Opinie o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dukat s.c. Nowakowski Zbigniew Nowakowski Mariusz w Nadwarcie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy w Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dukat s.c. Nowakowski Zbigniew Nowakowski Mariusz wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Red Nowy wpis
Klient

Kupiłem chleb od tej firmy nie polecam chleb po dwóch dniach spleśniał zielona pleśń (usunięte przez administratora) zupełne (usunięte przez administratora) Jeśli nie chcecie się zatruć nie kupujcie nic od nich.

Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dukat s.c. Nowakowski Zbigniew Nowakowski Mariusz? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Przemysław Nowy wpis

@Beny A wiesz czy są poszukiwani obecnie cukiernicy? Mam szansę na pracę jeżeli mam doświadczenie ale niestety brak kwalifikacji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Beny
 Rekomendacja

Witam Piekarnia jak i cukiernia w fatalnym stanie produkty masakra zero szacunku dla pracownika Nie polecam produktów oraz pracodawcy za chwile będą pracować sami

Helmut

Może lepiej będzie się nam pracowało jak nie będziemy tworzyć różnych plotek i teorii spiskowych.

Były klijent
@Helmut

to stwórzcie wreszcie jakiś dobry produkt a nie wszystko po terminie i zepsute przetwory i starą wędline promując jako wyroby swojskie

Karol

(usunięte przez administratora) podatkowi nic nie sprzedają na paragony wszystko na lewo nawet domy w których mieszkają są nie odebrane wszystko to fikcja przed urzędem skarbowym

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z Piekarnia Dukat to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

były policjant

pewnie to chleb pleśniowy po ukraińsku, nie czep sie gall tam już nikt nie chce pracować to dziwisz się że takie mają standardy !!! Ukraińcy robią po nocy bo Nowakowski myśli że w ten sposób nikt się nie dowie o ich usługach

gall

chleb z pleśnią sprzedają masakra

anna

no pewnie dbają o jakość ...nawet Ukraińcy już tak chleb wypiekają bo nikt sie już do pracy nie garnie :D

ryś

Jak wygląda tam praca? Jacy są pracownicy i pracodawcy?

Lucky

a co konkretnie Cie interesuje?

ryś

Witam kto może wypowiedzieć się na temat piekarni "Dukat" w Nadwarciu to bardzo proszę o zabranie głosu:

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Dukat s.c. Nowakowski Zbigniew Nowakowski Mariusz - Nadwarcie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3.3/5 Na podstawie 10 ocen.