Opinie o Wutkowski w Śliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wutkowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wutkowski o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wutkowski w Śliwice

Agnieszka

Na stronie firmy pojawiło się ogłoszenie o pracę dla Specjalisty ds. importu i eksportu. Polecacie aplikować? Piszą tam o możliwości ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych co jest dla mnie ważne. Czy chodzi o jakieś regularne szkolenia czy jak to wygląda na co dzień? I czy zarobki są u was na dobrym poziomie? Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy składać cv

@pw i @PK dziękujemy za Waszą opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi Pracownikami. Odpowiedź zwrotna jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie firmy. Niestety Wasza opina jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść.

Wiki Nowy wpis

Monitoring w firmach to już raczej standard, nie ma w tym nic dziwnego, każdy dba o swoje. Ogólnie wpadłam tu dowiedzieć się czegoś o pracy magazynierów ponieważ chłopak przeprowadza sie w te okolice i mu pomagam. Uprawnienia na wózki ma i doświadczenie też, od jakich stawek godzinowych mógłby zaczynać w firmie?

Dawid Nowy wpis

Wie ktoś może w jakim czasie się odzywają z wutka? Niedawno się przeprowadziłem w okolice, a lokalizacja dla mnie odpowiednia, bo bym miał rzut beretem, a czekam już z dwa tygodnie i nie wiem czy składać CV dalej, a mam ponad 10 lat doświadczenia na magazynie.

pracownik Nowy wpis
@Dawid

Dział HR kontaktuje się po zakończonym procesie rekrutacyjnym.

Kurcze, znowu jakieś kamery. A po co właściwie one są? Do liczenia ile razy kto poszedł się napić? Czy też patrzą na prędkość wykonywania obowiązków? I czy firma stosuje jakieś kary, jak na tych kamerach dopatrzy się jakiś uchybień nieodpowiednich zachowań??

Zadaniem monitoringu przede wszystkim jest zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i ochrona mienia. To standardowe działanie w wielu firmach, nie tylko u nas :)

@pracownik

I zdarzyło się, ze monitoring faktycznie kogoś uratował przed niebezpieczeństwem? Pracownicy podpisują jakieś zgody, że pozwalają na monitorowanie ich podczas pracy?

Teraz firma prowadzi nabór na stanowiska produkcyjne, fajnie, że zatrudniane są kobiety i nie ma żadnych dyskryminacji pod tym względem. Nie ma żadnej wzmianki w ofercie na temat doświadczenia, jako pracownik który nie miał nigdy styczności z produkcją mam szansę się dostać? Jako kobieta jakie stanowisko mogłabym objąć? Są również w ofercie szkolenia, jakie kursy mogłabym zrobić?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wutkowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy firma Wutkowski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Oczywiście.Wysokość wynagrodzenia określają kompetencje pracownika, nie płeć.

Wpadłem na ofertę pracy specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim. Pracowałem już w strukturach handlowych i znam biegle dwa języki obce. Jednak chciałbym zapytać czy jest możliwość pracy hybrydowej czy jest to praca tylko stacjonarna? W treści też wyczytałem, że występują wyjazdy służbowe, a jak często?

Poszukujemy pracownika stacjonarnego. Wyjazdy służbowe nie są częste i wcześniej zaplanowane. Więcej informacji można uzyskać w Dziale Personalnym. Zapraszamy do kontaktu, panie są bardzo miłe :)

Natala

Zna ktoś stanowisko pracownik ds. utrzymania obiektów? Takie ogłoszenie jest i w sumie zastanawiam się, czy nie aplikować. Zwłaszcza, że mam mało doświadczenia, a wymagania są w miarę proste dla mnie. Ta umowa o pracę to na ile w ogóle?

@Natala

Zapraszamy do aplikowania. Na początek każdy pracownik otrzymuje umowę na okres próbny.

