Api Market

Opinie o Api Market

Adrian

Dosyć niedawno widziałem ofertę pracy w firmie Api Market w Warszawie, oferta dotyczyła pracy na stanowisku sprzedawcy. Czy możecie udzielić nam odpowiedzi, jak obecnie przedstawia się poziom płacy u tego pracodawcy? Co z benefitami oraz dodatkami do płacy, bony na święta to norma? Zachęcam was do udzielenia nam odpowiedzi w tym wątku!

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Api Market/JEST sytuacja w przedsiębiorstw

Doopa

Po przejeciu Almy na Wilanowie (ul. Vogla) sklep swieci pustkami, asortyment zaden, pracownicy opryskliwi z przylepionym grymasem niezadowolenia na twarzy, mieso i wedliny "drugiej swiezosci" (czasem nawet "trzeciej").

agadol

Jestem klientka ostatnio dzieci mnie ,,naciagneły,, na lody ,,Big milk,, bo podobno można coś wygrać..hmmm kupiłam, zjedli i ...wygrali kolejnego loda , wielka radość wow. W sklepie im powiedziano że nie realizują wygranych i że żadnego loda nie będzie bo: nie mają umow z producentem..bo nie akceptują promocji producenta..itd itd. To ja się pytam po co takie lody sprzedają????????? żenada

pr.ac.ow.nik.

Pracuję ok 6 miesięcy, premii nie było nigdy. Jedynie dodatek za pranie(tu radzę się spytać, ile on wynosi i ile wynosi wasza pensja BEZ niego). Mam to szczęście, ze kierownik ma moim sklepie jest miły i do pracowników choć w zarządzie nie moze wywalczyć dla nas nic, bo tu liczy się Klient a nie pracownik. Postawa pro Kliencka- OK, sama to pochwalam, ale jeśli nie szanuje się pracownika i nawet Klient to widzi bo często słyszę, że "ile musi się Pani tu namęczyć za marne grosze", na mięsie 1 osoba i do obsługi i do wyłożenia towaru, i do posprzątania działu, czasem przy dużych kolejkach.

XXX

Niestety to smutna prawda w api wykorzystują pracowników i też słyszałam że nie na wszystkich sklepach pozabierali premie więc gdzie tu sprawiedliwość albo wszystkich traktuje się tak samo albo zbuntować się i niech szefostwo wraz z regionalnymi sami tyrają a my dajmy wypowiedzenia może to coś da wszystko idzie w górę tylko nie nasze pensje ale co się dziwić trzeba wykończyć willę jaką stawiają

Pracuje dla pana (usunięte przez administratora) już kilka lat i powiem jak to wygląda z mojej perspektywy. Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Pracujesz jak bury osioł, premii nie dostajesz - bo podnieśli krajową, o jakimkolwiek awansie możesz zapomnieć, choć ostatnio pan p. powiedział że bardzo łatwo można awansować przechodząc na inny sklep :) śmiech na sali. Najśmieszniejsze jest to, że pracownikom pozabierali premie ale kierownicy dostali premie za Naszą (pracowników) ciężką prace. Choć słyszałam plotkę że nie na każdym sklepie zabrali premie. Czy uzasadnienie że z racji podniesienia krajowej nikt nie dostanie premii, to jest to zgodne z prawem? Jeśli chodzi o kierownictwo to żal. Boją się przeciwstawić prezesom, o pracowników nie walczą, mają wszystko w d....e, myślą tylko o sobie. Choć znam jednego, może dwóch kierowników, którzy zawalczą o pracowników (niestety nie pracuję z Nimi) :( ogólnie odradzam pracę dla panów p.

Zostaw opinię o Api Market - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Api Market