Opinie o CCall Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CCall Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CCall Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CCall Sp. z o.o. w Sosnowiec

ola Nowy wpis

a wiesz na jakiej umowie jest zatrudnieni? u mnie moze byc zlecenie bo jestem studentką Sabina'

Sabina Nowy wpis

Olu w takim razie podejmij pracę w CCallu. Za miesiąc zobaczymy co napiszesz. Procesy.... z tego co wiem ludzie którym nie płacila firma zusów, podatków a teraz to wyszło bo nie dostali rozliczenia z firmy i zaczeli się tym interesować, również chcą oddać sprawy do sądu. Przecież to są pieniądze pracowników..... Swoją drogą wiem, że jeden ze wspólników rozstał się z nimi jakis czas temu a w krs dalej widnieje. To co mają na zatrudnienie pracowników a nie mają na zmianę krs około (300 złotych )

Sabina Nowy wpis

Nie wystawili Państwu Pit 11 bo biuro rachunkowe zerwało z nimi umowę już w październiku 2015. Za co ... za brak w płatnościach. Zalegają ponad 14 000,00. Nie płacili ponad rok za rozliczanie firmy. Ciągle " wychodzili" już na prostą. Sprawa obecnie jest w sądzie. Nie polecam tej firmy jako pracodawcę i kontrahenta.

:):):):) Nowy wpis

no więc termin dostarczania przez pracodawcę pitów 11 dawno się skończył, a papierka jak nie było tak nie ma.... trzeba by się chyba przejść do US i to zgłosić - panowie z ccall się pewnie ucieszą jak dostaną 30 000 kary do zapłaty :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w CCall Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
:):):):)

mam dziś już 18 luty więc do końca miesiąca zostało 11 dni ...... ciekawe czy dostanę pit-11 :)

no

żenujące lolki z Orange podupadłe "pseudo - gwiazdy" łącznie z byłym dyr regionu Krzysztofem B na czele...śmiech brech Panowie lepiej ziemniaki na polu sadzić niż firmę prowadzić

hahaha

dostałam rozliczenie z zus i co? nic nie odprowadzili z tego co należne było... brak mi słów i jak tu człowiek ma uzbierać na emeryturę?

SeriousStranger

Tak, tak :) Całkiem niezłe pieniądze, ale wirtualne... No i te nieszczęsne składki, a raczej ich brak. Panowie oszczędzają na pracownikach co jest totalnie nielogiczne bo to w końcu trzon firmy. Tak, więc w ramach rozrywki polecam, ale tylko tym którzy do emerytury nie dożyją i na kasie im nie zależy (a w razie czego będą chętni podżyrować kredycik na nowe auto szefa). A! No i jeszcze zapomnijcie o szkoleniach (nie nie, pół godziny za szklanymi drzwiami z szefem to nie szkolenie), premiach motywacyjnych oraz choćby czekoladzie na święta. "Goła" wypłata za godziny i w dodatku trzeba o nią prawie żebrać.

WymyślcieSobieKto

Chłopaki straszny "kibel" zrobiliście z tej firmy.Dostać Złotego Partnera a narobić taki bajzel. Wszystkie pieniądze wcięło, pewnie te "zepsute bankomaty wam pozjadały albo Orange Wam nie płacił". Jedyne co mnie dziwi że dalej oczerniacie wszystkich pracowników a nie przyznacie się że daliście d... bo jesteście złodziejami.Jak już ktoś dostał jakieś grosze to na lewo pod stołem. O Waszych krętactwach i niewypłacalności wiedzą już wszyscy nawet ZUS. Chciałoby się napisać że pójdziecie z torbami ale już "poszliście i prędko nie wrócicie".

zadowolony

Panowie...proszę,nie wpisujcie swoich komentarzy bo i tak nie sądzę, żeby Wasze pozytywne opinie miały w tej chwili wpływ na ogólny zarys Waszego biznesu,tak jak piszę,opinie są Wasze a więc oczywiście subiektywne i to tyle w tym temacie a wracając do Waszego poprzedniego wpisu dotyczącego komunikatywności...jeśli Wy jako szefowie oczekujecie komunikatywności wobec swoich pracowników to dlaczego nie potraficie zrozumieć pytania o pieniądze, które zadają Wam Wasi pracownicy za wypracowany wynik i im się należą? To jest też kwestia komunikatywności czy macie problem ze zrozumieniem? I proszę, nie komentujcie tego...bo tutaj również mam wrażenie, że mogliście nie zrozumieć a to nie kwestia komunikatywności...tylko inteligencji.....Ogólnie każdy kto chce pracować charytatywnie i dla zabicia czasu może aplikowac do firmy CCall, tylko należy pamiętać, że nie ma co liczyć w przyszłości na wyciąg z ZUS-u bo składek też nie płacą....

zadowolona

Ja już w firmie CCall nie pracuję ale odeszłam ponieważ musiałam zająć się sprawami prywatnymi. Umówiłam się ze jak sytuacja sie unormuje to będę mogla wrocic. Nie rozumiem o co chodzi osobom wylewającym żółć na tym forum. Nigdy nie mogłam narzekać na brak wypłat czy premii. Oczywiście nie zawsze udawało mi się je wyrobić ale tak to już jest w sprzedaży...

