Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

WIKTORIA ZZ

Witam jadę do Osieczka 30.10.2022 Hrubieszów woj Lubelskie czy ktoś jedzie w tym czasie z tego regionu może się z komunikować w sprawie dojazdu. WZ

Witam dzisiaj zakończyłam pobyt w Osieczku. Przed przyjazdem na turnus rehabilitacyjny naczytałam się licznych negatywnych opinii o pobycie w sanatorium. Po przyjeździe na turnus zastałam całkiem inną rzeczywistość. Rehabilitanci dbają o kuracjuszy pod każdym względem są życzliwi i pomocni i doświadczeni. Szereg zabiegów rehabilitacyjnych na które kierują wspaniali lekarze. Wszyscy pracownicy obsługi jak również pracownicy medyczni do dyspozycji o każdej porze. Bardzo fajne dwuosobowe pokoje. Wyżywienie smaczne i urozmaicone. Czas wolny można spędzać na pięknie zagospodarowanym terenie zielonym. Cały pobyt wspaniały. Polecam pobyt w klimatycznym miejscu jakim jest Osieczek. ????????????

Duza
@Kasia

Witaj, dziękuję za opinie. Tyle się na czytałam, że aż strach jechać. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.

@Duza

Życzę miłego pobytu oraz skutecznej rehabilitacji.

Wanda
@Kasia

Dzięki za pozytywny opis, bo te negatywne to tylko odbierają ochotę wyjazdu????

Edward
@Kasia

Witam, Pozytywne opinie to piszą zapewne pracownicy tego ""sanatorium", Chyba nie ma Pani smaku skoro to Pani smakowało ????? JEDZENIE TO DRAMAT, NA ŚNIADANIE 1 POMIDOR PODZILEONY NA 6 OSÓB, BRAK SOLI, NAWET NIE DADZĄ JAK POPROSISZ, ZUPA SZCZAWIOWA TO WODA JEDNYM ZIEMNIAKIEM ZABARWIONA CZYMŚ NA ZIELONO, NAPRWDĘ NIE WIEM JAKI TRZEBA MIEĆ SMAK ŻEBY CHWALIĆ TO JEDZENIE ( TERAZ covid LUDZIE NIE MAJĄ SMAKU). Jeżeli chodzi o rehabilitantów, to wspaniali ludzie, ale zabiegów jest bardzo mało . Jedno wielki (usunięte przez administratora) i wyciąganie pieniędzy od PAŃSTWA. Ja zamierzam złożyć skargę do ZUS żeby przyjrzeli się bliżej temu "sanatorium". Pozdrawiam Edward

Hanna
@Kasia

Czy ta opinia to jakiś żart, nic z tego nie jest prawdą oprócz miłych terapeutów. Weźcie trochę gotowych dań , długo na tej kuchni nie pociągniecie :(

Gosia...
@Edward

Edward bzdury piszesz , jedzenie nie odpowiadało trzeba było sobie katering zamówić z hotelu. Było pysznie i zdrowo.. Brakowało Ci soli trzeba było sobie kupić i dosolić. Brak słów dla takich ludzi jak Ty. Obsługa, Panie sprzątające super aż miło zjeść jeżeli ktoś podaje jedzonko z takim uśmiechem. Rehabilitacji mało? Czy 110 zabiegów to mało?? Pokoje czyste, pielęgniark super babk,i irehabilitanci cudowni z uśmiechem...Jeszcze skargę pisać??? Brak słów...Przyszłym kuracjuszą życzę super pobytu i jak najmniej takich p Edwardów w swoim towarzystwie i będzie dobrze. Ja mój pobyt w Osieczku wspominam cudownie.

Benia
@Kasia

Dzień dobry Pani Kasiu czy orientuje się Pani jaki jest dojazd z Warszawy do Osieczek

Justa
@Kasia

Potwierdzam. Jest ok. Wszystko co Pani napisała jest prawdą . Zawsze jednak znajdzie się ktoś niezadowolony. Tak jest w każdych ośrodkach. Nie można wszystkim dogodzić. Jak ktoś liczy na luksusy to niech ogarnie prywatne rehabilitacje w hotelu Gołębiewskim a i tak podejrzewam, że by marudziły. Pozdrawiam.

