Adres: Zwycięstwa 10, 44-100 Gliwice

3 149 179 5 1

Opinie o ESA LOGISTIKA

Filtruj opinie po kryteriach:

Pan

Zapraszam Inspekcje pracy ile czasu ludzie pracuja w niektorych dzialach i za co pracuja!!! Odradzam Moze wkoncu ktos by zrobil porzadek !!!I dlaczego ludzie odchodza sami !!!

Tak3Nie2
Jestem Project Manager

W Strykowie uważajcie na kierownika (usunięte przez administratora) Człowiek o niskim poziomie szacunku do drugiego człowieka.

Tak1Nie2
@Jestem Project Manager

Znam tego kierownika ledwie od 7 lat, od kiedy z nami pracuje i powiedziałabym, że to konkretny, sympatyczny facet, szanujący wszystkich współpracowników. Nie wydaje mi się, aby forum było odpowiednim miejscem do takich "wycieczek". Ale ile osób tyle opinii. Pozdrawiam.

Tak6Nie

Małgorzata Magdalena

Fajnie widzieć takie nagrania! Szkoda, że forum z opiniami przyciąga tylko frustratów, a pozytywnymi doświadczeniami nie każdy chce się dzielić!

Tak6Nie
Justyna

Witaj w świecie ESA! Zapraszamy do zadawania pytań i wyrażania merytorycznych opinii a także, w razie potrzeby do kontaktu na priv: bloch.justyna@esa-logistics.eu Co do opinii łagodnie mówiąc niemerytorycznych lub bardzo subiektywnych - mimo wszystko serdecznie pozdrawiamy i jeśli tylko Autorzy są w stanie doprecyzować swoje wątpliwości względem firmy w sposób kulturalny i oparty na faktach zapraszamy do dialogu. Filmy i zdjęcia z życia ESA do znalezienia na FB funpage'u @ESAlogistikaPolska A świeżutkie oferty pracy tu: https://www.esa-logistics.pl/kariera-1/aktualne-oferty-pracy-w-esa/ Pozdrawiam, Justyna Błoch Manager PR i Marketingu

Iza

@Justyna, czy możesz napisać coś więcej o atmosferze panującej w firmie? Jakie są relacje pomiędzy pracownikami, a przełożonymi? To jest ważny aspekt zatrudnienia i będzie to cenna informacja dla osób zainteresowanych wysłaniem swojego cv do ESA LOGISTYKA. @Studentka z Łodzi, czy zdecydowałaś się wziąć udział w rekrutacji do ESA LOGISTIKA na praktyki studenckie lub staż? Jeśli tak, to napisz proszę jakie odniosłaś wrażenia pod kątem możliwości rozwoju dla młodych osób. Na pewno wielu użytkowników, którzy dopiero planują rozpoczęcie swojej kariery zawodowej z chęcią przeczyta Twoją opinię. @Łukasz, forum służy do wymieniania się informacjami na temat firm, pod kątem tego jakimi są pracodawcami. Komentarze publikowane tutaj powinny być pomocne przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca zatrudnienia. Nie jest to dobre miejsce do przenoszenia i opisywania spraw prywatnych. @Damiany&spółka, @Ten co nie był w chorze, na forum regulamin zabrania pisania o konkretnych osobach zatrudnionych w firmie i podawania ich imion oraz innych informacji pozwalających za ich identyfikację. Związane jest to z ochroną tożsamości, a komentarze zawierające takie dane mogą zostać usunięte.

TakNie1

@Iza

Wszystkich, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o atmosferze w firmie zapraszamy na nasz funpage na Facebooku - @ESAlogistikaPolska - najgorętsze newsy ze świata ESA :)

Łukasz

Chciałbym podziękować firmie ESA szczególnie Panu (usunięte przez administratora)za rozwalenie mojego małżeństwa.

Ja
@Łukasz

Komu dziękujesz?

Cezary

Jeśli komuś nie po drodze z pracą to zawsze będzie narzekał. A żadna firma nie toleruje udawania!!

