Opinie o Sobsmak Deli w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sobsmak Deli, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sobsmak Deli o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobsmak Deli w Warszawa

Kamila 5

Witam.Pracowałam w tej firmie i zgadzam się w stu procentach z wcześniejszą opinią.Wymagają niemożliwego do osiągnięcia a pensja szkoda gadać,1400 zł o premii można pomarzyć choć na rozmowie mówią o 500 zł.Ale nikt nie powie że ta premia to fikcja od czasu do czasu dadzą jakiś ochłap.Chcą aby pracować za trzech nic nie mówić i być szczęśliwym że dostaniesz te 1400 zł.A paniusia (usunięte przez administratora) opiekunka sklepów tylko potrafi krytykować non stop coś jej się nie podoba ale sama nic nie umie,zero doświadczenia.Niech sama popracuje z miesiąc albo dłużej za ladą za takie pieniądze.Ogólnie wszystkim odradzam pracę w sklepach tej firmy zero poszanowania dla pracowników.Trzeba zadać sobie pytanie dlaczego non stop się ogłaszają o naborze pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Sobsmak Deli - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sobsmak Deli