Iza
@Gosia...

Naprawdę miałaś tyle zabiegów? Na skierowaniu napisane, że w dwóch turach , rano i wieczorem. Prawda to?

Sylwiakaszuba80@gmail.com
@Kasia

Hej mam pytanko czy wieszaki w szafach sa czy trzeba zabrac ja jade pierwszy raz turnus zaczynam 13.04.22 pozdrawiam

@Sylwiakaszuba80@gmail.com

Kilka jest, ale jeszcze trzeba je podzielić między dwie osoby.

Jolanta
@Sylwiakaszuba80@gmail.com

Niby są wieszaki ( u nas po 2 na osobę) ale dobrze,że wzięłam kilka swoich. Pralni brak, pierze się w zlewie lub można pożyczyć miskę od pań sprzątających. Niestety jest tych misek trochę za mało. Warto wziąć ze sobą przedłużacz z kilkoma gniazdami i jakieś radio, bo inaczej smutno w pokoju.

Sylwiakaszuba80@gmail.com
@Jolanta

Witam dziekuje za podpowiedz jak sie jedzie pierwszy raz to nie bardzo sie wie co zabrac zeby czegos waznego nie przeoczyc

Stef

Zgadzam sie

Edek
@Edward

Edziu, a przypadkiem to ciebie nie (usunięte przez administratora) z ośrodka za chlanie, już w pierwszej dobie pobytu? Pamiętam takiego jednego Edzia :D To by się zgadzało z tym co ludzie powiadają, że negatywne komentarze to piszą alkoholicy i wywaleni z ośrodka :D Pozdrawiam i życzę samozaparcia się w nałogu. Nie z takich (usunięte przez administratora) ludzie wychodzą ;)

Witam. Proszę o kontakt do pani w sprawie sanatorium. Pozdrawiam

margaret
@Kasia

Chyba byłaś pijana przez cały turnus.

Teraźniejszość
@Edward

Tak, było i jest nadal. Czas tylko upłynął. Zmieniają się tylko kuracjusze i ceny Prezesa za TV 150, 300 za parking. Obiady nadal woda zabarwiona, kasza, ryż, makaron. Dieta na stole i w portfelu!!!!!! Pozytyw, to tylko i wyłącznie Ci wspaniali rehabilitanci. Tylko Oni są tu profesjonalistami. Odradzam przyjazd.

Może ktoś jedzie na turnus 16.08 z podlaskiego Białystok i okolice

Ja jadę z Kujaw.

Ja jade swoim autem,tel514568886

@Justa

prawidlowo odpowiedzialas niech jada prywatnie jezeli ich i stac a nie wybrzydzac

@slawek

jestes ok

Dzolanda

Mój termin 30 .10 jadę z Gliwic ,jeszcze ktoś jedzie w tym terminie ?

@Dzolanda

Tak 30.10 jestem z Gliwic

Jola
@Maria

Witam Mario ,jak będziesz jechać do Osieczka?

@Jola

Myślę że autem mój tel 695185752 Jestem z Gliwic sosnicy

@Maria

Dzień dobry, jadę również do Osieczka 30.10.2022 Jestem z Tarnowskich Gór. Pozdrawiam ????

@Maria

Dzień dobry, czy mogłabym skorzystać z tra sportu, partycypując w kosztach oczywiście. Mój telefon 607061659.

@Ula

oczywiście mogę zabrać to się zdzwonimy. Zapisałam pani numer. Mój pani też ma. Pozdrawiam

Bardzo dziękuję! Pozdrawiam

Grażyna

Witam, Czy ktoś jedzie z okolic Katowic do Osieczka w terminie 10.09.22? Chętnie bym się zabrała i dołożyła do kosztów. Pozdrawiam Kontakt 669 674 000

@Grażyna

Też poszukuję kogoś z samochodem . Dołożę się do kosztów.Jestem z Częstochowy.Wyjazd na 10-09-2022.

