Opinie o Voith industrial services w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Voith industrial services, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Voith industrial services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voith industrial services w Gliwice

Pytanie Nowy wpis

Czy urlop w Voith industrial services jest płatny 100%?

Pytanie Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Voith industrial services?

Człowiek z Żelaza Nowy wpis
@Pytanie

A o który oddział chodzi ? Jawor- Mercedes, Xeos- śr.Śląska, Lumel-Zielona Góra, Gliwice, Polkowice-Utrzymanie ruchu, media ? Który dział ??

cichy Nowy wpis

Witam niestety moja opinia o tej firmie nie jest rewelacyjna pracowałem w niej troszkę czasu jako pracownik czyszczenia technicznego oddział Gliwice praca przy czystej hemi nie polecam stawka też nie adekwatna do wykonywanych czynności brak dodatku za szkodliwe można powiedzieć wykorzystanie ludzi przez elite rządzącą oni zawsze trzymają się siebie i musi im ktoś przypasować bo inaczej cię wykończą w tej robocie. Radze trzymać się z daleka od tej firmy jedyne plusy to wypłata na czas dodatki (świąteczne,wakacyjne itp)

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy Voith industrial services jest takim przedsiębiorstwem?

Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Voith industrial services? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tadek lakiernia

Zainteresowana wcale się tak dobrze nie pracuje komentarze negatywne są usuwane administrator usuwa komentarze to nie jest dobre forum

Realista
@Tadek lakiernia

To po co się zmuszasz do pracy skoro Ci nie pasuje. Poszukaj innej roboty, takiej z której będziesz zadowolony.

Zainteresowana

Zastanawiam się jaki jest powód , że tak rzadko piszecie? Dobrze się wam pracuje?

Sypol

Praca w Gliwicach. Porażka 1400 na rękę.

Lidia

@Nowy istnieją takie prywatne przedsiębiorstwa, które nie mogą często zatrzymać produkcji i muszą funkcjonować, tak jak napisałeś, np. 1 czy 11 listopada. Piszesz również o dosyć niebezpiecznych warunkach pracy, dobrze, że pracodawca zapewnia pracownikom maski ochronne. Mógłbyś napisać jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy jest ono w Twojej ocenie satysfakcjonujące? Jak przedstawiają się jeszcze inne warunki zatrudnienia w Voith industrial services?

wykorzystana

praca biurowa w Gliwicach to jeden wielki dramat. Babeczka wprowadzająca mnie w obowiązki była nieuprzejma i niepomocna, jakby robiła to za karę. Na rozmowie czułam się jakbym aplikowała na stanowisko co najmniej menedżerskie, obiecano mi złote góry. Obowiązki tj. mycie garów po pracownikach albo parzenie im kawy oczywiście zaskoczyły mnie pierwszego dnia.

Lidia

@bOLEK, zauważ, że w każdym dziale są inaczej wykwalifikowani pracownicy, z innym fachem i doświadczeniem. W takim razie stawki i umowa też się różnią? Jest to jakoś podzielone? @anonim, a praca w weekendy jest obowiązkowa czy dla wszystkich?

Praca w weekendy w Bielsku polega na przyjściu w sobote na 10 godzin a w niedziele jest to 12 godz.Praca ciężka bardzo duża rotacja osób,jeżeli pracujesz w weekendy zapomnij o podwyżkach czy premiach po prostu ich nie ma ! Wszystko masz wyliczone jak amen w pacierzu ! Nawet brygadziści pracujący tylko w weekend,mający 3 lata doświadczenia pracuja jak normalny pracownicy,stawka ta sama 11zł/godz,tylko znają robotę i wiedzą jak zarobić i się nie narobić.Młodym pracownikom radzę uważać,będą wysyłani na najgorsze roboty i wykorzystywani ! Moim zdaniem praca nie warta świeczki

Brak

A pracujący jest każdy weekend sobota i niedziela ale jak masz umowę zlecenie to masz elastyczny grafik nie musisz być w każdy weekend ale musisz się sprawdzic

Brak

Do Bb tak pracuje się także w weekendy nawet całkiem znosna ta praca brak presji na czas w tej firmie liczy się jakość a nie ilość więc na spokojnie ale dokładnie jak perfekcyjna pani domu trzeba usuwać zanieczyszczenia po Procesach lakierowania karoserii na dziale lakiernia Gliwice płaca adekwatna do wtkonywanej pracy

Bb

Jak wyglada praca w weekendy ? Czy sie pracuje ? I ile weekendow w msc jesli tak ?

siłaczka

pracuję już jakiś czas w Antoninku na lakierni - sprzątanie techniczne.... nigdy nie narzekam, praca ciężka, jednak płaca ok...pracuję na zlecenie

Bolek

Pracowałem w tej firmie dość spory czas w oddziale w Bielsku-białej.Ogólnie utrzymanie ruchu ma spoko pracę,bo mało pracują a dużo siedzą i gadają na warsztacie.Praca zmienia się o 180 st jak trafiasz do czyszczenia linii lakierniczej.Szczerze ? Za te 11/h na rękę to niech sami sobie szukają głupiego do pracy.Praca jest non stop nie ma szans,żebyś odpoczął czy coś takiego.Przychodzi brygadzistka An'' i pokolei każdego zgnoi i upodli jak może.Zawsze jest coś źle tu niby nie wyczyszczone itp.A robole robią a reszta kierownictwa cieszy się i nic nie robi.A nie daj boże,że ty i twoja drużyna nie wyrabiacie się w czasie to idziecie potem na fosforany.... Nikt nie chce z tym robić najgorsza praca,kaszlesz po tym nie miłosiernie a po 12 godzinach pracy jesteś zmęczony,tak że przychodząc z pracy nie masz siły oglądać nawet tv tylko spać... Ogólnie praca zła nie polecam w ogóle się zatrudniać

Ciekawy

Czy ktos pracuje w odziale w Tychach? Jakies opinie?

dd

to prawda, że wywalili ich z SKF-u w Poznaniu?

majjkel

jakby ktoś chciał poczytać o pracy u nich to na stronie na samym dole małym druczkiem jest odnośnik, ale to ukryli no...

love ukraina

niestety.zaczeli zatrudniac ukraincow za miske ryzu.czyli juz nie ma po co szukac pracy w tej firmie no chyba ze za darmo

Ktostaki
@love ukraina

Ciekawe bo jakoś płaca się nie zmieniła to dlaczego uważasz że za miskę ryżu ;/

Zostaw merytoryczną opinię o Voith industrial services - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Voith industrial services