@pracownik

I jak długo trwa ten okres próbny? Standardowo 3 miesiące, czy może trochę krócej? A może dłużej? Pytam, bo myślę, aby tu zaaplikować i chcę wiedzieć, co ewentualnie mnie czeka :P

Okres próbny uzgadniany jest indywidualnie. Najczęściej są to 3 miesiące.

Dew

Witam. Zastanawiam się nad zmianą pracy . Czy prowadzicie nabór na kierowców C+E ? Jakie obowiązki ma kierowca oprócz przewożenia towaru? Jazda po kraju czy za granicę także?

Młody

Witam jak wygląda praca na stanowisku kierowcy c+e?

@Młody

Do obowiązków osób pracujących na tym stanowisku należą: przewożenie towaru na terenie całego kraju, dostarczanie towarów do miejsc oznaczonych w zamówieniach, dbanie o prawidłowe wypełnianie dokumentów, odpowiednie zabezpieczenie przewożonych towarów przed uszkodzeniami, kontrola stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem oraz w trakcie podróży oraz przestrzeganie norm bezpieczeństwa. Najważniejszym obowiązkiem jest oczywiście prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

@pracownik

Wyładowanie i załadowanie auta, to już nie była by moja kompetencja? I czy te dostawy, to są w większości stałe trasy oraz czy zdarza się nocować w trasie? Dziękuję za odpowiedź, jakby co.

Oczywiście, jedna z wielu wymaganych kompetencji. Nasi kierowcy nocują w trasie, jednak nigdy w weekendy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Wutkowski?

Widzę tu mocno sprzeczne info odnośnie tego, co się z ich ogłoszeń o pracę pokrywa z prawdą a co nie. Ja miałam zadzwonić w sprawie oferty na sprzątaczkę, myślicie że jest tak jak napisane w ogłoszeniu w tym przypadku? Faktycznie sprzątaczka może liczyć na jakąś opcje rozwoju nawet, tak jak tam jest napisane? Ciekawe, co to za opcja.

Każdy nasz pracownik ma możliwość rozwoju i awansu. Firma nieustannie się rozwija, tworzymy zupełnie nowe stanowiska lub zwiększamy zatrudnienie w już istniejących działach. Zgodnie z polityką firmy, przed podjęciem rekrutacji zewnętrznej, szukamy wartościowego pracownika w swoich strukturach, co bardzo często się nam udaje.

@Agnieszka

Oczywiście polecamy aplikować. W ogłoszeniu podane są nasze wymagania oraz to, co oferujemy w zamian.

@pracownik

Szkoda, że nie odpowiedziałeś na te pytania, niczego się nie dowiedziałam zbytnio. Przez to nie wiem, czy można się spodziewać, że praca będzie okej. Można chociaż wiedzieć, czy to co w ogłoszeniu pokrywa się z rzeczywistością?

prawocnik
@Paulina

Wszystko co jest napisane w ofercie pracy pokrywa się z rzeczywistością.

Pw
@Paulina

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Nic co jest w tych ogłoszeniach nie pokrywa się z prawdą. Ciągle szukają bo jest rotacja i nikt nie wytrzymuje z szefem

@Pw

Rzeczywiście Pracowników poszukujemy cały czas. Ma to związek z rozwojem firmy. Tworzymy również nowe stanowiska pracy, które do tej pory w firmie nie występowały jak chociażby omawiany wyżej Specjalista ds. importu i eksportu. Obserwujemy rynek i reagujemy na bieżąco. Tworząc ogłoszenie rekrutacyjne i wpisując w nim zakres obowiązków jak i oczekiwań chcemy by jak najpełniej odzwierciedlał obowiązki już po zatrudnieniu Kandydata.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Wutkowski? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Paulina

No a teraz szukają kogoś? Sam nie napisałeś, na jakim jesteś stanowisku, a może to jakieś z tych, co mnie interesują. A feedback każdy dostaje czy tylko wybrani?