@Grażyna

Grażynko, jeżeli znalazłaś kogoś do przejazdu do Osieczka z okolic Katowic, może znalazło by się jeszcze jedno miejsce.Ja cały czas szukam kogoś, żeby mnie zabrał z Częstochowy.Ciezko jest dojechać w to miejsce.Moj nr tel.789245414.Bede wdzięczna jak mi odpiszesz.

Śledź może BlaBlaCar.

@Lubelak

Śledzę,ale odpowiedź jest taka, że sprawdzać 2-3 dni przed wyjazdem.Troche późno.Pozdrawiam.

@Barbara

@Barbara przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, ale też ciągle nie mam z kim jechać. Jak coś by się zmieniło w tej kwestii to skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Chyba, że Ty masz jakiś pomysł? Pozdrawiam :)

@Grazyna

Ciągle szukam,niestety nikt nie jedzie z moich okolic.Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Jestem z okolicy Legnicy mam turnus od 24 listopada może ktoś jedzie z okolic nawet Wrocławia to pojedziemy razem bo nie wiem jak się dostać pozdrawiam

Iwona

Witam, jadę na turnus od 05.10 jestem z okolic Wrocławia. Czy jedzie ktoś z moich okolic w tym terminie? Pozdrawiam

Alicja

Witam, jadę też na ten turnus lecz z Gliwic. Pozdrawiam

Alicja

Chętnie ????jak zamierzasz dostać się do Osieczka? Mój nr 668377257 Pozdrawiam

Agata
@Iwona

Witam,Ja też jestem z okolic Wrocławia w tym samym terminie ale nie mam pojęcia jak tam dojechać.Pozdrawiam

@Agata

Napisałam do córki tak jak było w wiadomości powyżej. Moze się zdzwonimy?

Agata

Witam,Jadę na turnus 5.10.22 z okolic Wrocławia ,chętnie się z kimś zabiorę.Można pisać na facebooka córki: Wiktoria Andrecka. Pozdrawiam

Grażyna

Hej! Zapytam jeszcze raz, bo coś mi się tu pogubiło :) Jedzie ktoś przez Śląsk? Będę wdzięczna za kontakt! 669 674 000

10.09 ;)

Justyna

Wybieram się na turnus rehabilitacyjny 10.09 2022r... Jestem z Grudziądza,mam miejsce wolne, ktoś chętny, zapraszam

@Justyna

Ja okolice Bielska Bialej ????

@Syla

To chyba nie po drodze, pewnie spotykamy się na miejscu ????

@Syla

Z tego co pisza to musimy zebrac mocna ekipe i duzo pic by sie nie odwodnic????????????

@Justyna

Myślę że wrócimy do domu zdrowsi i gotowi do pracy ????...ZUS czyni cuda

@Justyna

Oby tak bylo mysle ze bedzie fajnie ????????szkoda ze tak daleko wszedzie ale jakos damy rade

Przyjeżdżam autem:)...damy radę:)

Wanda
@Justyna

Też mam turnus w tym terminie. Wanda z Katowic.

Też mam na 10 września.

Milo mi a skad jestes tez jade 10 wrzesnia

@Syla

Jestem z południowego Podlasia. Syla-Ty pierwszy raz?Pozdrawiam ekipę.

@Justyna

Witam, też mam na 10 wrzesnia, pozdrawiam.

@Podlasiak

Witaj ja dokladnie okolice Oswiecimia tak juz bylam to moje 2 sanatorium????????????????????

@Podlasiak

Cześć, moje też nie pierwsze, bo pamiętam początek lat 70-tych ubiegłego wieku. Same dziewczyny na razie,tylko ja facet.

Miło... więc spotykamy się 10.09....pozdrawiam

@Wanda

Do zobaczenia we września ????

@Wanda

Ja mam ten sam termin, jestem z Katowic. @Wanda jak planujesz się tam dostać?

@Grazyna

Ja pojade xhyba z mezem z oswiecimia chyba ze kros pojedzie i mnie zabierze

Witam ja jadę z Kalwarii Zebrzydowskiej 10 września, tez myślę jak dojechać

@Syla

Hej! Jeśli byście faktycznie jechali, jest szansa sie z Wami zabrać?