Justyna

Damian, atmosfera w ESA jest nie do podważenia :))

Piotr

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się trudne momenty.

@Piotr

Przekonaj się sam, zapraszamy!

były magazynier

Sorry Pies ale jeśli przy obecnych brakach ludzi ESA zwalniała co tydzień to musiało być cos u was nie tak, ktoś wie co teraz mają bliżej Warszawy?

Kot

Ta firma przypomina kółko różańcowe. Kreują się na kogoś kim nigdy nie będą. Lokalne firmy polskie transportowe są dużo lepsze i prężniejsze od nich. Obsługują te firmy, które nie potrafią sobie same poradzić z logistyką. Duże firmy a znam kilka świetnie same sobie radzą. Bawią się w motywacje pracowników dla reklamy ale jak już się wypaliłeś lub nie mam dla ciebie pracy to pięknie podziękują. Te podziękowania niech wsadzą sobie w (usunięte przez administratora)

@Kot

Z faktami moglibyśmy dyskutować, ale z opinią, że jesteśmy kółkiem różańcowym może być ciężko.. pozdrawiam!

Marcin
@Kot

Obsługują te firmy, które nie potrafią sobie same poradzić z logistyką. Duże firmy a znam kilka świetnie same sobie radzą. - to sie nazywa rynek, piekarz obsługuje te osoby, które nie radzą sobie z pieczeniem chleba ... pomyśl chwilę chłopie zanim coś napiszesz, albo wymień chociaż dwie firmy, które nie korzystają z operatorów albo spedycji

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Gregor

https://www.esa-logistics.pl/kariera-1/aktualne-oferty-pracy-w-esa/ Zapraszamy :)

Studentka z Łodzi
@Justyna

A praktyki i staże? Brak rekrutacji?

@Studentka z Łodzi

Witaj, informacje o opcjach rozwoju dla uczniów, studentów i absolwentów znajdziesz pod linkiem https://www.esa-logistics.pl/kariera-1/studenci-i-absolwenci/ Pozdrawiam!

Timek

Tez zdecydowanie odradzam. Wyciagna z Ciebie to co potrzebne dla ich interesu a, potem Ci po chamsku podziekuja.zero poszanowania czlowieka. Nie wierzcie w, to co piar wypisuje. Lepiej poszukac ciut dluzej niz marnowac czas w tej firmie. Nie wierzcie w zadne premie, zapewnienia ze firma sie rozwija...

@Timek

Witaj, "Piar" wypisuje głównie, aby w razie wątpliwości kontaktować się bezpośrednio - jeśli naprawdę jesteś byłym pracownikiem i wydarzyło się coś co Cię zniechcecilo do firmy, to na pewno wiesz, że można uderzać do HR a także do mnie. Napisz proszę tylko o co chodzi, w miarę możliwości fakty, nie opinie - bloch.justyna@esa-logistics.eu

@Timek

" wyciąga z ciebie, co potrzebne dla ich interesu"? matko. Faktem jest że w interesie firmy leży prawidłowe wykonywanie obowiązków, jednak nie tylko w esie. Ciekawe jak długo będziesz szukał firmy która oczekuje czegoś innego.

@Timek

" wyciągną z ciebie, co potrzebne dla ich interesu"? matko. Faktem jest że w interesie firmy leży prawidłowe wykonywanie obowiązków, jednak nie tylko w esie. Ciekawe jak długo będziesz szukał firmy która oczekuje czegoś innego. To nie firma w której jak to mówią " czy się stoi czy się leży..."

Małgorzata

Hej! Serdecznie polecam: ja pracuję od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest zdecydowanie przyjazna - wspólne wyjścia, oglądanie meczy czy świętowanie urodzin i innych okazji. Umowę podpisałam jeszcze przed rozpoczęciem pracy, a pierwszy dzień rozpoczęłam od szkoleń. Benefitów jest sporo: pakiet medyczny, prawny, ubezpieczenie na życie, poza tym karta sportowa, karta kulturalna, dopłata do urlopu i na święta też coś jest przewidziane, ale to pewnie dowiem się w grudniu. Myślę, że jeśli jesteś zainteresowana praca to Dyrektor HR na pewno Ci to wszystko przedstawi lepiej. Ja ze swojej strony polecam gorąco ;)

Studentka z Łodzi
@Małgorzata

Cześć, widziałam ESA na uczelni, jak to jest możliwe, że opinie są tak skrajne? Na żywo bardzo dobre wrażenie a tutaj od pomyji do peanów?