Lu

I zaznacze nikt mnie Z PRACY NIE WYLAL I PISZE PRAWDE JAK BYLO U MNIE I I KILKU OSOBĄ TO SIE ZDARZYŁO BO NAWET LUDZIE PO SWOJE PIENIĄDZE PRZYCHODZIŁY SIE PROSIĆ I JUZ NAWET PIP WYSYŁALI NA KONTROLE DO FIRMY JESZCZE JAK NA GLIWICACH MIELI SIEDZIBĘ I WOGOLE PORAZKA NIE POLECAM NA MAXA NIEEEEE!!!!!! OSZUŚCI I TYLE KRĘTACZE I ŚCIEMNIACZE !!!!! OSZUSTWO PRZEŻYŁAM TO NA WŁASNEJ SKÓRZE

Lu

Pracowałam w tej firmie nietety wrazenie dobrego nie mam umowe obiecali nie dali w koncu zawineli sie do kato potem z kaa problem za pażdziernik z wielkim bolem dostałam wynagrodzenie w styczniu a prowizje ze sprzedazy tylko za 4spzedaze bo zaczeli kręcić ze nie maja moich sprzedazy ze nie ma raportow i nie mogą mi zapłacić krętacze i (usunięte przez administratora) NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE fakt ZA DUZO MORD PRZY KORYCIE Z 2 CZŁONKÓW ZARZĄDU ZROBIŁO SIE CHYBA Z 5 PORAŻKA KASY NIE MAM DO DZIS A I UMOWY NIE MIALAM ALE 23 PROCENT PODATKU POTRĄCILI ALE JUZ NA PIT JAK WYSTAWIALI TO NIE WPROWADZILI TEJ KWOTY CO ZAROBIŁAM OSZUŚCI I NIC WIECEJ KASY NA CZAS TAM NIGDY NIE BYLO WIELE OSÓB PRACOWAŁO I CZEKALI NA KASE BARDZO DŁUGO NIEKTÓRE OSOBY DO DZIŚ KASY NIE MAJA PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mati

Pracuje od Listopada i nie miałem jeszcze problemu z rozliczeniem. JAsne proste zasady rozliczeń w kazdym momencie m-a wiem ile i za co.Jak człowiek chce pracować to nie ma problemu z przelewami . Co jakiś czas pojawia się jakaś gwiazda która nie ma wyników i wielce narzeka na temat rozliczeń. Ludzie popatrzcie w lustro i zadajcie sobie pytanie dlaczego mnie pracodawca wylał z roboty? A potem wypowiadajcie się na forum.Przepracowałem już kilka lat w rożnych call center i szczerze powiem jeszcze nie spotkałem się z pozytywną opinią nierobów o byłym pracodawcy :) . Śmiech i polska rzeczywistość.

solidna

Nie wiem o co Ci chodzi naiwna ale domyślam się kim jesteś. Ja nie mogę złego słowa powiedzieć. Wypłaty dostajemy kilka dni wcześniej niż to wynika z umowy, atmosfera super, fajna ekipa. Jak ktoś pracuje uczciwie to nie może narzekać. Warunki umowy rzeczywiście zmieniają ale jak dają podwyżkę :-) Polecam :-)

nowy

Chcesz zobaczyć jak ludzie cofają się w rozwoju??? Zapraszam do CCall Sp z o.o. Super firma!! nie płacą, nie dają pracować..hmm tak wogóle to chyba sami nie wiedzą czego chcą.. codziennie nowe historie na temat wypłat których nie można się doczekać no i wisienką na torcie jest zmiana warónków pracy w każdym nowym miesiącu!!!

ruda

przesadzasz pracuje już kilka m-cy i zawsze 10-go jest kasa . Nie wiem skąd taka informacja . Zapewne konkurencja :)

naiwna..:/
@ruda

Jak sami sobie piszecie komentarze to napewno konkurencja!!! ZŁODZIEJE!!!!!!!!! oddajcie nam nasze pieniądze!! Jutro już nie będzie całej grupy...dzisiaj zwolniły się 2 osoby jutro pójdzie reszta...biznesmeni..nabrali leasingów które trzeba płacić i już chyba z 5 Was jest "szefów" za dużo pysków przy korycie!!!! i dla pracowników nie starcza...smiech Panowie i żenada... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!

i
@naiwna..:/

pracowałem, problem co dla niektórych jest taki że trzeba rozmawiać z klientem, przykro patrzeć jak są równi i równiejsi, niektórzy symulują dzwonienie przez cały tydzień,

hehehehehe

owszem atmosfera fajna, ale atmosferą rodziny nie wykarmi nikt... Całkiem fajna praca, fajni ludzie ale co z tego jak wypłata zamiast 20.01 była dopiero wczoraj, a prowizji za sprzedaż listopadową jak nie było tak nie ma i... mogę się założyć że nie będzie tak samo jak za grudzień...

Foton

Fajna atmosfera sprzyjająca pracy

Zostaw merytoryczną opinię o CCall Sp. z o.o. - Sosnowiec

CCall Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Gen. Józefa Sowińskiego 4
    40-018 Sosnowiec