A skad jestes ?????

@Justyna

Ja też jadę 10.09.ale z B-stoku,to mogę też kogoś zabrać. Proszę dzwonić jakby ktoś był zainteresowany 506 367 375.

@640304

Witaj w grupie .Do zobaczenia w wrześniu!!

Edyta

Ja się nie kieruje opiniami, trochę jeździłam po różnych miejscach i uwierzcie zawsze się znajdzie ktoś komu nie dogodzi,myślę pozytywnie:)

Super postawa,pozdrawiamy.

@Podlasiak

Dziękuję i również pozdrawiam:)

@Edyta

Święta racja. Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Ja tez jadę na turnus 10.09 więc do zobaczenia????

@Beata

Pozdrawiam również, do zobaczenia :)

Witam. Do zobaczenia 10 września

@Mariola

Pozdrawiam i do zobaczenia

Krzysiek

Witam. Właśnie zakończyłem turnus rehabilitacyjny. Dla tych którzy będą jechać na przyszłe turnusy. Proponuję zabrać: lampkę nocną, książki do czytania, rower, miskę do zrobienia prania. Parking na terenie obiektu kosztuje 300 a telewizor na czas turnusu 150. U sąsiada sadownika 200 parking.Można korzystać z telewizora na stołówce pierwsze piętro ale tylko są cztery programy TVP.. W koło sady owocowe i las. Za lasem Młyn i zbiornik retencyjny Do najbliższego sklepu około 3 km, do kościoła także 3 km..Co do jedzenia da się przeżyć. Wiadomo kto co lubi. Rehabilitanci niesamowici. Mili uśmiechnięci i zawsze pomocni. Pozdrawiam turnus22.07-14.08

@Krzysiek

Cześć. Czy są pokoje jednoosobowe?

@Ewa

Co z rozrywką?

@Krzysiek

Chyba rzetelna.

Arkadiusz

Ja mam skierowanie od 16.08, ktoś może też ma ten termin?

Ja też mam ten termin.

Poldek

Też mam ten termin.

Poldek

Też mam ten termin.

Henryk
@Arkadiusz

Tez mam ten termin,jade z Białegostoku.

@Arkadiusz

Ja tez mam ten termin. Jestem z Opolskiego.

@Arkadiusz

Ja też mam ten termin. Jestem z Opolskiego.

@Henryk

Tez jadę 16.08 z Bialegostoku

@Henryk

Też jadę na turnus 16.08 z Bialegostoku

Kierowca
@Basia

Witam jadę samochodem w tym terminie mogę zabrać proszę o kontakt nr telefonu 729 844 751Wlodek

@Kierowca

Czyli termin 16.08 A skąd jedziesz ?

@Kierowca

Z jakiej miejscowości pan jedzie?

@Kierowca

Witajcie piszcie kto jedzie samochodem na 16.08 z Bialegostoku lub okolic chętnie skorzystam

Wieslaw
@Arkadiusz

Ja również mam ten termin.Skad jedziesz, ja z Elbląga.

Kierowca

Też jadę w tym terminie

Ja ,jestem z opolskiego.

Brygida
@Kasia

Witam Kaśiu ja też mam termin 16.08 jestem z katowic a ty z kąt jedziesz jeśli można wiedziec bo ten dojazd tam to masakra pozdrawiam.

Kaśka
@Brygida

Witam ja jadę samochodem 16.08 z Mysłowic. Ktoś chętny to proszę o kontakt.

@Brygida

Ja jadę z Kujaw.

@Kasia

Na którą godzinę będziesz?

