Opinie o Voith industrial services w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Voith industrial services. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Voith industrial services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voith industrial services w Gliwice

? he

ktos napewno he

motto

Bo lakierni fajnie jest IDZIE SIĘ NAROBIĆ FEST

polo

W Gliwicach nie warto potrzebują na weekendy ale to czysty wyzysk nie potrafią dobrze zorganizować pracy. Tuż przed końcem zmiany totalny chaos. Duży przemiał ludzi oprócz kilku osób co chwile nowe twarze.

oleś
@polo

Ciekawa opinia - kompletnie mija się z prawdą. Zawsze można napisać, ze praca tylko w weekend a pracuje się 7 dni w tygodniu, albo duży przemiał ludzi a jeżeli chodzi o pracowników na umowę o pracę, praktycznie stan nie zmienia się od kilku lat. Pracuje się ciężko, za pieniądze które większości ludzi mogą nie odpowiadać ale jeżeli ktoś chce dorobić to niewiele stoi na przeszkodzie. I jeszcze jedno, nie płacą do kieszeni, nadgodziny to nadgodziny, dodatek za 2 czy 3 zmianę lub weekend w pracy (...) to normalne składniki przelewu na konto. Jeżeli ktoś jest nastawiony na KASĘ - nie polecam. Jak chcesz pracować wśród ludzi i bezpiecznie planować swoje życie - polecam jak najbardziej

Bercik

4 tys na ręke? W Poznaniu jak dostaniesz 4 brutto to powinieneś sie cieszyć. Procujemy tu dla VW i SKF i prace dostają tylko ci z niskimi wymaganiami finansowymi. Z bonusów to fundusz socjalny i tylko dlatego że musza.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Voith industrial services? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
voitka

Wkurwiony masz 100% racji....widzę że tak na wszystkich obiektach jest.- spółka zoo- bez kropek

Wkurwiony

W naszej kochanej firmie liczy sie tylko stan.Nie musisz miec reki,nogi,ucha a nawet oczu byle bys byl ( rowniesz osoby chore psychicznie odnajda sie w naszej Kochanej firmie) nie przejmuj sie starsi pracownicy za ciebie wszystko zrobia a ty ze spokojem dostaniesz taka wyplate jak oni (a nawet premie na zachete ci dadza ktura zostanie zabrana starszym pracownikim byle by cie zmotywowac) wiec spoko ziomeczku wbijaj 8 godzin zerzniesz glupa powiesz ze nie mozesz dzwigac to nie bedziesz powiesz ze nie bedziesz sluchal co ci kaze (starszy stazem pracownik) tez nie bedziesz musial go sluchac.Zyc nie umierac.Fakt ze kasa mala ale gdzie za ciebie beda robili starsi pracownicy? tylko VOITH Poznan polecam,zapraszam.Szczerze z calego serca polecam ta prace aa zapomnial bym oplaca sie mowic ze ktos cie mobinguje masz wtedy lajta na maxa.Sprzedalem wam pare potzebnych trikow wiec teraz wasz ruch skladajcie papiery

jak firma potrzebuje ludzi na nadgodziny to lepiej zeby sie zgodzic w przeciwnym razie w swoim czasie odplaca Ci sie dziesiec razy ,zwyczajnie Cie zajada robotą.weekendy sa pracujące niestety a Swieta to jak gra w ruletke ,w wiekszosci pracujace,o wolnym majowym mozesz zapomniec.

Malwina

Voitk-Antoninek,dzial czyszczenia technicznego,orka po pachy masz problem nie ma do kogo sie zglosic,jedna klika oprocz jednego majstra z lakierni,placa 1600 zl,jeden weekend wolny w miesiacu oceny od ktorej zalezy premia lubie nie lubie ,wyzysk na maksa ,o podwyzkach zapomnij,serdecznie odradzam. pracownik

ale

3000 tys brutto po okresie próbnym + nadgodziny. W zależności od tego gdzie masz pracować, tyle bedziesz mógł robić nadgodzin

nowy

A na stanowisku elektromechanika ile można dostać? to też w utrzymaniu ruchu.

noniewiem

mam ponad 3k na starcie ,2400 podstawy + system

wiemmmmmm
@noniewiem

3k na starcie brutto takze szalu niema 2200 na reke, jak jestes slaby to Ci to odpowiada

hah

Z tym 3000 brutto jako minimum dla każdego pracownika mija się bardzo z prawdą, Voith Polkowice. ;-)

heheszka

A jak tam opinie o stanowisku stażysta mechanik w voith polkowice ? jakies szczegoly ?

serwisant

Witam. a jak wygląda praca w Poznaniu w SKF-ie? Czy przyjmują do pracay i jakie zarobki?

voitciak
@serwisant

Witam kolegę.Ja akurat pracuje w Manie koło Poznania nie w SKFie.Zarobki na utrzymaniu ruchu to u nas okolo 2500 do 3000zl brutto plus premia okolo 500zl.Nadgodziny płatne.

serwisant
@voitciak

Dzięki za odpowiedź. Rewelki nie ma. Lepiej się będę trzymał tego co mam teraz. Pozdro.

kor

witam, wg nowego regulaminu min płaca w Polkowicach to 3000zł brutto na początek więc nie jest tak źle, do tego nadgodziny itp.. Konstruktorzy i programiści 2xwięcej plus nadgodziny. Co w Gliwicach to nie wiem,

Voith Gliwice dzial czyszczenia

Człowiek z żelaza

Może nie doprecyzowałem ale kto zarabia tak małe pieniądze ? Automatyk,mechanik,elektryk...itp.Chodzi o Voith Gliwice czy Polkowice ?

bolek

Oczywiście ze jestem. Bezpodstawnie nikomu bym nie odradzał. Po prostu zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Po prostu Żałość i tyle . Ludzie z dala od tej firmy. !!!!!

Człowiek z żelaza

O czym Ty mówisz kolego ? Z kąd te 1300 zł ?! Czy aby napewno jesteś obiektywny ?!

bolek

Ludzie z dala od Cleaningu Voith Gliwice . Praca koszmar z wypłaty nigdy nie starcza do 10 -ego . Po prostu parodia . Szkoda waszych starań .... Chyba ze satysfakcjonuje was 1300 zl.

Zostaw merytoryczną opinię o Voith industrial services - Gliwice

Voith industrial services