Małgorzata
@Studentka z Łodzi

@Studentka z Łodzi: Wydaje mi się, że to niestety przypadłość osób, które są nieszczęśliwe i szukają winy dokoła, a nie w sobie - łatwiej oskarżyć firmę, która nie zatrudniła, niż przyznać przed sobą, dlaczego tak się stało. Zresztą to samo dotyczy innych kwestii - wystarczy, że postoi się w kolejce w supermarkecie, u osoby, która się uczy albo u lekarza, u którego wydłużył się czas oczekiwania - pretensje i żale do świata. Ja polecam się przekonać i z dystansem czytać opinie ludzi, którzy nie podpisują się nawet swoim imieniem.

Justyna

Zapraszamy do zadawania pytań i wyrażania merytorycznych opinii a także do kontaktu na priv: bloch.justyna@esa-logistics.eu Co do opinii łagodnie mówiąc niemerytorycznych lub bardzo subiektywnych - mimo wszystko serdecznie pozdrawiamy i jeśli tylko Autorzy są w stanie doprecyzować swoje wątpliwości względem firmy w sposób kulturalny i oparty na faktach zapraszamy do dialogu. A świeżutkie oferty pracy do znalezienia tu: https://www.esa-logistics.pl/kariera-1/aktualne-oferty-pracy-w-esa/ Pozdrawiam, Justyna Błoch Manager PR i Marketingu

Dyziek

Czy ktoś mi pokrótce wytlumaczy o co kaman w esa z tym kontraktem ???/ pracownik magazynowy , to pulapka ??? Bo na kontrakcie 2500 do reki to raczej dno

@Dyziek

Witaj - zapraszam z pytaniami bloch.justyna@esa-logistics.eu

Iza

@Pies Rozumiem, że w związku ze zwolnieniem możesz być rozżalony. Pamiętaj jednak, iż na forum powinieneś wypowiadać się w sposób stosowny - pozbawiony wulgaryzmów, itp. Jeśli zatem chciałbyś w sposób merytoryczny, a także kulturalny wyrazić swoją opinie o ESA LOGISTIKA - zapraszam.

Iza

@Agnieszka, zdecydowałaś się na aplikowanie do gliwickiego oddziału ESA LOGISTIKA? Jakim stanowisko dokładnie byłaś zainteresowana? Jeżeli zamierzasz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, to proszę Cię o zamieszczenie na forum kilku spostrzeżeń z jego przebiegu i rozmowy kwalifikacyjnej, w której prawdopodobnie weźmiesz udział.

Piotreek

W esie dalsze zwolnienia a ci co zwalniają to podwyżki dostają

ESA cała prawda
@Piotreek

Pracuje widzę co się dzieje. Atmosfera jest chora pracy jest naprawdę dużo. Szkolenia? Pff polegają chyba tylko na podpisaniu listy. Niestety albo i stety nie jestem z tych ludzi żeby się podlizywac albo sprzedawać kolegów i koleżanki wiec napewno daleko nie uda mi się zajść :-)

Agnieszka
@ESA cała prawda

A pracujesz w gliwicach? Ja tam właśnie chce aplikować i mam same dobre opinie.....

ESA cała prawda
@Agnieszka

Nie w innym oddziale. Nie wiem jak jest w Gliwicach ciężko powiedzieć.