Rafał

Witam. Pierwszego dnia na która godzinę trzeba się pojawić?

kis

prawda telewizor 150 zl jest potwierdzenie zapłaty natomiast parking 300 bez niczego tylko kartka z recepcji zastanawiam sie czy Urzad skarbowy w tej sprawie działa bo podwyzka z 200zł na 300zł raptem przez miesiac to jest podstawa w parku sa tzw tance gdzie piwo leje sie strumieniami za 8 zł od szklanki tylko ze pan (syn prezesa ) zapowiedział zeby kazdy odniósł szklaneczka bo tancow wiecej nie bedzie alkohol jak i piwo mozna pic bez zadnych konsekwencji sa na rehabilitacji panowie i panie ktozy z sercem podchodza do swojej pracy jednak na zdezelowanym sprzecie za duzo nie da sie zrobic rowerki ustawione tylko na jeden wzrost inny nie wchodzi w grę lezanki w salach cwiczen oblegane pan Artur i Ernest oraz pani blondynka imienia nie pamietam uwijają sie jak w ukropie ale to za mało pan z zabiegow wodnych na pacietow kiwa palcem, Jedna pani Monika to osoba która jest tam na swoim miejscu wszystko działa jak w zegarku brawo pani Moniczko oraz masazysci nie bede wymienia po imieniu ale rozmawiajac z innymi pacjentami to wszyscy sa OK sprzatanie było ale co 2 3 a naqet co 4 dni i to po łepkach bo brak personelu posiłki hm urozmaicone ,woda zabarwiona na czerwono ,zielono czy chplera wie jaki kolor 2 danie a i owszem jest makaro z czyms takim ze moj pies by tego nie zjadł , kasza, i tak na okraglo przez cały poby tylko raz schabowy ogólnie nie polecam wszedzie daleko pan od busa podwozi do miasta ale za 12 zł lub od pań w naturze( jego słowa) lodzie nigdy osieczek i tym podobne przybytki odradzam na 98 %

Justyna

Wybieram się 27 czerwca na turnus z okolic Bełchatowa . Kto będzie ?

@Justyna

Witam.Ja też mam w tym terminie.Ja jestem z południa Polski ok Żywca

@Aga

I super ciekawe jak będzie .

@Justyna

Z jednej strony jestem przerażona a z drugiej ciekawa.Bo jest tyle różnych opinii.Wszyscy piszą że najlepiej się integrować bo po rehabilitacji nuda.PS. Mogę zapytać czy jesteś na Facebooku.

Tak Justyna Kurczewska Rusiec

Ja jestem na fb tez 10 wrzesnia

Osieczek 10.09

Milo mi skad jestes

Myszków ????

@ Halinka
@MAgata

Witam, jadę do Osieczka 10 września 2022 r. z Inowrocławia. Najpewniej pojadę pociągiem do Warszawy i dalej autobusem. Do zobaczenia na miejscu ????

Aśka

Hej ,ja będę . Pozdrawiam

Wiesia
@@ Halinka

Witam ja też jade 10 września do Osieczka z Tczewa . Jadę autem

@Wiesia

Witamy,ale jest Was dziewczyn na turnus 10 września. Z facetów ja i Sławek.

@Podlasiak

Mam nadzueje ze sie wszyscy zgramy i nie bedzie tam zadnych nudziarzy dziewczyny jak narazie super wesole nastawione pozytywnie bedzie wesolo

@Wiesia

Milo Wiesiu ze bedziesz autem bo do sklepu daleko a zapasy trzeba bedzie robic ha ha ha pozdrawiam

@Syla

Pewnie że dziewczyny wesołe i pozytywnie nastawione haha

@Edyta

Trzeba połączyć przyjemne z pożytecznym (z naciskiem na przyjemnym hahaha) zeby miło spędzić te 3 tygodnie. Grunt to pozytywne nastawienie. Pozdrawiam

@Beata

Pewnie ze tak, do miłego zobaczenia:)

@Beata

Witam. Pytanie : ile trzeba czekać na skierowanie z ZUS od orzeczenia komisji? Pozdrawiam

Lubelskie? Dwa tygodnie.

@Podlasiak

No to w Kielcach minął już miesiąc i cisza

@Sławek

Witam. Ja czekam 6 miesięcy, 5 lat temu było tylko 3. Może przez pandemie tak się wydluzylo

Dziękuję i pozdrawiam

@Sławek

Najgorsze że zasiłek rehabilitacyjny kończy mi się początkiem września ...

@Sławek

Ale jeżeli się jest na świadczeniu rehabilitacyjnym to czas oczekiwania na sanatorium jest dużo krotszy

@Sławek

Byłem na komisji 16.05 a wyjazd 22.07.22.

