Toska sp. z o.o.

Głubczyce

Opinie o Toska sp. z o.o.

Ryszard Lwie Serce

..najgorszy jest ten pryszczaty co mu się zdaje ze wszystki rozumy pozjadal .tylko nie Toska

takisobie

Turek to obecnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam!!!

To prawda że "Toska" jeszcze kilka lat wstecz napawała optymizmem i chęcią do pracy w tym zakładzie. Niestety po połączeniu zakładów, zmiany nazwy na "Turek" oraz licznych przebudowach działów produkcyjnych mających na celu zwiększenie wydajności, pracownik obecnie jest traktowany jak tania siła robocza. Strategia Bongrain jest taka aby zarabiać jak najwięcej, nawet kosztem pracowników. Dla przykładu wynagrodzenie w dziale konfekcjonowania po 8-10latach pracy na poziomie 1250zł NETTO z premią nie zachęca. A niedawne wprowadzenie Embarga przez Rosję było wyśmienitym pretekstem do zwolnień, a "będą kolejne korekty" -słowa dyrektora zakładu. Zatrudnienia na umowę o dzieło na 3-7dni tylko po to aby nadrobić z "zaległościami" także nie jest niczym nowym w tym zakładzie. Premia...wyśrubowane wymagania wobec pracowników powoduje że niemożliwe jest aby pracownik otrzymał ją w całości, a bony świąteczne które jeszcze kilka lat wstecz były naprawdę wysokie obecnie proszą o pomstę do nieba. Więc...jeśli ktoś chce być traktowany w przyszłości jak: "korekta" przez dyr.zakładu to zapraszam.

Szukasz pracy?

benbenek

same pozytywy pracowalem tam przez pare lat i bylo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] :) naprawde same dobre wspomienia. gdyby nie moj wyjazd do fr pewnie bym pracowal po dzis dzien; Pozdrowionka dla calej starej ekipy (jezeli jeszcze ktos pozostal) pozdrawiam

BigDick

Fajne laski tam pracują ;)

Łysy

Pozytywna firma, spoko ludzie, zarobki przyzwoite i zaje#iste serki :)

fajna firma, wesoło tam i rodzinnie:):):):

Zostaw opinię o Toska sp. z o.o. - Głubczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toska sp. z o.o.