Cadagua S.A. Oddział

Opinie o Cadagua S.A. Oddział

Zadowolony

Pracowałem w firmie Cadagua przy realizacji dwóch dużych kontraktów (Warszawa i Tomaszów Mazowiecki). Mogę śmiało polecić pracę w tej firmie, bardzo dobra atmosfera, kompetentni i kulturalni ludzie, obowiązki rozsądnie podzielone. Dyrektor Oddziału w Polsce (Warszawa) - bardzo kulturalny i rzeczowy, szalenie miło traktuje pracowników, każdemu życzę takiego dyrektora. Jest to bardzo dobry pracodawca, ponownie gorąco polecam pracę w firmie Cadagua.

ala
@Zadowolony 11.10.2016 14:37

czemu tylko na dwóch? przyjmują tylko na kontrakt?

Zadowolony
@ala 05.09.2017 21:48
czemu tylko na dwóch? przyjmują tylko na kontrakt?

Odszedłem z tej firmy, bo postanowiłem zmienić swój profil działalności zawodowej.

Miałeś styczność z firmą Cadagua S.A. Oddział? Podziel się z nami swoimi wrażeniami i pomóż użytkownikom znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Cadagua S.A. Oddział - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cadagua S.A. Oddział