@Andrzej

Witam. No ja miałem orzeczenie 11.05 na podstawie dokumentacji lekarskiej, nie wzywali. Orzekli rehabilitację w systemie stacjonarnym I przyznali zasiłek rehabilitacyjny do września.I jak na razie cisza. Może rzeczywiście zależy od regionu ZUS. Pozdrawiam

@Sławek

Witam. Ja również mam zasiłek rehabilitacyjny również do września. Może trzeba zadzwonić i się dowiedzieć u źródła. Chyba że to zależy faktycznie od regionu ZUS. Pozdrawiam.

@Justyna

Ja będę ????To moj pierwszy raz, boje się czy wytrzymam????

@Ania

Aniu ja też będę po raz pierwszy,mam termin na 10.09.2022

Test
@Justyna

Witam .Współczuję pobytu w tym ośrodku .Najlepiej jechać swoim transportem wszędzie daleko ,najbliższy sklep to wycieczka ok 3,5km .Dookoła lasy i sady ,nic poza tym .Za wszystko trzeba płacić :tv ,lampka nocna ,przedłużacz itp.Rehabilitacja taka sobie .

@Justyna

Hej dziewczyny ja jade 2 raz i wszystko zalezy od nas jak sie ma super ekipe to nawet sklep ktory jest 4km to nie przeszkoda zobaczycie bedzie super nie czytajcie glupot ci ktorzy sa niezadowoleni to chyba ludzie ktorzy nie lubia sie integrowac z innymi ich jest garstka pozdrawiam widzimy sie 10 wrzesnia

@Syla

Nie boję się, jestem osobą komunikatywną, cieszę się że zmienię otoczenie choć na 24 dni:).... pozdrawiam Cię Syla:))

@Justyna

I to sie rozumi to jest czas dla nas zabiegi relaks a potem my juz sobie damy rade ja i Edyta to takie pozytywne wariatki jestesmy poznalmy sie tutaj i jest juz super

@Syla

Ja potwierdzam,będzie super...oczywiście razem z nami...pozdrawiam :)))

@Test

Jadę swoim autem

Joanns

Ja z Piotrkowa Tryb. L

RYSZARD
@Justyna

Ja jade z Czechowic-Dziedzic ale pociągiem już o 4:44 do Wawy a dalej autobusem dołącz do sie jak masz chęci-pare osób jedzie ale z Katowic-spotykamy sie na miejscu w Wawie-potem sie zobaczy-pozdrawiam-ewentualnie tyrknij 506146249 POZDRAWIAM

Joasia
@Justyna

Hej. Ja też mam ten termin i jestem z Częstochowy.. Mam pytanie jak ty masz zamiar się dostać do sanatorium?

@Joasia

Jadę swoim autem nie będę się pchać z walizkami autobusem . Za dużo do zabrania ????????????

loki
@Test

jak dla ciebie kaucja to opłata to nie mam nic do powiedzenia :D (usunięte przez administratora)

@Justyna

Cześć Cześć. Masz rację tylko samochodem. Do zobaczenia na miejscu ..

Hejka bybieram sie 10 wrzesnia do Osieczka piszcie kto jedzie

@Syla

Witam. Ja jadę na turnus 10 września z Lubina tylko zastanawiam się jak się tam dostanę bo akurat w sobotę nic ode mnie tam nie jedzie

@Beata

Witam, ja jadę,ale z północy lubelskiego...

@Beata

O przepraszam, jesteś Lubin, nie Lublin.

@Beata

Ja jade z mezem ale czy przez Lublin to nie wiem bedziemy w kontakcie

@Syla

Beata jest z Lubina, raczej. Tylko my się stresujemy,reszta luzik. Ja jadę na własną prośbę. Ty podobnie, jeśli można wiedzieć?

Ja tez mam na 10.09 Osieczek

@MAgata

Witamy,to jest nas kilka osób.

@Podlasiak

A czym tu się stresować, na warunki nie mamy wpływu a jak tam będzie w dużej mierze zależy od ludzi. Ja myślę pozytywnie.

Myślę podobnie,pozdrawiam.

