Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O

Gliwice

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O

Jerzy

Słyszałem, że Intramex Valuepart Polska to dobra firma i świetny pracodawca. Podpowiedzcie coś więcej, jak się pracuje? Trudno sie dostać?

Natalia

@Intramex - czy można uzyskać głębsze informacje odnośnie systemu premiowania? Jak dokładnie naliczane są premie? Jest to duża zachęta dla osób chcących podjąć się współpracy z Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O, więc warto byłoby podać kilka znaczących szczegółów i nakreślić obraz możliwości finansowych w Państwa firmie.

Intramex

Obecnie szukamy przedstawicieli handlowych w rejonie Łódź, Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Trójmiasto, Koszalin, Szczecin, Gorzów Wielkopolski i na ślasku... Zapraszamy do rozmowy kwalifikacyjnej.

fru

Dla mnie najważniejsze jest to czy oprócz dobrej podstawy zarobków doliczają jakieś premie, co jest niezłym warunkiem, ale czy wypłata jest zawsze na czas? Dzięki

Intramex
@fru 02.10.2016 22:45
Dla mnie najważniejsze jest to czy oprócz dobrej podstawy zarobków doliczają jakieś premie, co jest niezłym warunkiem, ale czy...

Wypłaty i zarobki ludzi są dla nas priorytetem. Jeszcze nie zdarzyło się by nie zapłacić na czas.

anonim

(usunięte przez administratora)

Intramex

Prosze o przesłanie CV na adres intramex.info@gmail.com

Kandydat

"Coś za coś" ..... wystarczy poukładana polityka flotowa, ryczałt itp. itd.

Kandydat

Narzędzia pracy dostępne w godzinach pracy ...... pozostawię to bez komentarza nikt z doświadczeniem na to nie pójdzie. Zwykła podrzędna hurtowienka spożywcza podchodzi do tego poważniej !

intramex

Nie tylko w czasie pracy o ile handlowiec załapie sie na ostatni poziom premiowy. Wtedy auto do pełnej dyspozycji. Jak to sie mówi: "coś za coś"...

Intramex

Myśle, że oferuje OK warunki pracy. W dużej kwestii zależy operatywność i zaangażowanie handlowca. Premia, brak górnego limitu zarobku.

Zadowolony klient

Polecam firmę, porządni ludzie chętni do pomocy. Widać, że lubią to co robią i są zmotywowani. Firma z dużymi możliwościami.

Intramex

Umowa o prace, okres próbny 3 miesiące, podstawa + system prowizyjny. Nic pod stołem, wszystko w umowie. Zarobki podstawa + premia, premia 3 poziomy w zależności od zysku handlowca + premia roczna.

pracownik

Firma OK. Praca wymagająca ale z konkretne wynagrodzenie.

klient

Fachowa obsługa, towary bardzo dobrej jakości godny polecenia, realizacja zamówień zgodna z umową. Polecam firmę z bardzo dużym potencjałem !!!

Zostaw opinię o Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intramex Valuepart Polska Sp. Z O.O