Voith industrial services

Voith industrial services

Opinie o Voith industrial services

cichy
Zweryfikowany użytkownik

Witam niestety moja opinia o tej firmie nie jest rewelacyjna pracowałem w niej troszkę czasu jako pracownik czyszczenia technicznego oddział Gliwice praca przy czystej hemi nie polecam stawka też nie adekwatna do wykonywanych czynności brak dodatku za szkodliwe można powiedzieć wykorzystanie ludzi przez elite rządzącą oni zawsze trzymają się siebie i musi im ktoś przypasować bo inaczej cię wykończą w tej robocie. Radze trzymać się z daleka od tej firmy jedyne plusy to wypłata na czas dodatki (świąteczne,wakacyjne itp)

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy Voith industrial services jest takim przedsiębiorstwem?

Tadek lakiernia

Zainteresowana wcale się tak dobrze nie pracuje komentarze negatywne są usuwane administrator usuwa komentarze to nie jest dobre forum

Realista
@Tadek lakiernia 26.03.2018 17:06

To po co się zmuszasz do pracy skoro Ci nie pasuje. Poszukaj innej roboty, takiej z której będziesz zadowolony.

Zainteresowana

Zastanawiam się jaki jest powód , że tak rzadko piszecie? Dobrze się wam pracuje?

Sypol

Praca w Gliwicach. Porażka 1400 na rękę.

Lidia

@Nowy istnieją takie prywatne przedsiębiorstwa, które nie mogą często zatrzymać produkcji i muszą funkcjonować, tak jak napisałeś, np. 1 czy 11 listopada. Piszesz również o dosyć niebezpiecznych warunkach pracy, dobrze, że pracodawca zapewnia pracownikom maski ochronne. Mógłbyś napisać jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy jest ono w Twojej ocenie satysfakcjonujące? Jak przedstawiają się jeszcze inne warunki zatrudnienia w Voith industrial services?

wykorzystana

praca biurowa w Gliwicach to jeden wielki dramat. Babeczka wprowadzająca mnie w obowiązki była nieuprzejma i niepomocna, jakby robiła to za karę. Na rozmowie czułam się jakbym aplikowała na stanowisko co najmniej menedżerskie, obiecano mi złote góry. Obowiązki tj. mycie garów po pracownikach albo parzenie im kawy oczywiście zaskoczyły mnie pierwszego dnia.

Lidia

@bOLEK, zauważ, że w każdym dziale są inaczej wykwalifikowani pracownicy, z innym fachem i doświadczeniem. W takim razie stawki i umowa też się różnią? Jest to jakoś podzielone? @anonim, a praca w weekendy jest obowiązkowa czy dla wszystkich?

Praca w weekendy w Bielsku polega na przyjściu w sobote na 10 godzin a w niedziele jest to 12 godz.Praca ciężka bardzo duża rotacja osób,jeżeli pracujesz w weekendy zapomnij o podwyżkach czy premiach po prostu ich nie ma ! Wszystko masz wyliczone jak amen w pacierzu ! Nawet brygadziści pracujący tylko w weekend,mający 3 lata doświadczenia pracuja jak normalny pracownicy,stawka ta sama 11zł/godz,tylko znają robotę i wiedzą jak zarobić i się nie narobić.Młodym pracownikom radzę uważać,będą wysyłani na najgorsze roboty i wykorzystywani ! Moim zdaniem praca nie warta świeczki

Brak

A pracujący jest każdy weekend sobota i niedziela ale jak masz umowę zlecenie to masz elastyczny grafik nie musisz być w każdy weekend ale musisz się sprawdzic

Brak

Do Bb tak pracuje się także w weekendy nawet całkiem znosna ta praca brak presji na czas w tej firmie liczy się jakość a nie ilość więc na spokojnie ale dokładnie jak perfekcyjna pani domu trzeba usuwać zanieczyszczenia po Procesach lakierowania karoserii na dziale lakiernia Gliwice płaca adekwatna do wtkonywanej pracy

Bb

Jak wyglada praca w weekendy ? Czy sie pracuje ? I ile weekendow w msc jesli tak ?

siłaczka

pracuję już jakiś czas w Antoninku na lakierni - sprzątanie techniczne.... nigdy nie narzekam, praca ciężka, jednak płaca ok...pracuję na zlecenie

Bolek

Pracowałem w tej firmie dość spory czas w oddziale w Bielsku-białej.Ogólnie utrzymanie ruchu ma spoko pracę,bo mało pracują a dużo siedzą i gadają na warsztacie.Praca zmienia się o 180 st jak trafiasz do czyszczenia linii lakierniczej.Szczerze ? Za te 11/h na rękę to niech sami sobie szukają głupiego do pracy.Praca jest non stop nie ma szans,żebyś odpoczął czy coś takiego.Przychodzi brygadzistka An'' i pokolei każdego zgnoi i upodli jak może.Zawsze jest coś źle tu niby nie wyczyszczone itp.A robole robią a reszta kierownictwa cieszy się i nic nie robi.A nie daj boże,że ty i twoja drużyna nie wyrabiacie się w czasie to idziecie potem na fosforany.... Nikt nie chce z tym robić najgorsza praca,kaszlesz po tym nie miłosiernie a po 12 godzinach pracy jesteś zmęczony,tak że przychodząc z pracy nie masz siły oglądać nawet tv tylko spać... Ogólnie praca zła nie polecam w ogóle się zatrudniać

Ciekawy

Czy ktos pracuje w odziale w Tychach? Jakies opinie?

dd

to prawda, że wywalili ich z SKF-u w Poznaniu?

majjkel

jakby ktoś chciał poczytać o pracy u nich to na stronie na samym dole małym druczkiem jest odnośnik, ale to ukryli no...

love ukraina

niestety.zaczeli zatrudniac ukraincow za miske ryzu.czyli juz nie ma po co szukac pracy w tej firmie no chyba ze za darmo

Ktostaki
@love ukraina 19.07.2016 23:01

Ciekawe bo jakoś płaca się nie zmieniła to dlaczego uważasz że za miskę ryżu ;/

Equalizer

A co z oddzialem w Dabrowie Gorniczej ? Jest oferta na dzial czyszczenia w wekendy warto czy (usunięte przez administratora)po pachy ?co to wg za robota ?