Iza

@m, wychodzi na to, że ESA LOGISTIKA widzi potencjał w swoich pracownikach i umożliwia im rozwój zawodowy i późniejszy awans. Czy ty należysz do takich pracowników? W jaki jeszcze inny sposób pracodawca dba o swoich pracowników? Czy organizowane są szkolenia? Jeżeli tak, to jak często się odbywają?

buchaczek
@Iza

Tak potencjał nowych klientów, których można wyciagnąć od spedytora a za chwilę go zwolnić :D To chyba jedyny potencjał jaki ESA widzi w swoich pracownikach :D Szkolenia ? Dobry żart

pracownik esa
@buchaczek

Co za bzdura. Polecam uderzyć bezpośrednio do kogos kto pracuje po opinie a nie słuchac trolli.

anonymous
@buchaczek

W 100 procentach cię popieram. To tylko zasłona dymna. Jak już jesteś nie potrzebny to do domu. Doby marketing to nie wszystko. Ta firma przecież oprócz ludzi i komputerów to nic nie ma. To muszą stawiać na takie hasła jak rozwój osobisty, benefity etc. Żygać mi się chce jak to słysze. Ale przyznam atmosfera super. Wszyscy sobie kadzą i opinie o sobie piszą. Najlepsze jest pisanie maili z ukrytą wiadomością do szefa tak żeby się przylizać.

@anonymous

Ponoć tyle opinii ile ludzi, ale chyba muszę się przewrotnie zgodzić - ESA to przede wszystkim ludzie, świetni ludzie i świetna atmosfera. I dzięki tym świetnym ludziom, naprawdę ekspertach w swoich dziedzinach, firma tak się w Polsce rozwija. Tak, ludzie się zwalniają lub są zwalniani, jak wszędzie. Z różnych powodów. Z racji stanowiska - PR&Marketing Manager - mogę być posądzona o brak obiektywizmu, ale podyskutujmy o faktach i liczbach - z każdym rokiem jest nas więcej (od 8 pracowników etatowych w 2010 do 232 w 2017), a zatem logiczne wydaje się, że tworzą się nowe stanowiska i nowe możliwości rozwoju, z każdym rokiem wyniki finansowe są lepsze, z każdym rokiem zwiększa się portfolio i poziom zadowolenia klientów, powierzchnia magazynowa... W razie pytań o szczegóły zapraszam do kontaktu - bloch.justyna@esa-logistics.eu PS. Za uwagę o dobrym marketingu - Dziękuję!

Tak10Nie1

Iza

@Aga, napisałaś, że ESA LOGISTIKA umożliwia Ci rozwój. Czy masz na myśli szkolenia podnoszące Twoje umiejętności organizowane przez pracodawcę, które w efekcie umożliwiają Ci późniejszy awans w strukturze firmy? Proszę Cię o udzielenie informacji na ten temat. Mogą być cenne dla osób, które poszukują aktualnie pracy i biorą ESA LOGISTIKA pod uwagę w swoich poszukiwaniach.

Aga
@Iza

Tak, o to mi właśnie chodzi, możliwość brania udziału w targach, konferencjach, czy nawet kursie języka. Chwali się też to, że ESA jest otwarta na wszelkie pomysły pracowników, co do zmian mogących poprawić komfort ich pracy, czy też zmian mających wpływ na sprawniejsze działanie całej firmy. Zachęca do zgłaszania własnych pomysłów, które później realnie są wcielane w życie. Skłania to do mądrej pracy - nie bezmyślnej.

Agnieszka

Cześć, widzę że od 2015 gdzie była dyskusja między spedytorami brak sensownych opinii - a często pojawiają się ogłoszenia nie do spedycji a logistyki i jakości. Zastanawiałam się nad złożeniem CV tylko dojazd byłby spory, ale może ktoś kto pracuje w ESA mógłby się wypowiedzieć jak jest? Z Facebooka wynika że pracuje ponad 200 osób w Polsce i jest kilka centrów logistycznych więc?

