Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O

Gliwice

Opinie o Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O

Jerzy

Słyszałem, że Intramex Valuepart Polska to dobra firma i świetny pracodawca. Podpowiedzcie coś więcej, jak się pracuje? Trudno sie dostać?

Natalia

@Intramex - czy można uzyskać głębsze informacje odnośnie systemu premiowania? Jak dokładnie naliczane są premie? Jest to duża zachęta dla osób chcących podjąć się współpracy z Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O, więc warto byłoby podać kilka znaczących szczegółów i nakreślić obraz możliwości finansowych w Państwa firmie.

Intramex

Obecnie szukamy przedstawicieli handlowych w rejonie Łódź, Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Trójmiasto, Koszalin, Szczecin, Gorzów Wielkopolski i na ślasku... Zapraszamy do rozmowy kwalifikacyjnej.

fru

Dla mnie najważniejsze jest to czy oprócz dobrej podstawy zarobków doliczają jakieś premie, co jest niezłym warunkiem, ale czy wypłata jest zawsze na czas? Dzięki

@fru 02.10.2016 22:45

Wypłaty i zarobki ludzi są dla nas priorytetem. Jeszcze nie zdarzyło się by nie zapłacić na czas.

Intramex

Prosze o przesłanie CV na adres intramex.info@gmail.com

Kandydat

"Coś za coś" ..... wystarczy poukładana polityka flotowa, ryczałt itp. itd.

Kandydat

Narzędzia pracy dostępne w godzinach pracy ...... pozostawię to bez komentarza nikt z doświadczeniem na to nie pójdzie. Zwykła podrzędna hurtowienka spożywcza podchodzi do tego poważniej !

intramex

Nie tylko w czasie pracy o ile handlowiec załapie sie na ostatni poziom premiowy. Wtedy auto do pełnej dyspozycji. Jak to sie mówi: "coś za coś"...

Intramex

Myśle, że oferuje OK warunki pracy. W dużej kwestii zależy operatywność i zaangażowanie handlowca. Premia, brak górnego limitu zarobku.

Zadowolony klient

Polecam firmę, porządni ludzie chętni do pomocy. Widać, że lubią to co robią i są zmotywowani. Firma z dużymi możliwościami.

Intramex

Umowa o prace, okres próbny 3 miesiące, podstawa + system prowizyjny. Nic pod stołem, wszystko w umowie. Zarobki podstawa + premia, premia 3 poziomy w zależności od zysku handlowca + premia roczna.

Firma OK. Praca wymagająca ale z konkretne wynagrodzenie.

klient

Fachowa obsługa, towary bardzo dobrej jakości godny polecenia, realizacja zamówień zgodna z umową. Polecam firmę z bardzo dużym potencjałem !!!

Zostaw opinię o Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O