Opinie o Ak Otrembusy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Ak Otrembusy, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ak Otrembusy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ak Otrembusy w Warszawa

były pracownik

firma prowadzona poniżej krytyki doskonale rozwinięty system kar słabe zarobki(1600 zł ) przy dużej ilość godzin (300 h ) zakład aż prosi sie o kontrole pracowałem tam troszkę znam ludzi są w porządku i od niektórych można sie sporo nauczy ( 2 majstrów 3 piecowych i 1 ciastowy ) to w zasadzie stali pracownicy i do nich można przyisc z każdym problemem i podpowiedzą i pokażą . a od reszty tylko tylko lecenia w kulki i dokładania komuś roboty . Broni boże do [usunięte przez moderatora] ten tylko odpycha od siebie a jak już coś sknoci to sie wybiela w końcu ma szefową owinie notą wokół swego palca która widzi tylko winę chłopaków broni boże swojej albo jego gdyby nie te chłopaki to ten zakład by padł i zastanawia mnie dlaczego sie tam marnują pozdrowienia dla tej 6 . nie polecam zakładu jako miejsce do pracy chyba że ktoś chce sie wykoniczyc psychicznie z marne grosze .

Zostaw merytoryczną opinię o Ak Otrembusy - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ak Otrembusy