Opinie o Wutkowski w Śliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wutkowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wutkowski o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wutkowski w Śliwice

Czy w Wutkowski wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Oczywiście :) jednak jak sama nazwa wskazuje, nagroda jest czymś podyktowana i ma charakter uznaniowy np. za wysokie wyniki i szczególne osiągnięcia w pracy.

Czy w Wutkowski występują paczki/bony świąteczne?

Oczywiście :)

Krzysztof
@pracownik

I co w tym roku było rozdawane? :) Oprócz tego w ciągu roku są jakieś premie też?

@Krzysztof

Wynagrodzenia i premie są dobrami osobistymi pracowników, więc nie ma możliwości udzielenia odpowiedzi na to pytanie :) Dodatkowe premie uzależnione są od wielu czynników, takich jak staż pracy, podnoszenie kwalifikacji, zaangażowanie itp.

@pracownik

Ale o co chodzi z tymi dobrami osobistymi? To ogólnie na forum nie powinno się o takie rzeczy pytać?

@Ilona

Pytać można o wszystko :) Premie są, jednak nie wolno udzielać informacji o ich wysokości. To normalna praktyka w firmach :)

@pracownik

A czemu firmy praktykują takie coś? Obawiacie się konkurencji?

@Ilona

To normalna i często spotykana praktyka w wielu firmach :)

Pk

Nie przychodźcie tam.

Dziewczyna

Dzień dobry. Czy jest możliwość dostania się na letni staż do działu księgowości z możliwością przedłużenia umowy? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

@Dziewczyna

Przyjmujemy na praktyki lub staż. Jednak nie mamy obecnie wolnego wakatu w księgowości.

@pracownik

Dzień dobry, gdzie ewentualnie można znaleźć informacje na temat wolnych miejsc na (usunięte przez administratora) stażu u Państwa?

@Ilona

Najlepiej skontaktować się z naszym działem HR tutaj: https://wutkowski.com.pl/kontakt#hr Pani jest bardzo miła, wszystko wyjaśni i pomoże :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wutkowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
KtośNowy

Dzień dobry. Czy jest możliwość wysłania CV do firmy nawet jeżeli nie poszukują aktualnie kandydatów? Chodzi mi o to czy takie aplikacje są od razu odrzucane czy może jest szansa otrzymania pracy? Najbardziej interesowałaby mnie praca w finansach. Pozdrawiam.

@KtośNowy

Oczywiście, cv można wysłać zawsze. Jeżeli nie jest prowadzona rekrutacja na konkretne stanowisko, cv czeka sobie na odpowiedni moment :)

KtośNowy
@pracownik

Dziękuję bardzo za odpowiedź ;) czy CV najlepiej przesłać na maila do Pani Kierownik z działu HR? Czy maile podane na stronie firmy są aktualne?

@KtośNowy

CV proszę przesyłać na adres cv@wutkowski.com.pl

Zainteresowana

Jaki przedział zarobkowy można oczekiwać na stanowisku sekretarki?

@Zainteresowana

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie. Osoba wykwalifikowana może oczekiwać wyższej stawki, niż osoba, którą trzeba do pracy przyuczyć.

Magdalena

Dzień dobry. Napiszcie mi proszę jaka jest oferowana umowa na początek. Czy wpierw zapewniane jest jakieś szkolenie wprowadzające a później jest umowa na okres próbny czy może od razu umowa o pracę? Stabilne zatrudnienie jest bardzo ważne w obecnych niepewnych czasach i warto wiedzieć jak jest w Wutkowski.

@Magdalena

Na początek jest umowa na okres próbny lub umowa zlecenie. Po upływie okresu próbnego, umowa jest przedłużana.

@pracownik

Dziękuję za odpowiedź. A jak zmieniają się warunki pracy po przejściu na kolejną umowę? Czy wzrasta wynagrodzenie lub dochodzą jakieś premie/benefity? Jakie są plusy długoterminowej współpracy z Wutkowskim? :)

@Magdalena

Zazwyczaj jest tak, że wszelkie premie i benefity rozpoczynają się dopiero po zakończonym okresie próbnym. Wzrastają również wraz ze stażem pracy.,

@pracownik

A to nie wszędzie :) Czasami firmy już na zachętę dają coś od samego początku by pracownika zatrzymać :P Ciekawa jestem jak one wzrastają wraz ze stażem pracy.

Jak jest z pakietem medycznym w Wutkowski? Można dołączyć rodzinę?

Nie mamy pakietów medycznych :)

@pracownik

A co w takim razie dokładnie wchodzi w pakiet benefitów/dodatków dla pracowników w firmie Wutkowski? Czy jeśli chodzi o dodatki płacowe to można liczyć na premie/prowizje/bonusy? Jest jakiś system motywacyjny?

Czy Wutkowski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Firma jest bardzo elastyczna pod tym względem. Oferuje pracownikowi taką umowę, na jakiej mu zależy :) Większość zatrudnionych wybiera umowę o pracę i taką otrzymują, jednak są i tacy którzy wolą zlecenie i zlecenie mają.

