Opinie o Lee cooper Ursus w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Lee cooper Ursus, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lee cooper Ursus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lee cooper Ursus w Warszawa

ZuzaaZezowataa

Witam, Chciałabym przedstawić bardzo śmieszna sytuacje która spotkała mnie kiedy szukałam pracy. Wiedząc że otwierają nowe factory na anopolu stwierdziłam że wyśle swoje zgłoszenie do niektórych sklepów, rozesłałam. Na drugi dzień odezwała się pani ze sklepu LEE COOPER zaprosiła mnie do sklepu. Więc ucieszona pojechałam na drugi dzień. Pani kierownik na samym wejściu bez zadawania pytań powiedziała że jestem przyjęta bo jestem uśmiechniętą dziewczyną. Dała termin próbny i powiedziała że na następnym szkoleniu poda wszystkie dane dotyczące wynagrodzenia. Wróciłam po kilku dniach z powrotem zadowolona że podejmę prace w sklepie odzieżowym, a co się okazało PANI KIEROWNIK [usunięte przez moderatora] (nie znam nazwiska bo niestety nie zapamiętałam z tego wszystkiego co usłyszałam póżniej) powiedziała że za pełne trzy miesiące pracy próbnej (bez umowy na okres próbny) ZAROBIE 1200 zł !!!!! w tym w każdym miesiącu jeden weekend wolny , praca po 12 godzin dziennie. Co wynika z moich obliczeń że stawka godzinowa wynosi UWAGA 1,57 zł.. Dodatkowo kazała na drugi dzień nauczyć się wszystkich modeli ubrań które znajdują się w tych sklepie bo jutro będzie mnie bacznie obserwować.

Zostaw merytoryczną opinię o Lee cooper Ursus - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lee cooper Ursus