Wiesia

Hejka widzę że fajna ekipa bedzie 10 września.Jestem pozytywnie nastawiona

@Wiesia

Wlasnie kompletujemy ekipę ,pozdrawiam ;)

@Syla

Witam. Ja też jadę 10.09????

Anes
@Syla

Ja również jadę w tym terminie ????

Witam. Iwona z Żywca , także jadę 10.09. pozdrawiam

Witamy!

@Iwona

Witam,ja też 10.09 ,to też z południa Polski,organizujemy się juz przed wyjazdem????

@Edyta

Sprawa oczywista.... jesteś.... Tak pół żartem.Przepraszam, iż się wcinam w Wasze dziewczyńskie tematy.

@Lubelak

Ale mozesz sie wcinac w sumie bedziesz z nami 24dni hi hi hi musimy sie jakos wspierac w zdrowiu jedzeniu i piciu hi hi hi

@Lubelak

Nowi członkowie miłe widziani w naszej zorganizowanej grupie...hi hi;)))

@Syla

Życiowa z Ciebie dziewczyna.Pozdrawiam Was wszystkie.

@Lubelak

No ba mimo ze brak zdrowia to trzeba sie cieszyc zyciem bedzie super do zobaczenia 10 wrzesnia damy sobie rade widze ze fajna ekipa jedzie

@Syla

No z nami musi być fajnie:)))

Anes
@Iwona

Czyli trochę osób się już znalazło na 10.09. z jakich okoli jesteś?

Bala
@Syla

Hejka ???? ja też jadę na 10 września.Pozdrawiiam.

Ja jade 10.09 spod Słupska

@Darek

Witam serdecznie 10 sie widzimy mili mi a ktory raz do sanatorium????

Ja pierwszy raz :)

@Darek

Moge zapytac o rocznik ja 78 a na co jedziesz ???jak lubisz odpoczac to proponuje poszulac dobrego wspollokatora bo takich malo

@Syla

Jestem po 2 operacjach kręgosłupa,chciałbym się zrehabilitować i wracać do pracy,a rocznik jestem 80

Witam Cię...ja też jadę pierwszy raz 10.09

@Justyna

No to będziemy się rehabilitować,okaże się co I jak :)

@Darek

Nie ma co myśleć jak będzie,jak ZUS każe jechać to trzeba jechać...to co będzie na miejscu to się okaże... pozdrawiam:)

@Justyna

Niew ważne gdzie,ważne towarzystwo i dobry humor..damy radę dziewczyny..nasza ekipa napewno ;)))

Marek z B-stoku.10.09.

AgaP
@Edyta

Podoba mi się twoje podejście ???? kiedy masz turnus?

@AgaP

Witam, 10 września:)

Zosia
@640304

Witam też jadę z Białegostoku

@Syla

Ja też jadę 10 września.Witam wszystkich kuracjuszy.Coraz wieksza grupa,super.Pozdrowionka dla wszystkich.

Witamy w grupie. Do zobaczenia 10 wrzesnia

Daniela

Kto jedzie do Osieczka 16.08 ? Bo z tego co widzę wszyscy jadą 10.09

Gosia
@Daniela

Hej, ja jadę 16.08. Pozdrawiam i do zobaczenia ????

@Gosia

Mam termin wyjazdu 16.08

Ja mam termin na 16.08

Witam jadę z Zamościa

Ja jade

Slawek

jestem z Plocka zaczynam turnus 10.09 czy moze ktos jedzie do Osieczka Pniewy samochodem doloze sie do paliwa

@Slawek

Jadę 10.09 ,prawdopodobnie przez Płock, mogę Cię zabrać

@Justyna

podam moj numer tel 730002643 jak chcesz podaj swoj ja moge dzwonic dzieki za odzew jastem na hip hop plock dzisiaj koniec \ \

@slawek

Przed chwilą odczytałam Twoją wiadomość... wysłałam smsa na podany numer:)... pozdrawiam

Iwona

Witam. Jadę na turnus od 05.10 jestem z okolic Wrocławia. Czy z tych okolic jedzie ktoś w tym terminie? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.