@pracownik

Fajnie, że pracodawca jest otwarty na postulaty pracowników i oferuje umowy na jakich im zależy. Czy w większości są to kontrakty długoterminowe, które dają stabilizacje i poczucie bezpieczeństwa jeśli chodzi o zatrudnienie?

pracownik firmy
@Marek

Firma jest nastawiona na długoterminową współpracę z pracownikiem. Bardzo dba się tutaj o zespół, co przekłada się oczywiście na dobrą atmosferę w pracy :)

ktoś
@pracownik firmy

Większej bzdury nie słyszałem. Już widzę krzyczączych kierowników ( w szczególności taki jeden z czerska). Atmosfera jest super gdy szef od rana chodzi i rozładowywuje energię na swoich pracownikach. Pracowałem tam i nikomu nie polecam tej firmy. Ładnie wygląda z zewnątrz, super jest opisywana a w rzeczywistości prawda jest zupełnie inna. Już nie wspomnę o umowach, najniższa na konto a reszta pod stołem. Nie ma możliwości podniesienia kasy na umowie bo szef jest zbyt biedny. :)

Jaki dress code obowiązuje w Wutkowski?

pracownik firmy

Kompletowanie ubioru zależy od stanowiska np. dress code pracowników biurowych można określić jako smart casual. Każdy pracownik powinien mieć czyste i schludne ubranie dostosowane do sytuacji.

Poprostu

Jakie są stawki godzinowe i ile można zarobić brutto miesięczni? Chodzi o nowych doświadczonych pracowników w tym zawodzie.

@Poprostu

Stawki godzinowe uzależnione są od wielu czynników: stanowiska, stopnia wyspecjalizowania, doświadczenia, zaangażowania ... Trudno jest więc odpowiedzieć na to pytanie.

Kola

Firma w internecie również ma dobre opinie. Nie ma parcia na pisanie bo ludzie są zadowoleni z pracy.

@Kola

To prawda :)

@pracownik

@pracownik, a według Ciebie jakie są dobre strony pracy u Wutkowskiego? Pytam serio, zastanawiam się nad pracą na produkcji. Chciałabym się dowiedzieć, czy faktycznie jest komu pomóc nowej na starcie. Odpowiesz mi?

@Magdalena

Jest umowa o pracę, płatny urlop, ubezpieczenie. Dodatkowo fajny social i imprezy integracyjne. A w pracy... przyjazna atmosfera i fajni ludzie, wszystkiego Cię nauczą i nie zostawią samej :)

Lucjan i Leszek
@Magdalena

Boże drogi, aż tak macie zakłamanie we krwi, sami piszecie pytanie i sami odpowiadacie. (usunięte przez administratora) w Śliwicach i to samo w Elblągu. Kogo chcecie tym internetem namówić do pracy, bez dobrej pensji nie ma ludzi do pracy, a wasza elastyczność, hmm w sumie to nie widziałem nic bardziej prostego.

Wutkowski Sp. z o.o. sp.k.
@Lucjan i Leszek

Dziękujemy za opinię. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych pracowników są zróżnicowane i nie wszystkim jesteśmy w stanie sprostać. Staramy się jednak dbać o pracowników i zapewniać im stabilne warunki pracy, bo gdy zespół jest zgrany i zadowolony, zyskują na tym wszyscy. Konstruktywną krytykę oczywiście zawsze przyjmujemy, bo chcemy być tylko lepsi :) @Lucjan i Leszek jeżeli warunki i atmosfera pracy w innym miejscu są bardziej odpowiednie, pozostaje nam tylko życzyć powodzenia :)

Czy pracodawca Wutkowski organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak. Organizowane są szkolenia grupowe oraz indywidualne, na które kieruje bezpośredni przełożony. Ta firma to dobre miejsce dla osób, które chcą się rozwijać i szkolić.

Czy jest możliwość pracy w Wutkowski na część etatu?

Firma jest elastyczna i jest taka możliwość. Szczegóły takiego systemu pracy trzeba jednak ustalać indywidualnie z kierownictwem :)

Tomasz

Witam A jak wygląda wynagrodzenie ile można liczyć na początek bo szukam pracy jako elektryk ale na produkcji też mogę popracować z góry dziękuję za odpowiedź

@Tomasz

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie i zależy od doświadczenia, posiadanych kursów itp. Zarówno nabór na elektryka, jak i pracownika produkcji, jest otwarty. Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. +48 669 930 804.

Czy Wutkowski zapewnia kartę multisportu?

Nie mamy multisportu. W okolicy Śliwic po prostu nie ma gdzie z takich benefitów skorzystać :)

Są jakieś wolne miejsca w firmie?

@Kasia

Są wolne etaty, więcej informacji mają kadry. Można zadzwonić albo przyjść osobiście bo panie w tym dziale są bardzo miłe :)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Wutkowski?

Wystarczy spojrzeć na to, że obecni pracownicy zaczynali np. w sekretariacie lub jako asystenci, a dziś są kierownikami, specjalistami, a nawet dyrektorami

Znającyfirmę

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie

bozka

Witam wszzystkich. ostrzegam przed jakąkolwiek formą współpracy z tą firmą, są nierzetelni i nie płacą miesiącami, nie wiadomo czy w ogóle...!!

@bozka

@bozka

Zanim coś napiszesz, zastanów się kilkukrotnie. Pomyliłaś koleżanko końcówki - Wutkowski a Wutkowscy to dwie różne firmy, różnych właścicieli, specjalizujące w zupełnie czym innym...

Zostaw merytoryczną opinię o Wutkowski - Śliwice

• Jak się pracuje w Wutkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Wutkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wutkowski?

Wutkowski
3.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Szklanych Domów 1
    89-530 Śliwice