Aga
@Agnieszka

Cześć moja imienniczko :) Pracuję w ESA od roku w biurze w Gliwicach, gdzie jest około 40 ludzia. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Wielki + za to, że ESA stawia na rozwój swoich pracowników - jeżeli się tylko chcę to można rozwinąć skrzydełka. Nikt nie gryzie, także nie masz się czego obawiać ;)

Iza

@pracownik esa, Twój nick świadczy, że współpracujesz z ESA LOGISTIKA. Czy w związku z tym, mógłbyś podzielić się swoją opinią na temat tej firmy jako pracodawcy? W jakim charakterze pracujesz u tego pracodawcy? Czy ESA LOGISTIKA dba o Twój rozwój zawodowy? Twoja merytoryczna wypowiedź, z racji tego, że zasilasz szeregi tej firmy, będzie wzięta pod uwagę przez osoby, które chciałyby zatrudnić się w ESA LOGISTIKA.

pietrek

Oj szykują się u nich duże zwolnienia. Profesjonalizm bez etyki. Ściągaja ludzi którzy przyniosą im firmy, a jak się już nie nadaja to się im dziękuje. Jeżeli chcesz się dla nich spalać to zapraszam. Zero etyki w tym profesjonalizmie.

ciekawy
@pietrek

i jak z tymi zwolnieniami?

Pawcio

Oszczędności oszczędności i jeszcze raz oszczędności. Zapomnij o premi bo zawsze coś się znajdzie co jest złe. Pieniądze kiepskie jak na taką pracę w której robisz praktycznie to co Ci wymyśla od mycia budynku po przekladanie palet na produkcji masakra. Brak szacunku dla pracownika i oczywiście największe oszczędności na pracowniku. Radzymin odradzam chyba że zmieni się zarządzanie tym tonący statkiem.

ciekawy
@Pawcio

Radzymin sie im powiekszyl? ten nowy magazyn to tez ESA robi?

michał

Ten statek nie tonie tylko się rozpędza żeby runąć i się roztrzaskać. Co to za firma, która oprócz kadry zarządzającej nie ma nic. Pracowników którzy robią czarna robotę to potrafią tylko wynająć. Ale głośno krzyczą o procedurach i zarządzaniu. Każda jednoosobowa firma logistyczna jest o wiele lepsza niż ESA.

ciekwy
@michał

zwolnili?

Iza

Na stronie https://www.esa-logistics.pl/kariera-1/aktualne-oferty-pracy-w-esa/ traficie na kilka ofert pracy w ESA LOGISTIKA. Co osoby aktualnie zatrudnione mogą powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy istnieje możliwość awansu wewnętrznego lub do innego oddziału firmy w Polsce?

l

Bzdura.

m
@Iza

chyba większość managerów to są ludzie, którzy zaczynali w ESA gdzieś od najniższych stanowisk kilka lat temu więc to dużo mówi - na pewno można awansować, chociaz nie ma co ukrywac ze czasem tempo pracy jest szybkie, ale jak sie lubi co sie robi to sie robi, i nikt by tam tyle lat nie pracowal jakby nie bylo ok, milo wspominam

ola

czesc, widzialam ze maja pare ofert biurowych w gliwicahc, ktos wie jak sie tam teraz pracuje?

Gliwice
@ola

Cześć, w Gliwicach atmosfera super, ale nie wiem czy w ogłoszeniach wpisano ze szukamy tylko pozytywnie zakręconych ludzi którzy albo kochają to co robią albo chcą się nauczyć czegoś nowego i mają do tego dużo entuzjazmu :) nuda i spokój to nie u nas

ola

wesdxc

@stasiek powiem Ci ze te ogloszenia sa jeszcze z maja wiec to dziwne ze jeszcze nie znalezli odpowiedniej osoboy do pracy..a tutaj chyba trzeba miec prawo jazdy c?

Łukasz

Gosia dzięki za odpowiedź. Pracuję w tej chwili w systemie dwu zmianowym, doświadczenia mam już z kilka lat jako pracownik magazynu, tak samo jak i uprawnienia na wózek. Tylko problem z systemem SAP. Trzeba będzie zaktualizować CV i spróbować :)

Zostaw opinię o ESA LOGISTIKA - Gliwice

Chcę opublikować: