Gebomsa

Gebomsa

Opinie o Gebomsa

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@Normalny czy dobrze rozumiem, że odchodzą pracownicy? Jak duża jest skala odejść? Piszesz też o tym, że według Ciebie warunki pracy się pogorszyły. Wnioskuje z Twojego wpisu, że są prowadzone rozmowy, by wprowadzić w firmie zmiany, jednak nie zostały one jeszcze zrealizowane.Możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Takie informacje mogą być istotne, gdyż na stronie internetowej Gebomsa można znaleźć ofertę pracy jako Operator pompy do betonu. Ważne, by osoby szukające opinii o potencjalnym pracodawcy, mogły znaleźć tu odpowiedzi na swoje pytania.

Normalny

praca na coraz gorszych warunkach zarobki coraz mniejsze tylko obiecanki i nic więcej sprzęt jak wyjedziesz to niewiadoma czy nim wrócisz wszyscy po kolei uciekają

emek

Czyli jeśli dobrze rozumiem - na umowę o prace można liczyć już od pierwszych dni zatrudnienia, tak @turniej? :) Jeśli tak, to faktycznie bomba. To rzadkość.

normalny

Panowie, zapraszam serdecznie, jeżeli chcecie latac po delegacjach w Polsce, w Warszawie strasznie kuleją z robotą, przycinają na czym się da, na stawkach godzinowych zwlaszcza. Realnie 3-4 tys na reke, warunki pracy - poniewaraja jak psem - robol to robol :) powodzenia! Mówi to byly pracownik :)

cifa

Polecam - zarabiam ponad 7 tys na reke- wszystkie zle opinie pisza operatorzy bez doswiadczenia i z lepkimi rekami, kupilem juz drugie mieszkanie na raty, żona nie pracuje i czwarte dziecko w drodze wystarczy tylko donosic na kolegow i robic loda pod stolem a kasa sama leci i praca do 67 roku zapewniona Kierownik

były operator Giebomsa

Hahah jakie wspaniale opinie, polecam kazdemu kto szuka wrazan albo chce pracowac za DARMO! Widac ze firma dba o opinie na rynku, tworzac ją sama.( usunięte przez administratora )

Pompa 1

Jaka wspaniała opinia :-) Z pewnością nie napisał jej ktoś kto przepracował tam choćby jedeń dzień :-(

mlody

Witam ,szukam kontaktu z kimś odpowiedzialnym za zatrudnienie operatorów pomp może ktoś poda jakiś namiar. Dzięki

Pracuś

Z tego co mi się wydaje to najlepszy oddział w Polsce. Kierownictwo na wspaniałym poziomie dba o pracowników i pomaga rozwiązywać różnego rodzaju problemy. Jak dla mnie firma godna polecenia oczywiście mówię tylko o Warszawie.

były operator Giebomsa
@Pracuś 07.02.2013 20:19

Warszawa? A co zreszta kraju? Stek bzdur. Zapraszam pogadać z pracownikami :)

Zostaw opinię o Gebomsa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gebomsa