@Paulina

Wszystkie otwarte rekrutacje można znaleźć tutaj https://www.wutkowski.com.pl/kariera Zachęcamy również do kontaktu z Działem Personalnym, panie są bardzo miłe i z pewnością udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Feedback otrzymuje każdy.

Jakie wartości są cenione w Wutkowski?

Wzajemny szacunek i zaufanie, profesjonalizm i zaangażowanie, partnerstwo i lojalność :)

Aneta
@pracownik

Czy wszyscy pracownicy stosują się do tych cenionych wartości? Widziałam na stronie, że macie ofertę pracy na stanowisko Specjalista ds zakupów. Zastanawiam się nad aplikacją. Mam kilka pytań. Skoro zdarzają się nadgodziny to jak są później rozliczane? Jak często te nadgodziny się zdarzają? Ktoś pisał, że na konto najniższa krajowa a reszta pod stołem - możesz się do tego odnieść? Rzeczywiście można się spodziewać wynagrodzenia w dwóch częściach z czego jedna na konto a druga ' pod stołem ' ?

@Aneta

Zapraszamy do aplikowania na wspomniane stanowisko Specjalista ds. zakupów. Podczas rozmowy omówimy szczegółowo zakres obowiązków na tym stanowisku. Jeżeli podczas spotkania pojawią się dodatkowe pytania chętnie udzielimy odpowiedzi. Wynagrodzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami są wypłacane na konto bankowe Pracowników. W wyjątkowych przypadkach, na pisemny wniosek pracownika, wynagrodzenie może być wypłacane w gotówce.

@pracownik

Jak długo trwa rekrutacja? Chodzi o to, ile etapów przewidujecie. I czy można przejść ją online, chociaż w części? Wiele firm tak teraz robi.

@Paulina

Każda rekrutacja jest inna i uzależniona od wielu czynników, jak np. ilość kandydatów na stanowisko. Dokładniejszych informacji udzieli nasz Dział Personalny. Kontakt jest podany na stronie www w zakładce kariera.

Magdalena
@pracownik

Brzmi naprawdę ok. Wiadomo, że praca to prawie drugi dom. Jeżeli chodzi o stanowiska biurowe jakie są wymagania odnośnie kandydatów? Kwalifikacje? Jest jakiś okres próbny zatrudnienia? Jakich dodatków można się spodziewać?

@Magdalena

Wymagania na stanowiska biurowe dla kandydatów uzależnione są od konkretnego stanowiska, np. kwalifikacje dla pracownika logistyki lub księgowego bardzo się różnią. Oczywiście zawsze mile widziane są takie cechy, jak umiejętność pracy zespołowej, sumienność, punktualność, zaangażowanie i doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Okres próbny najczęściej wynosi 3 miesiące, jednak nie jest to regułą. Dodatki to m.in. grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, programy rozwojowe i szkoleniowe, zniżki dla pracowników na produkty firmy, Food Day, imprezy integracyjne i wiele in.

Na jaką pensje można liczyc na początku jako sekretarka? Jak się kształtuje pensja po okresie próbnym? Czy dobrze się pracuje w tej firmie na tym stanowisku? Jakie są minusy i plusy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Wutkowski?

prawocnik

Owszem, zdarzają się :)

@prawocnik

No i jak wynagradzane? ;)

ukrainiec

Jak najdalej od tej firmy , przez pierwsze dwa miesiące płaci tak jak należy a później dramat , trzeba upominać się o swoje pieniądze . ludzi zatrudnia na czarno , mówi że umowa będzie później . omijajcie z daleka firmę wutkowski meble

@ukrainiec

@ukrainiec nasza firma nie zajmuje się ani produkcją ani dystrybucją mebli. Ocena jest bardzo niesprawiedliwa, ponieważ wynagrodzenia są u nas rzetelnie i uczciwie wypłacane na czas a wszyscy pracownicy są zatrudnieni legalnie i mają umowę.

ukrainiec
@pracownik

Napisałem wyraźnie firma wutkowski meble , z tego co wiem , to rodzinny biznes firma została zgłoszona do Państwowej inspekcji pracy

Kostek

Sami sobie piszą opinie i sami odpowiadają... żałosne kierownictwo tej firmy.