Pracuje w tej firmie w oddziale w Poznaniu.Firma nie jest najgorsza ale ma swoje wady.Jak napisal kolega powyzej "zalezy Ci na kasie to lepiej odpusc.Wszystko jest uczciwie zaplacone tzn.nadgodziny i inne dodatki.Wypłata zawsze w terminie.Fajni i pomocni wspolpracownicy (przynajmniej w moim oddziale)Nie polecam pracy w czyszczeniu technicznym.Zarobki w CT to okolo 2200 do 2500 brutto plus dodatki.W UR okolo 4000 na stanowiskach robotniczych.Po szkole dostaniesz duzo mniej.Na początek dają umowę o pracę na czas określony a nie zlecenie.Jak jesteś zaiteresowany to spróbuj.

? he

ktos napewno he

motto

Bo lakierni fajnie jest IDZIE SIĘ NAROBIĆ FEST

polo

W Gliwicach nie warto potrzebują na weekendy ale to czysty wyzysk nie potrafią dobrze zorganizować pracy. Tuż przed końcem zmiany totalny chaos. Duży przemiał ludzi oprócz kilku osób co chwile nowe twarze.

oleś
@polo 18.04.2016 07:34

Ciekawa opinia - kompletnie mija się z prawdą. Zawsze można napisać, ze praca tylko w weekend a pracuje się 7 dni w tygodniu, albo duży przemiał ludzi a jeżeli chodzi o pracowników na umowę o pracę, praktycznie stan nie zmienia się od kilku lat. Pracuje się ciężko, za pieniądze które większości ludzi mogą nie odpowiadać ale jeżeli ktoś chce dorobić to niewiele stoi na przeszkodzie. I jeszcze jedno, nie płacą do kieszeni, nadgodziny to nadgodziny, dodatek za 2 czy 3 zmianę lub weekend w pracy (...) to normalne składniki przelewu na konto. Jeżeli ktoś jest nastawiony na KASĘ - nie polecam. Jak chcesz pracować wśród ludzi i bezpiecznie planować swoje życie - polecam jak najbardziej

Bercik

4 tys na ręke? W Poznaniu jak dostaniesz 4 brutto to powinieneś sie cieszyć. Procujemy tu dla VW i SKF i prace dostają tylko ci z niskimi wymaganiami finansowymi. Z bonusów to fundusz socjalny i tylko dlatego że musza.

voitka

Wkurwiony masz 100% racji....widzę że tak na wszystkich obiektach jest.- spółka zoo- bez kropek

Wkurwiony

W naszej kochanej firmie liczy sie tylko stan.Nie musisz miec reki,nogi,ucha a nawet oczu byle bys byl ( rowniesz osoby chore psychicznie odnajda sie w naszej Kochanej firmie) nie przejmuj sie starsi pracownicy za ciebie wszystko zrobia a ty ze spokojem dostaniesz taka wyplate jak oni (a nawet premie na zachete ci dadza ktura zostanie zabrana starszym pracownikim byle by cie zmotywowac) wiec spoko ziomeczku wbijaj 8 godzin zerzniesz glupa powiesz ze nie mozesz dzwigac to nie bedziesz powiesz ze nie bedziesz sluchal co ci kaze (starszy stazem pracownik) tez nie bedziesz musial go sluchac.Zyc nie umierac.Fakt ze kasa mala ale gdzie za ciebie beda robili starsi pracownicy? tylko VOITH Poznan polecam,zapraszam.Szczerze z calego serca polecam ta prace aa zapomnial bym oplaca sie mowic ze ktos cie mobinguje masz wtedy lajta na maxa.Sprzedalem wam pare potzebnych trikow wiec teraz wasz ruch skladajcie papiery

jak firma potrzebuje ludzi na nadgodziny to lepiej zeby sie zgodzic w przeciwnym razie w swoim czasie odplaca Ci sie dziesiec razy ,zwyczajnie Cie zajada robotą.weekendy sa pracujące niestety a Swieta to jak gra w ruletke ,w wiekszosci pracujace,o wolnym majowym mozesz zapomniec.

Malwina

Voitk-Antoninek,dzial czyszczenia technicznego,orka po pachy masz problem nie ma do kogo sie zglosic,jedna klika oprocz jednego majstra z lakierni,placa 1600 zl,jeden weekend wolny w miesiacu oceny od ktorej zalezy premia lubie nie lubie ,wyzysk na maksa ,o podwyzkach zapomnij,serdecznie odradzam. pracownik

ale

3000 tys brutto po okresie próbnym + nadgodziny. W zależności od tego gdzie masz pracować, tyle bedziesz mógł robić nadgodzin

nowy

A na stanowisku elektromechanika ile można dostać? to też w utrzymaniu ruchu.

Zostaw opinię o Voith industrial services - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voith industrial services