy to potrafi sobie godzinne robić .. Co możemy wspólnie zrobić aby została wyrzucona?

To nic nie da. Ona jest nie do ruszenia.

@Angela @Nick @MAgazyn @Aaaaaa @Ja regulamin forum zabrania podawania w komentarzach imion i innych danych osób, które pracują w danym przedsiębiorstwie. Takie wpisy są zgłaszane do administratora i mogą być usunięte. W przypadku wątpliwości, zachęcam do przeczytania zasad: https://www.gowork.pl/regulamin @Prezes @Lipa proszę Was o nieobrażanie innych osób. Pragnę Wam wszystkim przypomnieć, że forum gowork.pl służy do wymiany informacji o przedsiębiorstwach pod kątem tego, jakimi są pracodawcami. Nie jest to dobre miejsce do rozmów o pracownikach. Zachęcam Was do dzielenia się Waszymi przemyśleniami odnośnie warunków zatrudnienia i możliwości rozwoju jakie oferuje JOHN COTTON EUROPE.

Ciekawy

Znacie tą nową szyjącą co się przyjęła? Skąd ona jest?

@Ciekawy

Rano

Łukasz

Jak zagadać do niej? xd

Chętny

Pytanie do pracowników w walbrzychu, jak się pracuje? Jakie zarobki? Jaka kadra?

Ty

proponuje iść do biura, może dostaniesz podwyżkę

@Ty

Biuro czyta wpisy wystarczy napisać ma forum

xxx

kapujesz na innych z imienia i nazwiska to czemu się nie podpiszesz nazwiskiem, brak odwagi?

Mariusz

Praca ,czy warto się przyjąć do głuszycy? Fajne dziewczyny tam pracują?

Pojawiły się kolejne ogłoszenia rekrutacyjne od JOHN COTTON EUROPE na popularnym portalu z ofertami pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące posady: Elektryk - Automatyk Mechanik Maszyn Elektryk Team Leader Będziecie aplikować? Jeśli tak i odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Będzie to cenna wskazówka dla osób, które będą chciały wysłać tam swoje cv w przyszłości.

Szwaczki

Gadacie bzdury, każda dobra szwaczka spokojnie wyciąga 4k na rękę...

@Szwaczki

Z jakim stażem i co szyję

Cudak
@Szwaczki

Ha ha jestem dobrą szwaczka ale do tej pory nie zarobilam 4tyś. Każdy może spróbować,wyszyjcie normę i takich zarobków nie wyciągnięcie. Nie wiem kto pisze takie bzdury.

Janek
@Cudak

Gdyby jedna ze szwaczek nie zgubiła fiszki to uwierzyłbym w te zapewnienia że tyle nie zrabiacie A tak to sory byłao czarne na białabym ponad 4 tys.

@Szwaczki

Z pięcioma sobotami i po dwanaście

@Szwaczki

Może taką szwaczkę warto sprawdzić bo może dopisuję produkcję

(usunięte przez administratora) Jestem szwedzka i widzę jak co chwila biegi do niego

Mojtwoj

Właśnie ZAROBKI , Jakie zarobki ma swacz? Najniższa krajowa czy akord?

@Mojtwoj

Do akordu to nawet nie dociagniesz, tak wywindowane.

@Mojtwoj

Najniższa krajowa około 1600 na reke

Kobiety w busie kłócą się kto gdzieś siedzi Bezczelne baby uważają że jak jest stałym pracownikiem to mogę ludzi przesadzać z miejsc... Dzisiaj ma pracę jutro może jej nie mieć

red

Ale chamski jest (usunięte przez administratora) cokolwiek się go zapytać zaraz sprawie nie udzieli informacji...

Zostaw merytoryczną opinię o JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O - Głuszyca

• Jak się pracuje w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 18 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O?

Kandydaci do pracy w JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JOHN COTTON EUROPE SP.Z O.O