ESA s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Gliwice

Opinie o ESA s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Mam dość polski.

Magazyn w Radzyminie i ESA jako firma rządząca na magazynie. Krótko. ODRADZAM! Aktualnie od miesiąca września jest tam "sajgon" w "meksyku" Ludzi zwalniają nie ważne jaki mają staż, czy 1, 8 czy 25 lat. Po prostu od oceny szefów zmiany zależało kto już nie ma pracy Z DNIA NA DZIEŃ! 31 sierpień informacja kogo żegnają od 1 września. A od października kolejne zwolnienia. Oceniając po ludziach kogo zwalniają to naprawdę nie ma znaczenia czy pracownik pracował super jak za dwóch czy tylko ok i wykonywał swoje obowiązki. "Nowy" (stary szef zmiany z Coca Coli) kierownik na magazynie ma super plany jak widać. Super dla niego i dla tych prutających w stołki wyżej a dla ścier szarych tylko drzwi wyjściowe :) Jak tak można ludzi traktować?! Ah no tak przecież to polska tu człowiek jest ścierą. Naród tak chciał bo wybierał sobie rządy od 25 lat tak żeby teraz było tak jak jest. Jeszcze ściera nie zginęła póki my się dajemy! :) Teraz Ukraińców mają na pstryknięcie palców bo porobiło się firm zatrudniających Ukraińców a tych można zbiorowo przenosić z dnia na dzień z jednego miejsca w drugie więc po co polak który w dodatku chciał by mieć umowę na czas nie określony?! Bezczelne polaki!!!! I jeszcze chcieli by godnie zarabiać! Skandal! Dzwońcie po Ukraińców oni umieją pracować! Nie to co polaki! Ręce opadają!

O
@Mam dość polski. 20.09.2016, 16:08
Magazyn w Radzyminie i ESA jako firma rządząca na magazynie. Krótko. ODRADZAM! Aktualnie od miesiąca września jest tam &q...

U kogo na zmianie pracowałeś?

Czy rekrutacja w ESA s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.

Zostaw opinię o ESA s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESA s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce