Opinie o Foltrans Center Sp. z o.o. w Sośnicowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Foltrans Center Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Foltrans Center Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foltrans Center Sp. z o.o. w Sośnicowice

Administrator Nowy wpis

Foltrans Center Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko Kierowca c. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Co się skrywa pod pojęciem „odpowiedniego doświadczenia zawodowego „ w tej aktualnej ofercie dla kierowcy samochodu ciężarowego? Zastanawiam się czy po prostu chodzi o jakaś konkretna długość stażu. myślę o systemie 4 / 2 jakie wtedy wyjdą zarobki na cysternie?

Andrzej Nowy wpis

Polecam robić lub odnawiać każdemu z Was KOD95, tanio i szybko

Mariusz Nowy wpis

Czy ktoś rzetelnie napisze mi czy warto starać się dostać do tej firmy ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Foltrans Center Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca Europa kat. CE - system 2/1, 3/1, 4/2

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w foltrans center, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

jeszcze wierzący

Dość długo tu jeżdżę,ale od 3 lat firma coraz obniża u mnie noty,najważniejszy powód nie płacą na czas,zalegają z dietami 2 a nawet i trzy miesiące.Najlepiej żebyś wiedział weekendy w aucie.Jak już stare Ukraińcy uciekają no to cóż dodać.a była to kiedyś dobra firma

Zuzanna

@kierowca a jako pracownik z wieloletnim doświadczeniem co mógłbyś powiedzieć o warunkach pracy w foltrans center? Czy rotacje jakie zachodzą w tej firmie są czymś powszechnie dziś spotykanym? Może wiesz czy w tej chwili nie poszukują kogoś?

Hanys

jeżdżę w tej firmie 15 lat, jak w każdej firmie transportowej raz jest lepiej, a raz gorzej, na chwilę obecną mam wszystko w terminie zapłacone. Drażnią mnie inni kierowcy, którzy prócz narzekania i zmieniania firm co kilka tygodni nie potrafią nigdzie miejsca zagrzać.

kierowca a
@Hanys

Bo w większości firm transportowych robi się taki syf.Zmieniają pracę bo na obiecankach się kończy.Pracodawcy sądzili,że "kierowcy" z za wschodniej granicy rozwiążą problem,a tu się problem dopiero robi.

Zuzanna

@KOCIOczyli rozumiem, że takie zaległości w wypłatach zdarzały się często? A co na ten temat mogą powiedzieć inni pracownicy firmy? Czy mieliście podobne doświadczenia?

KOCIO
@Zuzanna

oczywiscie co miesiac

KOCIO

praca ok tylko jedna wielka wada nie placa w terminie wyplat trzeba dzwonic i sie upominac jak tego nie zrobisz to sa gotowi o tobie zapomniec jesli lubisz takie uklady to sie zatrudnij ja tej firmy nie polecam mam doswiadczenie przez poltora roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzanna

Pracujesz w foltrans center? Chętnie dowiemy się więcej na temat benefitów oferowanych przez firmę. Co najlepiej lubisz w swojej pracy?

dudi

kasa jes nie najgorsza ale na zmiane to jedzesz jak bydlo i ukraicy a nadodatek pluskwy w autach

ada

@ludwik jeżeli ciągle szukasz pracy jako kierowca to kontaktuj się z nimi. Być może w najbliższych dniach będzie coś nowego.

mily

siemka jesli szukasz pracy to solidaris w bierawie przyjmuje

kierowca

praca w firmie ok wynagrodzenie ok rozliczanie za lezenie i jezdzenie

kierowca

Ja tam jestem zadowolony.Pensja na czas, wynagrodzenie takie same jak wookolo

wpp

Co nowego w Firmie ? wypłacalni ? warto tam iść ? sporo się ogłaszają .

były szofer

Firma schodzi na psy. Najgorszy jest brak szacunku i zrozumienia.

beno

kiepskie zarobki w tej firmie foltrans-center nie polecam tam pracy w koło jest dużo firm co płacą o niebo więcej (usunięte przez administratora)

KOWAL

POTWIERDZAM. POLECAM TYLKO WROGOWI

kierowca

Zgadzam się z moim kolegą,spedycja co do pracy kierowcy ma same ALE i zarzuty że wszystko do bani,tylko w biurze sami fachowcy,mówili że jest ok a tu lipa jazda na przeginkach plandeki na dziwnych frachtahc co nikt ich na oczy nie widzał beczki katastrofa-obciążenia za każdą pierdołkę no ale system ok 41niby bo naprawdę jest 4na 5dni max,a zaletą jest to im bliżej zmiany rym dalej do domu czasami osobówką i 23godziny do zmiany trzeba się tarabanić.Wolne od momentu wylogowania z tacho już jest liczone,no i wypłata jest ok bo nie terminowa same zalety polecam dla tych ludzi co w życiu prywatnym nie mają problemów tu można sobie i ch znalezć do woli,szerkości i miłych wrażeń

Zostaw merytoryczną opinię o Foltrans Center Sp. z o.o. - Sośnicowice

Foltrans Center Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kozielska 30
    44-153 Sośnicowice

Foltrans Center Sp. z o.o.