@Kostek

Kostek dziękujemy za Twoją opinię. Strona ta służy do zadawania pytań, pisania opinii głównie przez kandydatów do pracy, obecnych pracowników oraz byłych pracowników. Odpowiadamy na zagadnienia, które są na stronie poruszane, sami nie komentujemy.

Dav

Firma nieźle się rozwija. Pracownicy chyba zadowoleni z pracy bo rotacja mała.

Olga
@Dav

Owszem :) zadowoleni

nowy
@Olga

@nowy

To może opiszecie jakieś największe plusy pracy tutaj?

@Agnieszka

- zatrudnienie na umowę o pracę i cały etat, - zniżki na produkty firmy, - imprezy integracyjne i tzw. Fit Day dla pracowników, - możliwość awansu.

@pracownik

Fajnie, że imprezy integracyjne organizujecie, a często są? Co do zniżek to jest jakiś stały % czy to w zależności od czasu się zmienia?

@Ilona

Raz w roku co najmniej dla wszystkich pracowników, czasem częściej. Okres covidowy mocno nadwyrężył nasze integracje :) Zniżki są stałe.

Agata
@pracownik

fajnie że wszystko wraca do normy także z imprezami, bo ile można być zamkniętym ... a powiesz coś jeszcze pozytywnego o firmie? o czym nikt wcześniej nie wpsominał?

@Agata

1. Działamy na rzecz lokalnej społeczności – wspieramy lokalne instytucje i z nimi współpracujemy 2. Działamy na rzec inicjatyw prospołecznych – wolontariat pracowniczy 3. Inwestujemy w rozwój pracowników - poprzez programy podnoszące kwalifikacje pracowników (kursy, szkolenia, możliwości awansu)

@pracownik

Więc ile wynoszą, bo się nie dowiedziałam? ;) I te wspomniane awanse to jak się prezentują? Bo chyba liczba stanowisk jest nieco ograniczona?

@Ilona

Informacje o zniżkach na produkty firmy jest dostępna tylko dla pracowników, którzy tutaj pracują. Liczba stanowisk jest ograniczona, jednak firma nieustannie się rozwija i tworzone są nowe stanowiska, na które najpierw szukamy kandydatów wśród pracowników.

Pk

Nie przychodźcie tam.

@Pk

Zapraszamy :) jesteśmy bardzo sympatyczni. Można sprawdzić i ocenić indywidlanie :)

Agata
@pracownik

serio ? myslisz ze taka osoba jak ja z zewnątrz gdy przyjdzie i powie ze chce sobie pochodzic po firmie zostanie wpuszczona i oprowadzona? kierownictwo na to pozwala?

@Agata

Zapraszamy do naszego zespołu i do współpracy z nami :) Nie ma możliwości poruszania się po firmie, bo to bardzo niebezpieczne i niezgodne z przepisami BHP. Na terenie zakładu przebywają tylko odpowiednio przeszkolone osoby, które wiedzą, którymi ciągami komunikacyjnymi się poruszać i jak unikać zagrożeń.

@pracownik

Jakie zagrożenia tutaj występują i jak wygląda to całe przeszkolenie z tego? Był już może kiedykolwiek tutaj jakiś wypadek w związku z tym?

@Ilona

Zagrożeniem są ciężkie, pracujące maszyny, ostre szklane elementy, samochody osobowe i ciężarowe poruszające się po terenie firmy, hałas, pył a nawet zwykłe poślizgnięcie. Właśnie dlatego niezbędne jest przeszkolenie BHP w celu poznania wszystkich potencjalnych zagrożeń, odzież ochronna i odpowiednie środki ochrony indywidualnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Wutkowski - Śliwice

• Jak się pracuje w Wutkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Wutkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wutkowski?

Wutkowski
3.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Szklanych Domów 1
    89-530 Śliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042